>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
X 443

xenonter

Użytkownik
Dla gospodarza turnieju mecz otwarcia ułożył się bardziej komfortowo, natomiast następnie Rosję czeka ciężka przeprawa z drużynami, które mają bardzo wartościowych zawodników takich jak Salah w Egipcie czy Suarez w Urugwaju . Gdyby nie to, że Rosja jest gospodarzem na awans dalej typowałbym na Egipt i Urugwaj, a w takiej sytuacji wydaje mi się, że dalej przejdzie Rosja i dalecy Goście z Ameryki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Piszesz o tym Suarezie, który w LaLiga w tym sezonie strzelił 6 goli? A w LM Digne ma więcej bramek? Po części jest to również wina trenera, który wystawia go na lewym skrzydle, ale jak gra na swojej nominalnej pozycji, to również za dużo dobrego nie pokazuje.
Do czerwca może dużo się zmienić, ale na obecną chwilę, jest cieniem samego siebie. Z taką grą, to może patrzeć z ławki na kolegów. Cavani ma miejsce pewne w wyjściowej &quot;11&quot;.
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Suarez na mundialu będzie miał już 31 lat , więc jak nie na tym to na następnym ciężej będzie mu pomóc drużynie, albo w ogóle nie będzie miał już takiej okazji. Ja czuję, że na turniej będzie w dobrej formie, ale jest to jedynie moja subiektywna ocena ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Rosja - jako gospodarz trafili do w miarę łatwej grupy co nikogo nie powinno dziwić. Sędziowie pewnie też coś pomogą. Mają doświadczony skład, grają bardzo asekuracyjnie, ale jeśli poprawią skuteczność to awans do dalszej fazy jest w ich zasięgu.
Egipt - na swoim podwórku są mocni, tracą mało bramek i w składzie mają kilku dobrych i młodych zawodników dla których pokazanie się może być szansą na transfer do lepszego klubu. Czekam na sparingi z drużynami z innych kontynentów, bo wtedy będzie można powiedzieć coś więcej na ich temat, ale z pewnością będą groźni.
Arabia Saudyjska - najsłabsza drużyna w tej grupie. Z drużynami na swoim poziomie jest w stanie wygrywać, ale w starciach z trochę lepszymi ekipami jest im ciężko. Praktycznie cała kadra oparta jest o zawodników z rodzimej ligi.
Urugwaj - śledziłem ich spotkania podczas eliminacji i nie jest dobrze. Wywalczyli awans, ale forma i styl gry w ostatnich spotkaniach nie wyglądały najlepiej. Brak im rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Z przodu jest Suarez i Cavani, ale w drugiej linii nie ma zawodnika, który grałby na ich poziomie, wystawiał świetne piłki i jednocześnie ich odciążał. Zwykle Suarez cofa się do tyłu i próbuje coś rozgrywać i jeśli jest w formie to gra całego zespołu wygląda dobrze, ale jeśli wychodzi zmęczenie czy brak formy to jest bardzo kiepsko. Poza tym większość zawodników ma już swoje lata. Trener wprowadza do składu młodych zawodników, ale oni dopiero nabierają doświadczenia. Ławka rezerwowych nie powala. Jest dość skromnie pod tym względem. Podobnie jak w reprezentacji Polski. Brak solidnych zmienników. Dodatkowo muszę dodać, że Abel Hernandez jest połamany i na ten moment nie wiadomo kiedy wróci do gry i w jakiej formie. Świetnie zaczął sezon w Hull City, ale dość szybko doznał kontuzji. Wielka szkoda, bo mógł się rozkręcić jeszcze bardziej. Może któryś z tych młodych zawodników wystrzeli talentem podczas turnieju i nie będzie tak źle, ale szczerze w to wątpię. W 2010 daleko zaszli, w 2014 wyszli z trudnej grupy i zaraz potem odpadli, więc przypuszczam, że teraz nie awansują dalej. Lubię tę reprezentację, kibicuję im, chciałbym żeby wyszli z grupy, ale nie jest kolorowo. Wprowadzanie nowych zawodników powoduje, że szwankuje zrozumienie, dość często popełniają proste błędy i tracą bramki w głupi sposób. Brakuje im zgrania i wszystko wydaje się takie rwane i robione na wariata zwłaszcza, gdy gwiazdy są bez formy. Nawet jeśli Suarez powróci do optymalnej dyspozycji i zmęczenie sezonem klubowym nie da o sobie znać to jak wspomniałem wcześniej - musi mieć z kim grać, bo we dwóch z Cavanim będą mieli ciężko. Jeśli Hernandez wróci do gry i optymalnej formy to widziałbym go z przodu z Cavanim, a Suareza za nimi. Wtedy miałoby to ręce i nogi, ale na ten moment to wróżenie z fusów.
Moim zdaniem z grupy wyjdą: Rosja i Egipt.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
słaba forma pod koniec eliminacji daje szansę na dobrą formę podczas turnieju, więc nie skreslalbym dziś Urugwaju z walki o awans. Oczywiście to nie jest zaden wyznacznik, aleeee tak jak trudno utrzymać formę przez pół roku, tak samo jest też z brakiem formy. Pytanie zasadnicze: czy forma nadejdzie tuż przed czerwem i uda sie ją utrzymać, czy nadejdzie....za późno na walkę w Rosji
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Można śmiało powiedzieć, że dla Rosji jest to dość komfortowa grupa, lecz moim zdaniem nie dadzą rady z niej wyjść.
Mecz otwarcia dość prosty, ale potem jednak już trochę bardziej wymagające reprezentacje.
Jedną z nich jest Egipt który świetnie przebrnął przez eliminacje i może pokazać na co ich stać na obcym podwórku. Drugą reprezentacją jest Urugwaj pod wodzą Oscara Tabareza. Według mnie nie jest to drużyna kompletna, oczywiście siły ofensywne posiada (Suarez,Cavani). Gdy zobaczymy jednak na obronę to już nie jest aż tak kolorowo, przez eliminację przeszli z dorobkiem 20 straconych bramek. Dla porównania Brazylia straciła tych bramek jedynie 11. Tak samo w środku pola brakuje takiego wirtuoza który potrafiłby perfekcyjnie wyprowadzać akcję. Reprezentacja z Ameryki Południowej ma czas do lata aby się zmobilizować i poprawić wszystkie słabe punkty i wyjść w 100% gotowi na mistrzostwa. ????
Mój typ na grupę A :
1- Urugwaj
2- Egipt
3- Rosja
4- Arabia Saudyjska
 
G 0

gd-gambler

Użytkownik
Ze wzgledu ze Rosjanie graja u siebie i zapewne sedziowie beda im sprzyjac to mozna stwierdzic ze maja 99% szans na wyjscie z grupy,mysle takze ze jednak urugwaj bedzie ta druzyna ktora awansuje dalej
 
luca69 0

luca69

Użytkownik
Pamiętajmy że Polacy też byli kiedyś gospodarzami dużego turnieju, ja jednak upierał bym się przy Egipcie i Urugwaju
 
Tez twierdze ze Rosja to murowany faworyt do wyjscia z grupy,miedzy innymi a moze i przede wszystkim ze grają u siebie a kto obok Rosji wyjdzie? Wszystko wskazuje ze Urugwaj,na papierze ma najmocniejsza druzyne w grupie ale kto wie moze Egipt cos namiesza ????
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega wyżej myślę że Egipt namiesza w tej grupie i razem z Urugwajem przejdą do dalszej fazy MŚ.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Ja bym tak nie skreślał Arabii Saudyjskiej. Nie uważam, że wyjdą z grupy, ale to są Mistrzostwa Świata, nikt tu nie będzie zwykłym dostarczycielem punktów ;) Moim zdaniem komu coś urwą i to zaważy na wyjściu z grupy ;)
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Egipt przegrał w meczu towarzyskim z Portugalią 1-2.
Przegrali, ale pokazali się z dobrej strony. Nie skupiali się wyłącznie na obronie i szli do przodu. Było widać świeżość, przebojowość, czasem instynktowne zagrania, ale były one składne i rozgrywane w dość szybkim tempie. W końcówce się trochę pogubili, ale na MŚ będą groźni - ostatnie rezultaty to nie przypadek. Podtrzymuję mój typ co do tej reprezentacji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem Urugwaj pewny awans z tej grupy, są najmocniejszą drużyną i tylko muszą to pokazać i udowodnić natomiast moim typem na tą grupę jest :
Rosja - brak wyjścia z grupy 3,50
Egipt - miejsce w grupie A 1-2 2,40
Egipt gra solidną piłkę, ma przede wszystkim Salaha ale nie tylko jego, są tez zawodnicy jak Elneny, Hegazy, Sobhi, Trezeguet, Hassan...
Rosja ma najsłabszy zespół od lat i nie wiele pomoże nawet gra u siebie. Kursy wysokie, na pewno spróbuję to zagrać i napewno zagram coś w stronę Egiptu z Rosją, na X2 płacą 1,91. Jak uważacie ?
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Uważam podobnie jak Zibi. Już od początku losowania miałem pewne wątpliwości co do Rosji. Jeszcze jak się patrzy na grę Salaha to te wątpliwości rosną co do awansu do dalszej fazy Rosji. Dla mnie Rosja Stasia to taka Polska za czasów Smudy. Obawiam się, że efekt może być bardzo podobny do tego z 2012 roku.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Uważam podobnie jak koledzy.
Gdyby Rosja nie była gospodarzem to na bank nie zakwalifikowałaby się do turnieju.
Mają o tyle szczęście, że w grupie jest jeszcze Arabia, która jest najsłabszym zespołem w całym turnieju.
To daje im iluzoryczne szanse na awans w przypadku potknięcia Urugwaju bądź Egiptu.
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Myślę, że Urugwaj spokojnie awansuje. Walka o drugie miejsce zapowiada się ciekawie. Z jednej strony właśnie gospodarze, którzy są dla mnie mizerni, ale kibice mogą ich ponieść. Z drugiej Egipt z fantastycznym Salahem na czele, który jest w niesamowitej formie. Stawiałbym chyba na Urugwaj i Egipt w tej grupie.
 
S 22

sieko

Użytkownik
nadtyper ja tak samo Rosji bym nie skreślał. Z jednego powodu - mecz otwarcia grają z Arabią Saudyjską, czyli z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie i chyba jedną z najsłabszych kadrowo na mistrzostwach jaka będzie. Rosjanie powinni sobie poradzić, to ich może nakręcić i będą bardzo zmobilizowani na drugi mecz z Egiptem, bo drugi komplet punktów da im raczej pewny awans
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Znany i lubiany Stanisław Czerczesow zaprezentował szeroki skład gospodarzy na mundial. Tradycyjnie znakomita większość piłkarzy gra w rodzimej lidze. Tylko 3 gra poza ojczyzną:
Goalkeepers (4)
Igor Akinfeev (CSKA, Moscow), Vladimir Gabulov (Bruges, Belgium), Soslan Dzhanaev (Rubin, Kazan), Andrey Lunev (Zenit, St. Petersburg)
Defenders (9)
Vladimir Granat (Rubin, Kazan), Ruslan Kambolov (Rubin, Kazan), Fedor Kudryashov (Rubin, Kazan), Ilya Kutepov (Spartak, Moscow), Roman Noishtedter (Fenerbahce, Turkey), Konstantin Raush (Dynamo, Moscow), Andrey Semenov (Ahmat,Grozny), Igor Smolnikov (Zenit, St. Petersburg), Mario Fernandes (CSKA, Moscow)
Midfielders (11)
Yury Gazinsky (Krasnodar), Alexander Golovin (CSKA, Moscow), Alan Dzagoev (CSKA, Moscow), Alexander Erokhin (Zenit, St. Petersburg), Yury Zhirkov (Zenit, St. Petersburg), Roman Zobnin (Spartak, Moscow), Daler Kuzyaev (Zenit, St. Petersburg), Anton Miranchuk (Lokomotiv, Moscow), Alexander Samedov (Spartak, Moscow), Alexander Tashaev (Dynamo, Moscow), Denis Cheryshev (Villarreal, Spain)
Forwards (4)
Artem Dzyuba (Arsenal, Tula), Alexey Miranchuk (Lokomotiv, Moscow), Fedor Smolov (Krasnodar), Fedor Chalov (CSKA, Moscow)
Źródło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom