>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bukmacherzy z pewnością zaproponują nam pulę zakładów specjalnych związanych z Mundialem w Rosji.
W tym temacie wypisujcie typy, długoterminowe lub specjalne. Jeśli uważasz, że coś jest warte uwagi już dziś przedstaw nam typ wraz ze swoją opinią.
Zapraszam do dzielenia się swoimi propozycjami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Nie wiem czy kwalifikuje się to do &quot;ciekawych&quot; zakładów ale...
Polska odpadnie w fazie grupowej @ 2.3 Forbet
Moim zdaniem nie jesteśmy turniejową drużyną. Zapewne pójdzie kontrargument -Euro2016. Jak pokazują ostatnie sparingi bez kilku &quot;podstawowych&quot; zwłaszcza lewego i krychy (tak ten gość robi MEGA różnicę) jesteśmy przeciętni! 1-2 kontuzje i ... no właśnie. Naprawdę jesteśmy potęgą na 1. koszyk? Mam nadzieje jako kibic, że dojdziemy jak najdalej, ale patrząc na pozostałe koszyki nie widzę łatwego (o ile w ogóle) awansu. Z każdym dniem, tygodniem, miesiącem balonik będzie się pompował więc mam nadzieje na wzrost kursu.
Rywale Polski w grupie.
Forbet wystawił 6 opcji.
Peru, Iran, Panama
Peru, Iran,Australia
Hiszpania, Senegal, Japonia
Urugwaj, Dania, Japonia
Hiszpania, Senegal, Korea Południowa
Urugwaj, Dania, Nigeria
Każdy zestaw @85
Myśle, że za drobne można puścić, wbrew pozorom szanse na utrafienie są ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Wariantow jest 281 jak dobrze policzylem, a tu kurs 85, chyba juz lepiej lotka puscic. Chociaz moze dla fanu ktos sie na pewno skusi ???? ????
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem czy kwalifikuje się to do &quot;ciekawych&quot; zakładów ale...
Polska odpadnie w fazie grupowej @ 2.3 Forbet
Moim zdaniem nie jesteśmy turniejową drużyną. Zapewne pójdzie kontrargument -Euro2016. Jak pokazują ostatnie sparingi bez kilku &quot;podstawowych&quot; zwłaszcza lewego i krychy (tak ten gość robi MEGA różnicę) jesteśmy przeciętni! 1-2 kontuzje i ... no właśnie. Naprawdę jesteśmy potęgą na 1. koszyk? Mam nadzieje jako kibic, że dojdziemy jak najdalej, ale patrząc na pozostałe koszyki nie widzę łatwego (o ile w ogóle) awansu. Z każdym dniem, tygodniem, miesiącem balonik będzie się pompował więc mam nadzieje na wzrost kursu.
Za to Twój argument jest nie do obalenia. Piszesz że nie jesteśmy turniejową drużyną a podpierasz się meczami towarzyskimi. Co mają mecze towarzyskie do tych o stawkę?
Kolejny argument kontuzje. Przewidujesz że będą kontuzjowani? Tylko 2-3 czołowych zawodników gdyby złapało kontuzje to jest pozamiatane, a Ci drugorzędni są do zastąpienia. No chyba że ośmiu drugorzędnych naraz złapie kontuzje to też jest pozamiatane.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A co powiecie o typach na strzelone bramki?. Dziś wpadła mi w oczy informacja, że bramkarze narzekają na piłkę, którą będą grać na MŚ
„Obstawiam, że na mundialu zobaczymy z 35 bramek z dystansu. Ta piłka jest dziwna, nie da się kontrolować jej lotu. Do tego jest pokryta jakimś plastikiem, co utrudnia jej łapanie. Będziemy mieć z nią sporo kłopotów”, mówił rezerwowy Pepe Reina. Podobne opinie mieli też podstawowi bramkarze. De Gea krótko podsumował straconą przez siebie bramkę po strzale Müllera: „Ta piłka jest dziwna. Mogli wykonać ją dużo lepiej”. Z rywalami całkowicie zgadza się Ter Stegen: „Ta futbolówka jest do poprawy. Mogła być lepsza, za bardzo się rusza. Będzie trzeba się do niej jednak przyzwyczaić i uczyć się ją kontrolować, nie pozostaje nic innego”.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dajcie znać, gdy którykolwiek bukmacher wystawi zakład, że Polska zbojkotuje Mundial w Rosji.
Dziś czytam, że zrobiła to już Islandia, która oprócz bojkotu zawiesiła wszystkie stosunki z Rosją. A przecież Islandia chyba pierwszy raz w swojej historii zakwalifikowała się na mundial.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Polityka mnie nie interesuje, a tym bardziej polscy politycy. Jak nie pojadą do Rosji, to nikt tam płakać za nimi nie będzie ???? ???? ????
Interesuje mnie wyłącznie zakład
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
POLSKA PRZEGRA WSZYSTKIE MECZE NA MUNDIALU KURS 37
efortuna.pl

Zdaję sobie sprawę, że wystawiam się na publiczne spalenie na stosie, za granie przeciwko naszym, ale niestety nie można łączyć obstawiania sercem z obstawianiem głową...
Zacznę od tego że kurs spadł, bo na początku wynosił @60. Może spowodowane jest to wynikami w meczach towarzyskich ? Nie mam pojęcia. Po kursie 37 aż grzech nie spróbować, nawet za jakieś 100/200zł. Zawsze będzie na jakiś wyjazd na południe Europy. Oglądałem mecze towarzyskie i widziałem nieporadność zawodników, jak dzieci we mgle.... Krychowiak występuje w 1 składzie tylko i wyłącznie swojemu CV, bo jak narazie w Anglii grzeje ławkę i od dobrej formy dzieli go dobre 4500km. Wiadomo, że mecze towarzyskie, a mecze o stawkę w tym wypadku Mundial to co innego, ale jeśli widzę taką grę w meczach o pietruszkę, to jednak to o czymś świadczy ? Nasza drużyna skupia się głównie na Lewandowskim, powiedzmy sobie szczerze. On ciągnie za uszy naszych orłów i strzela bramki. Co się stanie gdy trafi mu się kontuzja ( oczywiście nie życzę mu tego, ani innemu zawodnikowi ), głupie złe postawienie stopy i Mundial wisi na włosku. Typ bardziej z tych &quot;fantazyjnych&quot;, ale moim zdaniem kurs na to zdarzenie jest przesadzony i ja mam zamiar z tego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
To już mogę tobie powiedzieć, że to nie wejdzie. Wystarczy przeciez jakiś remis. Daj spokój. Po co w ogóle pisać pod takie coś jakaś swoją sugestie bo przecież to nie analiza.
Już sam fakt, że wystawili taki zakład, daje do myślenia...
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
To już mogę tobie powiedzieć, że to nie wejdzie. Wystarczy przeciez jakiś remis. Daj spokój. Po co w ogóle pisać pod takie coś jakaś swoją sugestie bo przecież to nie analiza.
Już sam fakt, że wystawili taki zakład, daje do myślenia...
Oczywiście ten zakład to nie jest PEWNIAK, tak jak napisałem... fantastyczny ale nie ma tu szans zerowych na wejście, grzech nie spróbować
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Tylko, że jeśli obie drużyny wygrają swoją grupę, to mogą się spotkać w ćwierćfinale już. Podobnie, jeśli obie zajmą drugie miejsca. Wylądują w osobnych połówkach drabinki tylko, jeśli jedna z nich wygra swoją grupę, a druga nie.
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Hm, czy ja wiem czy przesada.. Uważam, że raczej nie ma możliwości, żeby doszło do takiego finału, tak jak wyżej zostało napisane, mogą się spotkać dużo szybciej.
 
arass1 162,4K

arass1

Użytkownik
Hm, czy ja wiem czy przesada.. Uważam, że raczej nie ma możliwości, żeby doszło do takiego finału, tak jak wyżej zostało napisane, mogą się spotkać dużo szybciej.
Stąd taki kurs z kosmosu...
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Stąd taki kurs z kosmosu...
No tak, dlatego mówię, że raczej ten kurs nie jest przesadą, że aż taki wysoki, bo po prostu raczej nie ma takiej możliwości, na taki finał, a tym bardziej strzelców. ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jaki bukmacher ma zakłady na powołania do kadry na MŚ? W STS lipna oferta.
Podłączam się pod pytanie, i czy w Stsie można te zdarzenia łaczyć powolania i zrobić ako?
Haha ale znalazłem zakład na MŚ w lvbet: Władimir Putin pojawi się w składzie w roli napastnika w meczu przeciwko Polsce kurs 500, powalilo ich?
 
Do góry Bottom