>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka Eredivisie / 15.kolejka Jupiler League [17.11-19.11.2017]

Status
Zamknięty.
K 40

kaziu354

Użytkownik
W piatek wracamy na holenderskie boiska, a mianowicie do Den Bosch gdzie miejscowy klub podejmie gosci z Volendam. FC Den Bosch obecnie na 6 miejscu z dorobkiem 19 pkt a FC Volendam na miejscu 20 czyli ostatnim z 7 punktami. Moim zdaniem chlopaki z Den Bosch nie przegraja tego meczu. Kurs w LVBET na zwyciestwo gosci wynosi 2,25 co moim zdaniem przy obecnej formie tego zespolu to mega. Dlaczego taki wysoki? FC Den Bosch od 2007 roku jeszcze nie wygralo u siebie z FC Volendam! Tym razem bedzie inaczej. To nie ten sam klub co przed rokiem, ostatnich 8 meczy bez porazki nie liczac pucharu. To samo tyczy sie FC Volendam, ktorzy graja naprawde ponizej swoich oczekiwan. Czuje ze tym razem chlopaki z Den Bosch poradza sobie z goscmi z Volendam i wygraja to spotkanie.
Pozdrawiam i powodzenia
FC Den Bosch win @2,25 LVBET✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia - Belgian First Division A
Godz: 20:00
Spotkanie: K.A.S. Eupen - Royal Antwerp F.C.
Typ: K.A.S. Eupen
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 15 kolejkę ligową belgijskiej First Division A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Kehrwegstadion zmierzą się ze sobą miejscowe Königliche Allgemeine Sportvereinigung Eupen a w gości przyjedzie drużyna Royal Antwerp Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyli 10 punktów i zajmują ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 6 pozycji w tabeli belgijskiej First Division A zdobywając 20 oczek w swoich 14 spotkaniach tego sezonu ligowego.
K.A.S. Eupen w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 13-16 natomiast Royal Antwerp F.C. na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 10-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy choć są na ostatnim miejscu w tabeli ligowej to u siebie jeszcze coś grają i praktycznie tylko u siebie zdobywają ligowe oczka i ostatnie ich mecze na swoim terenie poza porażką z Anderlechtem i to 2-3 nawet nieźle wygrana z Mechelen i Oostende oraz remisy z Genk i Standardem Liege a goście na wyjazdach nałapali oczek na początku sezonu i teraz im tak dobrze nie idzie i to jest ogromna szansa dla zespołu K.A.S. Eupen na zebranie w tym spotkaniu kompletu 3 ligowych oczek.
⛔ 0:1
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
W niedzielę o godz 14:30 w Zwolle dojdzie do pojedynku miejscowego klubu z aktualnym liderem Eredivisie PSV Eindhoven. Moim zdaniem chłopaki z PEC Zwolle powalczą w tym meczu i strzela i to nie jednego gola. PEC na 5 meczy u siebie w tym sezonie wszystkie wygrane, co lepsze we wszystkich tych meczach strzelali przynajmniej 2 bramki. Uważam, że przed chłopakami z Eindhoven bardzo ciężkie spotkanie (liczę nawet na ich przegraną ) i stracą te dwie bramki za które my skasujemy bardzo przyjemny kursik, który oferuje nam LVBET ;)
Pozdrawiam i powodzenia
PEC Zwolle +1,5 gola @2,90 LVBET⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W niedzielę o godz 14:30 w Zwolle dojdzie do pojedynku miejscowego klubu z aktualnym liderem Eredivisie PSV Eindhoven. Moim zdaniem chłopaki z PEC Zwolle powalczą w tym meczu i strzela i to nie jednego gola. PEC na 5 meczy u siebie w tym sezonie wszystkie wygrane, co lepsze we wszystkich tych meczach strzelali przynajmniej 2 bramki. Uważam, że przed chłopakami z Eindhoven bardzo ciężkie spotkanie (liczę nawet na ich przegraną ) i stracą te dwie bramki za które my skasujemy bardzo przyjemny kursik, który oferuje nam LVBET ;)
Pozdrawiam i powodzenia
PEC Zwolle +1,5 gola @2,90 LVBET⛔
Zwolle dzielnie walczyli, PSV na farcie w ostatnich sekundach doliczonego czasu.
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Dokładnie dla mnie ten mecz wygrało Zwolle. Celne strzały na bramkę 8 do 2, posiadanie piłki również na korzyść PEC. Szkoda, brak skuteczności i szczęścia przede wszystkim. Tak to jest w piłce nożnej zresztą jak w każdym innym sporcie :rolleyes: sorry za mylny typ ale wszystko przemawiało za gospodarzami..pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Heerenveen - Zwolle @2.00
To są jakieś jaja, aby drużyna, która zawsze mnóstwo pkt zdobywała u siebie, a teraz od 3 spotkań nie zdobyła nawet 1 pkt. Ostatnio wygrana na wyjeździe i czas kontynuować serię i wrócić na ścieżkę zwycięstw. Goście ostatnio trochę słabsza forma - nie wygrali o 2 spotkań. Zwolle ostatnie 4 wyjazdy to 3 remisy i 1 wygrana. Czas na odwrót sytuacji a mianowicie, Win gospodarzy , a przegrana gości. Dla mnie kurs przesadzony. Mam to w dublu z Chievo.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Heerenveen - Zwolle @2.00
To są jakieś jaja, aby drużyna, która zawsze mnóstwo pkt zdobywała u siebie, a teraz od 3 spotkań nie zdobyła nawet 1 pkt. Ostatnio wygrana na wyjeździe i czas kontynuować serię i wrócić na ścieżkę zwycięstw. Goście ostatnio trochę słabsza forma - nie wygrali o 2 spotkań. Zwolle ostatnie 4 wyjazdy to 3 remisy i 1 wygrana. Czas na odwrót sytuacji a mianowicie, Win gospodarzy , a przegrana gości. Dla mnie kurs przesadzony. Mam to w dublu z Chievo.
Czy oni zdobywają tak mnóstwo punktów u siebie to ja pewien nie jestem w ostatnich 5 sezonach nawet raz nie byli w piątce najlepiej punktujących u siebie kolejno od ostaniego sezonu: 6,12,7,9,7, a Zwolle w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie jedyne 2 porażki to Ajax na wyjeździe i ostatnia kolejka z PSV w 93 minucie. Na wyjeździe remisy m.in z Vitesse i Feyenoordem. IMO X2 po 1.77 w Fortunie jest jakimś value.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Główny argument to mecz u siebie i przełamanie się, to jest matematyka i statystyka. Zwolle podłamane będzie niespodziewaną wtopą z PSV gdzie nie powinni tego przegrać bo podobno mieli przewagę ( nie oglądałem).
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Główny argument to mecz u siebie i przełamanie się, to jest matematyka i statystyka. Zwolle podłamane będzie niespodziewaną wtopą z PSV gdzie nie powinni tego przegrać bo podobno mieli przewagę ( nie oglądałem).
Być może się przełamią bo wiem, że to drużyna która jak ma dzień to ogra każdego z Holandii jednak nie lubię tak grać na przełamanie patrząc chociażby na te dwa razy 0:4 u siebie, ale zobaczymy po meczu
 
M 27

milt

Użytkownik
Kolega Koroniarz ma rację może się przełamią, a może nie. Argumenty żadne bo wcale Heerenven to nie jest drużyną która zawsze zdobywała mnóstwo pkt u siebie. Mają niby wygrać bo przegrali trzy ostatnie domowe mecze i wygrali ze słabym Twente na wyjeździe?
Zwolle prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie, 4 miejsce, obok Ajaxu najmniej straconych bramek. 3 ostatnie wyjazdy na zero z tyłu a grali z Vitesse i Feyenoordem.
Zwolle podłamane będzie niespodziewaną wtopą z PSV gdzie nie powinni tego przegrać bo podobno mieli przewagę ( nie oglądałem).
Porażkę 0:1 z liderem nazywasz wtopą po której będą podłamani? Wtopa to by była jakby przegrali z Twente albo Bredą.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
milt to graj przeciwnie i po sprawie. Tak wtopa to jest, i na pewno ich to zabolało bo dobry wynik im się wymknął. Ja tam kojarzę Heereenven z dobrej gry u siebie w porównaniu do wyjazdów. Akurat w tym sezonie odmiennie bo na wyjazdach zdobyli więcej niż powinni...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli chodzi o przełamanie to myślę, że Vitesse jest dobrym typem
Kurs taki sobie jak na zespół po LE, natomiast Bociany to nie są tuzy, ale potrafią postawić się np. Ajaxowi, czy Feye. Gdybym chciał to grać to prędzej x2 spróbował bym postawić.
edit Vitesse męczyło się niemiłosiernie, chociaż to był mecz do jednej bramki. W 1 poł. zmarnowali karnego, w 2 poł. ADO dostało czerwo, dopiero w końcówce z główki po rożnym gospodarze zdobyli bramkę. W 94 kontra i 2-0. Jak ktoś grał to mógł zamykać bo do 86 min. było 0-0.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Nie ma nowego tematu z nową kolejką a mi się nie chce go zakładać więc tutaj daję mój typ na dzisiejszy mecz z 17 kolejki w Belgii

Dyscyplina:
Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Royal Charleroi - KV Oostende
Typ: X2
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Cherleroi to prawdziwa rewelacja i objawienie tego sezonu i ostatnio zespół ten jest w bardzo dobrej formie notując w lidze 4 zwycięstwa z rzędu i 1 w pucharze Belgii. Dzisiaj jednak spotykają się z zespołem, który też ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, złapał wiatr w żagle i w 5 ostatnich meczach ligowych 4 z nich wygrał i 1 zremisował i wygrał również w pucharze Belgi swoje spotkanie z St. Truiden. Jest to zatem spotkanie zespołów, które są w gazie. Ja próbuję w tym spotkaniu pograć w stronę niespodzianki ale podpartej remisem. Myślę, że goście są w stanie wywieźć z tego trudnego terenu 1 punkt. Gospodarze u siebie mają na koncie 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Oostende na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Charleroi ma w tym meczu pewne ważne absencje, natomiast goście wystąpią dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Charleroi:
obrońcy N&#39;Ganga (6 występów w tym sezonie) i Willems (bez występu), pomocnicy Baby (15 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Lukebakio (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Remacle (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Oostende:
napastnik Rajsel (bez występu w tym sezonie)
Faworytem są oczywiście gospodarze ale zagrają bez swoich bardzo ważnych pomocników Baby i Lukebakio, wprawdzie są najlepszy strzelec napastnik Rezaei i inny pomocnik drugi najlepszy strzelec Benavente ale te 2 absencje też są ważnymi stratami. Oostende w najmocniejszym składzie i próbuję tutaj w ich stronę z remisem ;)
✅ 1-1
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Na najbliższą kolejkę według mnie warte zagrania są dwa typy. Pierwszy to Alkmaar-Heracles, 1/+2,5. Gospodarze jeśli utrzymają formę na wiosnę to pozostają chyba jedyną możliwą przeszkodą dla PSV na drodze do mistrzostwa. Ich H2H to masa bramek, ostatatnia wygrana Heracles niespełna 4 lata temu. Obecna forma gospodarzy przemawia jak najbardziej za typ typem. Drugie spotkanie to mecz dwóch najbardziej utytułowanych ekip kraju tulipanów i wiatraków. PSV jedyna porażka to mecz 4 kolejki z Hereenveen, ale ja to odbieram jedynie jako wypadek przy pracy. Ajax jak to Ajax, rok za rokiem TOP 3 to plan minimum dla tego klubu, ale wydaje się że klub z Eindhoven poza ich zasięgiem w tym roku. Tak więc dwie propozycje ode mnie na ten mecz. Granie na drużynę numer 2 z podpórką, ewentualnie jeden z moich ulubionych ostatnimi czasy zakładów &quot;2 drużyna wygra dowolną połowę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom