>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15 kolejka Serie A [01 -04 grudnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Kolejka numer 15 to istny sztos! Pojedynek na San Paolo w Neapolu zapowiada się tak kapitalnie, że nie da się tego opisać słowami. Wróg publiczny numer jeden w Neapolu jednak w nim nie zagra, mowa o Gonzalo Higuainie rzecz jasna. Juventus jedzie na San Paolo z pozycji niższej niż Napoli. To Neapolitańczycy spoglądają na wszystkich z fotela lidera. Co przyniesie ten szlagier? Ja już nie mogę się doczekać!

Tabela obecnie prezentuje się następująco:
935265634161778694

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Juventus
Juventus jak się okazuje z Gonzalo w kadrze, ale bez Mario Mandżukicia. No to nieźle posypała im się 9iątka jako pozycja do grania. Bo gdzie teraz znaleźć trzeciego napastnika? Dybala to zupełnie inna pozycja. Nawet jak Gonzalo wykaże się mega charakterem i zagra z bólem ręki to i tak to nie wiele da a w zasadzie pomoże samemu Napoli. Higuain jaki jest każdy wie, jak ma jakiś problem to nijak to współgra z jego instynktem, poza tym tutaj był prognozowany póki co jego udział na liście zawodników do wyjazdu. O graniu nikt nie mówił. Tu Juventus ma naprawdę spory kłopot po tej świeżej informacji odnośnie Mandżukicia.
Wstępnie trójka z przodu tak wygląda; Costa - Dybala - Cuadrado
A jak nawet Higuain na siłę zacznie od początku to proponuje wejść w taki zakład
Zmiana w 1 połowie meczu? TAK @4,10 Totolotek

Idziemy dalej a więc do Napoli. Ich ostatnie dwa mecze(2 połowa z Milanem i cały z Udinese) w lidze na strasznie niskim poziomie zaangażowanie, tak aby wygrać ponad wszystko i zgarnąć 3 punkty. Z Udinese jeżeli chodzi o samą grę zagrali najsłabiej od dawna. Tylko w tym sezonie ten zespół cechuje to, że nawet jak mogą zagrać syf to są wstanie wywalczyć 3 punkty. A sam gol w Udine dosyć wymowny bo to było dzieło nikogo innego jak Christiana Maggio. To on był faulowany w polu karnym, niemożliwe nie istnieje. ???? Z kontuzjami poza Ghulamem i Milkiem jest okej. Albiol odpoczywał w niedzielę, także to kolejny plus.
Jeszcze bym wrócił mimo wszystko do Bonucciego bo dopiero teraz wyjdzie w tak kluczowych meczach jego nieobecność. Z całym szacunkiem, ale jutrzejsza piątka defensorów (od lewej) Alex Sandro, Chielini, Barzgli, Benatia, De Sciligio to nie jest powód do jakiegoś większego strachu. Kielon jest jeszcze w dodatku po urazie. A jeszcze jest brak Lichtsteinera co przy fatalnej dyspozycji Alexa Sandro jest niepowetowaną stratą.
Taki przykładowy Benatia ma na tą chwile 4x90 minut w tym sezonie. 3 razy u siebie i 1 wyjazd do Bergamo.
De Sciligio jest jeszcze lepszy bo jest po 90 minutach z Benevento i 33 z Crotone ????
Poza tym gadki Allegrego o 1 punkcie jako dobrej zdobyczy i że sezon jest jeszcze długi i ten mecz nie waży tyle i wszyscy myślą to mi już tu śmierdzi na kilometr przygotowywaniem gruntu po porażkę.
Napoli wygra (jak nie teraz to nigdy)
Napoli wygra i w meczu under 2,5 @4,70 w forutnie (jak gdzieś macie lepszy kurs to poproszę)
Lorenzo Insigne gol @3,60 Uni

Zrobiłem jeszcze mały zarys taktyczny
(oczywiście jak ja to widzę,proszę się nie śmiać i nie wyzywać od Gmochów ????)

A więc legenda;
Dół z czarnym prostokątem oznacza zamkniętą strefę grania
Insigne ma całe pole do popisu na swojej stronie, na niebiesko zarys jego manewrów z pachołkami rzędu De Sciglio i Bentatii.
Mertens w ten czas dostaje fajne pole manewru do ustawiania się i czekania na piłkę albo od Lorenzo albo cofniętego Hamsika wchodzącego z pola.
Callejon prosta sprawa, jako kolejna alternatywa na pominięcie w grze Mertensa i dorzucenie mu wymierzonej górnej piłki za plecy dwóch wieżowców (Barzagli-Chiellini)
Na żółto trasa piłki.
A mówiąc zupełnie poważnie, Lorenzo Insigne to jest klucz do wszystko jutro.
Pozostało już mniej niż 24 godziny do meczu tej rundy Serie A. Podajemy swoje typy, analizujemy grę i doglądamy szczegółów. Taki mecz nie może pozostać bez echa. ???? Ja już swoje zdanie wyraziłem, czas na Was.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich sympatyków calcio ????
Też chciałbym żeby to Napoli wyszło zwycięsko z tego pojedynku, ale mam złe przeczucia. Odkąd wypadł ze składu Ghoulam coś w ich grze się zacięło. Wiem, że jest to lewy obrońca i teoretycznie nie powinien mieć aż tak znaczącego wpływu na grę, ale moim zdaniem jest to bardzo ważna postać w układance Sarriego. Wynik też na to wskazują. Niby punktują i wciąż nie przegrali, ale 0:0 w Weronie z Chievo, wygrana na San Paolo ze słabiutkim Milanem i wymęczone 0:1 z Udinese po karnym na raty. A Juventus to Juventus. Może się męczyć u siebie z Benevento, ale wygra mecz. Może się męczyć też dziś i na pewno to nie będzie dla nich łatwy mecz, ale mam przeczucie, że wygra ten mecz.
Typ na to spotkanie: Juventus @ 3.55/forBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukash 63

lukash

Użytkownik
AS Roma - Spal 2013

Dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrany pierwszy mecz 15 kolejki włoskiej Serie A. W spotkaniu tym wyraźnym faworytem jest zespół gospodarzy, natomiast kursy na ich zwycięstwo są bardzo niskie. Ja jednak znalazłem kilka ciekawych możliwości wartych do zagrania, dających możliwość niezłego zarobku. Najpierw jednak kilka słów o obydwu drużynach. Zespół AS Roma w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Zajmując czwarte miejsce ze strata 7 punktów do lidera, mając jeden mecz zaległy do rozegrania. Co więcej są drugą najlepsza defensywą sezonu. W obecnie rozegranych trzynastu meczach stracili tylko 9 bramek. Ostatnio złapali lekka zadyszkę ( remis z Genua oraz porażka w LM z Atletico Madrit), natomiast przed tymi dwoma meczami notowali serie sześciu wygranych meczy z rzędu. Na pewno aspiracja klubu jest top 4 i gra w LM w przyszłym sezonie. Oczywiście do końcowych rezultatów jeszcze daleko, ale takie mecze powinny się kończyć pewnymi trzema punktami. Co do zespołu gości. Spal to obecnie osiemnasta drużyna Serie A zajmująca miejsce w strefie spadkowej. Jak do tej pory zdobyli oni ledwo 10 punktów. Co więcej na wyjeździe spisują się oni fatalnie. Tylko Benevento, które przegrało wszystkie swoje ligowe mecze prezentuje się gorzej. Spal nie wygrało żadnego swojego wyjazdowego spotkania, dwukrotnie remisowało i aż piec razy przegrało. Co również istotne w tych siedmiu meczach strzelili tylko cztery bramki, tracą przy tym trzynaście. Jak dla mnie w tym meczu gościom nie uda się pokonać Alissona i wyjadą bez zdobyczy punktowej.

Typ:
AS Roma wygra do zera
- (2,01)
AS Roma i poniżej 4,5 bramki - (1,64)
Spal poniżej 0,5 bramki - (1,93)​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
AS Roma - Spal 2013

Dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrany pierwszy mecz 15 kolejki włoskiej Serie A. W spotkaniu tym wyraźnym faworytem jest zespół gospodarzy, natomiast kursy na ich zwycięstwo są bardzo niskie. Ja jednak znalazłem kilka ciekawych możliwości wartych do zagrania, dających możliwość niezłego zarobku. Najpierw jednak kilka słów o obydwu drużynach. Zespół AS Roma w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Zajmując czwarte miejsce ze strata 7 punktów do lidera, mając jeden mecz zaległy do rozegrania. Co więcej są drugą najlepsza defensywą sezonu. W obecnie rozegranych trzynastu meczach stracili tylko 9 bramek. Ostatnio złapali lekka zadyszkę ( remis z Genua oraz porażka w LM z Atletico Madrit), natomiast przed tymi dwoma meczami notowali serie sześciu wygranych meczy z rzędu. Na pewno aspiracja klubu jest top 4 i gra w LM w przyszłym sezonie. Oczywiście do końcowych rezultatów jeszcze daleko, ale takie mecze powinny się kończyć pewnymi trzema punktami. Co do zespołu gości. Spal to obecnie osiemnasta drużyna Serie A zajmująca miejsce w strefie spadkowej. Jak do tej pory zdobyli oni ledwo 10 punktów. Co więcej na wyjeździe spisują się oni fatalnie. Tylko Benevento, które przegrało wszystkie swoje ligowe mecze prezentuje się gorzej. Spal nie wygrało żadnego swojego wyjazdowego spotkania, dwukrotnie remisowało i aż piec razy przegrało. Co również istotne w tych siedmiu meczach strzelili tylko cztery bramki, tracą przy tym trzynaście. Jak dla mnie w tym meczu gościom nie uda się pokonać Alissona i wyjadą bez zdobyczy punktowej.

Typ:
AS Roma wygra do zera
- (2,01)
AS Roma i poniżej 4,5 bramki - (1,64)
Spal poniżej 0,5 bramki - (1,93)​
Też tutaj nie widzę szans na niespodziankę i idę w stronę Romy ale bez handicapów itd po prostu na podbicie AKO po słabiutkim kursie ;)
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: AS Roma - Spal 2013
Typ: 1
Kurs: 1,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie będę tutaj wklejał tabeli i opisywał meczu, bo Lukash, już napisał wystarczająco. Od siebie dodam tylko absencje.
Absencje w Romie:
obrońca Karsdorp (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Nainggolan (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), De Rossi (10 występów w tym sezonie) i napastnicy Defrel Perotti (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Defrel (7 występów w tym sezonie)

Absencje w Spal:

bramkarz Meret (bez występu), obrońcy Salamon (11 występów w tym sezonie), Costa (10 występów w tym sezonie), Vaisanen (7 występów w tym sezonie) i Giovanna (bez występu) i napastnik Antenucci (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
✅ 3-1
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napoli - Juventus
obie strzelą
@1.79
Uni⛔

Wiemy co oba zespoły prezentują. Napoli jeszcze bez porażki w tym sezonie. Ich trzy ostatnie mecze, to trochę wymęczone zwycięstwa. Dziś przyjeżdża bardzo doświadczona drużyna, jaką jest Juventus. Oba zespoły strzelają bardzo dużo, tylko goście więcej tracą od miejscowych. Widzę bramki z obu stron, bo potencjał ofensywny po obu stronach jest ogromny.
Sky podaje następujący skład:
Juventus (3-4-2-1): Buffon; Benatia, Barzagli, Chiellini; De Sciglio, Pjanic, Khedira, Asamoah; Dybala, Douglas Costa; Higuain.
Costa ostatnio bardzo fajnie wyglądał i dziś trzeba polegać na nim. Trochę martwi mnie ten Asa i Khedira.
Ten mecz rządzi się swoimi prawami i dlatego powinniśmy zobaczyć dużo walki z wieloma okazjami na gole.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Witam ????
Dzisiaj uroczysta przystawka i pyszny krem z pomidorów, a za tydzień danie główne i świetny deser czyli Derby Włoch.
Ciężko typować takie spotkania. Mimo, że przewaga Juventusu coraz bardziej się zmniejsza, a w tym momencie sezonu jest praktycznie nie odczuwalna. Napoli, Roma i Inter grają świetnie, a ci pierwsi są dla mnie zespołem nawet lepszym od Starej Damy. Pięknie mecz opisał Grac45, nawet ładną grafikę zrobił. Dodam, że obok osłabień w Juventusie u gospodarzy na lewej stronie zagra Mario Rui. Od dwóch sezonów za wiele nie pograł i jest to dzisiaj najsłabsze ogniwo Azzurri.
W tym meczu na prawdę może zdarzyć się wszystko więc delikatnie pobiorę Juventus bez remisu @2.62 oraz over 3.5 @3.75. Typy tylko i wyłącznie dla zwiększenia emocji.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich sympatyków calcio ????
Też chciałbym żeby to Napoli wyszło zwycięsko z tego pojedynku, ale mam złe przeczucia. Odkąd wypadł ze składu Ghoulam coś w ich grze się zacięło. Wiem, że jest to lewy obrońca i teoretycznie nie powinien mieć aż tak znaczącego wpływu na grę, ale moim zdaniem jest to bardzo ważna postać w układance Sarriego. Wynik też na to wskazują. Niby punktują i wciąż nie przegrali, ale 0:0 w Weronie z Chievo, wygrana na San Paolo ze słabiutkim Milanem i wymęczone 0:1 z Udinese po karnym na raty. A Juventus to Juventus. Może się męczyć u siebie z Benevento, ale wygra mecz. Może się męczyć też dziś i na pewno to nie będzie dla nich łatwy mecz, ale mam przeczucie, że wygra ten mecz.
Typ na to spotkanie: Juventus @ 3.55/forBet
na efortunie jest Juve po 3,95 ;)
w hicie dnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Napoli vs Juventus. Juve 3.6 Fortuna.
Napoli to se moze napolic w piecu. Juve łapie rytm, forme i coraz lepiej gra. Mandzukic zaczyna strzelac. Napoli brak jaj i brak strzelcow etc, Juve ich zmiecie , moze nawet dwoma golami. Brac poki dobry kurs.
0:1 . Izzi , typowe Napoli bez ikry, coz z tego, ze mieli wiecej z gry jak Juve ich skarciło golem. Brawo Juve.
 
jfc 0

jfc

Użytkownik
Wiadomo, że Juventus to znacznie silniejsza drużyna niż Napoli - byc może dzisiaj to ich dzień po &quot;minimalnie&quot; słabszym okresie. Natomiast według mnie najbezpieczniej tutaj zagrać BTTS - Napoli coś tam urwie, w Juve ma kto strzelać i na pewno to wykorzystają.
 
timao 178

timao

Użytkownik
I jak się podobał mecz?
Zbyt wcześnie chyba uznałem, że Napoli może grać wyrachowany futbol. Zagrali słabo, ich problemem jest to, że gdy nie potrafią narzucić swojego stylu gry, to nie są w stanie się przestawić w czasie meczu na inną grę. Juve zagrało tak jak Inter w Neapolu. Szczelna obrona, wybijanie Napoli jeszcze przed tym nim zaczną klepać i zagrywać na skrzydła. W drugiej połowie Juventus tylko jeden strzał na bramkę i 27% posiadania piłki, a mimo to Napoli bez klarownej sytuacji na gola.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
I jak się podobał mecz?
Zbyt wcześnie chyba uznałem, że Napoli może grać wyrachowany futbol. Zagrali słabo, ich problemem jest to, że gdy nie potrafią narzucić swojego stylu gry, to nie są w stanie się przestawić w czasie meczu na inną grę. Juve zagrało tak jak Inter w Neapolu. Szczelna obrona, wybijanie Napoli jeszcze przed tym nim zaczną klepać i zagrywać na skrzydła. W drugiej połowie Juventus tylko jeden strzał na bramkę i 27% posiadania piłki, a mimo to Napoli bez klarownej sytuacji na gola.
Jeżeli tak ma grać mistrz Włoch, najlepsza drużyna w tym kraju, to już chyba wolę żeby Inter zdobył mistrza. Juve wygrał wczoraj, ale tego nie da się oglądać. Nuda, nuda, nuda.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia i propozycje na dzisiejsze wydarzenia?
Osobiście zastanawiam się nad: obie strzelą w meczu Benevento vs Milan.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia i propozycje na dzisiejsze wydarzenia?
Osobiście zastanawiam się nad: obie strzelą w meczu Benevento vs Milan.
Ja bym się nie podejmował tego typu. Milan osiąga słabe rezultaty, ale w obronie gra wygląda już dużo lepiej niż na początku sezonu. Gdyby była lepsza skuteczność w ataku, jestem pewny, że dzisiaj znów Montella zasiadłby na ławce Milanu.
 
timao 178

timao

Użytkownik
ac1899 , fakt, było nudno - ale jak miał zagrać ten Juventu? Strzelił gola i skupił się na tym by go nie stracić. Przecież Manchesterem City, to oni nie są, żeby atakować przez 90 minut. Wybili Napoli z wszystkich pozytywnych aspektów ich gry i to był majstersztyk Allegriego jak i całego Juventusu.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
ac1899 , fakt, było nudno - ale jak miał zagrać ten Juventu? Strzelił gola i skupił się na tym by go nie stracić. Przecież Manchesterem City, to oni nie są, żeby atakować przez 90 minut. Wybili Napoli z wszystkich pozytywnych aspektów ich gry i to był majstersztyk Allegriego jak i całego Juventusu.
Chociażby tak jak zagrał Inter, który w ciągu 20 minut zrobił więcej niż Juventus przez cały mecz. Fakt, oni prowadzili, ale kto chce oglądać obronę Częstochowy przez 70 minut meczu? Tak może grać drużyna ze środka tabeli, a nie drużyna która ma być mistrzem, no bez przesady.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Idąc chronologicznie i podsumowując w dwóch zdaniach dotychczasowe mecze. Napoli pewnie jakby mecz trwał do dzisiaj to nadal widniał by wynik 1-0 dla Juve... Brak przekonania, brak klucza do zamku, który stworzył Juvetnus i jak szczelnie bronił sprawił, że atakowanie nie miało sensu, a każde kolejne wrzutki na Mertensa, Insigne i Callejona były o razu pozbawione sensu. Niestety Juve znowu to zrobili, znowu zamknęli się i dowieźli do końca. Gonzalo złupił po raz kolejny San Paolo.
PS. Pepe Reina znowu to zrobił, znowu wyjął strzał nie do obrony jak Fazio w Rzymie, tak teraz Matuidiego powstrzymał, wow! Czasai nawet on ma przebłyski ????
W piątek jeszcze Roma wygrała pewnie 3:1 ze Spal. A tam głowną rolę odegrał typowy Dzeko, typowy bo mecz powinien skończyć z minimum hattrickiem, a skończył z jedną bramką. Niestety mam go w fantasy na kapitanie więc mam niedosyt z tym związany. Ogólnie mecz bez historii, choć ten karny dla Spal, to ja się dziwię, jak można takie coś gwizdać???!! Skandaloza!
W sobotę jeden mecz, Torino - Atalanta. Liczyłem nie ukrywam na więcej, ale i tak było na czym oko zawiesić. A postarał się o to Josip Ilicić w 2 połowie, wszedł i odmienił mecz zdecydowanie. Crack bez dwóch zdań. Ale asysta Petagni coś pięknego, wow. On takie rzeczy potrafi? nie zdawałem sobie sprawy nawet ????
VS

Inter Mediolan - Chievo
Typ: Inter @1,40 Totolotek✅5:0
Typ dość prosty, czy aby nie za prosty? Nie ma co szukać kwadratowych jaj. Spaletti i Inter grają swoje, wygrywają mecze które muszą. W Interze Icardi i Perisić się nie zatrzymują, a to gwarancja bramek. Duet niesamowity, Inter nie gra jakoś bajecznie jak Napoli, ale skutecznie, a to wystarczy na Chievo. A dzisiejsza wygrana wystarczy też na wskoczenie na fotel lidera. Więc San Siro się wypełnia, w tygodniu czytałem, że ponad 50 tys. biletów już sprzedane na ten mecz, jest moda na Inter, ludzie chcą wygranych, chcą tu przychodzić. Pamiętam mecz z poprzedniego sezonu, Chievo strzeliło na 1-0 z niczego gola, ale to jaka dominację im zrobił Inter przez cały mecz to masakra, skończyło się 3:1 zasłużone. Chievo grałem tydzień temu ze Spal, to wygrali jakoś po dwóch bramkach Inglese, ale do przerwy to Spal powinno prowadzić i to wyżej niz te 1-0 jakie tam było, bo bramkarz robił cuda.
Inter bez Vecino, Mirandy i Gagliardiniego. Więc na środku Skriniar i Ranocchia, ale Włoch obok Skriniara mam nadzieję, że nie będzie głupiał! Chievo bez Castro i Radovanovica.
VS

Sampdoria - Lazio
Typ: Obie strzelą gola? TAK @ 1,45 Totolotek✅1:2
Kurs na taki typ nie zachwyca, ale według mnie to zdarzenie prawdopodobne. Mecz Napoli z Juve lekko rozczraował, ale myślę, że ten mecz w Genui będzie odmiennością piątku. Sampdoria u siebie gra kapitalnie, wygrywa wszystko, poległ tu Juventus, Milan i wszyscy co przyjeżdzali. Lazio gra ofensywnie, świetny Immobile,Luis Alberto, nie zatrzymują się w ogóle. Sampdoria także z Zaptą, Toreirą i całą resztą nie zawodzi, mają dwie twaerze, ale dziś będzie ta lepsza, domowa twarz, a ta jest ciężka do zatrzymania. tak sobie myślę, że będzie to kawał meczu.
W tamtym sezonie pamiętne 7:3 na Olimpico, wcześniejsze starcia także sporo bramek padało. sporo razy 2:1, 1:1 itp it. nie ma co prrzytaczać historii, patrże na teraźniejszość. Lazio z Ciro na szpicy każdego może ukarać. Sampdoria u siebie to maszynka także. Więc może nagły remis jakiś 1;1? Kto wie, wykluczyć nie można.
Ja jednak liczę, że bramek będzie jeszcze więcej ale tę jedną z każdej ze stron zobaczymy.

A teraz już Eleven Sports1 i oglądamy debiut Gennaro Gattuso! Ciao ;)
 
timao 178

timao

Użytkownik
Inter bez Vecino, Mirandy i Gagliardiniego. Więc na środku Skriniar i Ranocchia, ale Włoch obok Skriniara mam nadzieję, że nie będzie głupiał! Chievo bez Castro i Radovanovica.
Vecino jest powołany do kadry, a nawet awizowany do gry w pierwszym składzie przez kilka portali.
PROBABILI FORMAZIONI:
INTER (4-2-3-1): Handanovic; D&#39;Ambrosio, Skriniar, Ranocchia, Santon; Vecino, Borja Valero; Candreva, Brozovic, Perisic; Icardi.
Panchina: Padelli, Berni, Joao Cancelo, Nagatomo, Dalbert, Joao Mario, Karamoh, Eder, Pinamonti.
Allenatore: Spalletti.
Squalificati: Miranda (1), Gagliardini (1).
Indisponibili: Vanheusden.
CHIEVO (4-3-1-2): Sorrentino; Cacciatore, Tomovic, Gamberini, Gobbi; Depaoli, Rigoni, Bastien; Birsa; Meggiorini, Inglese.
Panchina: Seculin, Confente, Cesar, Dainelli, Bani, Jaroszynski, Gaudino, Garritano, Leris, Pucciarelli, Pellissier, Stepinski.
Allenatore: Maran.
Squalificati: Radovanovic (1).
Indisponibili: Castro, Hetemaj.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
timao ja na La Gazetta dello sport widziałem tak:
Squalificati: Miranda (1), Gagliardini (1)
Indisponibili: Vecino (una settimana), Vanheusden (4 mesi),
Dlatego zobaczymy, ale nawet jak nie zagra to lepsza opcja z Joao Mario i Brozovicem według mnie.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Ja bym się nie podejmował tego typu. Milan osiąga słabe rezultaty, ale w obronie gra wygląda już dużo lepiej niż na początku sezonu. Gdyby była lepsza skuteczność w ataku, jestem pewny, że dzisiaj znów Montella zasiadłby na ławce Milanu.
Gładko weszło. Piłka jeszcze w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom