>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szwecja w ogóle mi się nie podoba. Wykorzystali słabość Włochów plus Ventura okazał się zwykłym sabotażystom. Jak ktoś wcześniej wspomniał, miejsca w grupie będą takie same na koniec, jak po wylosowaniu reprezentacji, i w pełni z tym się zgadzam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Selekcjoner Meksyku podał szeroki skład na mistrzostwa w Rosji. W tej grupie nie zabrakło weterana Rafaela Marqueza.
Bramkarze: Guillermo Ochoa (Standard Liege), Alfredo Talavera (Toluca), Jesus Corona (Cruz Azul)
Obrońcy: Diego Reyes (FC Porto), Carlos Salcedo (Eintracht Frankfurt), Hector Moreno (Real Sociedad), Oswaldo Alanis (Getafe), Nestor Araujo (Santos Laguna), Miguel Layun (Sevilla), Jesus Gallardo (Pumas), Hugo Ayala (Tigres), Edson Alvarez (America)
Pomocnicy: Hector Herrera (Porto), Andres Guardado (Real Betis), Rafa Marquez (Atlas), Jonathan dos Santos (LA Galaxy), Marco Fabian (Eintracht Frankfurt), Jesus Molina (Monterrey), Erick Gutierrez (Pachuca), Giovani dos Santos (LA Galaxy)
Napastnicy: Javier Aquino (Tigres), Jesus &quot;Tecatito&quot; Corona (Porto), Raul Jimenez (Benfica), Oribe Peralta (Club America), Javier Hernandez (West Ham United), Carlos Vela (LAFC), Hirving Lozano (PSV Eindhoven), Jurgen Damm (Tigres)
Źródło

Szeroki skład Korei Płd.:
Bramkarze: Kim Seung-gyu (Vissel Kobe, Japan), Kim Jin-hyeon (Cerezo Osaka, Japan), Cho Hyun-woo (Daegu FC)
Obrońcy: Kim young-gwon (Guangzhou Evergrande, China), Jang Hyun-soo (FC Tokyo, Japan), Jung Seung-hyun (Sagan Tosu, Japan), Yun Yong-sun (Seongnam FC), Kwon Kyung-won (Tianjin Quanjian, China), Oh Ban-suk (Jeju United), Kim Jin-su (Jeonbuk Hyundai Motors), Kim Min-woo (Sangju Sangmu), Park Joo-ho (Ulsan Hyundai), Hong Chul (Sangju Sangmu), Go Yo-han (FC Seoul), Lee Yong (Jeonbuk Hyundai Motors)
Pomocnicy:
Ki Sung-yueng (Swansea City, England), Jung Woo-young (Vissel Kobe, Japan), Kwon Chang-hoon (Dijon FCO, France), Ju Se-jong (Asan Mugunghwa FC), Koo Ja-cheol (FC Augsburg, Germany), Lee Jae-sung (Jeonbuk Hyundai Motors), Lee Seung-woo (Hellas Verona, Italy), Moon Seon-min (Incheon United), Lee Chung-yong (Crystal Palace, England)
Napastnicy:
Kim Shin-wook (Jeonbuk Hyundai Motors), Son Heung-min (Tottenham Hotspur, England), Hwang Hee-chan (FC Red Bull Salzburg, Austria), Lee Keun-ho (Gangwon FC)
Źródło
 
S 22

sieko

Użytkownik

Jest szeroka kadra Niemiec na mundial. Ciekawi wybór Nilsa Petersena, a pominięcie Sandro Wagnera, który w sumie grał całkiem sporo w Bayernie i troche bramek nastrzelał. Poza tym wielkich zaskoczeń chyba nie ma ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
Jest pierwszy gruby skandal, reprezentacja Meksyku dostała jeden dzień wolny i zamówili sobie prostytutki do hotelu. Wyciekły już filmy i zdjęcia, Hector Herrera z tego faktu ma podobno niezłe ciężary na chacie i musiał pojechać ratować związek, ciekawe czy na mundial pojedzie ???? . Po takiej akcji ich notowania według mnie mogą bardzo polecieć w dół, no nie chce mi się wierzyć, że po takim skandalu drużyna będzie w stanie dobrze zagrać turniej. Poniżej link do twitta Dominika Piechoty, u niego też znajdziecie nagranie, ale nie będę wrzucał, bo tam cokolwiek widać i żeby mi zaraz tu jakiegoś bana nie wsadzili ????
1004625965396430850
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jest pierwszy gruby skandal, reprezentacja Meksyku dostała jeden dzień wolny i zamówili sobie prostytutki do hotelu. Wyciekły już filmy i zdjęcia, Hector Herrera z tego faktu ma podobno niezłe ciężary na chacie i musiał pojechać ratować związek, ciekawe czy na mundial pojedzie ???? . Po takiej akcji ich notowania według mnie mogą bardzo polecieć w dół, no nie chce mi się wierzyć, że po takim skandalu drużyna będzie w stanie dobrze zagrać turniej. Poniżej link do twitta Dominika Piechoty, u niego też znajdziecie nagranie, ale nie będę wrzucał, bo tam cokolwiek widać i żeby mi zaraz tu jakiegoś bana nie wsadzili ????
1004625965396430850
Podobno Hector Herera opuścił dzisiaj zgrupowanie z powodów osobistych (ratowanie małżeństwa). Robi się grubo i coraz ciekawiej.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
wątpie żeby miało to jakiś negatywny wpływ na ich gre
Mi też się wydaje i mam taką nadzieje, że to się nie odbije zbytnio na grze Meksykanów. Dziwki to se pewnie zamawiają co weekend, takie czasy... Ochydne czasy... Dla mnie osobiście każdy kto zdradza i się tym szczyci jest po prostu niedojrzały i niedowartościowany, prawdziwy facet decydując się na żonę, pozostaje powściągliwy, ale nie o tym mowa. Jeśli chłopaki mają coś w głowach to liczyli się z tym, że taki wybryk wycieknie. I co tylko Herrera ratuje związek? Czyli reszty to nie obchodzi...? Ja pozostaje przy 2 miejscu w grupie dla tych ciołków z Meksyku, a kurs przeciw Korei wydaje mi się bardzo atrakcyjny :movember:
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Przewiduje słaby mundial dla Niemców, ale na ich szczęście trafili do dość łatwej grupy. Ani Meksyk, ani Szwecja to nie są już te zespoły co kiedyś gdzie mogli sprawiać olbrzymie niespodzianki i każdy się z nimi liczył. Szwecja pokazała charakter w barażach i to ona awansuje obok Niemców. Meksyk i Korea powalczą oczywiście, ale w tym roku są za słabi.
 
L 0

lukaslondon

Użytkownik
Zgodzę się z kolega wyżej i dodam ze Niemcy będą się dwoić i troić żeby ta grupę wygrać . 2 miejsce z tej grupie jest bardzo pechowe bo trafia na 99 procent na Brazylię która w tym roku ma olbrzymi potencjał . Szczerze uważam ze w ćwierćfinale odpadną z kretesem ;)
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Korea płd. -zajmie 4 miejsce @1,75 Fortuna
Fajny kurs, zdecydowanie gram Koreańce szybkie, zwinne i to tyle. Szwedzi grają fajnie nie sądzę że zajmą ostatnie miejsce, natomiast Meksyk ma wielu ciekawych piłkarzy i wydaję mi się że spokojnie wygrają z Koreańczykami. Niemcy to wiadomo ☺
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Korea płd. -zajmie 4 miejsce @1,75 Fortuna
Fajny kurs, zdecydowanie gram Koreańce szybkie, zwinne i to tyle. Szwedzi grają fajnie nie sądzę że zajmą ostatnie miejsce, natomiast Meksyk ma wielu ciekawych piłkarzy i wydaję mi się że spokojnie wygrają z Koreańczykami. Niemcy to wiadomo ☺
Moim zdaniem bardzo fajny typ z dużym prawdopodobieństwem, że wejdzie. Niemcy, Meksyk i Szwecja biją się o awans. Korea myślę, że jakieś punkty może zdobyć 1 czy 2, ale raczej nie więcej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Meksyk Obie strzelą 1,90 forbet ⛔
Do gry włączają się obrońcy tytułu. Słychać z ich obozu, że są zgrzyty i atmosfera nie jest najlepsza, a skład jest podzielony. Trzeba też sobie jasno powiedzieć, że na papierze nie jest to tak mocny zespół jak cztery lata temu. Mimo to nie można patrzeć inaczej na tą ekipę jak na faworyta swojej grupy jak i faworyta do wygrania całego mundialu. Sam jestem ciekaw na co stać ten zespół, bo okres przygotowawczy nie wypadł najlepiej. Echo meksykańskiej afery robi się coraz cichsze co tylko może pomóc temu zespołowi. Z pewnością dobry wynik z obrońcą tytułu ostatecznie przyćmi to co działo się wcześniej. Meksyk na mundial jedzie w sprawdzonym, ofensywnym nastawieniu z Guardado, Velą czy Chicharito. Do nich dołącza młody Lozano, który miał świetny sezon w PSV. Obie ekipy spotkały się rok temu w Rosji w Pucharze Konfederacji. Wtedy mecz zakończył się zwycięstwem Niemiec 4-1. Dziś wątpię by ekipa Loewa ugrała podobnie wysoki rezultat. Spodziewam się Meksyku kontrującego, choć w składzie znajdują się zawodnicy którzy potrafią kreować grę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Meksyk
Niemcy i obie strzelą 3,10 Fortuna
Może zacznę od tego, że każda drużyna ma swoje problemy... Meksyk afera z prostytutkami a Niemcy problemy z Gundoganem, który jest wygwizdywane przez własnych kibiców ale i także mają swoje problemy w obronie.. A i nie pewny bramkarz Neuer, który nie bronił cały sezon.
Oczywiście Niemcy wielki faworyt nie tylko do wygrania tego meczu ale i całej imprezy a Meksyk to taka niebezpieczna drużyna, który potrafi napsuć sporo krwi faworytom.

Niemcy nie pokazały się z dobrej strony w sparingach... Pokonali zaledwie 2:1 Arabie Saudyjską, przegrali 1:2 z Austrią czy wcześniej porażka 0:1 z Brazylią i remisy z Hiszpanią, Francją i Anglią.
Meksyk zaczął dobrze w sparingach 3:3 z Belgią, 1:0 z Polską, 1:0 z Bośnią, 3:0 z Islandią a potem już trochę gorzej było 0:1 z Chorwacją, 0:0 z Walią, 1:0 ze Szkocją i 0:2 z Danią.
Ogólnie wydaje mi się, że Niemcy wygrają ten mecz ale będzie to ciężkie spotkanie dla nich, Meksyk ma kim strzelać i myślę, że strzelą gola.
 
czarownik48 7

czarownik48

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: over 4.5 rogow pierwsza polowa
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza: Przegadalem statystyki meczowe Meksyku i w wiekszosci meczow pokrywaja ten over 4.5. Niemcy beda chcieli strzelic szybko bramke, ale jak widac nie jest to takie proste. Slabsze druzyny na MS stawiaja autobus, ktory obijany strzalami daje rogi. Mysle ze dzisiaj moze byc podobnie. Niemcy beda cirepliwie dzyc do bramki a Meksyk kilkoma kontrami dobije 2-3 rogi i linia zostanie pokryta. Mozna znalezc 1.90 kurs na over 5 ze zwrotem (nie na Unibet) lub over 5.5 z kursem 2.38 w momencie pisania na Unibet. Mozna zasugerowac sie ze Niemcy w meczach przed MS tej lini nie pokrywali w swoich meczach. Mysle ze tu bedzie wieksza motywacja i bedzie wiecej tych rogow w pierwszej czesci spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom