>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata, kobiet

Status
Zamknięty.
wertas 157

wertas

Użytkownik
Bardzo słaby mecz Polek. O ile pierwsza połowa była jeszcze do przyjęcia, bo skończyło się 11-13 dla Węgierek, a Ada Płaczek miała sporo udanych interwencji, tak pierwsze 10 minut drugiej połowy to KATASTROFA. Nietrafione karne, głupie straty, w obronie jak we mgle, bez żadnego zacięcia. Ada Płaczek też bez szału, 42 minuta - 7 niecelny strzał, przy Węgierkach które co akcja - gol - to przepaść. Zresztą szybko sobie zrobiły 6-7 bramek przewagi i dla mnie to już po meczu, bo grały w pełni kontrolując sytuację, a była 40 minuta ! Pierwsze minuty drugiej połowy to był dramat naszej kadry.
Komentarz w TVP po kolejne nieudanej akcji - aż szkoda to komentować całkowicie odzwierciedla występ Polek, szczególnie w drugiej połowie.
Jeszcze na 5-7 minut przed końcem tliły się nadzieje, ale to za późno na odrabianie strat. Przegraliśmy nie dlatego, że węgierki są jakieś super - to my całkowicie skomplikowaliśmy sobie życie najpierw w meczu z Czeszkami, później w drugiej połowie meczu z Węgierkami.
Można było mieć nadzieje na fajny występ, a na pewno na wyjście z grupy. Przecież w turnieju Karpat przed MŚ nasze reprezentantki wygrały z Brazylijkami czy Rumunkami - zespoły bardzo mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
08.12.2017 g. 12.00 Japonia- Tunezja
Typ: 1 (-6)✅✅✅
Kurs: 1,91
Dimes
Stawka 6j

Na szybko kto może niech łapie, mecz za 40 minut. Moim zdaniem Japonki wysoko wygrają z Tunezją, która gra o pietruszkę. Japonki Aby awansować muszą wygrać, przy wysokiej wygranej mogą wskoczyć nawet na 3 miejsce, tylko muszą poprawić bilans bramkowy, który mają gorszy od Brazylii. Tunezja to nie potęga, pewnie w ostatnim meczu trener da pograć zawodniczkom, które grały mniej. Uważam ze dynamiczne Japonki, które zremisowały z Brazylią i ograły solidną Czarnogórę powinny bez problemu poradzić sobie z Tunezyjkami.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
08.12.2017 g.17.45 Brazylia- Czarnogóra???? jedna bramka
Typ: 2
Kurs: 1,74
Bet Olimp
Stawka 5j

Brazylia nie zachwyca na tym turnieju, Czarnogóra potrafi solidnie zamurować bramkę. Teoretycznie Brazylia ma jeszcze szanse na awans, ale Czarnogóra również ma o co grać, gdyż porażka wyrzuca ją z fazy pucharowej, natomiast wygrana może dać nawet 2 miejsce w grupie i lepsze rozstawienie przed kolejną rundą.
Uważam że skoro potrafiły ograć Dunki to z Brazylią również nie powinny przegrać.​
08.12.2017 g. 20.30 Dania- Rosja????
Typ: 1 (+3)
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 5 j

W dzisiejszych spotkaniach faworyci nieco odpuszczają, myślę że Rosjanki również będą rotować aby odpocząć przed kolejnymi spotkaniami a nie dążyć do pogromu, którego tak czy owak się nie spodziewam bo Dunki wiedzą co to piłka ręczna. Wystawiona dysproporcja miedzy kursami jest dla mnie niezrozumiała. Uważam że Dunki nie są na straconej pozycji aby to spotkanie wygrać i awansować z 1 miejsca z grupy, spodziewam się nudnego i wyrównanego pojedynku.
Za drobne:
Dania wygra @ 4,25 Bet 365 2/10​
08.12.2017 g. 20.30 Norwegia- Szwecja✅✅✅
Typ: over 55,5
Kurs: 1,95
Marathonbet
Stawka 5 j

Pojedynek o 1 miejsce w grupie i przewagę psychologiczną, aczkolwiek ciężko przypuszczać iż wygrywające wszystko w ostatnich latach Norweżki nie czują się pewnie. Oba zespoły mocno ofensywne, dobra gra z kontry, duża łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich. Faktem jest że Norweżki mają świetną bramkarkę, jednak nie wierzę że będzie ona w każdym meczu mieć ok 50% skuteczności, już z Argentyną zagrały nieco słabiej bo egzotyczny zespół rzucił 21 bramek czyli więcej od Polek. Uważam że Szwecja powinna zbliżyć się do granicy 30 bramek, a Norweżki mogą ją nawet przekroczyć. Nie spodziewam się również tutaj pogromu, dlatego handicapy w kierunku Szwecji jak najbardziej do gry.
Szwecja +5,5 @ 1,92 Marathonbet✅✅✅
over 57,5 @ 2,55 Unibet✅✅✅
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Kim to juz stary wyjadacz na Mistrzostwach Swiata... Jezeli dzisiaj Wegierki nie przegraja z Czeszkami, to juz w 1/8 trafia najprawdopodobniej na Francuzki. Porazka sprawia, ze zagraja z Rumunkami i wydaje mi sie ze moga Madziarki do tego dazyc.... 3,8 Czechy win unibet
 
G 4

gorzowianin

Użytkownik
Psychol32 , rowniez mam dylemat z tym meczem.
Chodzą ploty że mecz z Kamerunem 26-26(13-13) to fix był ,ile w tym prawdy nie wie nikt.
Co do samego meczu , to faktycznie Chinki mogą się w miare sporo statystykami pochwalić , oczywiscie na tle Tunezji.
Do rzeczy: przechwyty 4-10 , bloki 3-9
dodajmy ze Chinki srednia rzutow na mecz to 45,2 przy 43 tunezyjek.
Skutecznosc bramki to slabizna z obu stron , 23% Tunezja i tylko 19% Chiny.
Kary minutowe to remis po 16.
Biorąc pod uwage ze Chinki rywalizowaly teoretycznie w mocniejszej grupie warto zagrać w strone azjatek.
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
Poniżej krótka analiza dzisiejszych Play-offów na MŚ kobitek.
10.12.2017 g. 17.30 Serbia- Czarnogóra
Typ: 1⛔
Kurs: 1,68
Marathonbet
Stawka 5/10

W tym meczu podobnie jak bukmacherzy widzę wyraźnego faworyta w Serbkach. Czarnogórki poza świetnym meczem z Dunkami nie pokazały na tych mistrzostwach nic wielkiego. Z kolei Serbki zagrały fajne zawody z Niemkami i Holenderkami. Uważam będzie twardy w obronie, dlatego wskazane undery. To bałkański pojedynek z historycznymi podtekstami, także emocji i walki zapewne nie zabraknie.
---------------------------------------------------------------------------------

10.12.2017 g. 17.30 Węgry- Francja
Typ: 2 (-2) ✅✅✅
Kurs: 1,87
Pinnacle
Stawka 5/10

Moim zdaniem Francuzki to jedne z głównych faworytek do medalu. Ich ogromnym atutem jest świetna gra w defensywie, przez co tracą bardzo mało bramek. Jednak tutaj bukmacherzy bardzo nisko ustawili linię, dlatego spróbuję również over 46,5 bo Węgierki potrafią zaskoczyć w ofensywie.
Węgierki to solidny zespół, ale jednak cenią go ligę niżej niż Francuzki, Szwedki czy Norweżki. Uważam że jak Trójkolorowe zagrają na swoim poziomie to powinny odsadzić madziarki na 4-5 bramek.
---------------------------------------------------------------------------------
10.12.2017 g. 20.30 Dania- Niemcy
Typ: 2 (+0,5)⛔
Kurs: 2,16
Pinnacle
Stawka 5/10

Tutaj upatruję niespodzianki, Niemki jak do tej pory bez szału (wysoka porażka z Holenderkami, remis z Serbią), ale to gospodynie turnieju i mam wrażenie że nie pokazały jeszcze wszystkiego na co je stać. Dunki porażka z Czarnogórą, wysokie lanie od Ruskich. Uważam że będzie to mecz na styku, bez tak wyraźnego faworyta, jeżeli dobry mecz rozegra doświadczone Niemiecka bramkarka Woltering.
W tym spotkaniu również bardzo niska linia, więc próbuję również over 46⛔ @ 1,78 w Pinnacle.
---------------------------------------------------------------------------------
10.12.2017 g. 20.30 Szwecja- Słowenia
Typ: 1 (-3,5)✅✅✅
Kurs: 1,8
Marathon
Stawka 5/10

Szwedki po wpadce z Polską, włączyły drugi bieg, pewne wygrane z Węgierkami i Czeszkami, a w ostatniej kolejce świetne spotkanie i wygrana z faworyzowanymi Norweżkami. Słowenia nie jest potęgą ręczniaka, awansowała z 4 miejsca, mimo iż sensacyjnie wygrała z Francją, jednak już mecz z Hiszpanią obnażył wszelkie słabości Słowenek.
W tym meczu linie już wystawione prawidłowo, cięzko typować +/- bo wynik powinien oscylować w przedziale 55-60 bramek.​
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Dania-Niemcy
ponizej 44.5
kurs:2.70
stawka 3/10
sts
Mecz zapowiada się na bardzo zacięty , dwa wyżej wymienione zespoły potrafią grac defensywnie w mojej ocenie tak będzie .Również wiedza ze znalazły się w teoretycznie słabszej dranice lub jak kto woli w bardzo wyrównanej , każda z drużyn wie ze otwiera się niepowtarzalna szansa na ugranie czegoś &quot;fajnego &quot;na tych mistrzostwach .
Dzisiaj już zakończa się MS dla jednych a w 1/4 odjedzie 2 zespól na odpoczynek .Dla mnie najlepsza faza Mistrzostw ktora zaczyna sie od play off
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Chiny - Paragwaj
Typ: 2
kursidło: 3,85 milenium lub spadający ciągle 3,55 w fortunie
Wg mnie Chinki powinny przegrać max 2 pkt...Paragwajki są niedowartościowane. Ja daję na to stówę, plus jakiś tam wynalazek jeszcze
W mojej ocenie kasa wyrzucona w błoto ,Azjatki graja szybka ręczną w spotkaniach z porównywalnymi przeciwnikami i większości pojedynków schodzą z boiska zadowolone . Z drugiej strony jest to mecz zaledwie o 21 lokate
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wydaje mi sie że znalazlem ladne value, prosilbym specow o komentarz ;)
Tunezja over 24,5 @1.75
Over 26,5 @2.50
Over 28,5 @3.50
???
Dlaczego value? Jakie argumenty za tym? Skoro myślisz o takich typach, to musisz mieć do tego powody. Nigdy w działach tematycznych nie wrzucamy suchych typów i pytamy się innych o opinię. Zawsze najpierw sami przedstawiamy swój punkt widzenia, a później inne osoby mogą się do tego odnieść.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dlaczego value? Jakie argumenty za tym? Skoro myślisz o takich typach, to musisz mieć do tego powody. Nigdy w działach tematycznych nie wrzucamy suchych typów i pytamy się innych o opinię. Zawsze najpierw sami przedstawiamy swój punkt widzenia, a później inne osoby mogą się do tego odnieść.
Ok sorry Alan ???? mistrzostw nie ogladam, a przenoszenie suchych statystyk (jak to robi 40% forum) wydaje mi sie smieszne. Kieruje sie wlasnie nimi oraz przeczuciem. Wjezdzam w te 3 bety lekko. Do usuniecia...
 
M 0

maciek717

Użytkownik
moim zdaniem przydatna informacja:
&quot;W trybie awaryjnym sprowadzono do Lipska kołową Energi AZS Koszalin Hannę Rycharską i zupełną niewiadomą jest jak się wkomponuje w zespół.&quot;
W meczu towarzyskim 25 listopada nasze wygrały 29-18
Mecz ciężki do typowania, ale szanse oceniałbym tutaj 60/40 na korzyść Brazylii.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Zgadza się mecz ciężki w typowaniu.
Jeżeli Polki zagrają tak jak wczoraj , byłbym spokojny o zwycięstwo ekipy z Ameryki Południowej.Dobre miały 3 minuty nasze dziewczyny.Dodatkowo podstawowe kołowe na L4.
Wyniki Brazylii z Danią i Czarnogórą robią wrażenie.Ale mecz, meczowi nierówny i panie niejednokrotnie udowodniły , że nic nie jest pewne :)
Ja jednak kieruje się w stronę Brazylii po kursie powyżej 2.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Nieczęsto tu piszę, ale również pobrałem wina dla Brazylii. Interesujący też kurs over 26,5 bramek dla Brazylii, bo nasze na tych mistrzostwach nie bronią. Dodatkowo taktyka trenera Krowickiego jets trudna do zauważenia, a szpila wbita mu przez Achruk świadczy już o tym, iż on nie ma pogłosu u dziewczyn. Brazylijki prezentują się lepiej, dlatego stawiam na nie. Nasze mają umiejętności, ale pod tym trenerem już ich nie wydobędą.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie oceniam nikogo typy ale przecież ta Brazylia to cień samych siebie z poprzednich Mistrzostw Świata....Okey Polki także nie grają rewelacyjnego szczypiorniaka ale jednak jak zagrają na swoim poziomie to potrafiły wygrać ze Szwedkami... a Brazylijki ?
remis z Japonkami, porażka z Rosjankami, porażka z Dania, wygrana zaledwie 1 bramką z Tunezją i 2 bramkami z Kamerunem ... Nie postawię ani grosza na zespół który gra aż tak słabo.
I tak Polki także przegrały większość meczy ale już wygrana przed Mistrzostwami z Brazylią pokazuje, że Brazylijki są słabe. Ja idę w stronę Polek.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Francja-Czarnogora
Awans :Czarnogora
kurs:2.9
sts
stawka:4/10
ponizej 44. 5 gola
kurs:2.93
sts
stawka 6/10

Dzisiaj dwa spotkania które zapowiadają się bardzo ciekawie , tylko jeden mecz i już pojawia się w perspektywie walka o medal .Dla mnie ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie i dziwią mnie tylko kursy , oglądając te mistrzostwa ,zespól Francji to nie jest ten sam co w poprzednich latach (pisałam również to samo o Hiszpanii ) niech nikogo nie zmyla wyniki Trójkolorowych osiągane w grupie , jak również mecz z Węgierkami , ta gra o wiele się mniej podoba jak w latach ubiegłych .Liderki zespołu PINEAU ,LACRABERE ,LANDRE tak naprawdę rozgrywają średnie mistrzostwa .
Wieczorem pojawia się przeciwnik który jest godny tej fazy mistrzostw ,zapewne ktoś może mnie skrytykować pod względem wyników Czarnogórek które były średnie w grupie .Swa jakość pokazały z Serbkami a BULATOWIC stanowiła inna jakość na rozegraniu .
Ten mecz będzie w mojej opinii również defensywny , każda z drużyn wie ze jeśli ktoś postawi na otwartość w tym meczu, to może być pozamiatane ..Wiec kto popełni mniej błędów w komasowanej defensywie tej pojawi się w półfinale .Czarnogora-Szwecja ,moj półfinał
W drugim meczu idę w awans Szwedek
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
Ćwierćfinały MŚ a tu cisza, Maćko18, przydałoby się trochę Twojej wiedzy i spostrzeżeń na nadchodzące spotkania ????
Ja to widzę tak:
13.12.2017 g.17.30 Holandia- Czechy
Typ: over 54✅✅✅
Kurs: 1,71
Marathonbet
5/10

Moim zdaniem faworytki w tym meczu są tylko jedne, Holenderki. Wszyscy zachwycają się wygraną Czeszek nad Rumunią, ale nie była to wielka gra, tylko twarda walka i mecz na styku z którego zwycięsko wyszły grupowe rywalki Polek. Holenderki z kolei niespodziewanie męczyły się z dynamicznymi Japonkami. Pierwotnie miałem iść w handicap (-3,5 @ 1,76)✅✅✅ na Pomarańczowe bo wydaje mi się że lekko powinny sobie poradzić z Czeszkami, ale pewniejszy wydaje się over bramkowy. Holenderki grają szybką piłkę, nie rozmyślają dużo w ataku pozycyjnym tylko szybko rzucają, jak również dobrze biegają do kontry. Czeszki też mają kilka zawodniczek, które potrafią grać na kontakcie i rzucać z 7-8 metra. Spodziewam się ciekawego widowiska w szybkim tempie i wyniku pod 60 trafień.

13.12.2017 g.20.30 Norwegia- Rosja
Typ: over 54,5
Kurs: 1,88
Marathonbet
5/10

Podobnie widzę drugie spotkanie, Norweżki, szybkie ataki i dużo bramek z kontry. Ruskie również mają kim postraszyć, wsadziły 32 bramki defensywnym Dunką, czy 28 bramek Czarnogórze, która również mocno broni. Tutaj też widzę zwycięstwo Norweżek, które są zdecydowanymi faworytami tego turnieju. Tutaj również można spróbować handicapów, tym bardziej że linie niższe niż w meczu Szwedek (-2,5 @ 1,96). Nawet przy meczu na styku Ruskie jak będą musiały zaryzykować a nikt nie biega tak do kontr jak Norweżki z Norą Mork na czele.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom