>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pozostałe ligi siatkówki mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
ten gliwiczanin sie nie zna, bo daje typy na chybil trafil, raz mu wejdzie a raz nie.. co z tego ze kurs spory, ale zeby chociaz na 5 typów 3 wchodziły.
A ci wszystkie typy wchodzą. Analiza człowieka była rozsądna i ciekawa. A tobie życzę wiecej pokory i szacunku do pracy innych typerôw.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
kemenovo 8 win 5 lose na wyjezdzie, nie gadaj ze zagrożą coś zenitowi.. 3-0 jak nic
gościu jakie kemenovo. Januszu, ten klub to Kemerovo
ciśniesz innych użytkowników, a sam sie błaźnisz, nie wiesz nawet na co stawiasz typie XD
aczkolwiek, no grać w strone takich partaków jak Ziraat i to jeszcze grubo z Biełgorodem to naprawdę współczuje swoją drogą
 
M 220

mm25

Użytkownik
gościu jakie kemenovo. Januszu, ten klub to Kemerovo
ciśniesz innych użytkowników, a sam sie błaźnisz, nie wiesz nawet na co stawiasz typie XD
aczkolwiek, no grać w strone takich partaków jak Ziraat i to jeszcze grubo z Biełgorodem to naprawdę współczuje swoją drogą
nie grałem grubo.. poza tym nie gram codzien, gram cos co wejdzie, ostatnio podałem lige rosyjską 2/2 win, nie wazne jaki kurs wazne ze weszlo, wole kurs i 1.20 ale aby czesto wchodzil, a nie kurs 4 czy 5 i wejdzie raz na jakis czas
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Novokuybyishevsk - Belgorod 1:3
Belgorod 1,86 Fortuna
Mecz już za niecałą godzinkę, ja zaproponuję typ na gości... Dlaczego? Już mówię.
Pierwszy mecz dość niespodziewane wygrali goście tamtego meczu czyli Novokuybyishevsk.
Belgorod wygrali 3 dni temu Puchar CEV Cup z Ziraat Bankasi bardzo gładko 3:0 i teraz już tylko mogą skupić się na tym spotkaniu... Oczywiście są na pewno zawiedzeni, że grają tylko o 5 miejsce.
Do Belgorodu przyszedł już jakiś czas temu G. Grozer, który nie mógł grać w Pucharze CEV Cup natomiast w lidze już gra od paru spotkań.
Jeżeli popatrzymy kadrowo to zdecydowanie Belgorod przewyższa gospodarzy teraz już tylko muszą udowodnić to na parkiecie.
Czuję długi i zacięty mecz bo gospodarze ostatnio radzą sobie świetnie, wygrali z Belgorod, poprzednio przegrali z Kazan ale urywali po secie w każdym meczu, wygrali 3:2 z Belgorod, wygrali 3:1 z Novosibirsk.
To już jest ostatni mecz i jestem pewny, że Belgorod skupi się tylko i wyłącznie na tym meczu a wynik powinien być dla nich dobry.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Grają kompletnie bez życia i zaangażowania. Niby pierwszy skład, niby wszystko przemawia za Biełgorodem, a grają kompletny piach. Parę dni temu pogrom Ziraatu, a tutaj póki co poziom dolnych rejonów Plus Ligi.
W sezonie zasadniczym u siebie szybkie 3:0, na wyjeździe co prawda przegrana 2:3, ale zagrali drugim składem. Nieporozumienie totalne jak na razie...
 
P 984

prolog

Użytkownik
Myslicie że zalezy im na 5 miejscu? Bo mi sie wydaje że nie, po za tym MUSERSKIEGO to ja na boisku nie widze, a on znaczu dużo dla zespołu.
edit. jednak jest muserski, sorry.
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
Grają kompletnie bez życia i zaangażowania. Niby pierwszy skład, niby wszystko przemawia za Biełgorodem, a grają kompletny piach. Parę dni temu pogrom Ziraatu, a tutaj póki co poziom dolnych rejonów Plus Ligi.
W sezonie zasadniczym u siebie szybkie 3:0, na wyjeździe co prawda przegrana 2:3, ale zagrali drugim składem. Nieporozumienie totalne jak na razie...
dzieNki za te opinie, kosarew chyba przeczytal twoj komentarz i stwierdzil, ze nie bedzie nam jakis polak w morde pluł i bierzemy sie do gry ! i 0-1 3-1, a komentarz przy 0-1 napisales.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ziraat Bankasi - Maliye Pyango +1,5 seta 2 1,88 Betsson
Buki troche przesadzily z kursami na ten mecz. Maliye to przed sezonem moj czarny kon tureckiej ligi do miejsca na podium. I moze by sie to udalo, gdyby nie przespali koncowki sezonu gdzie tam moze z 1 mecz wygrali na 5-6 ostatnich. Dalo im to 7 pozycje i nie wygladalo dobrze w kontekscie przeciwnika w playoffach bo trafili od razu na Arkasspor ktory obok Halkbanku jest raczej poza zasiegiem reszty stawki. No coz zagraja o 5 miejsce. W pierwszym meczu wygrali 3:1 u siebie i mysle ze tu bedzie zaciety mecz a + 1,5 seta po takim kursie na Maliye to trzeba brac. Dodam ze w zasadniczym maliye 2 razy pyklo Ziraat (gospodarze w tym sezonie 3 mecze z Maliye i 3 porazki). Mecz niedlugo sie zaczyna wiec radze sie spieszyc
e:
3-0 nie wyszedl kompletnie mecz gosciom
 
P 984

prolog

Użytkownik
Czy ktoś z Was wie na czym polega runda zwycięzców w Belgii? Dwa pierwsze zespoły grają jeszcze później między sobą? Czy ligę wygrywa ten kto zajmie pierwsze miejsce w tej czterodruzynowej grupie?
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
20:30 Lindemast Aalst - Maaesik 1 1.71 Unibet
goscie wystawiają 2 garnitur, maja pewne miejsce w playoff
polecam na wieksze stawki.
mecz wczeszniej mieli juz zapewnione 1st miejsce w tej grupie kursy szalaly a oni i tak wyszli normlanym skladem vs prefaxis menen i 3-0
https://www.euromillionsvolleyleague.be/match/16797
http://www.oddsportal.com/volleyball/belgium/euromillions-league/maaseik-prefaxis-menen-h0zi4x4o/
zreszta co to jest w ich przypadku drugi sklad jak atakujacy graja ze soba zamiennie na dobrym poziomie (cox/gevert) i przyjmujacy (rychlicki/bruno/maan) nawet w LM w wazanych meczach rotowali i trzymali poziom

e
to niez;y &quot;drugi sklad&quot; 14-6 dla noliko
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Dziś ćwierćfinały w Polskiej Lidze Siatkówki Olsztyn z Resovia oraz Jastrzębski Wegiel Lotos Gdańsk.Jesli chodzi o mecz Olsztynian z Resovia uważam że nieznacznym faworytem do zwycięstwa są jednak rzeszowianie. Uważam że już w Olsztynie udowodnią swoją wyższość nad rywalem. Jeżeli chodzi o składy to są one wyrównane ale doświadczeniem przeważają Resoviacy. Rozgrywający:
Woicki Tichacek myślę nie wielką przewaga Woickiego
Atak
Hadrava Jarosz myślę że jest porównywalnie
Ale w moim odczuciu Para Rossard Śliwa jest zdecydowanie lepsza od pary olsztynskiej.Srodek porównywalny oraz libero także
Uważam że jednak przewagę w tym meczu zrobią przyjmujący Resovii.
Stawiam win Resovii po kursie 1.9 efortuna.
Jeżeli chodzi o mecz Jastrzębskiego węgla z Lotosem Gdańsk stawiam jednak na jastrzębian.Mam nadzieję że wreszcie para Oliva Muzaj wspierana przez De Rocco zagra na miarę swoich mozliwosci. Dodatkowo atut własnego boiska oraz większe doświadczenie drużyny jastrzębia okaże się najważniejsze.
Kurs na Jastrzębski można złapać koło 2,4 więc naprawdę warto
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Mecz zaraz się zaczyna
Liga włoska: Perugia Lube 2 2,33
Lube powinno swobodnie sobie poradzić. Lepiej wyglądają. Perugia strasznie męczyła się z Trentino nawet z Novosybirskiem ta gra nie powalała. Dość dobrze zagrywają szczególnie Zajcev, tylko tyle i aż tyle. Lube dobrze gra pasywnym blokiem. Na każdej pozycji może poza środkiem raczej przewaga Lube. Poza tym Bernardi jak dla mnie nie pomaga na tyle zespołowi z ławki co powinien.
Można jak ktoś się boi zagrać jakiś handicap w stronę Lube(wg. bukmacherów są dogiem)
 
M 220

mm25

Użytkownik
Mecz zaraz się zaczyna
Liga włoska: Perugia Lube 2 2,33
Lube powinno swobodnie sobie poradzić. Lepiej wyglądają. Perugia strasznie męczyła się z Trentino nawet z Novosybirskiem ta gra nie powalała. Dość dobrze zagrywają szczególnie Zajcev, tylko tyle i aż tyle. Lube dobrze gra pasywnym blokiem. Na każdej pozycji może poza środkiem raczej przewaga Lube. Poza tym Bernardi jak dla mnie nie pomaga na tyle zespołowi z ławki co powinien.
Można jak ktoś się boi zagrać jakiś handicap w stronę Lube(wg. bukmacherów są dogiem)
Ja mam perugie -1.5 seta
Lube nie wiem czy tam nawet 1 seta ugra... Perugia jest wielka, jeszcze dojdzie Leon z Zenitu to wszystkich beda ogrywać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom