>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2017/2018 Oestersund 26.11- 03.12.2017

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podobnie jak w ostatnich latach sezon dla biatlonistów zaczyna się w Ostersund. U mężczyzn będziemy obserwować, czy ktoś będzie w końcu w stanie złamać dominację Martina Fourcade&#39;a. W startach kobiet będziemy kibicować naszym dziewczynom, które pod wodzą nowego trenera przygotowują się do nowego sezonu. Cel dla wszystkich jest jasny: eksplozja formy na czas IO.
Serdecznie zachęcam do wypowiadania się, komentowania, analizowania.
Program zawodów w Ostersund:
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Sezon 2017/2018 uważam za otwarty i rozdziewiczam for fun ????
Sztafety kombinowane:
Czechy - Polska 1 za 1,32 ( sztafeta 1+1 )✅
Włochy - Szwecja 1 za 1,35 ( sztafeta 2+2 )✅
AKO: 1,78
Efortuna ✅

Bardziej dla emocji oglądania niż dla zarobku, bo AKO nie kusi a wejście jakąś okrągłą sumką na I zawody sezonu to tylko dla japońskich pilotów.
Czesi to Slesingr i jakaś nowa Pani o nic nie mówiącym nazwisku vs Polska w składzie Gwizdoń i Nędza-Kubiniec. Na papierze 1:1, ale to Magda może odwalić 3 karne a Slesing na pewno wciągnie nosem Polaka.
Druga para to Włosi z Windishem i Wiehrer oraz solidną Vitozzi i jednym no-nejmem kontra Szwedzi wśród których mamy z kolei 3 nonejmów i Pana emeryta Lindstroema. Tutaj już po zmianach kobiecych powinno być ze 2 minuty przewagi.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta pojedyncza.
Francja V 1.40
Włochy-Kanada 2 1.82
AKO 2.55 Efortuna

Inauguracja sezonu, zaczynamy od pojedynczej sztafety.Najsilniejsze składy wystawili Francuzi i Austriacy więc tutaj może być walka, ale według mnie jednak to Francja wygra sztafete. Druga para wyrównana lecz stawiam tutaj na więcej pudeł u Włochów .
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Czas na pierwsze indywidualne zawody sezonu 2017/2018. Będzie to bieg indywidualny kobiet na 15 km. Rywalizacja, w której przy każdym pudle do czasu dolicza się karną minutę. W głównie mierze więc dobre strzelanie decyduje o wysokim miejscu. Trzeba mieć to na uwadze przy obstawianiu. Ode mnie dwie pary z stsu:
Skardino - Dunklee 1 @ 1,40 - Białorusinka jedna z lepszych strzelczyń w stawce. Czego z pewnością nie można powiedzieć o Amerykance. Jeśli Skardino dramatycznie nie zawali strzelania to powinna osiągnąć lepszy wynik od Dunklee.
Bescond - Guzik 1 @ 1,45 - Tutaj jestem zdziwiony kursem. Francuzka przed rokiem w Oestersund była druga w tej konkurencji. Bardzo dobrze strzela, jest na pewno stabilniejsza od Polki. Krysia Guzik startowała w Pucharze IBU w Sjusjoen, więc można się obawiać o Jej formę, skoro dopiero po tym występie włączoną Ją do składu. Bescond może powalczyć dziś o wysokie miejsce. A Polki tam zupełnie nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
D.Wierer 1-3 2.50 efortuna ⛔
Daje tutaj na pudło Włoszki, w sztafecie pokazała się z bardzo dobrej strony i sądzę że jest bardzo dobrze przygotowana do nowego sezonu.
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
20km bieg indywidualny - startujemy o 17:15
Fourcade - Eder 3.20 (STS)

Dlaczego by nie spróbować? Król na starcie sezonu bez rewelacji. W niedzielę podczas &quot;mieszanych singli&quot; dobierał aż czterokrotnie, podczas gdy Austriak zaliczył 20/20. Myślę, że u progu sezonu forma Francuza nie jest jeszcze najwyższa, zwłaszcza jeśli chodzi o dyspozycję na strzelnicy. Wątpię, by Fourcade zakończył rywalizację z czystym kontem, zaś o Edera jestem spokojny. Plany mogłaby pokrzyżować jakaś zawierucha, ale na takową się nie zapowiada.
Do tego, bez analizy, dubel z Fortuny:
Moravec - Lindstroem 1.62 + Eder - Svendsen 1.70 (AKO po odjęciu podatku 2,42)
Eder popsuł zabawę na ostatnim strzelaniu
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Eder - J. Boe typ 1 kurs 2.3 Forbet⛔ 19-1
Moim zdaniem dziś warto zagrać na Edera w niedzielę 0 pudeł a to w biegu na 20 km się liczy. Natomiast Boe 5 pudeł. Eder uznana firma potrafi dobrze biegać chociaz Boe jest lepszy jednak dziś zdecyduje strzelanie pudło to minuta kary. Wczoraj pogrom faworytek dziś może być podobnie. Typ mojego przedmówcy jak najbardziej popieram i również zagram ponieważ Forcade w niedziele 7 pudeł.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Svendsen - Eberhard typ Svendsen kurs 2.1 Forbet✅ 4-21

Schemp - Doll typ Schemp kurs 1.7 Forbet✅
5-30
Dzisiaj sprint męzczyzn 10 km. Dwa typy w parach Svendsen - Eberhard daje na Norwega, który świetnie biega jednak co dziwne gorzej ze strzelanie. Eberhard zawsze słynął ze świetnego biegu ale strzelnica to była jego pięta achillesa. W czwartek Eberhard pozytywnie zaskoczył 1 pudło na 19 strzałów dlatego buki lekko go faworyzują ja jednak liczę na Svendsena, który o dziwo czas biegu miał dużo lepszy od Austriaka oby tylko strzelał na poziomie Eberhada i będzie dobrze. Druga para Schemp z Dollem to stawiam na Schempa dużo lepszego w biegu i strzelaniu na 20 km Schemp wyraźnie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet
K.Makarainen - J.Braisaz 1 1.70
D. Wierer 1-6 1.70
AKO 2.89 Efortuna


Pierwsza para i zdecydowanym faworytem oczywiście finka. Na starcie Kaisa ma 11 sekund straty ale sądzę że do pierwszego strzelania będzie liderką, biegowo deklasuje rywalkę a i ze strzelaniem lepiej u Finki. Co do drugiego zdarzenia to cały czas jestem przekonany że Dorota jest świetnie przygotowana do sezonu i uważam że w biegu pościgowym to udowodni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom