>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
I chyba ostatni typ na dzisiaj, który wpadł mi w oko i powinien wejść spokojnie.
M. Płowdiw - Vizura @1.25 8/10
M. Plowdiw -1,5 @ 1,40 5/10

Kurs na gospodynie poleciał już w dół, ale uważam, że do jakiegoś AKO jak znalazł.
Obie ekipy po pierwszych meczach mają porażkę na swoim koncie z tym, że zawodniczki Plowdiw walczyły jak równy z równym w każdym secie z wiadomo jak silnym Dinamem Kazan, natomiast Vizura dostały srogie lanie od Chemika Police.
Nie ma się co tutaj rozpisywać - po prostu gospodynie mają silniejszy i bardziej doświadczony skład i są zdecydowanym faworytem tego pojedynku w mojej opinii.
Wydaje mi się, że dwa mecze które zaproponowałem śmiało można grać razem w zestawie i fajnie to wygląda:
M. Płowdiw - Vizura
V. Zurich - Mulhouse
Kurs: 1.62
Stawka: 8/10
Bardzo słaby mecz w wykonaniu gospodyń! Zasłużyły na porażkę.

Teraz zagram mocno:
Volero Zurich -1,5 @1,50 10/10
No volero to widze ze tez dziaj w leb bedzie
V. Zurich - Mulhouse
Kurs: 1.62
Stawka: 8/10
Bardzo słaby mecz w wykonaniu gospodyń! Zasłużyły na porażkę.

Teraz zagram mocno:
Volero Zurich -1,5 @1,50 10/10[/quote]
jak 10/10 to bankrut bedzie.
Dzisiaj wygrywaja same underdogi z LM kobiet... jakby zagrac te 4 mecze na czyste dwójki.. Volero chyba nie wie jak sie gra w siatkówke, mysle ze Legionowa by ich ogarała.. taka padake grają dzisiaj.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
A ja idiota dałem na te cienkie pizdy z volero... dobrze tylko ze za 3/10 w dublu z Alba ... nie wiem, dzisiaj wałki ze brak słow.
 
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Niestety dzisiaj panie pozabierały, ale jeszcze oddadzą. Same niespodzianki w tej kolejce LM... No nic, walczymy dalej!
Chociaż znając kobieca siatkówkę nie zdziwię sie jak Volero jeszcze wygra ten mecz.
Volero win set 3 @1,65 8/10
 
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Volero Zurich - Mulhouse set 5 powyżej 24,5 punktów @1,30 10/10

Podsumowując: dzisiaj same niespodzianki. Na szczęście Volero na live odrobilo straty i troszeczkę poprawiły dziewczyny humor.
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Sam się nadziałem na Volero ???? .
Volero nawet w lidze już nie dominuje w tym sezonie o ile mnie pamięć nie myli 3 porażki. Myślałem, że na tle przeciętnych Francuzek sobie poradzą. Fakty są takie, że zostały tam zawodniczki bez ambicji, nomen omen głównie Bułgarki i Serbki :p/
Co do pozostałych. Fenerbace Novara-Moim zdaniem na papierze lepszym składem i to o wiele dysponowały Włoszki, więc nie szukałbym tu taj wałku. Szersza ławka(w sensie potencjał ławki oraz trener,w dużej mierze zadecydowało właśnie to ). Włoszki gdyby wygrały pierwszy set 24-21 chyba było to raczej by pociągnęły to maks w czterech setach.
Drugi mecz Rzeszów- Alba Blaj. Z kim się mierzył Developress żeby wystawiać takie kursy? Z Dąbrową czy lekko zajechanym Chemikiem. Blagojewic ma ciągnąć grę ( w kadrze ostatnio jako libero grała)
Rousseaux (to nawet nie wiem czy u Belgijek grywa w pierwszej szóstce). Na ataku Helic. W porównaniu z Rumunkami to minimalnie może powinny być faworytkami ze względu na własną halę, ale na pewno nie różnicą 1,2- 4,0. Zresztą dużo osób pisało, że to lekka przeginka.
Plovdiv Vizura- Ktoś napisał, że Kamenovej brakowało u gospodyń, a kto to Kamenova? Jaką Bułgarki mają mentalność?? Radzę obejrzeć mecze reprezentacji , aby się przekonać. Nie przyglądałem się roosterowi Serbek, ale zazwyczaj grają tam 16-18 latki. Druga kwestia to,że ostatni raz Plovdiv grał w lidze 1 grudnia, więc to też na pewno miało jakiś wpływ.
Podsumowując 3 z 4 meczów to nie tyle niespodzianki jak błędnie wystawione kursy, nie powinno być takiego rozstrzału. Dla mnie Jedyną niespodzianką był mecz Plovdiv Vizura
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Galatasaray - Budowlane Łódz
Typ + 2,5 seta Budowlane
kurs 2.47 fortuna

Kurs na Łodz ciagle idzie w górę, co oznacza, że 90 % ludzi ładuje wszystkie handi w Galate. Na zdrowy rozsądek to logiczne, ale gdyby wszystko było logiczne w bukmacherce, to co drugi z nas by spał juz na kasie, a bukmacherzy by pakowali walizki. W kobiecej siatkówce zdarzają się różne cuda, jak poprzednio w kolejce gdzie wygrywało sporo underdogów, a przyjezdne na 8 meczy w każdymy zdobywały conajmniej jednego seta. Budowlane mają swoje problemy, ale jada do Turcji bez żadnego ciśnienia, na pełnym luzie, nie są faworytem i nikt odnich cudów nie oczeukję, graja bez presji, pokazały, że potrafią wyrwać seta nawet Vakifbankowi, wiec czemu nie maja ugrac seta z o klasę gorszą Galatą ? Spore szanse , a Budowlane nie doceniane, tak jak Prostejov.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dynamo Moscow - Vakifbank
Typ - 12,5 pkt Vakifbank
Kurs 1.96 fortuna

Ostatni mecz tych drużyn był w klubowych mistrzostwach świata, gdzie zespół z Turcji wygrał 16 punktami z Dynamo. Jednak nie dlatego gram przeciw Dynamo. Ostatnio poprostu nie zachywca ich gra, tracą w lidze sety z gorszymi o klase zespołami.. Krasnodar ( ostatni w tabeli ) czy wymęczona wygrana w tie breaku z Odinstovo. W lidze przegrywaja z Dynamo Kazań, z którym walczą o mistrzostwo, podsumowując ostatnio forma Dynamo nie zachwyca. A dziś ich rywalem jeden z najlepszych kobiecych drużyn na globie , o ile nie najlepsza drużyna. Gwiadozbiór- tak by można podsumować Vakifbank. Jeśli tylko sie im chce wygrywają bez problemu. Dynamo Moscow osatnio u siebie grało z inną druzyną z Turcji - Galatasaray obecnie 5 drużyną ligi Turckiej, conajmniej o klase słabsza druzyna od Vakifbanku.. Galatasary ogrału Dynamo róznicą 17 pkt na wyjezdzie. Dzisiaj do Moskwy przyjezdza Vakifbank i myślę, że stać je na wygranie tu różnicą tych 13 punktów. Moim zdaniem do grania jest nawet do 18 punktów. Jednak gram bezpieczniej, mam nadziję, że Rosjanki nie bedą miały dnia konia, a Turycznką bedzię się chciało. Powodzenia.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
25/01/2018 17:00 CET
Dynamo Kazań - Vizura, Vizura wygra seta
@4.10 Fortuna
Kolejne spotkanie jak w przypadku wczorajszego Galatasaray w kosza, na które zdecydowanie jest przesadzony kurs w stronę gości. Vizura na arenie międzynarodowej może nie jest zbyt znana, ale to jednak drużyna z Serbii, a tam siatkówkę mają we krwi. Z byle jakiego powodu one się w LM nie znalazły. Dynamo Kazań nie jest jakimś wielkim wyjadaczem i jak to w przypadku drużyn z Rosji bywa mocno niestabilnym, dlatego więc zagrania +2.5 seta na Vizure to świetna opcja.
Maja siatkówkę we krwi, to wymien jakas dobrze znana Serbke z tego zespolu? One dzisiaj beda miec problem zeby wyjsc z 15 w secie, a tu proponujesz seta dla Serbek i jeszcze nazywasz to świetnym typem, bo to zespół z SERBI to musi byc dobry, nie mam pytań.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Maja siatkówkę we krwi, to wymien jakas dobrze znana Serbke z tego zespolu? One dzisiaj beda miec problem zeby wyjsc z 15 w secie, a tu proponujesz seta dla Serbek i jeszcze nazywasz to świetnym typem, bo to zespół z SERBI to musi byc dobry, nie mam pytań.
ten koleś nie ma pojecia o siatkówce, przeczytaj co napisał w dziale typy dnia o Rzeszowiankach.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
25/01/2018 17:00 CET
Dynamo Kazań - Vizura, Vizura wygra seta
@4.10 Fortuna
Kolejne spotkanie jak w przypadku wczorajszego Galatasaray w kosza, na które zdecydowanie jest przesadzony kurs w stronę gości. Vizura na arenie międzynarodowej może nie jest zbyt znana, ale to jednak drużyna z Serbii, a tam siatkówkę mają we krwi. Z byle jakiego powodu one się w LM nie znalazły. Dynamo Kazań nie jest jakimś wielkim wyjadaczem i jak to w przypadku drużyn z Rosji bywa mocno niestabilnym, dlatego więc zagrania +2.5 seta na Vizure to świetna opcja.
Graty za ten typ na Galatasaray. Szczęście też trzeba mieć. Oczywiście granie wysokich kursów popłaca. Jak Ci idzie to graj, dlaczego nie. Wg mnie ten typ powinien znaleźć się w Twoim odrębnym temacie, bo tu nie ma żadnej merytorycznej treści. Spróbuj przekonać jakoś swoim typem, bo ja tu nic nie widzę. Co do &quot;Zenitu&quot; w wydaniu damskim to akurat się mylisz. Jest to maszyna i mimo że nie ma tu przewagi Dynamo --&gt; reszta jak u mężczyzn, to takie drużyny serbskie, polskie, szwajcarskie, bułgarskie, francuskie czy czeskie to one tłamszą pod każdym względem. Co innego ekipy z Turcji czy dwie z Włoch. Podsumowując tu zależy wszystko od Rosjanek. Żadnego value w tym kursie nie ma. Jak zechcą zbiją i do konkretnie poniżej 20 w każdym secie. Oczywiście jakiś set dla gości może się trafić. Jakieś rozkojarzenie, choć dłuższe, to kto wie. Tutaj https://www.flashscore.pl/mecz/fgIYXQ08/#szczegoly-meczu było podobnie, ale wynik świadczy o poziomie. W przypadku Dynama i Vizury dysproporcje w klasie są równie duże.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Fenerbahce Stambuł - Conegliano GOSPODYNIE @ 2.30 Fortuna

Wolne żarty, tak można skomentować rosnące kursy na Fenerbahce. O ile 1.60 - 1.70 wystawione przez bukmacherów było do przyjęcia, o tyle kurs na Turecką potęgę u siebie i ponad 2. Prze jaja.
Gorąca atmosfera panująca w hali nad cieśniną Bosfor zrobi swoją robotę. Jest Pola Rahimova łapiąca na najwyższym zasięgu w kobiecej siatkówce, Brazylijska armata na skrzydle Natalia, Tajska wirtuozka Tomkom na rozegraniu plus do tego grono solidnych, ogranych na najwyższym poziomie Turczynek.
Po stronie Włoszek także wiele znanych zawodniczek, ale takich osobistości jak Azerka czy Brazylijka próżno szukać. Ostatnio gdy grały u siebie z Włoską Novarą ( ten sam poziom co Conegliano ), kurs na Turczynki wynosił 1.3, dopiero przed meczem podskoczył na 1.6. Kurs na 2.3 na Wielkie Fener w swojej hali jest musowy do pobrania. Dwóch spotkań w LM u SIEBIE NIE przegrają.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
No to moi drodzy o czym my mówimy skoro taki hejt to proszę bardzo grajcie 1.20 na 3:0 dla Dynama i obgryzajcie pazurki, aby utrzymały koncentracje na 3 sety. Daje +2.5 bo widzę w tym spory potencjał, a nie że jest to pewny
Może nie ma pojęcia o siatkówce, ale w typach dnia dobrze mu idzie. Ma swój styl gry, swoje typy, kursy i wychodzi ogólnie na plus. Ja tego nie gram, ale oceniam po wynikach. Dziś rano prawie wszyscy grali na Edmunda w AO i co ? Ktoś napisał, że trenuje z Murrayem na wyspie Hewitta, to będzie dobrze grał, a sparinpartner Radwańskiej ? Też powinien dobrze grać w cyklu ? W bukmacherce ocenia się po wynikach. Póki co dziś nic nie widzę do grania. To nie gram i nie krytykuje jak mi się nie podoba.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Może nie ma pojęcia o siatkówce, ale w typach dnia dobrze mu idzie. Ma swój styl gry, swoje typy, kursy i wychodzi ogólnie na plus. Ja tego nie gram, ale oceniam po wynikach. Dziś rano prawie wszyscy grali na Edmunda w AO i co ? Ktoś napisał, że trenuje z Murrayem na wyspie Hewitta, to będzie dobrze grał, a sparinpartner Radwańskiej ? Też powinien dobrze grać w cyklu ? W bukmacherce ocenia się po wynikach. Póki co dziś nic nie widzę do grania. To nie gram i nie krytykuje jak mi się nie podoba.
Trochę jałowa ta dyskusja się robi. W sumie nie obserwuję jego typów, choć ten wpis o Galatasaray gdzieś dziś znalazłem. Fajnie że weszło, oby więćej takich kursów. Tu jednak nie o to chodzi. Każdy gra, jak chce. Inny grający też bierze typy od osób, od których chce.
Trzeba tylko zadać sobie pytanie, czy gram z kimś w ciemno, czy może wolę grać z osobą, która zna się na rzeczy i wiedza ta od niego bije aż miło. Ja tam zawsze sam wolę być merytoryczny i wymagam tego od innych przy podawaniu typów. Wówczas nawet nie obrażę się jak coś nie wejdzie. Taki sport, trzeba to zrozumieć. Co innego przy typach, które nie niosą w sobie wartości merytorycznej. Liczenie na samo szczęście to trochę za mało. Dlatego składy, styl gry, forma to jednak podstawa. Poza tym z takim graczem można zawsze merytorycznie podyskutować i przedstawić swoje stanowisko, a tutaj co? Tak czy inaczej powodzenia!
Dyskusja nie jest jałowa, bo to jest forum. Fala krytyki bez podstawy. Wiedza się przydaje owszem przy typowaniu, ale granie hc w siatkówce, że ktoś ugra seta lub nie to trudna sprawa i nawet największa wiedza może nie pomóc. Masz każdy grając czyjąś propozycje podejmuje ryzyko i nie wejdzie typ nie powinien tak się zachowywać. Ja na live pograłem jednak Fener po kursie 1,89.
Nie no wiedza przydaje się zawsze bez względu na to czy to bukmacherka, czy jakaś inna płaszczyzna. Każdy ma prawo do swojej opinii i zasięgania typów od kogo chce. Ja tam nikogo nie krytykuję. W moim przypadku taki typ by mnie nie przekonał. Ktoś może mieć inaczej, rozumiem to i szanuję. Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom