>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
R 25

request3

Użytkownik
Według listy Cev http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=30827&amp;amp;ID=1033
Berieżko nie zagra co jest osłabieniem. Myślę że Skra wyciągnie 1 seta. Jak chcą grać dalej w lidze mistrzów to ostatni dzwonek. Nie wiem co to było z Wartą że dostali 3:0 ale to może i lepiej. Statystycznie 6 setów z rzędu w plecy, jeszcze bardziej nie możliwe.
Wiec gram
Skra +2.5 seta
na podbicie Halbank +ZAKSA
+Karlovarsko = 1.89
Powodzenia
edit: trafiłem na mine, muszę obejrzeć powtórkę z meczu Karlovarsko. Bo coś mam przeczucie że rodziny,znajomi i prezesi się wzbogacili. Chelenge Cev juz omijam szerokim łukiem.
 
C 226,1K

czary-mary

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisałem. Beriezko doznał kontuzji tydzien temu w trakcie spotkania z Belgorodem. O ile dobrze pamiętam to było to pod koniec 2 seta. W weekend zdaje się, że nie grał i dostali lanie 0:3. W tym jeden set chyba nawet do 13. Go go Skra
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW 2 @ 4.35 Fortuna

Jutro spotkanie dwóch wyrównanych ekip, a kursy niesamowicie rozbieżne. Dwie drużyny, które osłabiły się w stosunku do poprzedniego sezonu. W Moskwie nie ma już pierwszego wieloletniego rozgrywającego Sergieja Grankina, a także atakującego Bakuna. W meczu z Belgorodem kontuzji doznał pierwszy przyjmujący rosyjskiej ekipy i motor napędowy nabijający punkty Jurij Bierieżko. Ciężko powiedzieć czy jutro zagra. Jeżeli nie jest to potężne osłabienie Moskwy. Obie drużyny bez wybitnej formy. Skra w naszej lidze, niby druga, ale strata do Zaksy przerażająca. Natomiast Dynamo zalicza jeden z najgorszych sezonów w ostatnich latach. Po katastrofalnym początku ligi, gdzie byli w ogonie tabeli, ich gra powoli ruszyła do przodu. Jednakże liga Rosyjska silna jak nigdy w tym sezonie. 6-7 zespołów, które spokojnie mogłyby walczyć z powodzeniem w LM. Do tego skład Dynama słaby jak nigdy. Po jakiś nieporozumieniach rozwiązano kontrakt z genialnym środkowym Kevinem Le Roux.
Co do Skry, to wiemy że potrafią zagrać świetny mecz jak np z Resovią, by potem zawalić kolejne spotkanie.
Skra ma koncie już dwie porażki w LM, nie mogą sobie pozwolić żeby zostać tak daleko w tyle. Tutaj trzeba walczyć o pełną pulę. Lot do Moskwy plus minus 2h z Warszawy, więc o zmęczeniu nie może być mowy.
Porównanie składów:
Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW
atak : Krugłow - Wlazły
rozegranie : Antipkin - Łomacz
przyjęcie : Markin, Berieżko, Kooy - Ebadipur, Bednorz, Penczew
środek : Szerbinin, Ostapienko - Lisinac, Kłos, Czarnowski
libero : Brakin,Jermakow - Piechocki, Milczarek
Jak widzimy składy są niesamowicie wyrównane. Po stronie Skry należy wyróżnić Lisinaca jako zawodnika wybitnego, u Rosjan takim zawodnikiem jest Berieżko. Według mnie Skra jutro się przełamuje i pokonuje wcale nie tak mocnych jak mogłoby się wydawać Rosjan.
Ja trochę inaczej widzę mecz Dynamo Skra. Nie przypominam sobie jakiś niesamowitych graczy, którzy grali wybitnie w przeszłości w barwach Dynama, a mimo to Dynamo zawsze było groźne, czy LM czy w lidze.
Brak Bierieżki może trochę się odbić na grze Rosjan, ale nie na tyle żeby przegrać. Bierieżko napewno nie jest graczem takiego kalibru, że bez niego gra upada.
Dynamo u siebie jest groźne, mają kim mocno zagrywać co może wraz z ich blokiem zaważyć. Skra nie dysponuje jakimiś tuzami w ataku na ten moment, więc tu będzie wyrwa, której Bełchatów może nie załatać.
Skra problemy z przyjęciem co pokazywały mecze w lidze czy z Francuzami u siebie. Wlazły nie jest w jakiejś wybitnej formie( lat przybywa). Łomacz w dodatku gra moim zdaniem bez wizji. Lisinac chyba już myślami za granicą.
Dodatkowo może próżny argument, ale może okazać się kluczowy. Rosjanie nie chętnie odpuszczą mecz, który przy ciut większej motywacji mogą gładko wygrać( w dodatku z Polskim zespołem)
Porażka z Zawierciem może przypadkowa pokazuje w jakim miejscu jest na ten moment Skra.
Mój typ:
Dynamo Skra 9/10 1,3
Dynamo -1,5 4/10 1,55
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lube Civitanova - Fenerbahce
(Handicap +17.5 Fenerbahce)

Bukmacher Fortuna
Kurs 1.72

Lube drużyna ,która jest o przynajmniej poziom drużyną lepsza. Zajmuję aktualnie drugą pozycję w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o zespół z Turcji zajmuje ostatnie miejsce. Fenerbahce rozegrało dwa mecze z czego wygrali zaledwie jednego seta. Oglądałem mecz przegrany z Perugia w trzech setach ale te sety były naprawdę w miarę wyrównane. Lube składu nie muszę przedstawiać ,ale uczynię to z zespołem z Turcji. A miarę znani gracze to przyjmujący Sket,Quesque. Srodkowi to zawodnik ,który występował w ZAKSIE i Skrze - Gladyr oraz turecki zawodnik Tekeli. Atakujący Toy. Myślę ,że zespół z Turcji pokaże się dziś z jak najlepszej strony ,ponieważ przeciwnik jest bardzo wymagający. Fenerbahce dobrze przede wszystkim gra blokiem myślę ,że spokojnie handicap punktowy +17.5 pokryją. W meczu z Perugią pokryli znacznie mniejszy handicap mimo porażki w trzech setach. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moim zdaniem strasznym nieporozumieniem jest kurs 1,22 na Friedrichshafen w meczu z Grekami. Grecy u siebie przy swoich kibicach nie będą łatwym rywalem dla nie najmocniejszej ekipy jaką są Fryderyki. Dodatkowo do Paoku doszedł nowy atakujący Bułgar Uchikov który będzie mega wzmocnieniem i jest w składzie na dzisiejszy mecz. Wcześniej właśnie na ataku była dziura, a teraz jest bardzo solidny zawodnik na tej pozycji. W Paoku mocne kopnięcie na zagrywce ma Martinez oraz Szafranovicz i Uchikov. Oni w swojej hali mogą na prawdę wyrządzić sporo szkód Niemcom. Daję trochę bezpiecznie, ale stawianie na Paok po kursie blisko 4,00 też jest dobrym typem moim zdaniem. Polecam bo uważam że kursy są przestrzelone.
Paok - Friedrichshafen
Paok +1,5seta @2,30
Paok +12,5pkt @1,60
Trentino widziałem ostatnio dość dużo razy i oni prezentują się kiepsko jak na nazwiska które tam są. Myślę że Turki się postawią dlatego:
Trentino - Arkasspor
Arkasspor +15,5pkt @1,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Toulouse - SCC Berlin 1:3
Berlin -1,5 seta 1,40 Fortuna
No nie ma opcji aby ten mecz nie zakończył się zwycięstwem gości...
Berlin u siebie pokonała Toulouse gładziutko 3:0 tylko w 1 secie mając problemy wygrany 28:26 set, w pozostałych dwóch już spokój i zwycięstwo do 15 i 16 i tak powinno być dziś, spokojne zwycięstwo 3:0 max 3:1. Berlin max 1 set odda gospodarzą, nie ma innej opcji jeśli chcą walczyć o awans... Muszą pokonać za 3 punkty słabiutki zespół z Francji gdzie najlepsi siatkarze odeszli z zespołu wraz z końcem poprzedniego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 8

luk092

Użytkownik
Mi tez się wydaje, że w obu meczach powinno być powyżej 3,5 seta. Ale to tylko takie 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dziś SKRA podejmuje w Łodzi Dinamo już z Bereżko w składzie. Sądząc po dyspozycji SKRY i braku Łomacza wygląda, że Moskwianie wezmą sobie lekko rewanż na Bełchatowianach za porażkę w Moskwie. Gra SKRY w finale pucharu polski była lekko mówiąc rozczarowująca. Widać brak Łomacza, choć i tak ten rozgrywacz nigdy mnie nie przekonywał.
Co ciekawe bukmacherzy (analizuję STS) widzą tu faworyta w SKRZE. Myślę, że Bereżko zrobi dziś różnicę i Skra przegra to spotkanie. Możliwe nawet, że w 3 setach.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zenit Kazan 3-0
Dinamo Moskwa wygra
Perugia 3-0

i to moje typy na dziś
czekamy na inne opinie ???? m.in pablo_89 lub zenek225
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fenerbahce-Lube +2,5@ 2,3 Unibet
Ja chyba poszukam jakiejs niespodzianki w tym meczu . Civitanova ostatnio troche pod.forma, fizycznie przede wszystkim chyba, do tego sa po ciezkim meczu w niedziele wiec kto wie czy nie straca jakiegos seta. U kebabow rozne rzeczy sa mozliwe. Ta grupa to i tak przepasc czyli dwie wloskie potegi i dalej nic wiec nie musza grac non stop na fulla.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Novosibirsk - Chaumont 0:1
Novosibirsk 2:0 (wynik po 2 setach)
1,65 STS

Mecz już za 40 minut, Novosibirsk zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i już praktycznie zapewnią sobie awans do dalszej fazy.
Chaumont to póki co chyba jedna z większych niespodzianek w tegorocznej lidze mistrzów, w tak mocnej grupie mają już 2 zwycięstwa...
Novosibirsk u siebie 3:0 z Bełchatowem i 3:0 z Dinamo Moskwa.
Kadrowo są zdecydowanie lepszą ekipą zwłaszcza grając na własnym terenie są piekielnie mocni dla każdego.
Chaumont już u siebie sprawiliby o mały włos niespodziankę prowadząc 2:1 przegrali 2:3.
Czuję, że zaczną mocno i po 2-óch setach będą prowadzić już 2:0 w setach.
Reszta meczy później.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Wg składów na CEV ma grać. Na liście flashscore też widnieje do gry. Do rosyjskich źródeł nie mogę się dogrzebać.
 
taured 107

taured

Użytkownik
Ja stawiam na Skrę. Bełchatów i Dynamo podobne drużyny z podobnym potencjałem, ale mecz mamy u siebie. Obie drużyny grają o życie,a Skra potrafi się do takich meczów spiąć, pierwszy mecz pokazał, że nasi potrafią. Można tu dużo pisać o słabych i mocnych stronach obu ekip, ale doskonale wiemy, że obie ekipy mogą mieć taki dzień, że zmiotą rywali w 3 setach jak i przejść obok meczu. W obecnej sytuacji stawiam na SKRĘ, teraz Dynamo to już nie taki gwiazdozbiór, raczej gracze B+ w Rosji, nie ma co ich się bać. Wygramy, jest o co grać i jest kim grać.
Set dla Jastrzębskiego też realny. Zenit przegrał seta i z Tuluzą i z Niemcami. Nowa miotła w JW już dała pierwszy efekt i ważną wygraną z bardzo mocną drużyną. Jeśli Zenitowi już zdarzały się przestoje i słabsze momenty to i z Jastrzębskim się on zdarzy. Nawet i Stochowi trafi się nie awansować do drugiej serii. A czy Polacy wykorzystają swoje szanse? Ja stawiam, że tak, w końcu nie od wczoraj grają tam na dobrym poziomie klasowi zawodnicy.
BEŁCHATÓW
1.75
KAZAŃ OVER 76.5
1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom