>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, składać propozycje i zgłaszać niezgodności. Opiekun konkursu postara się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości. Przed wpisem tutaj warto jednak jeszcze raz przeczytać regulaminu konkursu!
Prosimy o podawanie linków do postów, które należy poprawić.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że długo schodzi rozliczanie poszczególnych dni konkursowych, oferuję więc pomoc ???? Mogę podliczyć pozostałe dni, które nie są jeszcze ogarnięte, czyli bodajże od niedzieli do wczoraj ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Widzę, że długo schodzi rozliczanie poszczególnych dni konkursowych, oferuję więc pomoc ???? Mogę podliczyć pozostałe dni, które nie są jeszcze ogarnięte, czyli bodajże od niedzieli do wczoraj ;)
Ostatnio mam masę roboty, dlatego jest takie opóźnienie, ale postaram się to nadrobić dzisiaj, bądź jutro i od razu zamieszczę też tabelę.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ostatnio mam masę roboty, dlatego jest takie opóźnienie, ale postaram się to nadrobić dzisiaj, bądź jutro i od razu zamieszczę też tabelę.
No domyślam się, że właśnie masz sporo do roboty, stąd była moja propozycja ;)
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam,jak coś to w moich typach na dzisiejszy dzień chodzi oczywiście o bukmacher LvBet, gdyby ktoś miał zastrzeżenia, przez przypadek skopiowałem logo z innego buka sry.
 
Do góry Bottom