>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Volero Zurich - Developres Rzeszów
Rzeszów 1,75 eFortuna
Kursy już bardzo wyrównane, jeszcze wczoraj można było łapać kurs na gospodynie ponad 2,5 a na Rzeszowianki 1,5 ... Ja jednak mimo, że kursy idą w górę wchodzę w gości. Rzeszowianki póki co zwycięstwo i porażka, wygrały 3:1 z Mulhouse i przegrały 0:3 z Alba Blaj natomiast Volero przegrały 2 mecze 1:3 z Alba Blaj i 2:3 z Mulhouse.
Zespół ze Szwajcarii to już nie jest ten sam zespół co rok temu, odeszły z klubu najważniejsze siatkarki i pozostał skład dość slaby co pokazują wyniki.
Nawet w lidze są na 2 miejscu pokazuje, że nawet tam nie radzą sobie już.
Zespół z Rzeszowa jeśli chce myśleć o awansie to muszą wygrać dziś bo Alba Blaj póki co uciekło i pozostała walka o 2 miejsce w grupie.
W Rzeszowie nie ma informacji o żadnych kontuzjach więc powinien wyjść najmocniejszy skład. Myślę, że powinny pokonać słabe Szwajcarki w tym sezonie.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Trochę jałowa ta dyskusja się robi. W sumie nie obserwuję jego typów, choć ten wpis o Galatasaray gdzieś dziś znalazłem. Fajnie że weszło, oby więćej takich kursów. Tu jednak nie o to chodzi. Każdy gra, jak chce. Inny gr
Dyskusja nie jest jałowa, bo to jest forum. Fala krytyki bez podstawy. Wiedza się przydaje owszem przy typowaniu, ale granie hc w siatkówce, że ktoś ugra seta lub nie to trudna sprawa i nawet największa wiedza może nie pomóc. Masz każdy grając czyjąś propozycje podejmuje ryzyko i nie wejdzie typ nie powinien tak się zachowywać. Ja na live pograłem jednak Fener po kursie 1,89 i za 4,75 Targoviste też na live.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Czy ktoś mi może logicznie wytłumaczyć co stało się w meczu Fenerbahce ? Jak można przegrać wygrany mecz tak samo jak poprzednio. Masakra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Niesamowity serwis Samanty z Meksyku w zespole Conegliano. Wołosz bardzo dobrze na wystawie. Ciekawy mecz. Turczynki już 2/0 prowadziły i przegrały...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fener to najwieksze frajerzyny tegorocznej LM , dwa razy prowadziły 2-0 , dwa razy były 3x lepsze od rywalek, po prostu grałty jak chciały, konczyly wszystko a potem czary mary i 2-3 ???? dlatego babskie zawody lepiej se odpuscic w kazdej dyyscyplinie
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Fener to najwieksze frajerzyny tegorocznej LM , dwa razy prowadziły 2-0 , dwa razy były 3x lepsze od rywalek, po prostu grałty jak chciały, konczyly wszystko a potem czary mary i 2-3 ???? dlatego babskie zawody lepiej se odpuscic w kazdej dyyscyplinie
Komentator zwracał uwagę, że Fenerbace brakuje wytrzymałości w grze na wysokim poziomie i może ma rację? Ciekawe czy Targoviste powtórzy przypadek Turczynek?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Komentator sie nie zna, nie sledzi ich poczynan treningowych itp, tak samo byly zmeczone jak wloszki, po prostu to turecki klub, kebsy i mentalnosc looserow
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z Ted-em frajerstwo niesamowite do tej pory nie wiem jak to się stało. Rano byłem pewny na 98% ze wygra Fener a po dwóch setach pewny na 99,999% ???? Nie pamiętam kiedy Fener przegrało w rundzie grupowej mecz a co dopiero dwa mecze pod rząd u siebie. Szkoda że przez jakieś niezrozumiałe czynniki uszczuplili budżet nie jednego typera. Pozdrawiam.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Bez przesady, chyba trochę za bardzo emocjonalnie do tego podchodzicie. Jasne Fenerbahce było lepsze, ale tylko w secie pierwszym. Już drugiego wygrały przez zapaść Włoszek, ale już w tym secie nr 2 uwidoczniła się przewaga Conegliano. Fenerbahce w tym roku jest po prostu znacznie słabsze niż przed rokiem. Ja już je sobie odpuściłem po tym jak dały ciała z Novarą, choć tam było podobnie. Na tę chwilę to drużyny włoskie prezentują wyższy poziom.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Grot Budowlani - Galatasaray
Typ: Galatasaray -15.5 pkt
@1.9
Idę w handicap punktowy drużyny przyjaznej z jednego głównego powodu - kontuzji Kai Grobelnej którą jest najlepiej punktujaca dziewczyna w drużynie Budowlanych. Pod znakiem zapytania jest także występ Agaty Witkowkiej, Libero zespołu którą w ostatnim spotkaniu dostała urazu stawu skokowego lecz ponoć dobrze się czuje i chce zagrać.
W ostatnim meczu dwa tygodnie temu Galatasaray ograly nasze 21pkt a więc spokojnie dziś może być te 16+
ale ja widze ze ta Grobelna jest na tym meczu powołana, ja tu ide na powyżej 3.5 seta
wg mnie Budowlani urwą seta , jak i nie wygrają moze ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Budowlane Łódź - Galatasaray 1:3
poniżej 136,5
1,85 Fortuna

Czwarta kolejka kobiecej Ligi mistrzów i mecz pomiędzy najsłabsza ekipą grupy D czyli Budowlane Łódź a drużyną walczącą o awans, która przed sezonem mocno się wzmocniła Galatasaray.
Poprzedni mecz zakończył się gładkim zwycięstwem Galatasaray 3:0 (25:16, 25:21, 25:17).
Ogólnie Budowlane w tej edycji ligi mistrzów wygrały tylko 1 seta dość niespodziewanie z Vakifbank na wyjeździe ale to tylko tyle, każdy mecz przegrały wysoko.
A. Witkowska w meczu ligowym zeszła z parkietu z powodu kontuzji ale jak mówią media będzie gotowa do gry, nie wiadomo co z K. Grobelną, niektórzy mówią że nie wystąpi a w kadrze na mecz jest wpisana... Jeśli nie wystąpi będzie to bardzo duży cios dla Budowlanych... Jeśli zagra to i tak niewiele zmieni.
Galatasaray jest dużym faworytem w tym spotkaniu i myślę, że zakończą ten mecz w 3 setach.
Takie zawodniczki jak: T. Kosheleva, D. Rabadzhieva, N. Demir zrobią różnicę w tym meczu.
Galatasaray jest w bardzo dobrej formie, potrafiły nie tak dawno wygrać na wyjeździe 3:0 z Fenerbahce to i tutaj nie powinny mieć problemu.
Powodzenia
// Nie kumam, jak takie drewna wygrały seta i to jeszcze do 13.... ?
 
M 220

mm25

Użytkownik
bo pewnie Galatasaray odpuscilo sobie juz 3 set... skoro przegrywaly juz 3 pozniej 4 pkt to odpuscily, mając kolejny set
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
bo pewnie Galatasaray odpuscilo sobie juz 3 set... skoro przegrywaly juz 3 pozniej 4 pkt to odpuscily, mając kolejny set
Dlatego granie kobiet 3-0 ew under to jak rosyjska ruletka , jutro mamy mecz o byc nie byc z udzialem Developresu Rzeszow . Jakies przemyslenia ? W 1spotkaniu Volero bylo zdecydowanie lepszym zespolem ,czy przez te prawie dwa tyg moglo sie cos zmienic na lepsze ? Watpie .... ale poslucham waszych opinii . Pozdrawiam
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Dlatego granie kobiet 3-0 ew under to jak rosyjska ruletka , jutro mamy mecz o byc nie byc z udzialem Developresu Rzeszow . Jakies przemyslenia ? W 1spotkaniu Volero bylo zdecydowanie lepszym zespolem ,czy przez te prawie dwa tyg moglo sie cos zmienic na lepsze ? Watpie .... ale poslucham waszych opinii . Pozdrawiam
jakoś 3:0 na Kazań weszło gładko po bardzo dobrym kursie i zadnej ruletki tu nie widziałem
Galatasaray odwaliło, ale kto miał punktowe ten zarobił. Nie żadna ruletka, tylko po prostu typ nie wszedł na 3:0 i trudno, żyje sie dalej a nie jakieś brednie o ruletkach xd nie każdy dobry typ wchodzi gościu, nie znaczy że nie było value
ja na szczęście pograłem punktowe -16.5 i tym razem sie opłacało pozdro
i nie wiem po co pchać sie w undery, jak handi można zagrać, under zaoszczędza ledwo ze 2-3 pkt na linii co jest niczym, biorąc pod uwage że chwila dekoncentracji i set leci a potem waryt z reguły podjuszony niszczy jeszcze bardziej
 
M 220

mm25

Użytkownik
tyksiol a ja dzis zaryzykowałem na kobiety vizura-dinamo kazan na ponad 128.5 pkt 1.89 i jak na zlosc nie weszło.. masakra...
dzis jestem sporo na -----
nawet nie chce mówic...
kobiety ciezko sie obstawia. mysle dawać tą druga decyzje i walic na odwrót...
pablo_89 zna się na typach z siatki i zenek225 daje dobre infa, ale coś nie pisze, szkoda że siatka tak mało jest analizowana, bo wg mnie to lepszy sport jak chociażby piłka nozna czy koszykówka...
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
DevelopRes Rzeszów - Zurich 1 @ 2.15 Fortuna
Bukmacherzy o 180% zmienili swoje zdanie na podstawie zaledwie jednego spotkania pomiędzy tymi zespołami.
Poprzednio widzieli łatwe zwycięstwo Rzeszowianek, kurs początkowo oscylował koło 1.60 , natomiast teraz nagle mimo, że Rzeszowianki tym razem grają u siebie to kurs na rywalki wynosi zaledwie 1.6 - 1.7 . Niesamowity brak konsekwencji. Zurich słaby jak nigdy. Przez dobrych kilka lat grały tam zawodniczki wybitne, w tym sezonie umiejętności personalne tego składu co zwyczajnie słabe. Nie ma tam żadnych znaczących nazwisk z areny międzynarodowej. Wyróżnić tutaj możemy jedynie atakującą Diaz i serbską libero Popović. Zespół z Zurichu, czyli grają w lidze szwajcarskiej, w której chociaż poziom jest niewyobrażalnie słaby i gorszy o 3 klasy od polskiej ligi, zdołały już przegrać 4 spotkania. Po drugiej stronie siatki Developres, czyli zespół jak na polskie warunki w miarę ułożony z paroma lepszymi zawodniczkami. Chociaż nie grają jakieś wybitnej siatkówki, swoje spotkania po prostu wygrywają. W naszej rodzimej lidze tylko dwie porażki, chociaż konkurencja o wiele wyższa niż ma to miejsce w lidze szwajcarskiej. Przegrały jedynie niespodziewanie z Ostrowcem i po tie breaku z 2 siłą naszej ligi czyli ŁKSem. Na swoim rozkładzie mają już Chemiczki, z którymi potrafiły wygrać 3:0. Straconych tylko 15 setów, najmniej w całej lidze. W składzie mają gwiazdę jaką niewątpliwie jest serbska przyjmująca Blagojević, do tego bardzo solidna kolejna przyjmująca Rosseaux. Do tego atakująca Helić i grono dobrych jak polskie warunki rodzimych zawodniczek z libero Sawicką na czele.
To, że na wyjeździe jakby nie patrzeć Rzeszowianki niespodziewanie przegrały to nic tak na prawdę nie znaczy. Teraz grają u siebie, jeżeli chcą awansować to musi być pełna mobilizacja. W swojej hali jak najbardziej mogą wygrać. W weekend po dobrym spotkaniu ograły BKS, czyli klub personalnie lepszy od Zuricha. Jutro spokojnie polski zespół walczy o zwycięstwo.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Powiem tak jutrzejszy mecz Rzeszowa to dlamnie nie do grania. Czemu ? Zadecyduje dyspozycja dnia. Volero to nie to samo co kiedyś, a mimo to ograły na pełnym luzie Rzeszowianki. Do tego jutro Developres pod presją wygrania.. jak dla mnie to moze być roznie. A mecz to 50/50 a takich meczy się nie gra. Moim zdaniem sa jutro o wiele lepsze mecze do grania.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Powiem tak jutrzejszy mecz Rzeszowa to dlamnie nie do grania. Czemu ? Zadecyduje dyspozycja dnia. Volero to nie to samo co kiedyś, a mimo to ograły na pełnym luzie Rzeszowianki. Do tego jutro Developres pod presją wygrania.. jak dla mnie to moze być roznie. A mecz to 50/50 a takich meczy się nie gra. Moim zdaniem sa jutro o wiele lepsze mecze do grania.
Masz racje lepiej tv piwerko :] a co bys gral na dzis ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom