>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 17. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Drużyna ze zdobyczą bramkową - TYLKO Wisła Kraków
Kurs: 3,45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Po przerwie reprezentacyjnej w końcu wraca nasza Ekstraklasa. W Krakowie zmierzy się ekipa Białej Gwiazdy z drużyną Portowców. Zespół gości w bardzo kiepskiej formie. Ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dziewięcioma punktami to bardzo niepokojący wynik. Szczecinianie nie tylko pod tym wzglględem znajdują się na końcu stawki - strzelają najmniej goli w lidze (12) i tracą najwięcej (26). Brakuje skuteczności. Powodem takiego bilansu była zmiana trenera Szczecińskiego zespołu. Kibice liczą na efekt &quot;nowej miotły&quot;, ale nie sądzę żeby taki zadziałał, ponieważ Pogoń nie zagrała pod wodzą nowego szkoleniowca żadnego meczu kontrolnego w przerwie na gry reprezentacji co może skutkować brakiem zgrania jeśli dojdzie do jakichś rotacji w składzie. Także postawa zawodników w tym sezonie nie zachwyca. Brakuje świetnej dyspozycji Adama Gyurcso z poprzedniego sezonu. Brakuje skuteczności Frączczaka, który strzelił tylko 3 gole w tym 2 z rzutów karnych. Obrona także nie jest w dobrym stanie. Z całego zespołu jedynie Spas Delev pokazuje dobry poziom, ale sam meczu nie wygra. Aktualnie drużyna Pogoni - wedug mnie - jest pierwszym kandydatem do spadku, jeśli nie zmieni się postawa zespołu. Co do gospodarzy to nie są w optymalnej formie, ale osiem punktów w pięciu meczach nie jest złym wynikiem. Potrafią grać u siebie (zdobyli 14 punktów w 7 spotkaniach domowych). Zajmują szóstą lokatę w tabeli i mają tylko 5 punktów straty do lidera. Zaryzykuję stwierdzenie, żę Wiślacy mają szansę na udział w europejskich pucharach jeśli ich gra dalej będzie wyglądała tak jak wygląda. Oczywiście należy wspomnieć co nieco o Carlitosie. Napastnik przeżywa wspaniały okres w karierze - dzięki skuteczności został momentalnie gwiazdą Ekstraklasy przechodząc do Krakowa z III ligi hiszpańskiej. Strzelił 11 bramek co daje pozycję wicelidera klasyfikacji i iczę na jego trafienie także z drużyną ze Szczecina.
Podsumowując - Beznadziejna forma i brak skuteczności Portowców w połączeniu z dobrą grą Krakowian, strzelecką formą Lopeza i spotkaniu rozgrywanym na stadionie przy Reymonta zdecydowanie przemawiają za typem na zwycięstwo do zera Białej Gwiazdy.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaPolska, TBL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin
Typ: Polski Cukier Toruń (h:-7.5)
Kurs: 1.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś Polska Liga Basketu i mecz drużyn które dzieli 10 miejsc w tabeli. Toruńczycy (obecnie 2 miejsce) grają coraz lepiej. Co prawda ich ostatni rywal Legia Warszawa nie był zbyt wymagający (8 porażek, bez wygranej w lidze), a gra na początku niezbyt przekonująca, to w drugiej połowie wszystko wróciło do normy. Twarde Pierniki to coraz większa jakość w polskim baskecie, a ubiegłoroczny sezon zakończyli jako wicemistrzowie Polski. Każdy sezon w 13-sto letniej historii klubu, to kolejny krok w rozwoju, od 3 ligi po walkę o medale. Nowy trener w tej ekipie, Słoweniec Dejan Mihevc wprowadził w zespole dużo świeżości i nowe standardy w grze. Nowy lider zespołu Glenn Cosey, przy wsparciu Karola Gruszeckiego i Aarona Cela (nazywani już „trzema muszkieterami”), jeszcze nie raz poprowadzą Torunian do zwycięstwa.
Pięć ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami, kończyło się wygranymi zespołu z Torunia i raczej nie mam wątpliwości, że i to zakończy się tak samo. Problemem pozostaje różnica zwycięstwa. Obawiam się, że podobnie jak w meczu z Lublinem na własnym parkiecie w poprzednim sezonie, Toruńczycy po wypracowaniu przewagi punktowej – końcówkę spotkania mogą nieco odpuścić(wtedy ostatnią kwartę przegrali). Dlatego też gram z tak małym handicapem, ale odważniejszym proponuję -12.5. Powodzenia!
✅ 42
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Doubles Finals London
Godzina: 19:00
Spotkanie: Murray/Soares – Kubot/Melo
Typ: ilość setów - 3
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na piątek wybieram mecz z grupy A, po którym będzie wiadomo z którego miejsca awansują Kubot z Melo i czy parze Murray/Soares uda się awansować do półfinałów. Łukaszowi i Marcelo potrzeba jedengo wygranego seta aby wyjść z pierwszego miejsca, natomiast Murray/Soares muszą wygrać ten mecz i liczyć na porażkę braci Bryan. Zapewne mecz o wysokiej stawce, nie wydaje się aby Kubot i Melo nie wygrali chociaż jednego seta, zwłaszcza, że nie tak dawno na turnieju w Paryżu ograli Murraya i Soaresa 2-0. Ogólnie h2h 3-1 na korzyść Kubota/Melo. Murray i Soares z pewnością nie spodziewali się porażki w pierwszym meczu z braćmi Bryan. W drugim spotkaniu już bez niespodzianki, demolka pary Dodig/Granollers. Na pewno wyjdą mocno naładowani i powalczą o wygraną w tym meczu. Wydaje się, że Kubot i Melo są poza zasięgiem pozostałych i pewnie wygrają ten turniej ale Murray/Soares grają o być albo nie być w turnieju. Ciężko wskazać tu zwycięzcę dlatego stawiam, że pojedynek będzie 3 setowy.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart -Dortmund
Typ: 10 (handicap 1:0)
Kurs: 1,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, w jednym z ciekawszych spotkań na piątkowy wieczór zmierzą się VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund.
Zacznę od gości. Borrusia 3 miejsce w tabeli 20 punktów gra ostatnio po prostu słabo. Po świetnym początku sezonu nastąpił poważny kryzys. Słaba gra przede wszystkim w defensywie ( stracili aż 13 bramek w ostatnich 5 meczach- najwięcej spośród wszystkich drużyn) Zawodzi również ich gwiazda- Pierre-Emerick Aubameyang, który nie trafił do siatki od 476 minut. Stracili już praktycznie szanse na wyjście z grupy LM.Aby podsumować ich skuteczność napiszę tylko, że na 30 sytuacji bramkowych w meczu z APOELEM wykorzystali tylko 1...
Z drugiej strony Stuttgart.Beniaminek z dużym potencjałem.12 miejsce w tabeli i 13 punktów. Są w w dobrej formie.Ostatnio co prawda przegrali z Hamburgerem, jednak po czerwonej kartce w 12 minucie.W każdym meczu prezentują dobrą piłkę oraz mają niezłych piłkarzy (jak na beniaminka).Jednak najważniejsza jest ich postawa u siebie.Na 5 meczy zanotowali 4 zwycieśtwa i stracili tylko 1 bramkę ! W tabeli ,, U siebie&quot; zajmują 3 miejsce z 13 punktami. Dla porównania tyle samo punktów ma RB Lipsk oraz Bayern, jednak te drużyny straciły odpowiednio 5 i 3 bramki ???? To główny czynnik, który skłania mnie ku temu typowi. Nie ma co się oszukiwać . Borussia będzie przeważać od pierwszych minut, bo są po prostu lepszą drużyna oraz chcą wyjść z kryzysu. Jednak napotkają na świętna obronę gospodarzy wspieraną przez gorący doping fanatycznych kibiców VfB, którzy również będą utrudniać grę gościom za którymi nie przepadają. Możliwy jest scenariusz , że Borussia nie poradzi sobie z dużą presją, bo w końcu nie wygrali od 4 meczy, i zacznie się nerwówka. A wtedy mogą nadziać się na kontrę Stuttgartu
Powodzenia
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Carlitos Lopez strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega w pierwszym poście tematu już wyczerpał temat o samym meczu Wisły z czerwoną latarnią ligi czyli Pogonią, dodam że w pełni się z typem kolegi zgadzam i sam miałem taki typ tutaj umieścić ale zostałem uprzedzony.
Tak więc idę w stronę strzelca mam nadzieje bramek, rewelacyjny w tym sezonie Carlitos jest odkryciem sezonu, przyjemnie sie patrzy na jego gre i aż ciężko uwierzyć że gracz ten występował wcześniej w III lidze hiszpańskiej.
Typuję w tym meczu minimum 2 gole jego autorstwa. Kurs na to wydarzenie jest moim zdaniem zbyt wysoki i szkoda byłoby go przegapić szczególnie przy tak dziurawej defensywie gości.
Grającym powodzenia ???? ⚽⚽⚽
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła vs Pogoń
Typ: 1/+2.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już jutro wraca najlepsza liga na swiecie a zaarazem najbardziej wyrównana.. ???? Wisła u siebie podejmuje słabą w tym sezonie pogon szczecin.. WIsła ostatnio same trudne mecze po za sandencja gdzie wygrali 3:0.. z lechem 1:1, z legia 0:1, ze ślaskiem wygrali 2;0... W kapitlanej formie jest carlitos ktory strzela bramke za bramką.. Pogoń za to bardzo słaba gra.. 1:3 z Legia, 0:3 ze Śląśkiem, 0:3 z Cracovia, 2:3 z termalica? DRAMAT co oni grają.. jeszcze te pensje obnizone... Wisła odkąd przyszedł Kiko Ramirez naprawdę gra fajną piłkę.. wydaje mi się ze moga wrócic do Europy w tym sezonie.. popatrzmy na ostatnie mecze miedzy nimi to 4ostatnie +2.5 to pewniak... w tym sezonie jeszcze 1 i kurs bardzo przyjemny.. powodzenia ;)
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Wisła Kraków handi -1,5
Kurs: 3,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na piątek dla odmiany nie NBA, a nasza wracająca po reprezentacyjnej przerwie Ekstraklasa. Dobrze dzieje się w drużynie krakowskiej Wisły: w ostatnich dniach kontrakty przedłużyło dwóch kluczowych graczy - Sadlok oraz Małecki, co znacznie podwyższyło morale zespołu. Po stronie plusów w dalszym ciągu należy umieszczać Carlitosa, który został niedawno wybrany najlepszym zawodnikiem jesieni w Ekstraklasie. Jest to niewątpliwie kozak, który może sam wygrać Wiśle mecz (ile razy już to zrobił?). Nareszcie widać pozytywy w grze playmakera z Hiszpanii - Perezie. Ponadto do środka pola wraca Vullnet Basha (niewątpliwe wzmocnienie). Kolejna sprawa to miejsce rozgrywania meczu - stadion przy Reymonta. Pogoń nie ma zbyt dobrych wspomnień z tego miejsca, bo ostatnia wizyta przy R22 skończyła się tęgim laniem (w 35min było już 4:0 dla Wisły). Co do Pogoni - nowy trener - Niemiec, który zapewne przed ofertą ze Szczecina wogóle nie miał pojęcia o istnieniu takiej drużyny. Wydaje mi się, że będzie potrzebował sporo czasu na nauczenie się naszej bardzo &quot;specyficznej&quot; ligi. Portowcy na wyjazdach grają fatalnie, przegrali 5 ostatnich spotkań i to z zespołami, nazwijmy to - średnimi. (Sandecja, Wisła Płock, Drutex Bytovia w PP oraz ostanie dwa mecze po 3:0 ze Śląskiem i cracovią). Moim zdaniem Wisła Kraków jest zdecydowanie lepszym piłkarsko zespołem i powinna udokumentować to jutro na boisku pewnym zwycięstwem. powodzenia
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie : Tampa Bay Lightning - Dallas Stars
Typ: Tampa Bay Lightning / + 4,5 bramki
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam , po dzisiejszym trafnym typie z tenisa, czas na NHL.. dużo meczy zostanie rozegranych tej nocy, ja wybrałem akurat ten. Zaczynając od gospodarzy, są w świetnej formie ostatnie 3 mecze rozegrali na wyjeździe z bardzo mocnymi drużynami, wszystkie wygrali i to bez dogrywki, a grali z : San Jose Sharks, Los Angeles Kings i będącymi w dobrej formie Anaheim Ducks. Ostatni mecz u siebie rozegrali 5 listopada, wygrali z Columbus 5-4 po dogrywce. Mają znakomity bilans bramkowy 71-46 i zajmują pierwsze miejsce w konferencji wschodniej. W obu drużynach brak znaczących absencji. Lecz dodatkowo przemawia za Tampą fakt, iż ostatnie spotkanie rozegrali 3 dni temu, a Dallas grało wczoraj i przedwczoraj, na pewno fizycznie mogą byc bardziej zmęczeni. Goście są na pewno w słabszej dyspozycji co pokazały ich ostatnie przegrane mecze z Florida Panthers i Carolina Hurricanes, a są to ekipy zajmujące dolne rejony tabeli.. Tampa zagra przed własną publicznością, licze tu na zwycięstwo i over 4,5 bramki ! Kurs nieznacznie ale leci w dół..
P.S.
Polecam dzisiaj również challenger w Japoni, wygrana Hemerego Calvina po kursie 1,5 (co jest pewniakiem, lub nawet dokładny wynik, który powinien wejść jak dzisiaj ! )
Ciekawie również w NHL spotkania : Edmonton- St. Louis Blues i Vancouver - Vegas..
Zastanawia mnie tak wysoki kurs na Sittard, które powinno wygrać.. ;)
Powodzenia !
Podoba sie? Daj???? oraz reputacje !
✅ 147
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Rockets - Suns
Typ:
D.Booker over 25.5 pkt.
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Roznie wystawione linie przez bukmacherow dzisiaj. Pomiedzy 18.5 a 21.5
Ja pobieram 19.5 na betfair.
Duzo nie bede sie tutaj rozpisywal na temat Gordona. Powinien zagrac okolo 20min, poniewaz wraca Chris Paul, ktory zabierze wiekszosc minut Gordonowi.
Gordon ogolnie kiedy jest na parkiecie ma za zadanie robic jak najwiecej miesjca dla Hardena, aby ten mogl zdobywac trojeczki. Mysle ze nie rzuci dzis Gordon nawet 10 punktow.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Amiens-Monaco
Typ: 2/2
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 13 kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Amiens na własnym stadionie podejmowała będzie Monaco. Gospodarze obecnie znajdują się na 17 pozycji w ligowej klasyfikacji i mają zaledwie 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Amiens w tym sezonie awansowało do Ligue one i jak na razie nie mogą si e tutaj za bardzo odnaleźć w dotychczas rozegranych 11 kolejkach zanotowali 3 wygrane 2 podziały punktów oraz 6 porażek, w starciu z zespołem z księstwa również nie będą faworytem do zdobycia chociażby jednego ligowego punktu, bowiem Monaco , które jest wiceliderem mającym już 4 punkty straty do PSG, tutaj będzie chciało wygrać, możliwe że gościom niedługo zostanie już tylko i wyłącznie liga bo w lidze mistrzów ich gra wygląda bardzo słabo i wielce prawdopodobne iż skończą tam zmagania na strefie grupowej. Goście moim zdaniem spokojnie powinni sobie tutaj poradzić i dopisać po tym pojedynku kolejne 3 punkty, rywal nie jest za bardzo wymagający a kurs na wygraną przyjezdnych leci w dół z każą chwilą , stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że Monaco straci tutaj bramkę.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Amiens - Monaco
Typ: 1.druzyna 1.bramka-minuta 1-72
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zdecydowałem się na to zdarzenie po według mnie bardzo przyjemnym kursie ze względu na to iż przed Monaco kluczowy mecz w LM jeśli chcą jeszcze coś zdziałać to muszą wyciągnąć wszystkie asy a mecz u siebie z Lipskiem nie będzie należał do najłatwiejszych. W drużynie z gości nie zobaczymy Falcao co jest dużym osłabieniem nie zagra jutro również Badiashile i Kongolo i właśnie tutaj wyczuwam szansę dla gospodarzy aby chociaż trochę postraszyć i strzelić bramkę do 72minuty na pewno są świadomi, że mogą ugrać chociażby 1pkt gdyż ich obecna pozycja w tabeli raczej jest im nie na rękę i każdy punkt się liczy, z formą też nie jest najgorzej bez porażki w ostatnich 3 meczach ligowych co pokazuje, że potrafią walczyć, oczywiście Monaco jest faworytem w tym spotkaniu ale na pewno stać Amiens do strzelenia bramki grają u siebie i powalczą w 100 procentach i strzelą chociaż bramkę. Powodzenia.
✅ 107
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Girona VS Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Witam na jutro wybrałem mecz w hiszpańskiej lidze miedzy Gironą a Realem Sociedad. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 10 miejsce z bilansem 4-3-4 i stosunek bramek 13-16 na 5 ostatnich meczy 3 zwycięstwa remis i porażka, natomiast goście z Sociedad zajmują 7 lokatę ich bilans to 5-2-4 stosunek bramek 24-21 ostatnie ich 5 meczy to 2 zwycięstwa 2 remisy i porażka. Nie jest to zachwycający bilans ostatnich 5 kolejek ale sadze że drużyna z Sociedad ma potencjał spory w drużynie i aspiracje na przyszło roczne puchary nawet na LM natomiast Girona to w moim odczuciu jest drużyną drugiej połowy tabeli której wyszło parę meczy ( tak wiem wygrali z realem Madryt ???? ) i każdy końcowy wynik wyższy niż 10 miejsce uważam za ich sukces dlatego wierze bardzo w zwycięstwo gości ???? a kurs kuszący ???? Pozdrawiam ;) PS. ja to gram osobiście grubo w duecie z jakimś innym meczykiem:p Powodzonka????
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston - Golden State
Typ: 1/2 (połowa/koniec)
Kurs: 5.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. W NBA tylko 2 mecze ale za to jakie ???? W Phoenix Słońca podejmą Rakiety z Houston i powinno być sporo punktów, szczególnie po stronie Houston. Ja jednak wybrałem drugi mecz - spotkanie aktualnie najlepszych drużyn w NBA. Boston gra bardzo solidnie, po wzmocnieniach są jednymi z kandydatów do mistrzostwa i w tym meczu będą chcieli to udowodnić, najlepiej wygraną z mistrzami. Jednak wydaje mi się że bez Haywarda może zabraknąć sił w końcówce. Goldeni weszli w swój rytm i praktycznie kiedy chcą to wygrywają pokazując swoją dominację. Myślę że Boston będzie grał skupiony i większość meczu może prowadzić ale koniec końców Wojownicy pokażą swoją siłę i wygrają mecz w 4 kwarcie. Powodzenia i pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Arizona Coyotes
Typ: Canadiens ML
Kurs: 1.50
Bukmacher: iforbet
Analiza:
O 1:30 Habs zagrają u siebie z outsiderem ligi, Arizoną Coyotes która nie wygrała od 5 spotkań. Nie ma sensu przytaczać co mecz tego samego o gościach (można przeczytać we wczesniejszych analizach kilka zdań). Jedynie co warte odnotowania to fakt, że Arizona oddała do Tampy swojego goalie #1 z poprzedniego sezonu, a dziś zagra Antii Raanta który brał udział w połowie wygranych meczy Kojotów z tego sezonu. Bramkarz z bilansem 1-5-2, 3.16 GAA, 0.905 SV%
Arizona traci prawie 4 gole co mecz, co plasuje ich na ostatnim miejscu w lidze jeśli chodzi o defense.
Z drugiej strony mamy Montreal który pomału podnosi się po fatalnym wejściu w sezon i pnie się w górę swojej dywizji. Ostatnia porażka 1:2 z CBJ powinna wprowadzić chęć pokonanania notabene słabszego rywala.
Trener Julien wysyła dziś do bramki Lindgrena który ma o wiele lepszy bilans (3-1-1, 1.39 GAA, 0.957 SV%) niż fiński netminder Arizony, a i musi się starać utrzymać miejsce w bramce w skutek zakontraktowania odpalonego z Sunrise, Niemiego.
Podsumowując:
Arizona is 0-5 SU in its last 5 games and 0-5 SU in last 5 roads.
Arizona is 4-14-3 SU in its last 21 games when playing Montreal
Arizona is 2-8-2 SU in its last 12 games when playing on the road against Montreal
Montreal is 4-2 SU in its last 6 games
Montreal is 12-4 SU in its last 16 games when playing Arizona
Montreal is 5-2 SU in its last 7 games when playing at home against Arizona
⛔ 100
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina 21:00
Spotkanie Girona - Real Sociedad
Typ Strzeli gola: M. Oyarzabal - tak
Kurs: 4
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Real Sociedad kiepsko spisuje się w obronie ale z przodu ma się czym pochwalić, zdobywają średnio 2 gole na mecz co jest trzecim wynikiem w La Lidze tuż za Barcelona i Valencia. Girona jest na fali, przed Sociedad trudne spotkanie. Wygrali ostatnie trzy mecze, z Realem Madryt u siebie i wyjazdowe z Levante i Deportivo ale tracąc przy tym zawsze bramke.
Z Oyarzabalem w składzie Sociedad zawsze zdobywało chociaż jednego gola, gość na 8 spotkań zdobył 6 goli i asyste, jest najlepszym strzelcem w klubie. Jak tak dalej pójdzie to na pewno ten 20-latek pojedzie na MŚ z kadrą Hiszpanii do Rosji. Jak ktoś z Sociedad ma pokonać rozpędzonego beniaminka który tylko dwa razy w tym sezonie zachował czyste konto to jest to właśnie ten młody Hiszpan.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Pablo Carreno Busta
Typ: Pablo Carreno Busta
Kurs: 4,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Grigor Dimitrov ma już awans w kieszeni, więc dla niego ten mecz nie jest zbyt istotny. On już myślami jest w następnej rundzie przy mecze najprawdopodobniej ze Zverevem. Dla Pablo Carreno Busty to spotkanie jest naprawdę istotne. Dla niego szansa wygrania tak dużych pieniędzy za zwycięstwo w meczu to jest naprawdę coś i da z siebie wszystko, aby wygrać. Z Thiemem stoczył bardzo zacięty bój, którzy przegrał w trzech setach. Pablo Carreno Busta w tym sezonie pokazał, że potrafi grać nie tylko na clayu, ale również na kortach twardych. To właśnie na kortach twardych osiągnął swój największy sukces w karierze, czyli półfinał US Open. Grigor Dimitrov w tym sezonie gra bardzo dobrze, ale wpadki mu sie przytrafiają. H2H jest niekorzystne dla Dimitrova, gdyż na trzy mecze z Bustą przegrał dwa. Jeśli Pablo Carreno Busta narzuci swój styl gry, to ma szanse to wygrać z Dimitrovem, który myślami jest już w następnej rundzie.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Sttutgart-Borussia Dortmund
Typ: powyżej 3 gole w meczu (3 gole=zwrot)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Na piątek wybrałem mecz Niemieckiej Bundesligi. 12 w tabeli Stuttgart podejmie na swoim stadionie 3 Borussie. Z pewnością w roli faworyta będą postawieni goście, ale nie mogą spodziewać się łatwego meczu. Stuttgard gra bardzo dobrze u siebie i ma 13 pkt na 5 meczy. To tylko lepiej dla mojego typu bo można spodziewać się bardziej wyrównanego meczu, mam nadzieje, że równie ofensywnego. Goście mają mocną siłę ofensywą, strzelili już 28 bramek (najwiecej w lidze) ale po świetnym początku złapali dołek formy. Dalej strzelają gole w każdym meczu ale również sporo ich tracą. Ostatni mecz na zero z tyłu to mecz z Hamburgerem z 20 września także seria ze straconą bramką trwa już sporo i myślę, że nie skonczy sie jutro. Przejdźmy do statystyk. Stuttgart na 7 ostatnich meczy w 6 miał przynajmniej 3 bramki. Borussia na ostatnie 13 meczy w 11 miała przynajmniej 3 gole. Ciekawe również są mecze bezpośrednie, 8 ostatnich kończyło się z 3 bramkami. Mam nadzieje, że podobnie będzie w tym meczu. Powodzenia
ZWROT
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania - Metal Ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Odense - Sonderjyske
Typ: Odense

Kurs: 1.77 Fortuna
O meczu:
Do Odense znajdującego się na trzecim miejscu w tabeli (na 11 drużyn) przyjeżdża będące pod kreską jeżeli chodzi o formę Sonderjyske. Różnica punktowa między zespołami to 12 oczek na korzyść Odense, które dodatkowo ma jeden rozegrany mecz mniej.
Bezpośrednie pojedynki:
W historii było ich zbyt dużo, dlatego skupiłem się tylko na tych rozegranych w ostatnich 3 latach. Odense wygrało 8 razy, Sonderjyske natomiast 7 razy. Czterokrotnie zdarzało się, że któryś z tych zespołów wygrał po dogrywce. Ostatnie 4 mecze wygrało Odense, w tym 2 tygodnie temu na wyjeździe - 7:1.
Gospodarze:
Bilans gospodarzy w ostatnich 5 meczach: 4 zwycięstwa - 1 zwycięstwo po dogrywce (22:8) 14pkt
Bilans gospodarzy w ostatnich 5 meczach u siebie: 2 zwycięstwa - 2 zwycięstwa po dogrywce - 1 przegrana (13:9) 10pkt
Odense jest w gazie, wygrało 6 ostatnich meczów i w lidze prezentują pod tym względem najwyższą formę ze wszystkich zespołów. Wygrali w tym czasie z jedynymi zespołami które są od nich wyżej w tabeli - liderem Herning (2:1) oraz wiceliderem Rungsted (4:3). Są w formie, taki zespół jak Sonderjyske nie będzie stanowił dla nich żadnego problemu.
Goście:
Bilans gości w ostatnich 5 meczach: 5 porażek (6:20) 0pkt
Bilans gości w ostatnich 5 meczach na wyjeździe: 2 porażki po dogrywce - 3 porażki (9:16) 2pkt
Myślę, że bilans ich ostatnich meczów jest na tyle wymowny, że nie trzeba się tutaj zbytnio rozpisywać. Goście dostają baty od wszystkich jak leci, niezależnie od miejsca przeciwników w tabeli. Ze swoimi piątkowymi przeciwnikami przegrali 3 listopada u siebie różnicą 6 bramek - na wyjeździe zapewne wiele się nie zmieni.
Wnioski:
Gospodarze nawet jeżeli wystawią na ten mecz kilku rezerwowych zawodników, to i tak nie pozwolą sobie na stratę punktów z takim słabeuszem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Odense, gra po takim kursie to czysta przyjemność. Zalecam stawianie w miarę szybko, bo kursy spadają. Sonderjyske nie poradziło sobie z Odense u siebie, nie poradzą sobie także na wyjeździe.
✅ 77
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: Remis (Jagiellonia wygra = zwrot)
Kurs: 1.60
Bukmacher: forBet
Jagiellonia od września jest na lekkiej wznoszącej nie jest to forma z samego początku sezonu,
ale powoli pną się w górę, obecnie są na poziomie 8 punktów w 5 ostatnich meczach.
Biorąc pod uwagę mecze w Białymstoku są w najlepszej w sezonie formie, tutaj również na poziomie 8 punktów. W ataku dosyć dobrze przeważnie trafia jedną bramkę (53% spotkań), mecze bez zdobytego gola stanowią mniejszość, dokładnie 13%. U siebie ofensywa wygląda niemalże tak samo. W ostatnich spotkaniach zespół notuje tendencje zwyżkową. Obrona gospodarzy na poziomie średnim, blisko połowa meczów (47%) zakończona stratą jednej bramki, mecze z czystym kontem jak i ze stratą powyżej jednej bramki stanowią po 27% wszystkich ligowych spotkań. W meczach domowych obrona stoi na minimalnie wyższym poziomie. W ostatnich meczach podopieczni Ireneusza Mamrota bronili dosyć przyzwoicie. Zdarzył im się jeden mały odpał w Gdyni, gdzie zagrali pod tym względem najgorzej w całym sezonie, tracą 4 bramki, ale poza tym meczem tracili jedną bramkę albo grali na zero z tyłu. Podczas przerwy na reprezentację zespół tymczasowo opuścili Szymon Łapiński, Karol Świderski i Przemysław Frankowski.
Termalica od objęcia posady przez trenera Macieja Bartoszka idzie tylko w górę, obecnie z formą na poziomie 8 punktów, śrubuje najlepszy wynik w sezonie. W meczach wyjazdowych także wzrost i ustabilizowanie formy na poziomie 4 punktów. Ofensywa jest przyczyną poprawy formy, mecze na zmianę kończą się zdobyczą powyżej/poniżej 1,5 bramki w tym tylko raz bez zdobytego gola. Na wyjazdach tendencja jest taka sama, więc nie ma się co rozpisywać szczegółowo. Obrona gości przez cały sezon stoi na tym samym poziomie 2/3 meczów zakończone stratą jednej bramki, tylko jeden zakończony z czystym kontem. Na wyjazdach 71% meczów z jednym straconym golem, reszta z dwoma. Ostanie mecze nie przyniosły widocznych zmian w skuteczności obrony. W meczu nie wystąpi Bartosz Szeliga (G:1 A:1 +/-:-1)* a w grupowaniu swojej kadry uczestniczył Akos Kecskes.
Patrząc na kursy u bukmacherów to Jagiellonia jest znacznym faworytem (kursy na poziomie 1,65).
Jednak Termalica pod wodzą Macieja Bartoszka idzie w górę i nie będzie to tak łatwy mecz jak mógłby być,
gdyby trenerem zespołu z Niecieczy był dalej Mariusz Rumak. Gospodarze po raz pierwszy w sezonie
zagrali dwa mecze ligowe z rzędu, strzelając więcej niż jedną bramkę. Goście w każdym meczu tracą bramki. Taki obraz przedmeczowy jest odzwierciedlony w kursie. Mimo wszystko mam wątpliwości, może się to zakończyć tak jak przewidują bukmacherzy i Jagiellonia wygra 1/2:0/1, ale zespół Niecieczy jednak potrafi walczyć, pokazał to już nie raz, choć by w ostatnim meczu z Piastem. Dodatkowo moje wątpliwość budzi fakt, że w tym sezonie Jagiellonia to zespól lepiej radzący sobie na wyjazdach oraz, że w Białymstoku nie wygrali dwóch meczów z rzędu. W tym sezonie w dwóch meczach, gdzie zespół z Białegostoku gdy grał w roli gospodarza i był wyraźnym faworytem, nie stanął na wysokości zadania a było to ze Śląskiem (remis 1:1) i Piastem (przegrana 0:1). Gdyby kurs na wygraną Jagiellonii DNB był na poziomie jak na czystą wygraną to postawił bym Jagiellonię DNB, a że jest on na zupełni nieopłacalnym poziomie około 1,25 to zagrałem inaczej.
* G - gole A - asysty +/- - klasyfikacja plus/minus, czyli bilans bramkowy w czasie pobytu zawodnika na boisku
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom