>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Darts Championship 2018 - Londyn (14.12.2017 - 01.01.2018)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
World Darts Championship 2018

Data: 14 grudnia 2017 - 1 stycznia 2018
Miejsce: Londyn (Anglia), Alexandra Palace
TV: Sky Sports
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-darts-championship
Formaty gry
Pre-eliminacje - Lepszy z 3 setów
1. Runda - Lepszy z 5 setów
2. Runda - Lepszy z 7 setów
3. Runda - Lepszy z 7 setów
Ćwierćfinał- Lepszy z 9 setów
Półfinał - Lepszy z 11 setów
Finał - Lepszy z 13 setów
Każdy set lepszy z 5 legów
Nagrody
Summary £1,800,000
Winner (1) £400,000
Runner-up (1) £170,000
Semi-finalist (2) £85,000
Quarter-finalist (4) £40,000
Third round losers (8) £27,000
Second round losers (16) £18,500
First round losers (32) £11,000
Preliminary round losers (8) £4,500
Nine-dart finish (?) £20,000

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Do mistrzostw jeszcze kupe czasu ale jak widzę że na 1xbet kurs na Wilsona wynosi prawie 2,10 to aż żal tego nie spróbować. Ok Krzysiek naprawdę fajnie się prezentował ale to są jednak Mistrzostwa Świata. Wilson to nie jest jakiś ogór i na pewno Krzysiek nie jest faworytem tak jak twierdzą Ruscy. Sama ranga turnieju może Polaka sparaliżować a i format też sprzyja James&#39;owi Uważam że kursy będą z biegiem czasu spadać i możliwe ze ostatecznie będziemy mieli gdzies kolo 1.7. Jak dla mnie zdecydowanie warto spróbować na Wilsona.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mecz Polaka tylko do obserwacji. Tutaj może się wszytsko wydarzyć. Mecze 50:50 na mś w 1 rundzie omijam szerokim łukiem. Polak ma fantastyczny sezon i gra dość regularnie. Wilson to fajny grajek, ale miewa straszne zacinki w meczu co pokazal chociażby z Mensurem na Grand Slamie. Jak mówię, dla mnie typowe &quot;nie graj, a oglądaj&quot; w szczególności, ze w 2 rundzie będzie czekał MVG. Ja standardowo tasiemka w 1 rundzie ale jeszcze myśle. Do tego jeszcze 2 z jakimiś Over 3.5 seta + czekam na 180&quot;s. Będzie grubo!
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Ten post będzie mało merytoryczny, bo na dzień dzisiejszy mam wiele myśli co do typów, ale żadnych konkretów. Nie ukrywam jednak, że liczę na forumowiczów i mam nadzieję, że już na dwa tygodnie przed pierwszym spotkaniem w dziale będą jakieś typy. Niemniej piszę, bo dotarła do mnie informacja, która zapewne podniesie poziom endorfin u wszystkich obserwujących temat. Mianowicie PDC World Darts Championship 2018 będą transmitowane na antenie TVP Sport!:eek: Póki co większych konkretów nie ma, wiadomo tylko że raczej nie będziemy mieli do czynienia ze wszystkimi spotkaniami, a kilkudziesięcioma godzinami transmisji z całego turnieju, ale informację potwierdziła sama stacja, a i w programie na 14.12 już zaplanowano dwie i pół godziny transmisji (20-22.30). To będzie wspaniały okres świąteczno-noworoczny! Także już za 15 dni będziemy mogli się delektować tym turniejem w rodzimej telewizji rozpoczynając z grubej rury - pierwszego dnia czeka nas przecież mecz POLAKA RODAKA. Myślę, że lepszej promocji tego sportu w naszym kraju nie mogliśmy sobie wyobrazić. Ciekawi mnie tylko kto z ekipy TVP zostanie wytypowany do komentowania tego turnieju, bo próżno tam szukać ekspertów z tej dziedziny.
A już czysto bukmachersko - czy wyjście z założenia, że faworyci w pierwszej rundzie będą mało tracić jest sensowne? Kusi mnie zagranie czegoś w stylu tego, co gra Brodaty Żółw, mianowicie jakąś tasiemkę z zakładami na -1.5 lega (dopuszczając, że faworyci przegrają maksymalnie po jednej partii).
To będą już (w większym lub mniejszym stopniu) PIĄTE mistrzostwa, które będę śledził. Zapowiada się świetny turniej i niemniej świetny zarobek. Pozdrowienia chłopaki, wysokich wygranych życzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Dodam jeszcze parę słów od siebie, skoro już forum wyposażono w opcję łączenia postów ????
Z kursów na pierwsze pojedynki turnieju najbardziej zdziwiły mnie kursy na Beatona i Wattimene. Bronze Adonis powinien sobie na spokojnie poradzić z Irlandczykiem, czyż nie? W kursie na Holendra widzę natomiast spore value, nawet jeśli przegra ten mecz to dwie partie powinien spokojnie ugrać.
To jeszcze w ramach ciekawostki - przeszukałem forum i znalazłem posty sprzed siedmiu lat. Oto jak wówczas wyglądały kursy na zwycięstwo w MŚ:

Rozumiem, że to były lata hegemonii Taylora, ale tak zaniżonych kursów nie widzimy nawet aktualnie na MvG. Przypomnę tylko, że Phil wyłożył się wówczas na Websterze w ćwierćfinale, a turniej wygrał Adrian Lewis (kurs 26). Z kolei widoczne powyżej 151 na wygraną Shreka działa na wyobraźnię ????
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Co do meczu Beatona to jak dla mnie jest to 50/50. O&#39;Connor mysle ze powalczy i tutaj over 3,5 najlepsza opcja dla mnie. To samo w meczu Witaminy, obaj potrafia sie niezle zaciać i spokojnie ugrają po secie ????
Z kursów na pierwsze pojedynki turnieju najbardziej zdziwiły mnie kursy na Beatona i Wattimene. Bronze Adonis powinien sobie na spokojnie poradzić z Irlandczykiem, czyż nie? W kursie na Holendra widzę natomiast spore value, nawet jeśli przegra ten mecz to dwie partie powinien spokojnie ugrać
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG, Barney, Cross, Mensur, Whitlock, Wright, Anderson i Taylor awansują do 1/8 - 151/1xbet
MVG lepszy we wszystkim w meczu z Kistem (wygrana,C/O, 180&#39;s) , wygrana w turnieju, 170 CO i 9 darter - 13/1xbet
Gary najwięcej maxow w turnieju i 9 darter - 41/1xbet
MVG, Cross, Wright, Anderson wygrają swoje ćwiartki - 12.5/1xbet


Za to właśnie lubię ruskiego beta. Czasami potrafi wystawić tak ciekawe zakłady, że aż żal ich nie zagrać. Każdy z powyższych betów oczywiście stawką kebabową na lepsze śledzenie turnieju, ale po prostu nie mógłbym spać gdybym tego nie zagrał. Z pierwszego zakładu wszyscy wydają się mieć najłatwiejszą drogą do 1/8 choć wiadomo, że różnie to bywa. Cross będzie musiał pokonać Gurneya, Barney Chizziego, a Whitlock Adiego lub Reyesa. Wszystko jest możliwe, a kursik super, więc próbuję. Co do MVG to moim zdaniem jest to super zakład. 170 lubi często zapinać, więc przynajmniej 1 musi tutaj zrobić. Faworytem do wygrania turnieju również jest, Kista zmiecie, a czy zrobi 9? Jak nie on to kto? No może Gary, który zrobił to dwa lata temu. Mimo, że ostatnio na PCF zagrał strasznie to zdziwię się jak nie zobaczymy go we finale razem z MVG. Dzięki temu również powinien narzucać multum 180&#39;s i myślę, że zrobi ich więcej niż właśnie MVG. Ostatni bet to ćwiartki dla chyba aktualnie 4 najlepszych darterów. Osobiście myślę, że najtrudniej będzie miał Wright, który w swojej ćwiartce ma Whitlocka czy Adiego, ale kursik również kusi, więc biorę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, jakie typy na dzisiaj? Ja osobiście daje na Bronzed Adonis Beatona, co myślicie o meczu naszego Krzyśka Ratajskiego? Da radę Wilsonowi?
Jakie masz argumenty za swoim typem? W działach tematycznych nie bawimy się w suche typy, tylko każdą propozycję popieramy rzeczową analizą. Tak samo pytając się o dany mecz możesz wyrazić swoją opinię, do której inni będą mogli się odnieść. Powtarzam to już po raz n-ty. Miejsce na suche typy jest w dziale z kuponami, zaś działy tematyczne opierają się na merytorycznej dyskusji i typach popartych konkretnymi argumentami.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Brodaty powodzenia - natomiast moim zdaniem ciut przeceniasz Crossa... ja wiem, ze ide najprostszym tokiem rozumowania - czyli po rozstawieniu, ale uwazam ze Cross moze byc tu duzym rozczarowaniem, a w polfinale widze Daryla... wszystko wyjdzie w praniu ;) a co do finalu - nie wiem czy Anderson po ostatniej porazce z Papuga nie nabawi sie kompleksow - tak oddanego meczu dawno, dawno nie widzialem
dzisiaj zaczynamy lekko, ale rzuca mi sie w oczy jeden typ
Michael van Gerven - Christian Kist liczba 180 - ponizej 6,5 buk dowolny bo wszedzie takie linie ;)
to pierwsze spotkanie, niech sie MvG powoli wstrzela... ponadto licze ze w meczu tym zobaczymy szybkie 3-0 i gora okolo 12 legow... jak popatrzec na pare ostatnich turniejow Holendra to tak zaczynal --&gt; Grand Slam - 1,1,2,8 i Championship Finals 2,2,5 ... Kista licze ze zje presja, rzuci gora 2 maxy - jak na moje linia ciut zawyzona i nie ukrywam ze dobrze by bylo gdyby to buki sie mylily a nie ja ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brodaty powodzenia - natomiast moim zdaniem ciut przeceniasz Crossa... ja wiem, ze ide najprostszym tokiem rozumowania - czyli po rozstawieniu, ale uwazam ze Cross moze byc tu duzym rozczarowaniem, a w polfinale widze Daryla... wszystko wyjdzie w praniu ;) a co do finalu - nie wiem czy Anderson po ostatniej porazce z Papuga nie nabawi sie kompleksow - tak oddanego meczu dawno, dawno nie widzialem
dzisiaj zaczynamy lekko, ale rzuca mi sie w oczy jeden typ
Michael van Gerven - Christian Kist liczba 180 - ponizej 6,5 buk dowolny bo wszedzie takie linie ;)
to pierwsze spotkanie, niech sie MvG powoli wstrzela... ponadto licze ze w meczu tym zobaczymy szybkie 3-0 i gora okolo 12 legow... jak popatrzec na pare ostatnich turniejow Holendra to tak zaczynal --&gt; Grand Slam - 1,1,2,8 i Championship Finals 2,2,5 ... Kista licze ze zje presja, rzuci gora 2 maxy - jak na moje linia ciut zawyzona i nie ukrywam ze dobrze by bylo gdyby to buki sie mylily a nie ja ;)
Co do Crossa to są to jego pierwsze mistrzostwa, więc sporą rolę może odegrać presja, a przecież ten turniej to zwieńczenie dopiero inauguracyjnego sezonu w PDC dla Roba. Swoje jeszcze w Ally Pally ugra, ale czy już teraz? Ma wielki talent i robi w tym roku furorę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie na MŚ 2018.
Jeżeli chodzi o Garyego to nie martwiłbym się, że popadnie w jakieś kompleksy. Nieraz pokazywał co ma w głowie odpuszczając mniejsze turnieje. Mam w głowie jak przegrał 0-6 z Cullenem w jednym z ET. Co jak co, ale mistrzostwa traktuje śmiertelnie poważnie i zawsze na nie jest wyśmienicie przygotowany. Rok temu finał i gdyby nie kosmita MVG to może Latający Szkot zostałby mistrzem Świata trzeci raz z rzędu? Gdybanie, ale dla mnie wiadome jest to, że Anderson znowu wejdzie tutaj na swój poziom, a przy tym może być groźny dla każdego.
Na koniec kwestia Kista i moim zdaniem najbardziej trzeba zwrócić tu uwagę na kontuzję Holendra, przez którą na ET potrafił grać na avg under 70. Do tego miał wtedy łzy w oczach. Pytanie teraz, czy zdążył wykurować się i miał odpowiednio dużo czasu na przygotowanie się do największego turnieju w całym sezonie? Wiadomo, że gra z MVG, więc praktycznie jest skreślony, ale już pokazywał pod koniec roku, że nawet będąc pod swoją grą potrafi wziąć udział tylko dla wpisowego. Jeżeli jednak wyleczył się i poćwiczył, to może coś tam zagrać, a wtedy stać go na kilka legów i może też jakieś maxy. Przypomnijcie sobie co zrobił Eidams dwa lata temu w pierwszej rundzie właśnie przeciwko Zielonemu. Niby lajcik, a tu nagle 2-2... Życzyłbym sobie podobnej powtórki w którymś z meczów w tym roku ????
PS. Nie podaje się &quot;dowolnego&quot; buka, tylko konkretnego oraz konkretny kurs przy danym typie.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Co do meczu Rataja to jestem ciekaw waszej opinii na temat jego 180&#39;s. Polak generalnie jest jednym z najmniej rzucających 180&#39;s zawodników w całej stawce, ale linia również wydaję się mocno przesadzona. Dostajemy over 1.5 po 1.5 i over 2.5 po 2.3. Polak lubi kombinować i po udanym T20 schodzić na T19 jednak jeżeli po 1 secie będę widział, że prezentuję się dość dobrze w tym turnieju to chyba spróbuję zaatakować over 1.5 po jakimś kursie 1.8. Biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie każdy z nas typuje tutaj przynajmniej 4 sety, więc myślę, że około 16-20 legów to 2x180&#39;s nawet dla tak kombinującego dartera jakim jest Krzysiek powinno pyknąć.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anderson, Gary vs Smith, Jeff
Highest Checkout (Smith, Jeff): Powyżej 96.5 @ 1.90 ⛔ nie było lekceważenia, za to było zderzenie z czołgiem, w pierwszych 2 setach Smith miał szansę na 1 dubla..
Highest Checkout - Players: Smith, Jeff @ 2.95 ⛔
Marathon
Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale jeśli Anderson oglądał dzisiaj Smitha w eliminacjach to wie że nie może go zlekceważyć. Smith już w pierwszym legu meczu zamknął 170, potem jeszcze miał wyjścia 106 i 126, średnią narzucał 95, czyli przyzwoicie, a co najważniejsze miał aż 85% (6/7) na dublach. Pewnie Andersona nie doścignie w legach, ale jak już doświadczony Kanadyjczyk dostanie szansę na skończenie to ją wykorzysta, a pewnie będzie nawet do tego zmuszony. Dlatego takie linie na zamek Smitha wydają się trochę zaniżone.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sporo zwycięstw underdogów za nami, a przecież jesteśmy dopiero po trzecim dniu mistrzostw. Wydaje mi się, że dzisiaj również może się zadziać, aczkolwiek faworyci powinni wziąć swoje. Viljanen potrafi fajnie zagrać i z nierównym Alankiem, który potrafi mocno się zaciąć może coś ugrać. Czy to będą dwa sety? Nie wiem, ale chyba nie powinno być tutaj szybkiego 3-0. To nie ten Norris, który robił rok temu 9-tą lotkę na PC Finals. Kim za to solidny i swoje rzuca. Nawet grając na około 90 potrafi samymi dablami ugrywać kolejne legi. Drugi podobny mecz to pojedynek Kyle&#39;a z Jacquesem. Aussie niezły sezon i stać go tutaj na wiele. Też jest jednak nierówny, ale raczej cechuje go większa regularność, niż ostatnio u Alanka. Rywal niewygodny, bo Jacques pokazywał już, że potrafi zakręcić się w okolicach 100. Czy jednak w takim dużym turnieju to mu się uda? Tutaj już jakiegoś over 3.5 nie byłbym pewny. Może wy to widzicie trochę inaczej, hmm?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co myślicie:
Gurney
Barneveld
Whitlock
Reyes
Powinni wygrać czy jednak któryś z nich może zaskoczyć i przegrać?
W działach tematycznych nie ma miejsca na takie suche posty i piszę to chyba poraz n-ty. Jeżeli chcesz poznać opinię innych o danymi typie to najpierw sam przedstaw to jak widzisz dane spotkanie, co skłania Cię do postawienia na faworyta, bądź co może być czynnikiem, który takiemu działaniu przeczy. Skoro wpadłeś na pomysł z danymi typami to musiałeś mieć jakieś argumenty za tym, więc to nie problem zawrzeć to w poście. Następnym razem taki post zostanie po prostu usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom