>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [21.11.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Besiktas do awansu potrzebuje 1 punktu w dwóch najbliższych meczach. Porto/Lipsk/Monaco tu będzie walka na noże. Przykładowo przy zwycięstwie Monaco i remisie w Turcji. To w ostatniej kolejce Porto-Monaco będzie o wyjście z grupy. Dawno nie było tak wyrównanej grupy jeśli chodzi o 4 zespoły.
Tottenham już pewny awansu i ten mecz z BVB traci swoją moc. W drugim meczu Real zgarnie 3 punkty na Cyprze i ostatni mecz ich nie interesuje. Z dużej chmury mały deszcz w tej grupie przez postawę BVB.
W Neapolu mecz o przedłużenie szans dla gospodarzy, jak nie wezmą 3 punktów to będzie po wszystkim i to Szachtar będzie już pewny swego. City z przybitym awansem ma trening u siebie z Feye.
Spartak potrzebuje do awansu dwóch zwycięstw, teraz z Mariborem u siebie i w ostatniej kolejce na Anfiled (zakładając że Sevilla zgarnie 3 punkty z Mariborem). Na razie jednak skupmy się na tym co się wydarzy w Sevilla - Liverpool bo pierwszy mecz był bardzo ciekawy. W skrócie Liverpool grał Sevilla strzelała.​
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
lazarov29 0

lazarov29

Użytkownik
Ciekawe jak zaprezentuja sie zmagania klubowe po zgrupowaniach kadrowych ???? mysle ze warto przesledzic ktore kluby wyslaly najmniejsza ilosc zawodnikow na zgrupwoania kadrowe i wtedy lapac w miare wysokie kursy ????
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Korci mnie postawić na to że Monaco wyjdzie z grupy. Kursik 12. Dwa lata temu w taki sam sposób zarobiłem na Arsenalu który po 4 kolejkach był w beznadziejnej sytuacji a awansował.
 
keepout_ 0

keepout_

Użytkownik
Cześć wszystkim. Podam tutaj swoje propozycje na 5 kolejkę LM. Wszystkie zakłady oraz wystawione na nie kursy pochodzą z FORTUNY.
Besiktas - FC Porto 1X po kursie 1.56 lub podwójna szansa 0-0 po kursie 1.67
No to tak po krotce jak pisał moderator dla Besikstasu potrzeba tylko 1 pkt by awansować do finałów LM. Z racji, że grają na własnym stadionie, a każdy wie że Turcy to wymagający kibice a sama Turcja czy to na boiskach piłki nożnej czy siatkowej czy koszykówki to tzw. trudny teren przemawia za mną typ, że to właśnie już jutro Besikstas zapewni sobie kwalifikacje i w spokoju będzię mógł udać się do Lipska na rewanżowy mecz z Red Bullem.
Sp. Moskwa - Maribor 1/+1,5 po kursie 1.38
Tutaj nie ma co się rozpisywać &quot;chłopcy do bicia&quot; jadą do stolicy Rosji, aby przypisać tak bardzo potrzebne 3 pkt dla Spartaka, który ma jeszcze teoretyczne szanse na wyjście z grupy. Spartak ostatnio w dobrej formie, myslę, że powinni sobie poradzić ze słabiutkim Mariborem bez większych problemów.
APOEL - Real Madryt handicap 3:0 typ 10 po kursie 1.28 (raczej ryzykowne ale patrząc na grę Realu nie powinni oni wygrać różnicą 4 bramek)
Real będzie chciał wygrać ten mecz niewielkim nakładem sił. Słaba dyspozycja Benzemy a do tego brak Bale, Navasa, Carvajala i Kovacicia to nie może dobrze wróżyć. Real wygra to spotkanie ale na pewno nie różnicą 4 bramek.
Dortmund - Tottenham podwójna szansa 0-0 po kursie 1.8 lub X2 po kursie 1.68
Szanse Borusi na awans są już mocno ograniczone. Totenham mam wrażenia jakby złapał lekka zadyszkę ale myślę, że i to wystarcza na grający fatalnie w tym sezonie Dortmund, brak obrony w dodatku spore problemy w ataku to za mało aby pokonać Koguty.
Sevilla - Liverpool 1X po kursie 1.51 lub BTTS po kursie 1.46
Bardzo ciekawe spotkanie w Sevilli miejscowi podejmują u siebie The Reds. Sevilla to drużyna własnego boiska i raczej trudno mi uwierzyć, że jutro Liverpool może wygrać. Obie ekipy bardziej wolą atak, niż obronę dlateg spodziewam się też tego, że możemy obejrzeć w tym meczu kilka bramek. Brak wyraźnych osłabień to dodatkowy plus dla tego typu. Sumując jeden z ciekawszych meczy w tej kolejce.
Manchester City - Feyenoord 1 drużyna zdobędzie bramek +2,5 po kursie 1.4 lub handicap 0:2 po kursie 1.73 lub ilość bramek w meczu +3,5 po kursie 1,65
Spotkanie, w którym zmierzy sie lider grupy F i pretendent do tytułu LM z outsaiderem z Holandii. Zwycięzca może być jeden i na pewno będzie to City. To co pokazują w tym sezonie Aguero, Sane, Sternik i De Bruyne przysparza o zawrót głowy kibiców innych zespołów. Krótko: Atut własnego boiska, brak wykluczeń czy kontuzji kluczowych zawodników, wysoka forma, skutecznośc, i mało wymagający przeciwnik. Wszystko przemawia na korzyść City. Dla mnie osobiście niespodzianką będzie jak City nie wygra tego meczu różnicą przynajmniej 3 bramek.
Monaco - RB Lipsk 1X po kursie 1.42 lub podwójna szansa 0-0 po kursie 1.78
Tutaj Monako będzie jeszcze starało sie o wyjście z grupy, Ta słaba forma z początku sezonu niekorzystnie wpływa na ich mentalnośc ale kiedy jak nie teraz? Muszą wziąć się do roboty i zacząć odrabiać straty. Gdzie jak nie u siebie? Idealna okazja bo grają u siebie. Lipsk na wyjazdach słabiutko dla bezpieczeństwa typ 1X z i tak w miare dobrą stawką.
Napoli - Szachtar druga drużyna strzeli bramkę po kursie 1.49 lub podwójna szansa 0-0 po kursie 2.15
W tym meczu ciężko typować cokolwiek, ale jedyne value widzę w typie na to, że Szachtar strzeli bramkę. Nie ma co się oszukiwać Napoli musi wygrać ( a wiadomo jak to zazwyczaj jest jak coś &quot;musi&quot;) i drugie z Feyenordem by myśleć o wyjściu z grupy. Szachtar wie, że z City mogą za wiele nie ugrać dlatego spodziewam się tutaj underowego spotkania z mocnym nastawieniem na obrone ze strony obu drużyn co może przynieść taki rezultat, że do połowy będzie remis. Natomiast druga połowa przy remisie lub porażce w pierwszej Napoli to będzie totalne otworzenie się Napoli i szaleńczy atak o zwycięstwo co bedzie dawało mozliwośc kontry dla Szachtara.
P.S. Sa to moje propozycje na te zdarzenia, zachęcam do wypowiadania swojego zdania na temat typów lub meczy z 5 kolejki LM.

POZDRAWIAM I Z FARTEM
CZEKAM NA ANALIZY DO POWYŻSZYCH TYPÓW/Karciarz
Czas do jutra do 18/Karciarz
 
white-and-red 0

white-and-red

Użytkownik
Besiktas-Porto
Typ:X
Kurs:3.15
Bukmacher:Totolotek
Besiktas potrzebuje jednego punktu aby przybić wyjście z grupy.Jednak nie tym się kieruję w swoim typie.Besiktas na swoim stadionie jest niepokonany od 10 spotkań ale co najważniejsze i co należy podkreślić to 5 ostatnich spotkań na własnym boisku zakończyło się remisem.Porto ostatnio spisuję się solidnie ale wszyscy dobrze wiemy jak ciężkim terenem jest Turcja.Podział punktów w tym meczu usatysfakcjonuje jednych i drugich.
✅✅✅
Spartak Moskwa-Maribor
Typ:Wynik meczu/Obie strzelą-Gosp./Tak
Kurs:2.90
Bukmacher:Totolotek
Bez wątpienia Spartak powalczy o wyjście z grupy .Zajmują 3 miejsce w grupie z dobrym bilansem bramkowym 8-5 zaś do drugiej drużyny w tabeli brakuję im 2 pkt.Maribor jak Maribor chyba nikt nie spodziewał się fajerwerków.Przejdźmy do sedna.Pierwszy mecz na Słoweni zakończył się remisem 1-1.Co można powiedzieć o pierwszym spotkaniu?Napewno to że obie drużyny stwarzały sporo sytuacji bramkowych dużo akcji ofensywnych cały czas coś się działo.Myślę że Maribor w rewanżu bez żadnej presji i zbędnego ciśnienia na luzie zdobędą jedną bramkę na drugą już Spartak nie pozwoli.Spartak to spotkanie musi wygrać ale po pierwszym spotkaniu śmiem powiedzieć że nie wygra go do zera.
⛔
Monaco-Lipsk
Typ:1
Kurs:2.30
Bukmacher:Totolotek
Ten mecz to ostatnia deska ratunkowa dla Monaco jeśli chcą powalczyć o wyjście z grupy a z pewnością tego chcą.Postawa Monaco w LM do tej pory była fatalna.Była?Była bo według mnie w tym meczu Monaco przyciśnie i się odkuje.Lipsk po ciężkim meczu na wyjeździe z Leverkusen teraz kolejny wyjazd który się zalicza do tych nie najłatwiejszych.
⛔
Napoli-Szachtar
Typ:Gospodarze ilość bramek/ +2,5
Kurs:2.00
Bukmacher:Totolotek
Na dzień dzisiejszy sytuacja w grupie dla Napoli jest niezbyt komfortowa.Brakuje im aż 6 pkt do drugiej drużyny.Dzisiaj muszą dosłownie muszą wygrać z Szachtarem minimum 3 bramkami a dla tak ofensywnej drużyny jaką jest Napoli nie będzie problemu tymbardziej na swoim stadionie.Jeśli dzisiaj wygrają z Szachtarem a City nie odpuści ostatniego meczu to myślę że mecz z Feyenoordem będzie kolejnym meczem bramkowym który zadecyduje o awansie.Napoli potrzebuję bramek i nie może sobie pozwolić na duże straty bo to właśnie bramki będą decydować o awansie.Szachtar do tej pory spisuje się bardzo dobrze ale różnica między tymi drużynami to minimum 2-3 klasy.
✅✅✅
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Keepout_ widzę typuje w meczu Sevilla - Liverpool 1X. Kompletnie się z tym nie zgadzam. Wiem, że jak się zaznaczy &#39;Sevilla u siebie&#39; to same zwycięstwa, ale to wszystko są minimalne zwycięstwa ze średnimi rywalami. Poza tym z tego co czytałem Sevilla w ostatnich meczach zostawia autostradę do swojej bramki, także lepsza drużyna spokojnie to wykorzysta. Co prawda na wyjazdach, ale oni niedawno przegrali 1:5 ze SPARTAKIEM czy 0:4 z Valencią. Z drugiej strony Liverpool, który w czterech ostatnich meczach pokazał co potrafi. W każdym meczu kupa strzelonych bramek i mnóstwo okazji. Wydaje mi się, że jutro kwartet Firmino, Mane, Salah, Coutinho wypunktuje Sevillę. Chociaż bramkę też pewnie stracą.. Ja biorę piękny kursik 2,62 na Liverpool, ewentualnie X2.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dzisiaj muszą dosłownie muszą wygrać z Szachtarem minimum 3 bramkami a dla tak ofensywnej drużyny jaką jest Napoli nie będzie problemu tymbardziej na swoim stadionie.
Bzdura, wystarczy im 1-0.
Liczy się dwumecz między zainteresowanymi drużynami, dopiero później bilans bramkowy.
Jeśli dzisiaj wygrają z Szachtarem a City nie odpuści ostatniego meczu to myślę że mecz z Feyenoordem będzie kolejnym meczem bramkowym który zadecyduje o awansie.
City odpuści na 100% i to wolę podkreślić. 10 grudnia grają derby z United, 4 dni po meczu w LM. Nikt tu się nie będzie zabijał i prosił o kontuzje. Wyjdzie drugi skład i to jest bank jeśli chodzi o to kto będzie grać. Pewnie na remis nie będzie więcej jak 2,00 albo jeszcze niżej.
Szachtar do tej pory spisuje się bardzo dobrze ale różnica między tymi drużynami to minimum 2-3 klasy.
O 2-3 klasy to odstaje ale Feyenoord. Szachtar to jest w miarę klasowy zespół, od stu lat grający w pucharach. A na pewno nie jest to słaba ekipa, że Napoli może walić ich jak chce.
Swoje typy co do tego meczu podam wieczorem. Ale wg. mnie Szachtar może awansować już jutro.
Korci mnie postawić na to że Monaco wyjdzie z grupy. Kursik 12. Dwa lata temu w taki sam sposób zarobiłem na Arsenalu który po 4 kolejkach był w beznadziejnej sytuacji a awansował.
Gdzie takie coś można zagrać?
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W Neapolu po ostatniej kolejce Ligi Mistrzów już było słychać komunikaty, że pełna moc idzie na ligę i prawdopodobnie puchary zejdą na dalszy plan a biorąc pod uwagę fakt potencjalnego zwycięstwa Napoli jutro to i tak sytuacja będzie trudna, ponieważ w ostatniej kolejce Szachtar będzie grał u siebie z City mające już dziś pewny awans i zaliczkę z Szachtarem dwubramkową. Także sądzę, że w Neapolu teraz jest przekonanie takie - wymiksujmy się z Ligi Mistrzów i zmiennikom dajmy pograć w Lidze Europy. W tym sezonie Napoli powalczy o Scudetto i nic więcej - takie moje zdanie. Ze swojej strony polecam +1,5 gola w stronę Szachtaru.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Moje typy na wtorkowe mecze:
Besiktas - Fc Porto - 1X. Kurs:1,46 Besiktas potrzebuje punktu, żeby awansować. Ewentualna porażka i wygrana Lipska mocno by im skomplikowała sprawę. Ich stadion to prawdziwa twierdza, praktycznie nie przegrywają meczów, także jutro powinni się zameldować w fazie pucharowej.
Monaco - RB Lipsk over 2,5 gola, kurs: 1,6. Monaco nie ma nic do stracenia, musi atakować. Postawa Lipska po części może zależeć od wyniku meczu Besiktas - Fc Porto, jednak patrząć aktualnie na tabele też powinno im zależeć na zwycięstwie. Obie drużyny dość ofensywne, także 3 gole powinny wpaść.
Spartak Moskwa - Maribor handicap 0:1 TYP 1 Kurs 1,7. Co prawda Spartak nie ma zbyt dużych szans na awans do fazy pucharowej, ale kto wie może ograją Liverpool w ostatniej kolejce, albo Sevilla straci punkty z Mariborem. W każdym razie kadrowo drużyna Spartaka bije na głowę drużynę Mariboru. W pierwszym meczu 1:1, ale teraz grają na własnym stadionie, na którym wygrywają mecz za meczem. Daleka podróż Mariboru i trudny teren. Spartak w lidze teraz będzie grał z Zenitem, ale dopiero w poniedziałek, także jest czas na odpoczynek.
Do tego zagram wygraną Liverpoolu - krótką analizę napisałem parę postów wcześniej.
Zastanawiam się też nad under 3,5 w meczu Napoli - Szachtar, ewentualnie under 1,5 gola w pierwszej połowie.
Niby Napoli typowo overowa drużyna i mocna w ofensywie, ale wiemy jaka jest sytuacja w tabeli. Napoli musi, a pod presją często nie wychodzi. Szachtar potrzebuje punktu i jutro postawi na defensywę. W meczu z Manchesterem City zachowali czyste konto w 1. połowie, dopiero w drugiej stracili dwie bramki, ale to i tak niewiele, patrząc na grę City.
Chętnie posłucham opinii.
EDIT: Oczywiście wszystkie typy wchodzą, tylko ten nieszczęsny Spartak co zrobił.............
EDIT 2: CO TO SIĘ ODWALIŁO W SEVILLI ????
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
&#39;&#39;Ten mecz to ostatnia deska ratunkowa dla Monaco jeśli chcą powalczyć o wyjście z grupy a z pewnością tego chcą&#39;&#39;
&#39;&#39;Tutaj Monako będzie jeszcze starało sie o wyjście z grupy,&#39;&#39;
A Lipsk to kurde nie chce wyjść z grupy i nie będzie się starał?
A i jeszcze odnośnie odpuszczenia meczu przez ostatniej kolejki przez City. Panowie popatrzcie na to jaką ławkę ma MC. Nawet jeśli dojdzie do 6-7 zmian w składzie to dalej będzie kosmiczna ekipa, która może wciągnąć Szachtar nosem. Walka o pierwszy skład zaciekła więc dlaczego mają to odpuścić?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A i jeszcze odnośnie odpuszczenia meczu przez ostatniej kolejki przez City. Panowie popatrzcie na to jaką ławkę ma MC. Nawet jeśli dojdzie do 6-7 zmian w składzie to dalej będzie kosmiczna ekipa, która może wciągnąć Szachtar nosem. Walka o pierwszy skład zaciekła więc dlaczego mają to odpuścić?
Coś jak 0-0 przez 120 minut z Wolverhampton? Tam też znakomite nazwiska biegały po stronie City a to goście mieli sam na sam w ostatnich sekundach regulaminowego czasu.
Drugi skład nigdy nie będzie pierwszym i tego nikt nie przekręci na swoje myślenie. Szachtar potrzebuje tylko albo aż remisu w dwóch spotkaniach i są jak najbardziej wstanie go sobie zapewnić. Być może nawet już jutro.
Poza tym nikt nie mówi o odpuszczaniu a prędzej o nastawieniu z jakim przyjadą na Ukrainę. 15 punktów na koncie, nikt im nie zabierze pierwszego miejsca i perspektywa najważniejszego meczu w rundzie z United.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna/LM
Godzina 20:45
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
typ: 1
kurs: 2.30
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnia szansa dla zespołu Borussi Dortmund żeby spróbować uratować ten sezon i powalczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek , szanse na to są niezwykle małe , ale Real też jest bez formy i punkty może stracić praktycznie wszedzie. Borussia natomiast ma spore problemy tak w spotkaniach ligowych jak i tych pucharowych w Lidze Mistrzów zgromadziła zaledwie 2 punkty po dwóch zremisowanych spotkaniach z zespołem Apoelu Nikozja co jest wynikiem bardzo słabym , do końca rozgrywek zostało już tylko 2 kolejki więc ten mecz z Tottenhamem , który już zapewnił sobie awans wygrywając mecz na swoim stadionie z Realem Madryt w poprzedniej kolejce będzie niezwykle ważny, szczególnie dla Borussi , która musi w tym meczu dopisać do swojego dorobku komplet punktów, goście mogą trochę wyluzować bowiem już przeszli dalej i można troszkę pomanewrować składem co za tym idzie dać zagrać piłkarzom rezerwowym. Dortmund na swoim stadionie gra bardzo słabo, brakuje wykończenia, tym bardziej iż sytuacja z Aubumeyangiem jest niezbyt komfortowa, jeśli on tutaj nie zagra o punkty będzie bardzo trudno. Jednak wierze że do tego meczu wszystko się poukłada i ekipa gospodarzy wygra ten mecz , co za tym idzie nawiążę jeszcze walkę z zespołem Realu, stawiam na wynik 2:1 na koniec spotkania.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Korci mnie postawić na to że Monaco wyjdzie z grupy. Kursik 12. Dwa lata temu w taki sam sposób zarobiłem na Arsenalu który po 4 kolejkach był w beznadziejnej sytuacji a awansował.
Ryzykuj jak masz czutkę. Monaco jutro wg mnie wygra i kurs też fajny. Czas na przełamanie. Goście dobrze grają u siebie, wyjazdy już troszkę gorsze staty
 
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
Witam wszystkich
FC Spartak Moskwa - NK Maribor
over 8,5 rożnych
@ 1,55
Maribor, zdecydowanie najgorsza drużyna w grupie pod każdym względem, jednak chciałbym zauważyć że w dwóch wyjazdowych spotkaniach w LM przy posiadaniu piłki kolejno przez Liverpool i Sevillę na poziomie 68 i 66% potrafili ugrać na Anfield 2 rzuty rożne a w Hiszpani aż 4. Liczę więc w Moskwie na 3-4 RR w ich wykonaniu. Spartak na pewno będzie prowadził grę jednak nie sądzę żeby zagrali jakoś ultra ofensywnie ale w spotkaniach u siebie z drużynami ze średniej jak i dolnej półki z reguły wykonują ten stały fragment powyżej 7 razy. ( w ost. meczu u siebie z UFA aż 11). Kurs nie najwyższy ale dość pewny moim zdaniem.
Manchester City - Feyenoord Rotterdam
under 2,5 w 1 połowie
@ 1,30
Nie wydaje mi się aby City rzucili się do gardeł drużynie z Holandii od 1 minuty bo i po co? Mają wyraźną przewagę w grupie LM oraz w Premier League i nie widzę powodu dla którego mieliby ryzykować kontuzje i kartki w meczu z Feyenoordem. Zwycięstwo - TAK Handi - Pewnie też jednak raczej bez wielkiej spiny. 3:0 do przerwy to chyba przesada.
Moja propozycja to AKO: 2,015 na iforbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom