>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Holandia 2017/2018

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Zapraszam wszystkich do podawania swoich typów, przemyśleń i luźniej dyskusji na temat ligi holenderskiej. Od dnia dzisiejszego nie będą zakładane tematy na każdą kolejkę, ponieważ zainteresowanie było zbyt niskie. Do tego będzie służył ten jeden temat.
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 18:30 zobaczymy mecz pomiędzy SC Heerenveen i VVV Venlo. Gospodarze są tutaj faworytami, ale ja nie skreślałbym Venlo. Jedni jak i drudzy radzą sobie lepiej w meczach wyjazdowych, dlatego uważam, że VVV stać tutaj na zdobycie przynajmniej jednej bramki. Venlo potrafilo na wyjeździe strzelić bramkę grając z Feyenoordem czy Vitesse, a o gola ze strony gości to jestem dość spokojny. Ostatnio u siebie wygrali 10 września, więc czas na zwycięstwo.
SC Heerenveen - VVV Venlo obie drużyny strzela gola 1,73 LVBET✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

krz

Użytkownik
Co myślicie o meczu Ajax - PSV? Wydaje mi się, że kurs na gości jest za wysoki. Według mnie zapowiada się wyrównany mecz. Chyba, że jakieś inne czynniki wpływają na taką sytuację.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Co myślicie o meczu Ajax - PSV? Wydaje mi się, że kurs na gości jest za wysoki. Według mnie zapowiada się wyrównany mecz. Chyba, że jakieś inne czynniki wpływają na taką sytuację.
Mi się zdaje że to zwykle faworyzowanie gospodarzy przez buka,często można się z tym spotkać przy pojedynku teoretycznie równych drużyn. Ja liczę osobiście wreszcie na jakis fajny mecz w Eredivisie, bo obijanie jaskow po 8-0 przez jednych czy drugich to paradoksalnie nic ciekawego
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Gdybym miał coś postawić to ewentualnie remis. Jak dla mnie to no bet. Tutaj wszystko może się wydarzyć. Nie zgodzę się z kolegą mały 1945, ponieważ Eredivisie rozwija się z roku na rok. Teraz ta liga posiada zespoły które mogą zagrozić każdemu. Nie ma zdecydowanego faworyta. Co do meczu Ajax - PSV to 1:1
Pozdrawiam i powodzenia
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven remis @3,65 LVBET⛔
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ja zastanawiam się nad pograniem X2. PSV jednak jest drużyną solidniejszą w tym sezonie.
Przy okazji prawdopodobne absencje.
 
S 0

squ12

Użytkownik
Ajax vs PSV
Jeśli chodzi o mecz AJAX - PSV to uważam iż PSV ma większe szanse wygranej
Natomiast ogólnie, prawdopodobnie zagram 2 single na ten mecz:
PSV 3,95
oraz
btts, 1,58
Myślę iż mam około 40% szans na trafienie obu
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Zwolle-Alkmaar 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
1,52 Fortuna ⛔
Po niedzielnych rozczarowująco jednostronnych wielkich derbach Holandii, przychodzi czas na wtorek i inaugurację 16 serii spotkań Eredivisie. W spotkaniu otwierającym tą kolejkę zmierzą się ze sobą drużyny Zwolle oraz Alkmaar. Zarówno jedni jak i drudzy spisują się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Gospodarze a więc niespodziewani zdobywcy krajowego pucharu w sezonie 13/14, to swoista rewelacja obecnego sezonu holenderskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Ubiegłą kampanię ukończyli oni na 14 miejscu w ligowej tabeli, tylko cudem unikając spadku. Ten sezon to zupełnie inne &quot;rozdanie&quot; w ich wykonaniu. Na półmetku rozgrywek plasują się na czwartym miejscu gwarantującym im udział w play-offach o Ligę Europy. Goście to drużyna która przełamała powtarzającą się z roku na rok hegemonię wielkiej trójki, a więc Ajaxu, PSV oraz Feyenoordu. Ich pozycja wicelidera ligowej tabeli jest nieprzypadkowa, ostatnie 5 spotkań to pięć wygranych oraz bilans bramek 11-2. Po raz ostatni gorycz porażki zaznali 1 października w meczu z Feyenoordem, wyraźnie przegranym 4-1. Jutrzejszy pojedynek nie będzie się z pewnością dla nich zaliczał do gatunku tych łatwych, lecz o wygranie przez nich co najmniej jednej połowy jestem spokojny.
 
D 0

dr-power

Użytkownik
Heracles - Sparta Rotterdam godzina 18,30 14.12.2018
Typ: Sparta (kurs 2,99 STS)
Typ przewrotny w stosunku do buków, którzy za faworyta uznają zespół Heracles. Patrząc na statystyki obu drużyn ciężko się dziwić. Gospodarze od 6 meczów u siebie nie pokonani, goście natomiast od 10 meczów na wyjeździe nie wygrali. Na Sparte można by tu było pograć argumentując, że każda passa zła czy dobra kiedyś się kończy i tu faktem jest że gospodarze, ze swoją słabą obroną są do tego dobrym momentem. No właśnie fatalna obrona drużyny Heracles - drugi wynik w lidze co do straconych bramek, kontra Sparta, z najgorszym wynikiem bramek zdobytych. Moim zdaniem idealny moment na przełamnie i opuszczenie grupy spadekowej. Powodzenia
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Heracles - Sparta Rotterdam over 2.5 @ 1.60 / fortuna
Pierwsze dzisiejsze spotkanie w lidze holenderskiej to konfrontacja pomiędzy Heracales, a Spartą. Faworyta tego pojedynku trudno wskazać, ale pójdę tutaj w stronę bramek. Heracles potrafi wykorzystać atut gry na własnym obiekcie. Nie przegrywali żadnego z piciu spotkań, a do tego prezentują dobrą i skuteczną grę. Gdzie to regularnie strzelają bramki i śmiem twierdzić, że również będzie i dzisiaj. Warto jest podkreślić, że w czterech z pięciu ostatnich pojedynków strzelali dwie lub więcej bramek. Może nie mają wyśmienitych grajków w swojej drużynie, ale jako całość na pewno trzeba na nich uważać. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Niemeijer, strzelec pięciu goli. Ale na pewno problemy defensywie mogą sprawić tacy zawodnicy jak Gladon, Kuwas czy Petersen. Ważną postacią gospodarzy gospodarzy jest Kuwas, który strzelił trzy gole, ale jest liderem drugiej linii. Potrafi wypracować dobre sytuacje bramkowe, a obecnie ma pięć asyst. Defensywa gospodarzy na pewno nie jest dobra. Zdarzają im się proste błędy, a co sprawia, że tracą regularnie bramki. Grając nawet przed własną publicznością, gdzie to w czterech z pięciu pojedynków nie potrafili zachować czystego konta

Sparta na wyjazdach można śmiało powiedzieć, że praktycznie nic nie gra. Brak wygranej w żadnym z ostatnich pięciu spotkań. A na pewno będzie im ciężko również i dzisiaj się przełamać, gdzie rywal postawi na pewno trudne warunki. Kolejny problem tej drużyny to defensywa, tracą duża ilość bramek W ostatnim pojedynku przegrali skromnie z PSV 1-0. Jednak trzeba powiedzieć, że mieli znacznie więcej szczęścia niż zagrali dobry pojedynek. Rywale nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Mimo, że Sparta jest wstanie zagrać nawet piątką obrońców to i tak trąca gole. W ofensywie na pewno będzie bardzo dużo zależało od Muhrena, który jest co tutaj dużo mówić zdecydowanym liderem tego zespołu. Strzelił trzy bramki, a do tego zaliczył cztery asysty.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Heracles - Sparta Rotterdam godzina 18,30 14.12.2018
Typ: Sparta (kurs 2,99 STS)
Typ przewrotny w stosunku do buków, którzy za faworyta uznają zespół Heracles. Patrząc na statystyki obu drużyn ciężko się dziwić. Gospodarze od 6 meczów u siebie nie pokonani, goście natomiast od 10 meczów na wyjeździe nie wygrali. Na Sparte można by tu było pograć argumentując, że każda passa zła czy dobra kiedyś się kończy i tu faktem jest że gospodarze, ze swoją słabą obroną są do tego dobrym momentem. No właśnie fatalna obrona drużyny Heracles - drugi wynik w lidze co do straconych bramek, kontra Sparta, z najgorszym wynikiem bramek zdobytych. Moim zdaniem idealny moment na przełamnie i opuszczenie grupy spadekowej. Powodzenia
Zgodzę się z grą na Sparte, zauważmy że Sparta dobrze się broniła w ostatnim meczu, gra już troche lepiej a na przeciwko nich staje Heracles z okrojoną kadrą. Ja też gram w strone Sparty ale bezpieczniej.
Sparta DNB

@2.05 ⛔
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Piątek, piąteczka, piątunio i jedziemy z Jupiler League na dziś wiele ciekawych spotkań, a ja wybrałem chyba najbardziej ryzykowne mianowicie idę w kierunku Jong FC Utrecht. Ostatnia drużyna tabeli kontra słabo ostatnio grający na wyjazdach Telstar. Jong Utrecht potrzebuje na gwałt punktów, a kiedy je zdobywać jak nie u siebie i grając przeciwko drużynie słabo spisującej się na wyjazdach. Jong Utrecht nie są jeszcze na straconej pozycji, ponieważ mają niewielką stratę do Helmond Sport czy FC Volendam, którzy to grają ciężkie spotkania wyjazdowe. Myślę, że młodzi z Utrechtu zrobią dziś wszystko aby wygrać te spotkanie i być może wygrzebać się z miejsca spadkowego przy dużo prawdopodobnej przegranej Helmond Sport z pierwszym w tabeli NEC&#39;kiem.
Jong FC Utrecht - Telstar wygrana Utrecht @ 3,05 LVBET⛔
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Piątek, piąteczka, piątunio i jedziemy z Jupiler League na dziś wiele ciekawych spotkań, a ja wybrałem chyba najbardziej ryzykowne mianowicie idę w kierunku Jong FC Utrecht. Ostatnia drużyna tabeli kontra słabo ostatnio grający na wyjazdach Telstar. Jong Utrecht potrzebuje na gwałt punktów, a kiedy je zdobywać jak nie u siebie i grając przeciwko drużynie słabo spisującej się na wyjazdach. Jong Utrecht nie są jeszcze na straconej pozycji, ponieważ mają niewielką stratę do Helmond Sport czy FC Volendam, którzy to grają ciężkie spotkania wyjazdowe. Myślę, że młodzi z Utrechtu zrobią dziś wszystko aby wygrać te spotkanie i być może wygrzebać się z miejsca spadkowego przy dużo prawdopodobnej przegranej Helmond Sport z pierwszym w tabeli NEC&#39;kiem.
Jong FC Utrecht - Telstar wygrana Utrecht @ 3,05 LVBET
Jupiler league to Belgia o ile się nie mylę :p
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Każdy z nas zna Eerste Divisie, ale oficjalnie nazywa się Jupiler League. Dla mnie to Netherlandse Jupiler League.
De Eerste divisie is de op een na hoogste voetbalcompetitie in Nederland die de KNVBorganiseert. Het is de laagste divisie waar betaald voetbal gespeeld wordt. De competitie heet officieel Jupiler League, naar de hoofdsponsor Jupiler, en moet niet verward worden met de Eerste klasse in het Belgische voetbal, die Jupiler Pro League heet.
W skrócie : eerste Divisie to najniższa liga która jest płatna za grę. Oficjalnie nazywa się Jupiler League od największego sponsora Jupiler. Nie powinna być mylona z pierwsza klasa w Belgii Jupiler Pro League.

Dziękuję to wszystko pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Każdy z nas zna Eerste Divisie, ale oficjalnie nazywa się Jupiler League. Dla mnie to Netherlandse Jupiler League.
De Eerste divisie is de op een na hoogste voetbalcompetitie in Nederland die de KNVBorganiseert. Het is de laagste divisie waar betaald voetbal gespeeld wordt. De competitie heet officieel Jupiler League, naar de hoofdsponsor Jupiler, en moet niet verward worden met de Eerste klasse in het Belgische voetbal, die Jupiler Pro League heet.
W skrócie : eerste Divisie to najniższa liga która jest płatna za grę. Oficjalnie nazywa się Jupiler League od największego sponsora Jupiler. Nie powinna być mylona z pierwsza klasa w Belgii Jupiler Pro League.

Dziękuję to wszystko pozdrawiam
Już rozumiem, nie byłem tego świadom mój błąd. Wybacz ????
 
Do góry Bottom