>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka Premier League (09.12 - 10.12.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16. kolejka Premier League

Kursy od: BaH
Derby Londynu pomiędzy West Ham a Chelsea. Derby Liverpoolu pomiędzy The Reds a Evertonem. Derby Manchesteru pomiędzy Czerwonymi Diabłami a The Citizines Do tego ciężkie wyjazdy dla Leicester i Arsenalu.
To musi być gruby weekend w Anglii, dlatego już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dubel
13:30 West Ham - Chelsea 2 @ 1.47
16::00 Tottenham - Stoke 1 @ 1.27
AKO: 1.87
buk: BaH

Drużyna Davida Moyesa niespodziewanie prowadziła z Manchesterem City na wyjeździe, ale w drugiej połowie straciła dwie bramki i po raz kolejny przegrała w lidze. Minione pięć meczów podopiecznych Davida Moyesa to cztery porażki i jeden remis Jak widzimy Młoty nawet po zmianie trenera nie przywróciły sobie blasku. Teraz czekają ich bardzo ważne Derby Londynu, ważne z pewnością dla kibiców. The Blues nie są w wybitnej dyspozycji, ale regularnie strzelają bramki i zdobywają ważne dla siebie trzy punkty. Ich styl może nie porywa, ale trenera Conte ciszą zdobyte trzy oczka, które są bardzo ważne. Idę w stronę gości ponieważ są drużyną bardzo efektowną i w lepszej dyspozycji. Derby rządzą się swoimi prawami, ale w takiej sytuacji jakie są gospodarze to nie wróży się przed nimi nic dobrego przed takim meczem. Na dodatek Moyes może mieć spore problemy z zestawieniem składu na mecz z Chelsea. Wśród graczy West Hamu kontuzje leczą: Sam Byram, Jose Fonte, Winston Reid, James Collins i Andy Carroll. Na chwilę obecną nie wiadomo też, czy będą mogli zagrać tacy zawodnicy jak Javier Hernandez, Mark Noble i Cheikhou Kouyaté. W ekipie goście zabraknie Davida Luiza. Te braki kadrowe w ekipie gospodarzy Chelsea musi wykorzystać.
Kolejnym typem jest wygrana Tottenhamu. Gospodarze w ostatnim czasie mieli mały kryzys przez co zaliczyli cztery wpadki w lidze, które praktycznie przekreśliły ich szanse na walkę o miejsca 1-2. Totki jednak we środę rozegrali mecz w ramach LM, który pewnie wygrali 3:0. Uważam, że gospodarze potrzebowali takiej wygranej aby zamazać swoje ostatnie niepowodzenia. Do ich gry niema tak naprawdę nic do zarzucenia, bowiem wszystko działa tu jak należy. W podobnej sytuacji było Stoke, które również nie potrafiło wygrać od czterech spotkań. Tą passę jednak przełamali tydzień temu przez co można powiedzieć, że wymazali z pamięci swoje ostatnie niepowodzenia. Gospodarze muszą wrócić na właściwe tory i oby środowa wygrana i w tym pomogła.​
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
15:15 Liverpool-Everton 1/+2,5 1,7 Fortuna
Ja natomiast wezmę na tapetę te mniej emocjonujące w ten weekend piłkarską Anglię derby. Przystawką przed wielkimi derbami Manchesteru, będzie spotkanie Liverpoolu z Evertonem. Podopieczni Jurgena Kloppa to drużyna niepokonana od 22 października, kiedy to ulegli Tottenhamowi w stosunku 4-1. W środku tygodnia w niezwykle przekonującym stylu pokonali moskiewski Spartak, aplikując im aż 7 bramek. Jedyne co może niepokoić kibiców The Reds przed derbami Merseyside to słabsza forma w ostatnich meczach ich nowego bożyszcza tj. Mohameda Salaha. Myślę jednak, że to chwilowy regres formy i mecz o takim ciężarze gatunkowym jak ten niedzielny zmobilizuję go do lepszej gry. Gracze z niebieskiej części Liverpoolu zdają się powoli odbijać od dna i po fatalnym początku sezonu wrócili na zwycięską ścieżkę. Kontrowersyjny &quot;Big Sam&quot; przywrócił w nich wolę walki i dzięki dwóm ostatnim zwycięstwom z miejsca spadkowego awansowali na pozycję w środku ligowej tabeli. Wydaję mi się jednak, że Coutinho i spółka nie byli tak mocni jak w tym momencie od czasów nieodżałowanego Luisa Suareza i wygrana w niedzielnym pojedynku derbowym przyjdzie im stosunkowo łatwo.
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
W tej kolejce nie mam za dużej pewności co do możliwych rozstrzygnięć. Jest w niej kilka derbowych meczy a ich stawka sprawia, że nawet zespół w dużo słabszej formie może wznieść się na wyżyny i jeśli nie wygrać to chociaż zremisować. W ostatnich latach rzadko kiedy Everton nie był skazywany na porażkę gdy grał derby na wyjeździe. Ale od czasu do czasu potrafił utrzeć nosa. Gola Neville&#39;a z dystansu w samej końcówce pamiętam lepiej niż bym chciał. Teraz też się mogą cofnąć (a przynajmniej powinni) i różnie się to może potoczyć. Podobnie mecz West Ham - Chelsea. Z City byli blisko wywiezienia remisu, duża w tym zasługa zmiany Harta na Adriana. Moim zdaniem znowu zagra w bramce Młotów i doda pewności kolegom z pola, którzy śmielej zaatakują i mogą ustrzelić ze 2 gole samemu nie tracąc więcej. W derbach Manchasteru widzę x2, City w lidze mistrzów poległo, w lidze ostatnio też traciło regularnie 1 gola. Ale United to też nie monolit i zagra bez Pogby, który moim zdaniem był głównym powodem ich lepszej formy strzeleckiej. W dodatku De Gea to tylko człowiek i nie sądzę by mu znowu wszystko się udawało jak w meczu z Arsenalem. Najpewniejszy wydaje się Tottenham, dali odpocząć zawodnikom w meczu z Apoelem i grają u siebie. Większość z ich ostatnich niepowodzeń miała miejsce na wyjazdach. Widzę tu wynik 2-0 lub 3-1 po dobrym meczu Eriksena i Kane&#39;a. Także Arsenal miał okazje skorzystać z rezerw w LE i sądzę, że strzelą przynajmniej 2 gole Świętym. Podobne przeczucia mam co do Lisów, bo Vardy i Mahrez zaczęli prezentować się znacznie lepiej a jest jeszcze Gray, który czasem potrafi zagrać na poziomie najlepszych skrzydłowych. Newcastle ostatnio jest słabe w obronie, wprawdzie po kilku meczach powinien wrócić Lascelles, ale to też może być dodatkowym zamieszaniem. Ponadto w meczu między Crystal Palace a Bournemouth widzę wbrew kursom over 2,5 a nawet 3,5. Gospodarze muszą zaryzykować bo na remisach 0-0 daleko nie zajadą. 1 szybki gol dla kogokolwiek może oznaczać wysyp goli.
A takie kupony (na wszystkie ligi) proponuję na ten weekend.
Kupon na kurs całkowity 21.98 - Bukmacher : Fortuna
Korona – Arka : 1 – 2.15
Legia – Nieciecza : 1 – 1.48
Newcastle - Leicester : 2 strzeli +1,5 – 2.54
Southampton – Arsenal : 2 strzeli +1,5 – 1.85
Udinese – Benevento : 1 strzeli +1,5 – 1.47

Kupon na kurs całkowity 2.10 - Bukmacher : Fortuna
Tottenham – Stoke : 1 – 1.30
Legia – Nieciecza : 1x – 1.10
Southampton – Arsenal : 2 strzeli – 1.15
Man. United – Man. City :2 strzeli – 1.18
Anderlecht – Charleroi : 1 strzeli – 1.08
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
09.12.2017 West Ham- Chelsea
Typ: 1 (+1)✅✅✅
Kurs: 2,17
Marathon
Stawka 5/10

Młoty słabo zaczęły sezon, ale widać powoli jakiś progres w grze i wynikach. Zespół ma potencjał, jest kilku solidnych zawodników: Chicharito, Hart, Ogbonna, Zabaleta, Lanzini, Antonio, Arnautović, Ayew. Już przy okazji meczu z City pisałem, że potrafią się spiąć na ważne mecze, tak wygrana z Tottkami, następnie remis z Leicester, i ostatnio przegrana w końcówce z City.
Chelsea solidnie ale bez rewelacji, już maja spora stratę do lidera. To co przyciągnęło moja uwagę to fakt że Chelsea trudno gra się młotami, w dodatku do derby i wszystko zdarzyć się może. Ostatnie 3 pojedynki na tym stadionie to 2 zwycięstwa młotów i wygrana The Blues przed rokiem po bramce Hazarda w 94 minucie.
Osobiście uważam że gospodarze tego spotkania nie przegrają ale zabezpieczam się jednobramkowym handicapem.
Delikatniej proponuję:
1X @ 2,88 Unibet 3/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nie zapominajmy że Chelsea grało ciężki mecz w tygodniu z Atletico. Gdyby nie bramka zamobójcza Savic S. to nie wiadomo czy nie musieliby przełknąć gorycz porażki w tym meczu, no i w dodatku na własnym stadionie. Chelsea mnie nie przekonuje.. i jak pisze lukas88 dzisiaj czeka ich ciężkie spotkanie. W dodatku mecz derbowy, a więc wszystko może się zdarzyć. Generalnie godzina meczu też mało atrakcyjna.
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
09.12.2017 West Ham- Chelsea
Typ: 1 (+1)
Kurs: 2,17
Marathon
Stawka 5/10

Młoty słabo zaczęły sezon, ale widać powoli jakiś progres w grze i wynikach. Zespół ma potencjał, jest kilku solidnych zawodników: Chicharito, Hart, Ogbonna, Zabaleta, Lanzini, Antonio, Arnautović, Ayew. Już przy okazji meczu z City pisałem, że potrafią się spiąć na ważne mecze, tak wygrana z Tottkami, następnie remis z Leicester, i ostatnio przegrana w końcówce z City.
Chelsea solidnie ale bez rewelacji, już maja spora stratę do lidera. To co przyciągnęło moja uwagę to fakt że Chelsea trudno gra się młotami, w dodatku do derby i wszystko zdarzyć się może. Ostatnie 3 pojedynki na tym stadionie to 2 zwycięstwa młotów i wygrana The Blues przed rokiem po bramce Hazarda w 94 minucie.
Osobiście uważam że gospodarze tego spotkania nie przegrają ale zabezpieczam się jednobramkowym handicapem.
Delikatniej proponuję:
1X @ 2,88 Unibet 3/10​
Podasz link z LS do tego meczu gdzie &quot;The Blues przed rokiem [wygrali] po bramce Hazarda w 94 minucie&quot;??
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Chelsea wygrywa z West Ham (1. połowa), 2.00 BetClic

Witam was wszystkich,
Spotykamy się dzisiaj na zupełnie nowej grze piłkarskiej w mistrzostwach Anglii pomiędzy tymi dwoma wspaniałymi drużynami. Chelsea ma dobrą passę, zarówno w Lidze Mistrzów, jak i w tych mistrzostwach. West Ham znajduje się obecnie w mini-sytuacji kryzysowej i pozostaje na razie w drugiej części tego rankingu. Widzę jednostronne spotkanie, w którym Chelsea powinna zrobić różnicę w pierwszym okresie. Dobry zakład dla wszystkich i powodzenia.
Pomogłem? Daj +++ ????
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
09.12.2017 West Ham- Chelsea
Typ: 1 (+1)
Kurs: 2,17
Marathon
Stawka 5/10

Młoty słabo zaczęły sezon, ale widać powoli jakiś progres w grze i wynikach. Zespół ma potencjał, jest kilku solidnych zawodników: Chicharito, Hart, Ogbonna, Zabaleta, Lanzini, Antonio, Arnautović, Ayew. Już przy okazji meczu z City pisałem, że potrafią się spiąć na ważne mecze, tak wygrana z Tottkami, następnie remis z Leicester, i ostatnio przegrana w końcówce z City.
Chelsea solidnie ale bez rewelacji, już maja spora stratę do lidera. To co przyciągnęło moja uwagę to fakt że Chelsea trudno gra się młotami, w dodatku do derby i wszystko zdarzyć się może. Ostatnie 3 pojedynki na tym stadionie to 2 zwycięstwa młotów i wygrana The Blues przed rokiem po bramce Hazarda w 94 minucie.
Osobiście uważam że gospodarze tego spotkania nie przegrają ale zabezpieczam się jednobramkowym handicapem.
Delikatniej proponuję:
1X @ 2,88 Unibet 3/10​
Chicharito raczej nie zagra, kontuzja
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Chicharito raczej nie zagra, kontuzja
Wrócił do treningów w tym tygodniu i bedzie w kadrze meczowej. Może od 1 min nie zagra, ale prawdopodobnie dostanie swoją szansę w 2 połowie. Oczywiście, w zależności od sytuacji na boisku.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
polecam na jutro typ z forBET w meczu Liverpool - Everton, KTO WIĘCEJ KARTEK? EVERTON. Kurs 1,45 nie za wysoki, ale moim zdaniem bardzo prawdopodobne. Przy obecnej formie Liverpoolu i ich skrzydłowych, gracze Evertonu po prostu nie będą nadążać, co przekłada się na żółte kartki. Wszystko wskazuje też na to, że Liverpool obejmie prowadzenie i po prostu dojdzie frustracja związana z wynikiem. Na ostatnich 5 meczów pomiędzy tymi drużynami, 4 razy Everton miał więcej kartek, raz był remis (w sezonie, w którym Liverpool radził sobie przeciętnie). Sędzią jest Craig Pawson, w 15 meczach pokazał 51 żółtych kartek i 4 czerwone. Jutro też czerwona kartka nie jest wykluczona, bo to derby, a czerwona kartka w FORBET liczy się jako dwie.
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Southampton – Arsenal, 2 @2.05, Unibet
Przeszacowany kurs na przyjezdnych. Dobrze ostatnio się spisujący Arsenal na wyjeździe ze świętymi za 2.05? Ja to biorę. Może buki sugerują się ostatnim meczem z United, gdzie wynik nie odzwierciedla ich gry. Przy kosmicznie wysokiej liczbie strzałów na bramkę ( 33/16) zabrakło skuteczności + świetny de Gea. Southampton, jak równy z równym może się mierzyć z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Arsenal to półka wyżej.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:15 Liverpool - Everton
Rooney otrzyma żółtą kartkę @ 3.00
czerwona kartka TAK @ 3.75
buk: Unibet

Anglik jest wszystkim bardzo znany. Wracając do swojego klubu w którym się wychował, kibice liczą dalej na jego umiejętności strzeleckie jak i doświadczenie, które uzbierał przez te kilka lat. Wszyscy dobrze wiemy, że Wayne to osoba, która walczy na boisku, nie odpuszcza i czasami jest osobą wybuchową. Piszę wybuchową ponieważ często dyskutuje z sędziami za co ogląda kartkę. Do tego emocji niestety biorą górę przez co Rooney potrafi się pokusić o ostry faul. Z racji, że są to derby Liverpoolu dziś niema mowy o odpuszczaniu. Dla kibiców jest to bardzo ważne spotkanie, dlatego liczą od piłkarzy 200% zaangażowania, a u Wayne tego nie brakuje.
Kolejnym typem jest czerwona kartka. Tak wiem, że ciężko jest ugryźć ten Typ, ale sędzia dzisiejszego spotkania daje jakieś nadzieje. Craig Pawson w tym sezonie pokazał już cztery czerwone kartki i 40 żółtych. Jedna z tych czerwonych kartek padła w spotkaniu Everton-Arsenal. Dziś sędzia będzie miał sporo pracy i myślę, że nas nie zawiedzie.​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj za drobne pograłem Huddersfield, Leicester i Burnley, ale dorzucilem Leganes i Seville +1,5 , trzeba omijać ta hiszpanska lige..
Nie zdazylem wpisac wczoraj tych typow , beniaminki szczegolnie Huddersfield potrafi u siebie wygrywac mecze, gorzej im idą wyjazdy, Brighton cos w dołku ostatnio, Murray zamiast strzelac gole to jakis chimeryczny i poddenerwowany w kazdym meczu wychodzi, no i obroncy takie buble robią , szczegolnie taki jeden w czarnych wlosach , nie pamietam jak sie nazywal ale mega cienias w obronie i Burnley zwycieskie. Co do Leicester, juz od miesiaca graja naprawde solidnie, u siebie ogrywaja prawie kazdego ( przegrali tylk z City , ale mieli swoje sytuacje na gola ) . Wiec w kolejnej rundzie warto cos na Lisy postawic, Huddersfield jak graja u siebie no i zawsze Burnley potrafi namieszac.
Na dzis trudne mecze:
MU gra z City, patrzac, na formy to United w gazie a City lekko opada z sil.. jednak City potrafi sie spiąć wiec nie biore tego meczu. Bardziej warto wg mnie wziac under 3.5 gola po kursie 1.45 fortuna
Southampton vs Arsenal. Arsenal 1.90 fortuna lub Arsenal z remisem. 1.25 fortuna.

Arsenal pomimo przegranej z United w statystykach to byla miazga.. https://www.flashscore.pl/mecz/Wr7rtJvi/#statystyki-meczu;0
Na MU to nie wystarczylo bo United w obronie wygladaja mega solidnie. Ale na Southampton wg mnie wystarczy i pomimo tego ze jakas tam wygrana Święci wywalczyli niedawno, z Arsenalem, ktory tak potrafi klepac beda mieli bardzo ciezko o punkt. Jak Arsenal tym razem strzeli pierwszy to nie bedzie co zbierac i jak w koncu wykorzysta dzis te sytuacje, ktore mieli tydzien temu powinien dzis wygrac nawet na wyjeździe.
1:1. Arsenal znów przespał pierwszą połowę, brak koncentracji znów wyszedł.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Czas na moje bodajże 27-me derby miasta Beatlesów ???? ???? ???? Juz mi sie w jajach gotuje ;)
Analiza bedzie slaba/krotka, bo nie jest niezbedna ;) Jak siegam pamiecią, nigdy nie czulem takiej przepasci miedzy czerwonymi, a niebieskimi, dlatego z czystym sumieniem uderzylem w The Reds:
⛔ LFC win @1.30
⛔ LFC over 1,5 gola @1.36
⛔ LFC win and btts @2.87
Rozsypalem sie na kawalki po tym meczu... powinno byc 2-0 a jest tylko nerw i wyczekiwanie na wba ktore tez moze sprawic niespodzianke ;/ everton przyfarcil konkretnie wrrrrrrr

2 pierwsze są na dublach a trzeci singiel za pol stawki.
Sam &quot;szczęka&quot; Alardyce cos tchnąl w The Toffees i mysle, ze LFC straci w koncu bramke. Seria na 0 z tylu trwa juz dosc dlugo jak na nas ;)
Pozdro!
E: watpie zeby kanonierzy dzisiaj wygrali ;)
E: napisalem posta, wszedlem w appe a tam Soton RAZ ^^
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Liverpool - Everton
(Martina, Cuco) Otrzyma Kartkę @ 4.75 ⛔

Unibet
Cześć
Derby Liverpoolu, nie ma tu odpuszczania, każdy chce wygrać i pokazać drugiemu kto rządzi w mieście.
Liverpool z dorobkiem 29 pkt. na 4 miejscu w tabeli podejmie u siebie Everton z dorobkiem 18 pkt, znajdujący się na 11 miejscu.
Zastanawiałem się między kartką dla Davies&#39;a, a Gueye&#39;a jednak zdecydowałem się wybrać Martine.
Spośród tych 3 zawodników, kurs na Martine jest najwyższy, ale jest też ważny powód dlaczego się na niego zdecydowałem.
Martina to boczny obrońca, a jak dobrze wiemy Liverpool ma zabójcze skrzydła.
Sprinterzy Salah czy Mane będą sieli spustoszenie na bokach i liczę, że jednego z nich rozpędzonego na maxa i pędzącego w stronę bramki Evertonu złapie wślizgiem Martina ????
Powodzenia
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mam sporo do powiedzenia na temat tego meczu. Derby Liverpoolu to zawsze szalenie inetresujace wydarzenie, ale niestety dopiero co wróciłem do domu , a mecz za 10 minut, wiec czas nie pozwala na dłuższe wywody. Dlatego napisze pare zdań ogólnikowo, dlaczego gram tak a nie inaczej. Bukmacherzy trochę przesadzili tak bardzo faworyzując The Reds, bo w tak istotnym dla układu tabeli jak i waga spotkania nie można dac kursy 1,3 na jedną z drużyn. Zazwyczaj te spotkania są bardzo zacięte i wyrównane. Mimo że Liverpool w odczuciu każdego statystycznie powinien być faworytem, ale nie dziś. Po pierwsze Liverpool w środku tygodnia pierwszym garniturem grał ze Spartakiem Moskwa i Champions League i liderzy na pewno stracili część sił. Co prawda Everton również grał na Cyprze z Apollonem, ale kompletnymi rezerwami i praktycznie trener Sam Allardyce wystawił dzisiaij całkowicie inną jedenastkę. Dodatkowo były selekcjoner mocno popracował w środku tygodnia z zespołem, zostając w Liverpoolu wraz z najważniejszymi zawodnikami, dlatego jestem przekonany że zdążył przygotować doskonale różne warianty specjalnie pod The Reds. Kolejny ważny argument to to że Jurgen Kloop wystawił połowe składu rezerwowych. Na lewej obronie Robertson, dla którego to będzie trzecie spotkanie w tym sezonie. Na pozycji numer 9 zagra młody Dominic Solanke, a na lewym skrzydle zobaczymy Alexa Oxlade Chamberleina. W środku obok Hendersona zagra James Milner, który od blisko 2 lat nie grał na tej pozycji. Na ławce zostali przede wszystkim lider i dyrygent tego zespołu - Philippe Coutinho, Emre Can, Giorginio Wajinaldum, Roberto Firmino a z gry wypadli Alberto Moreno i Ragnar Klavan.
To by było na tyle, ponieważ już rozbrzmiewa You Will never walk alone.
Everton +2.0 @ 1,48 plus
Everton +1,5 @ 1,83 plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom