>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Blast Pro Series Copenhagen 2017 - CS GO

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Witam,widzę że nikt jeszcze nie założył tematu na ten dość ciekawy turniej z wysokimi nagrodami. Zawodnicy powinni być przygotowani by powalczyć o główną nagrodę,którą jest 125k $. Nie ma mowy o odpuszczaniu i można się skupić na zarobieniu trochę pieniędzy. Unibet wystawił ciekawą ofertę na kille danego zawodnika jak i kto zbierze najwięcej zabójstw. Mam kilka typów,które podam poniżej.
SK-Astralis
Tutaj typuję zwycięstwo Brazylijczyków. SK podrażnione po odpadnięciu z NIP w ostatnim turnieju. Dzisiaj mierzą się z osłabionym Astralis. Zagrają oni bez jednego z lepszych AWPerów w świecie CSa-device zagra za niego dennis. Dodatkowo mapa - Inferno , na której SK ostatnimi czasy zawsze pokonywało Norwegów. Moim zdaniem ta mapa jest jedną z najbardziej taktycznych i rotowanie na tej mapie jest bardzo ważne. Co jeśli nie ma zgrania i nie ma jednego z głównych architektów sukcesu? Moim zdaniem łatwy win SK dlatego gram:
SK-Astralis 1 1.53 Unibet 6/10
SK(-3.5) Astralis 1 1.85 3/10

Dodam także typy,które można pograć na ten mecz lecz już z stawką mniejszą bo to nic pewnego a mianowicie:
coldzera najwięcej zabójstw na Inferno: 4.00 Unibet
Po prostu to najlepszy gracz CSa. Pamiętam jego clutche czy ace, jest niesamowity i na pewno warto na niego pograć. Czym bardziej wyrównany mecz tym szanse się zwiększają. Jeśli SK wygra łatwo to fer znając życie będzie latał po całej mapie i zabijał przeciwników na eko i może być słabo z typem.
Kjarbye więcej zabić od TACO
Uważam norwega za lepszego gracza i wymagam od niego bardzo dużo,ostatnio dobra forma natomiast TACO bez formy, ostatnimi czasy zamyka no i są tam inni gracze którzy powinni więcej zabijać- fer jako ten co pickuje, awper Fallen i oczywiście coldzera.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
SK na Inferno ma spore problemy. Taco totalnie na tej mapie sobie nie radzi a trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że na Inferno awp nie jest tak istotna więc akurat na tej mapie brak device&#39;a powinien nie być aż tak widoczny. Dennis to też nie ogórek. Dosyć istotne po jakiej stronie zaczną obie strony, jak Astralis zagra po stronie T to wg mnie mają spore szanse na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Uważam norwega za lepszego gracza i wymagam od niego bardzo dużo,ostatnio dobra forma natomiast TACO bez formy, ostatnimi czasy zamyka no i są tam inni gracze którzy powinni więcej zabijać- fer jako ten co pickuje, awper Fallen i oczywiście coldzera.
Chyba Duńczyka.
Zaciekawił mnie typ na najwięcej zabójstw i postawiłem na Fallena.
3x w tym roku grali na inferno i 3 x wygrali SK.
2x Fallen był najlepszy pod względem ilości zabójstw, raz Coldzera.
Fallen najwięcej zabójstw @10 uni
 
G 1

grzibek

Użytkownik
Tez tak jak wy stawiałem na zwycięstwo SK ale byli beznadziejni ;p
Za chwile kolejne mecze:
Astralis vs NIP na mapie Overpass
moj typ To Astralis po kursie 2,3
oraz
SK vs G2 na mapie Cobblestone
moj typ to SK po kursie 1,6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom