>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KOSZYKOWKA - obstawianie po pierwszej kwarcie

I 0

iras1983

Użytkownik
Czesc!
Mam plan aby &quot;inwestowac&quot; w bkukmacherke i grac dlugoplanowo, tak, aby zysk byl odczuwalny po miesiacu.
probowalem roznych metod: obstawianie w pilce noznej over 0,5, progresji na gole.. w dlugotrwalym czasie to droga do bankructwa.
przegladajac wyniki meczy koszykowki zauwazylem pewna przewazajaca prawidlowosc. Jesli druzyna wygra w pierwszej kwarcie &quot;znaczna&quot; iloscia punktow tj. ok 5-10 pkt roznicy, to wygrywa caly mecz. Po pierwszej kwarcie na faworyta jest kurs ok 1,20-1,30....
Zakladajac ze DZIENNIE TYLKO JEDEN zaklad... hmmm moze to by wypalilo??
Pytanie do znawcow koszykowki: Jaka jest bezpieczna roznica punktow po pierwszej kwarcie, by zakladac ze zyciezca Q1 wygra caly mecz?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czesc!
Mam plan aby &quot;inwestowac&quot; w bkukmacherke i grac dlugoplanowo, tak, aby zysk byl odczuwalny po miesiacu.
probowalem roznych metod: obstawianie w pilce noznej over 0,5, progresji na gole.. w dlugotrwalym czasie to droga do bankructwa.
przegladajac wyniki meczy koszykowki zauwazylem pewna przewazajaca prawidlowosc. Jesli druzyna wygra w pierwszej kwarcie &quot;znaczna&quot; iloscia punktow tj. ok 5-10 pkt roznicy, to wygrywa caly mecz. Po pierwszej kwarcie na faworyta jest kurs ok 1,20-1,30....
Zakladajac ze DZIENNIE TYLKO JEDEN zaklad... hmmm moze to by wypalilo??
Pytanie do znawcow koszykowki: Jaka jest bezpieczna roznica punktow po pierwszej kwarcie, by zakladac ze zyciezca Q1 wygra caly mecz?
W NBA co rusz zdarza się, że słabsza (nawet o wiele słabsza) ekipa wygrywa 1 Q. Bywa, że kilkunastoma punktami. Nie ma to większego znaczenia dla końcowego wyniku. Ludziska w hali mają większą zabawę.
Rozumiem, że tylko taka sytuacja Cię interesuje, bo jeśli w 1Q miażdży faworyt, to na co tu stawiać, skoro na nich przed meczem było 1,15. Po 1 Q zostanie 1,05.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
W NBA co rusz zdarza się, że słabsza (nawet o wiele słabsza) ekipa wygrywa 1 Q. Bywa, że kilkunastoma punktami. Nie ma to większego znaczenia dla końcowego wyniku. Ludziska w hali mają większą zabawę.
Rozumiem, że tylko taka sytuacja Cię interesuje, bo jeśli w 1Q miażdży faworyt, to na co tu stawiać, skoro na nich przed meczem było 1,15. Po 1 Q zostanie 1,05.
jednak moj plan poszedl w piz...ec. Obstawilem wczoraj na druzyna ktora prowadzila 10 pkt po 1 Q i przegrala maecz kilkoma pkt.
Zmodyfikuje moj &quot;plan&quot;. Zastosuje tu progresje. Otoz w pierwszej kwarcie bede obserwowal jak prowadzi faworyt.. gdy w drugiej albo trzeciej kwarcie bedzie przegrywal a kurs na niego wzrosnie do ok 2,5 - 3,0 wtedy obstawie na niego. Na pewno w koncu trafi sie druzyna ktora wygra mecz prowadzac po 1Q kilkoma punktami.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
probowalem roznych metod: obstawianie w pilce noznej over 0,5, progresji na gole.. w dlugotrwalym czasie to droga do bankructwa.
Piszesz, że chcesz inwestować i grać długoplanowo. A zaraz znów chcesz stosować progresję (która jest drogą do bankructwa jak sam zauważyłeś).
Uwierz mi, wymyślanie coraz to nowych sposobów gry i kwadratowych jaj w bukmacherce prowadzi tylko do strat gotówki i frustracji.
Wrzucaj kasę do skarbonki, u buka graj dla zabawy za 2 zł. Wyjdzie to na zdrowie. U buka nie zarobisz.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Swinta prawda, dlatego postanowilem sporadycznie, oskubac go na ile sie da i uciekac stamtad ????
Da sie zarobic tylko trzeba grac z glowa a nie grac wszystkiego na &quot;pale&quot; ????
Co do NBA 1Q nie ma to znaczenia, odnosnie calego meczu. Jednak kursy sa zanizane na 1q.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Mam pytanie do znawcow koszykowki i siedza w tym. Jaka jest bezpieczna roznica punktowa pod koniec Q3 - poczatek Q4 by miec pewnosc ze dana druzyna nie odda prowadzenia? Czy to sie zmienia? Mozna to jakos wyliczyc ze statystyk? Kursy wtedy sa jeszcze w miare przyzwoite..
Wczoraj obstwilem &quot;na pale&quot; mecz w ktorym roznica byla ok 10 punktow, kurs ok 1,32..
No i dwa meczyki weszly ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Przecież to jest sport, tu równanie różniczkowe na nic się nie przyda, bo może być drużyna przewagi 15-20pkt po Q3 i wtopi mecz. Trzeba obserwować, patrzeć na rostery (czy nie ma kontuzji, czy ktoś się nie wyfaulował) i po tym typować, a nie trzymać się sztywnych zasad, że jak jest jakaś tam różnica punktowa to w ciemno stawiać.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Odświerzam temat. Od pewnego czasu gram powyżej lub poniżej X pkt w 3-cie, 4-tej kwarcie lub w meczu licząc od drugiej połowy. Jeśli widzę że drużyny w pierwszej połowie zdobyły powiedzmy 80pkt a typ buka to 148.5 w meczu, to stawiam powyżej 148.5. Kursy to średnio 1.83 więc muszę wygrać 5/9 po kursie 1.83 żeby wyjść na mały plus, ale jak narazie ten system przyniósł mi dość sporą wygraną w krótkim czasie. Mam pytanie do znawców kosza którzy grają na punkty w kwarcie oraz meczu. Czy moglibyście dać mi jakieś wskazówki z waszego doświadczenia? Oczywiście podziele się własnymi spostrzeżeniami ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Odświerzam temat. Od pewnego czasu gram powyżej lub poniżej X pkt w 3-cie, 4-tej kwarcie lub w meczu licząc od drugiej połowy. Jeśli widzę że drużyny w pierwszej połowie zdobyły powiedzmy 80pkt a typ buka to 148.5 w meczu, to stawiam powyżej 148.5. Kursy to średnio 1.83 więc muszę wygrać 5/9 po kursie 1.83 żeby wyjść na mały plus, ale jak narazie ten system przyniósł mi dość sporą wygraną w krótkim czasie. Mam pytanie do znawców kosza którzy grają na punkty w kwarcie oraz meczu. Czy moglibyście dać mi jakieś wskazówki z waszego doświadczenia? Oczywiście podziele się własnymi spostrzeżeniami ????
Jesli w pre 148.5 to na ht jest 74, a na 1q 37;)
A wiec jesli rzucili 80 do polowy to linia na live przesunie sie o 6 pkt(80-74 =6)
148.5 + 6 = 154.5&lt;Taka bedzie linia na live jesli w pre jest 148 a do polowy rzucili 80.
Konkludujac, Jesli na over 154.5 na HT bedzie po 1.91, to over 148.5 bedzie po 1.45, takze nie rozumiem jak Ci 1.83 wychodzi na over 148.5;)
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Jesli w pre 148.5 to na ht jest 74, a na 1q 37;)
A wiec jesli rzucili 80 do polowy to linia na live przesunie sie o 6 pkt(80-74 =6)
148.5 + 6 = 154.5&lt;Taka bedzie linia na live jesli w pre jest 148 a do polowy rzucili 80.
Konkludujac, Jesli na over 154.5 na HT bedzie po 1.91, to over 148.5 bedzie po 1.45, takze nie rozumiem jak Ci 1.83 wychodzi na over 148.5;)
Prosze bardzo drogi kolego ????

Nie wiem czemu dziwi cię tak niska linia?
Chyba jeszcze nie poznałeś algorytmu który używa bukmacher, ja na niego wpadłem przypadkowo patrząc na kursy przedmeczowe NBA. Typ był taki. W której kwarcie padnie najwięcej punktów.
1 kwarta 2 kwarta 3 kwarta 4 kwarta
2.00 3.00 5.00 4.50
Do tego patrząc na mecze z różnych lig, doszedłem do wniosku że średnia ilość punktów w 10-cio min kwarcie wynosi 40.
Więc patrząc na 1 połowe tego spotkania gdzie w 1-ej kwarcie było 43pkt a w 2-ej kwarcie padło 6pkt mniej to algorytm dał tak niską linie. Nie jestem specem od kosza dlatego założyłem ten temat żeby wspulnie stworzyć jakiś dobry system gry.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Gram kosza systemem wymyślonym przez jednego z adminów nieistniejącego już forum bukmacherskiego i to chyba najskuteczniejszy system wśród wszystkich dostępnych.W skrócie:
Obserwujemy zmianę linii na sumę punktów w całym meczu w stosunku do linii wyjściowej.Jeśli do połowy drugiej kwarty,lub do połowy spotkania linia spadnie lub podskoczy o ok. 30 punktów,wtedy wbijamy się odpowiednio w over lub under.Naturalnie trzeba obserwować boisko,sytuację,zmiany w składzie itp.Nawet kilka takich meczy w tygodniu można wyłapać.Przykładowo:linia wyjściowa przed meczem ustalona przez oddsmakerów wynosi 154,do przerwy lub wcześniej na live spadła do 124,stawiamy over 124,po przerwie linia mocno idzie w górę i spokojnie obserwujemy mecz,zabezpieczając się ewentualnie,jeśli wymaga tego sytuacja.Oczywiście nie jest regułą,że po ślamazarnym początku,zawodnicy biorą się do roboty,lub odwrotnie: po dzikiej pierwszej połowie,w drugiej tempo siada,ale w 80% tak się dzieje,trzeba tylko umiejętnie wybierać spotkania,słowem trochę siedzieć w koszu,interesować się nim nie tylko z bukmacherskiego punktu widzenia.Spróbujcie ten sposób na razie za drobne,a po jakimś czasie sami dojdziecie do tego,które ligi i jakie drużyny najlepiej się do tego nadają i kiedy można się wbić.Średnia kursów to 1.85,dlatego gracze w ziemniakach niech sobie odpuszczą.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Naturalnie zmiana linii o 30 punktów jest krańcowa,minimalna zmiana,przy której można rozważyć grę to 20 punktów
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Sprawdze to w praktyce. Co myślisz na temat rzutów wolnych? One to największa niewiadoma i można ją wykorzystać na swoją stronę. Powiedzmy że w pierwszej połowie jest dużo wolnych to stawiać w drugiej połowie na over?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Prosze bardzo drogi kolego ????

Nie wiem czemu dziwi cię tak niska linia?
Chyba jeszcze nie poznałeś algorytmu który używa bukmacher, ja na niego wpadłem przypadkowo patrząc na kursy przedmeczowe NBA. Typ był taki. W której kwarcie padnie najwięcej punktów.
1 kwarta 2 kwarta 3 kwarta 4 kwarta
2.00 3.00 5.00 4.50
Do tego patrząc na mecze z różnych lig, doszedłem do wniosku że średnia ilość punktów w 10-cio min kwarcie wynosi 40.
Więc patrząc na 1 połowe tego spotkania gdzie w 1-ej kwarcie było 43pkt a w 2-ej kwarcie padło 6pkt mniej to algorytm dał tak niską linie. Nie jestem specem od kosza dlatego założyłem ten temat żeby wspulnie stworzyć jakiś dobry system gry.
No ale jesli dobrze widze to jest to zaklad w pre a nie live ???? , wiec poprostu zakladasz w pre ze rzuca 80 do polowy i ze linia pojdzie w gore.
Co do algorytmow buka to mnie nie ucz bo wiem jak dzialaja. Nie rob ojca dzieci robic/rodzic rzeklbym!:p
dymultra ....nie do konca bo zapominasz ze wyjsciowa linia nie jest linia prawdziwa. Jesli w pre 150, a do Ht rzucili 85, to na live na rozpoczecie 3 kwarty bedzie linia 160.5. Ktis powie, no to gramy under bo az 10 pkt roznicy lub zalozmy ze nawet 20 pkt....Te 20 pkt sa zapoczatkowane tym ze linia wyjsciowa jest zla. Zamiast 150, to wyjsciowa powinna byc 162. Przy 85 do przerwy i lini 160, niektorzy mysla gramy under grubo bo &quot;value&quot;. Value nie ma bo prawdziwa linia to 162.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
No ale jesli dobrze widze to jest to zaklad w pre a nie live ???? , wiec poprostu zakladasz w pre ze rzuca 80 do polowy i ze linia pojdzie w gore.
Co do algorytmow buka to mnie nie ucz bo wiem jak dzialaja. Nie rob ojca dzieci robic/rodzic rzeklbym!:p
dymultra ....nie do konca bo zapominasz ze wyjsciowa linia nie jest linia prawdziwa. Jesli w pre 150, a do Ht rzucili 85, to na live na rozpoczecie 3 kwarty bedzie linia 160.5. Ktis powie, no to gramy under bo az 10 pkt roznicy lub zalozmy ze nawet 20 pkt....Te 20 pkt sa zapoczatkowane tym ze linia wyjsciowa jest zla. Zamiast 150, to wyjsciowa powinna byc 162. Przy 85 do przerwy i lini 160, niektorzy mysla gramy under grubo bo &quot;value&quot;. Value nie ma bo prawdziwa linia to 162.
W pre? Czyli co, twierdzisz że postawiłem go przed meczem?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Taki wniosek, bo linia nie mogla byc 148.5 w przerwie przy 80 puntkach. Tzn mogla, ale to co napisales w poscie nie moze sie zgadzac;) Co tylko tutaj grasz to typowe rzucili 80 w HT to w drugiej tez rzuca. Nie ma tutaj zbytnio za duzo matematyki:p
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Powiem ci tak, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia o kłamstwo to najpierw dobrze sprawdź. Na kuponie jest czas postawienia więc wystarczy znaleźć czas początku spotkania, aha i nie zapomnij że w anglii jest godzina do tyłu żeby co się znowu coś nie poj...ło.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Powiem ci tak, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia o kłamstwo to najpierw dobrze sprawdź. Na kuponie jest czas postawienia więc wystarczy znaleźć czas początku spotkania, aha i nie zapomnij że w anglii jest godzina do tyłu żeby co się znowu coś nie poj...ło.
To jaka byla linia w pre?? bo napewno nie 148..., i jesli rzucili 80 pkt to w HT nie mogla byc ta sama linia 148.5 na over...
Widac zagrales typ, wszedl Ci ale ni rozumiesz dlaczego Ci wszedl...normalka:p
Rzucili 80 do polowy...linia na FT 148 a wiec bukmacherzy przewiduja ze rzuca 68 pkt w 2giej polowie. Zakladajac ze polowy sa takie same, zatem w Pre musiala byc linia 136 (68*2)
Linia w pre 136, do HT rzucili 80, linia na live 148.5, pograles over 148.5 po 1.83 zwarzywszy na to ze rzucili 80 pkt w 1szej i od cala historia, Przynajmniej tak to widze ????
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
To jaka byla linia w pre?? bo napewno nie 148..., i jesli rzucili 80 pkt to w HT nie mogla byc ta sama linia 148.5 na over...
Widac zagrales typ, wszedl Ci ale ni rozumiesz dlaczego Ci wszedl...normalka:p
Rzucili 80 do polowy...linia na FT 148 a wiec bukmacherzy przewiduja ze rzuca 68 pkt w 2giej polowie. Zakladajac ze polowy sa takie same, zatem w Pre musiala byc linia 136 (68*2)
Linia w pre 136, do HT rzucili 80, linia na live 148.5, pograles over 148.5 po 1.83 zwarzywszy na to ze rzucili 80 pkt w 1szej i od cala historia, Przynajmniej tak to widze ????
Zadam ci pytanie, czy wiesz co to spostrzegawczość? Zobacz sobie jeszcze raz ten kupon i zwróć uwage na czas postawienia oraz na czas wygrania. A teraz zadaj sobie pytanie, czy kiedykolwiek widziałem mecz w kosza który trwał 57min? Zapamiętaj jedno nie jesteś wszechwiedzący a twoja wiedza jak widać wymaga poprawki.
 
Do góry Bottom