>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
Boże co te smieszne dinamo moskwa robi... prowadzili 6-11 i dostali w pi... od chamount które dostało gładko od najgorszego w lidze toulouse...
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
A DInamo Moskwa to moze nie ? Zaksa to jeszcze mozna zrozumiec no ale z Chamount taki cyrk....prowadzic 2-0 w setach wygrywac 6-11 w 4 secie i dostac gladko w pi... Boyer sam ograł ich...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dziś grają drużyn które kilka dni temu grały 5 meczów w 6 dni czyli Lube i Zenit. Teoretycznie dla nich ich rywale Roeselare i Berlin nazwą nie powalają, ale to są bardzo niewygodne drużyny. Myślę że Lube i Zenit nie wyjdą w swych najlepszych zestawieniach i przez co nie spuszczą lania swoim rywalom dlatego:
Berlin +23,5pkt @1,60
Roeselare +17,5pkt @1,60
Roeselare over 61,5pkt @1,70
W Roeselare nie będzie Orczyka co jest sporą strata dla tego zespołu. W Lube problemy mieli ostatnio Sander i Stanković i wydaje mi się że w tym meczu raczej nie wyjdą w szóstce.
Paok +2,5seta @1,90
Tureckie kluby to wielkie wydmuszki. Budżety i kontrakty wysokie, ale jakość tych klubów marna co widzimy po wynikach w LM nie tylko w tym sezonie. Nie lekceważyłbym Paoku że dostanie do zera. Poza kubańczykami w Halkbanku reszta nie jest w stanie dać aż tyle żeby ciągnąć ten zespół. Nie było w Niemczech Hernandeza i momentami to była parodia w ich wykonaniu. Paok też poległ w Finlandii lecz taki Martinez pokazał tam kawał dobrej i spektakularnej siatkówki. Szafranovicz solidnie, liczę że Gomez coś pokaże, solidny rozgrywacz Valkiers jest, doszedł im teraz Koumentakis, słaby środek mają. Myślę że nie będzie to mecz do zera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Również dziś idę w stronę gości na dodatnie handicapy. Tak jak kolega wyżej wspomniał o nadmiarze meczów w ostatnim czasie. Dziś Leon powinien sobie odpocząć, już w KMŚ grał na środkach przeciwbólowych i dziś myślę, że nie zagra. Leon dla Zenitu bardzo dużo daje w ataku.
Zenit - Berlin +23,5 1,60 3:1 Bardzo pewnie dodatni handi na plus
Civitanova - Roeselare +22,5 1,50 3:0 Również bardzo pewnie handi na plus
Takiego dubelka proponuję...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No właśnie jednak gra najmocniejszy skład... Złe info podałem... Jedynie z tego co widzę to Verbow odpoczywa
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dziś grają drużyn które kilka dni temu grały 5 meczów w 6 dni czyli Lube i Zenit. Teoretycznie dla nich ich rywale Roeselare i Berlin nazwą nie powalają, ale to są bardzo niewygodne drużyny. Myślę że Lube i Zenit nie wyjdą w swych najlepszych zestawieniach i przez co nie spuszczą lania swoim rywalom dlatego:
Berlin +23,5pkt @1,60
Roeselare +17,5pkt @1,60
Roeselare over 61,5pkt @1,70
W Roeselare nie będzie Orczyka co jest sporą strata dla tego zespołu. W Lube problemy mieli ostatnio Sander i Stanković i wydaje mi się że w tym meczu raczej nie wyjdą w szóstce.
Paok +2,5seta @1,90
Tureckie kluby to wielkie wydmuszki. Budżety i kontrakty wysokie, ale jakość tych klubów marna co widzimy po wynikach w LM nie tylko w tym sezonie. Nie lekceważyłbym Paoku że dostanie do zera. Poza kubańczykami w Halkbanku reszta nie jest w stanie dać aż tyle żeby ciągnąć ten zespół. Nie było w Niemczech Hernandeza i momentami to była parodia w ich wykonaniu. Paok też poległ w Finlandii lecz taki Martinez pokazał tam kawał dobrej i spektakularnej siatkówki. Szafranovicz solidnie, liczę że Gomez coś pokaże, solidny rozgrywacz Valkiers jest, doszedł im teraz Koumentakis, słaby środek mają. Myślę że nie będzie to mecz do zera.
Dzięki za typ na PAOK +2,5. Skorzystałem po 2,05 w iforbet.
 
R 25

request3

Użytkownik
Lepiej Zenit -2,5 czy Jastrzębski +2,5? Mam dylemat, zastanawiam się czy jastrzębski może urwać seta
Jastrzębski jedzie do paszczy lwa. Nie ma absencji w Zenicie. Ligę mistrzów traktują na pewno poważnie. Bardziej prawdopodobny wynik -2.5 seta. 1.60. To że urwie seta bardzo mało prawdopodobne. Jakby jechała ZAKSA to bym się zastanawiał. Reszta polskich drużyn poniżej oczekiwań i poziomu.
Osobiście gram Zenit -2.5 seta + Perugia 1.22 = 1.94 Perugia ciemiężnie ale dała rade ????
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 0

jarkota

Użytkownik
A ja dziś idę w małe punkty w stronę Jastrzębia, 3-0 raczej pewne dla Zenitu ale czy wygrają wszystkie sety minimum 25-19? wątpię a linia -17,5 punkta więc wystarczy że Jastrzębie powalczy w jednym secie i myślę że załapią sę na tą linie a kurs 1,75 na sts więc to biorę ???? Do tego myślę że mimo wszystko Nowosibirsk bierze ten mecz mimo że na wyjeździe więc taki dubelek ode mnie: Jastrzębie +17,5 + Nowosibirsk = 2,31
Do tego ACH Ljubljana z CEV Cup ewentualnie i wtedy mamy 3,12
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Ja proponuje :
Chaumont - Novosibirsk
B
ezpiecznie powinien w maksymalnie 4 setach Novosibirsk wygrać
8/10 unibet 1,3 - trochę się spodziewałem falowania Rosjan, ale nie aż takiego.
Novosibirsk ostatnio porażki, ale z mocniejszymi drużynami i raczej po wyrównanych meczach. Francuzi mocni u siebie i kopią zagrywką, ale Rosjanie są ciut wyżej jeśli chodzi o indywidualne umiejętności oraz doświadczenie.
Widziałem ich w kilku meczach w tym roku i jestem pewny, że nie spalą się psychicznie jak Dinamo Moskwa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chaumont - Novosibirsk
Novosibirsk -1,5 seta 1,66 eFortuna

Chaumont już 2 niespodzianki zrobił, wygrał z Bełchatowem 3:1 na wyjeździe i 3:2 z Dynamo Moskwa u siebie ale wydaje mi się, że póki co wystarczy.... Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Novosibirska i mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co Dynamo Moskwa, przypomnę mieli 2:0 w setach i pozwolili sobie na rozluźnienie i porażka 2:3.
Novosibirsk pokazał już formę w tej grupie wygrywając u siebie 2 razy po 3:0 z Dynamo Moskwa i Bełchatowem.
Myślę, że G. Grozer i spółka są o 2 klasy lepszym zespołem i udowodnią to na parkiecie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Chaumont - Novosibirsk
(Handicap -1.5 seta Novosibirsk)
kurs 1.70 Bukmacher Totolotek

Ja również idę w zespół z Novosibirska.Bardzo ciekawa grupa w której jest Novosibirsk,Chaumont Dinamo Moskwa oraz Skra Bełchatów. Boyer czołowy zawodnik Chaumont który ciągnie ten zespół jak tylko może.
Zespół z Chaumont zajmuje drugą pozycję z dorobkiem pięciu punktów. Zespoł z Francji wygrał ostatnio z Ajaccio po trzech setach. Przegrana z Paris w czterech setach. Wygrana po tie-breaku z Moskwa oraz Nice. W meczu wyjazdowym wygrana w czterech setach z Lyonem.
Jeśli chodzi o składy to przeważa drużyna z Rosji m.in Grozer,Pavlov,Savin są to główne gwiazdy tego zespołu. Novosibirsk przegrał ostatnio w trzech setach z jedną z potęg siatkarskich z Belgorodem ,który pokonał nawet Zenit Kazań. Zwycięstwo z Jarosław w czterech setach. Porażka z Dinamem,Zenitem Kazań oraz Zenitem Petersburg po tie-breaku te mecze były rozegrane u siebie. Novosibirsk na wyjazdach spisuję się w miarę dobrze. W Zenicie w rozgrywkach CUP wywalczony set. Wygrana z Nizhievartovsk w trzech setach oraz z Ljubljana ,również w trzech setach. Myślę ,że dzisiaj Novosibirsk pokaże swoją klasę i zapewni sobie pierwsze miejsce w grupie. Można też pograć czystą dwójkę na Novosibirsk kurs nie jest zły ponieważ 1.40 więc także polecam ,ale dzisiaj gram handi i myślę że dadzą radę wygrać za trzy punkty. Oglądamy w Polsacie Sport Extra. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Co sędzia nie ogarnia w meczu Novosibirska ???? Nie wiem skąd oni go wzięli. 5-6 błędów w 1 secie. Przerywanie akcji , powtarzanie punktu, Boyer pół stopy na lini przy serwisie i gramy dalej. Siatka Divisa, gdzie stał od niej bół metra, 4 odbicia gdzie są3, jakies zamieszanie z timeoutem. Strasznie ciągnie tych Francuzów. Zawodnicy wk..wieni bo nie wiedzą co sie dzieje co chwile jakis gwizdek.
 
C 226,1K

czary-mary

Użytkownik
Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW 2 @ 4.35 Fortuna
AAAAAAAAAAAa ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅????

Jutro spotkanie dwóch wyrównanych ekip, a kursy niesamowicie rozbieżne. Dwie drużyny, które osłabiły się w stosunku do poprzedniego sezonu. W Moskwie nie ma już pierwszego wieloletniego rozgrywającego Sergieja Grankina, a także atakującego Bakuna. W meczu z Belgorodem kontuzji doznał pierwszy przyjmujący rosyjskiej ekipy i motor napędowy nabijający punkty Jurij Bierieżko. Ciężko powiedzieć czy jutro zagra. Jeżeli nie jest to potężne osłabienie Moskwy. Obie drużyny bez wybitnej formy. Skra w naszej lidze, niby druga, ale strata do Zaksy przerażająca. Natomiast Dynamo zalicza jeden z najgorszych sezonów w ostatnich latach. Po katastrofalnym początku ligi, gdzie byli w ogonie tabeli, ich gra powoli ruszyła do przodu. Jednakże liga Rosyjska silna jak nigdy w tym sezonie. 6-7 zespołów, które spokojnie mogłyby walczyć z powodzeniem w LM. Do tego skład Dynama słaby jak nigdy. Po jakiś nieporozumieniach rozwiązano kontrakt z genialnym środkowym Kevinem Le Roux.
Co do Skry, to wiemy że potrafią zagrać świetny mecz jak np z Resovią, by potem zawalić kolejne spotkanie.
Skra ma koncie już dwie porażki w LM, nie mogą sobie pozwolić żeby zostać tak daleko w tyle. Tutaj trzeba walczyć o pełną pulę. Lot do Moskwy plus minus 2h z Warszawy, więc o zmęczeniu nie może być mowy.
Porównanie składów:
Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW
atak : Krugłow - Wlazły
rozegranie : Antipkin - Łomacz
przyjęcie : Markin, Berieżko, Kooy - Ebadipur, Bednorz, Penczew
środek : Szerbinin, Ostapienko - Lisinac, Kłos, Czarnowski
libero : Brakin,Jermakow - Piechocki, Milczarek
Jak widzimy składy są niesamowicie wyrównane. Po stronie Skry należy wyróżnić Lisinaca jako zawodnika wybitnego, u Rosjan takim zawodnikiem jest Berieżko. Według mnie Skra jutro się przełamuje i pokonuje wcale nie tak mocnych jak mogłoby się wydawać Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
L 8

luk092

Użytkownik
na jutro dobrze wygląda gra w stronę RB Volleys. handi -1,5 9/10 kurs 1,35, -2,5 6/10 kurs 2, albo 2:0 po 2. setach kurs 1,75 7/10
Francuzi przegrywają wszystko jak mogą, a Niemcy mocni u siebie, jeszcze nie przegrali meczu.
wszystko na +
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom