>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2017 - (11-29.11.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grand Slam of Darts 2017

Data: 11-29 listopada 2017
Miejsce: Wolverhampton (Anglia), Civic Hall
TV: Sky Sports
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/grand-slam-of-darts
Jeden z ciekawszych turniejów w kalendarzu. Od 2015 roku jest to rankingowy turniej, bardzo ważny i dobrze opłacany. Zagra w nim 32 zawodników zarówno z PDC jak i BDO (z BDO 8 zawodników). Zaproszenia przyznawane są na podstawie osiągnięć. Do tego wszystkiego dochodzi ciekawa formuła - zawodnicy dzieleni są na 4-osobowe grupy, gdzie mecze rozgrywane są w systemie każdy z każdym w formacie lepszy z 9 legów. Z grupy wyjdzie po 2 zawodników, którzy stworzą pary w 1/8. Od tej fazy zwiększamy dystans, bo mecz wygrywa ten, który uzyska 10 legów. Ćwierćfinały, półfinał i finał rozgrywane są w formule lepszy z 31 legów.
Warto jeszcze wrócić do fazy grupowej - jeżeli dwóch lub więcej zawodników uzyska równą liczbę punktów oraz identyczną różnicę legową, rozegrany będzie tzw. &quot;Nine-Dart Shoot-Out&quot;, w którym zawodnicy rzucają tylko 9 lotek. Zawodnik, który uzyska więcej punktów - wygrywa.​
Podział na grupy

Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld (8)
Gerwyn Price
Steve Lennon
Jamie Hughes
Group C
Phil Taylor (5)
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney (4)
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert
Group E
Peter Wright (2)
Alan Norris
Corey Cadby
Glen Durrant
Group F
Dave Chisnall (7)
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic (6)
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson (3)
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 9 legów
2. Runda - Lepszy z 19 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 31 legów
Półfinał - Lepszy z 31 legów
Finał - Lepszy z 31 legów
Nagrody
Zwycięzca - ÂŁ100,000
Przegrany w finale - ÂŁ50,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ25,000
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ15,000
Przegrany w 2. rundzie - ÂŁ7,500
Bonus za wygranie grupy - ÂŁ2,500
3. miejsce w grupie - ÂŁ5,000
4. miejsce w grupie - ÂŁ2,500
Razem - ÂŁ400,000
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Z racji formatu turnieju (jedynie 5 legów do wygranej spotkania) często można się nieco przejechać na faworytach. Dobrym odniesieniem przy typowaniu mogą być turnieje ET, gdzie gramy best of 11. Ja poszukam niespodzianek w grupach:
Zwycięzca grupy H - Simon Whitlock 4,20 forBet

W grupie tej mamy Gary&#39;ego Andersona, Camerona Menziesa i Barry&#39;ego van Peera. Co by nie mówić mamy raczej wyraźny podział na dwójkę faworytów i strata jakichkolwiek punktów przez Szkota czy Aussiego będzie niespodzianką. W teorii możemy więc mieć kurs 4,20 na zwycięstwo Whitlocka nad Garym, co jest bardzo fajną opcją. Czarodziej wyraźnie wraca do gry dobrymi występami m.in. finałem na ostatnim majorze World Grand Prix czy półfinałem ET. Jak dla mnie Wizard w formie jest w stanie ukłuć absolutnie każdego. Anderson wiadomo na takich turniejach, przy takim formacie gra różnie. Co prawda widać, że jego forma zwyżkuje (klasycznie przed MŚ), jednak cały czas możliwe są wahania jego dyspozycji. Nie mówię, że Whitlock jest faworytem, ale jego forma pozwala myśleć o zwycięstwie, a już na pewno po takim kursie.
Dopiszę coś później.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tasiemka składa się z 6 betów czyli można powiedzieć dużej ilości, ale obejmuję wielkich faworytów, którzy przynajmniej o 2 klasy przewyższają swoich rywali. Na początek standardowo idzie Mensur, który pokazał, że warto inwestować w niego pieniądze, gdy gra ze słabszymi rywalami. Regularność o, której wspominam zawsze pisząc na temat tego Pana oraz bardzo solidny &quot;dabel&quot;, który zazwyczaj kończy legi maksymalnie w 2/3 próbie, a przecież C/O na poziomie 60+ składające się z paru lotek to u niego codzienność. Jego rywalem jego gracz BDO McGeeney, którego można uznać za solidnego gracza, ale raczej bez szału. Ostatnio jego występ w TV to porażka z naszym rodakiem 6-1, gdzie tak naprawdę nie miał za dużo do gadania. Dalej idziemy w Crossa, który zaliczył fantastyczny progres w tym sezonie. Jeszcze parę miesięcy bałbym się go tutaj wrzucić ale na ostatnich &quot;dużych&quot; turniejach pokazał, że jest solidny i bez problemu &quot;leje&quot; słabych graczy. Jego rywalem będzie dawno nie widziany Murnan, który w tym sezonie w turnieju telewizyjnym wystąpił zaledwie 2 razy i rozegrał 3 spotkania. Wygrał tylko ze słabym Clemensem, a poza tym przegrał z Evettsem i Benito. Moim zdaniem nawet przy tak krótkim formacie Cross nie powinien mieć problemu żeby go ograć oddając maksymalnie 2/3 legi. Najwyższy kurs na naszym kuponie to Price, który podejmie Irlandczyka Lennona ostatnio widzianego na ET11, gdzie odpadł w 1/16... z Pricem właśnie. Tamto spotkanie zagrał na AVG93 ale to raczej jest jego max, bo na innych turniejach, gdzie był widziany rzucał zazwyczaj poniżej 90. Jeżeli chodzi o Price to wszyscy widzą jaki progres robi. Do dość solidnej gry na tablicy dorzucił teraz 180&#39;s (de facto psując mi ostatnio kupon), które potrafi dołożyć w ważnym momencie lega. Moim zdaniem super kurs dlatego pobieram. Pozostałe 3 bety to wygrane największych z największych, a mianowicie MVG, Andersona oraz Taylora. Każdy kto chociaż raz stawiał darta wiem kim są Ci Panowie i co potrafią. Gary wrócił w końcu na scenę w poprzednim turnieju i doszedł do finału, gdzie przegrał z MVG. Obaj grali bardzo dobry turniej i tutaj również powinni bić się o końcową wygraną. Obaj grają z graczami BDO i przerastają swoich rywali o dwie klasy, więc spokojnie swoje spotkania wygrają. Jest jeszcze legendarny Phil, który już rzadko pojawia się na turniejach. Nie odpuszcza on jednak tych &quot;wielkich&quot;, a właśnie takim jest Grand Slam. W zeszłym roku odpadł w ćwierćfinale po porażce z Wrightem choć grał na średniej +100. Wygrał on ten turniej 6-krotnie i zapewne chciałby to powtórzyć w tym roku. Za rywala również ma gracza BDO, więc spokojnie powinien wygrać. Moim zdaniem te AKO wygląda naprawdę bardzo solidnie i próbuję je stawką 200zł. Nie za mocno, ale wystarczająco żeby plus był odczuwalny.
Taylor x MVG x Anderson x Cross x Suljovic x Price
AKO: 2.95/unibet ✅

Niestety unibet nie pozwala mi łączyć awansów z grup, bo miałbym naprawdę fajną tasiemkę. Jeżeli znajdę buka, który pozwoli mi to robić to na pewno takową jeszcze wrzucę. Jeżeli chodzi o typowanie zwycięzcy całego turnieju to faworytem jest MVG. Solidna forma i format, który sprzyja właśnie &quot;Shrekowi&quot;. Ma jednak bardzo trudną drabinkę. Bo w swojej połówce Cross, Barney, Wade,Taylor czy Gurney. Każdy z nich przy mega solidnym meczu i słabości Holendra może go pokonać. W szczególności Taylor czy Barney, którzy parokrotnie wyrzucali go przecież z większych turniejów. Na dole są za to Pita, Anderson czy choćby Mensur. Obaj Szkoci nawet jak nie zachwycają to dochodzą dość daleko w dużych turniejach, a przecież potrafią odpalić i zagrać na 100+. Wright po drodze do półfinału ma tylko Chizziego, który jest słaby oraz młokosów pokroju Cadbyego. Dla mnie półfinał ma pewny. Drugi do półfinału na dole jest chyba Gary, który grupę ma prostą, bo ja jakoś Whitlocka nie widzę na tym turnieju i jedynie Mensur w prowizorycznym ćwierćfinale może mu zagrozić. Jeżeli chodzi o Austriaka to przy dłuższym formacie może mieć spory problem, bo potrafi się zaciąć, ale przecież w Champions League gdzie grano podobnie radził sobie świetnie i koniec końców wygrał. Delikatnie za 10zł spróbuję tych 5 Panów i wygrana jednego z nich pozwoli mi zarobić jakieś tam groszaki. Osobiście nie wpisuję tego do oficjalnych statystyk.
Gary Anderson - 7/unibet
Peter Wright - 8.5/unibet
Phil Taylor - 10/unibet
Barney - 41/unibet
Mensur Suljovic - 26/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Wright ostatnio nie powala także jego awans do półfinału wcale taki pewien nie jest.
Dwie porażki z Gurneyem który co prawda poczynił duże postępy w ostatnim czasie ale nie jest topowym zawodnikiem. Plus wymęczone zwycięstwo z Claytonem mówią wszystko za siebie.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Siemanko, czy gra ktoś stąd na buku 1xbet ??chce postawić pare meczy z darta na jutrzejszy turniej, a wyskakuje mi błąd,że są powiązane , ale w jaki sposób, ktoś wie o co może chodzić ,bądź ma podobny problem? Pozdrawiam, wgl na jakich bukach stawiacie?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Siemanko, czy gra ktoś stąd na buku 1xbet ??chce postawić pare meczy z darta na jutrzejszy turniej, a wyskakuje mi błąd,że są powiązane , ale w jaki sposób, ktoś wie o co może chodzić ,bądź ma podobny problem? Pozdrawiam, wgl na jakich bukach stawiacie?
W 1xbecie takie rzeczy kiedyś zdarzały się często. Nie am logicznego wytłumaczenia dla niektórych takich zdarzeń. Najlepiej pisać do nich na czacie, albo wysłać maila do supportu.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Jeden z ciekawszych turniejów w kalendarzu. Nie jest to rankingowy turniej, ale za to bardzo ważny i dobrze opłacany.​
Nie masz racji, do 2015 nie był rankingowy, teraz już jest.
Moje pytanie do Was: Czy w tegorocznej edycji występują jacyś typowo odstający umiejętnościami zawodnicy (kolokwialnie: leszcze ???? )? Tacy, dla których szczytem marzeń będzie parę legow. Może jacyś grający w eliminacjach? Ze swoistym sentymentem wspominam Oosterhuisa przed dwoma laty.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Moje pytanie do Was: Czy w tegorocznej edycji występują jacyś typowo odstający umiejętnościami zawodnicy (kolokwialnie: leszcze ???? )? Tacy, dla których szczytem marzeń będzie parę legow. Może jacyś grający w eliminacjach? Ze swoistym sentymentem wspominam Oosterhuisa przed dwoma laty.
Widać kto czytał zapowiedź GS. Oczywiście mój błąd, bo treść posta otwierającego jest w większości przekopiowana z zeszłych lat. Co do drugiej części, to od rauz pomyślałem, że masz na myśli Pottera. Niestety w tym roku takiego gościa nie widać, ewentualnie można szukać wśród tych darterów z BDO, bo np. taki McGeeney nie potrafił przeskoczyć avg 90 w finale Mastersa z Ratajem.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Wright ostatnio nie powala także jego awans do półfinału wcale taki pewien nie jest.
Dwie porażki z Gurneyem który co prawda poczynił duże postępy w ostatnim czasie ale nie jest topowym zawodnikiem. Plus wymęczone zwycięstwo z Claytonem mówią wszystko za siebie.
Tak jak myślałem Wright tutaj liczyć się nie będzie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tak jak myślałem Wright tutaj liczyć się nie będzie.
Ty sobie raczysz żartować prawda?! Pita zagrał dzisiaj na avg 103 i Ty go mimo to przekreślasz ???? Niezłe 33% na podwójnych (2/6), ale Duzza zagrał dzisiaj mega. Średnia 107 i blisko 50% na dablach. To był mecz na kosmicznym poziomie i niektóre sytuacje po prostu zadecydowały, że to mistrz BDO wygrał. Widziałeś c/o Petera 80? Gość bez formy idzie pewnie tops-tops mając trzy lotki i mimo pierwszej nietrafionej wykorzystuje ją do celnych pozostałych dwóch rzutów? Proszę, bądźmy poważni, a nie oceniajmy wszystko po suchych wynikach...
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ok może przesadziłem ale co niby da dobra gra ja wyników nie ma. To tak jak w piłce. Można dobrze grać a przegrywać lub na odwrót.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ok może przesadziłem ale co niby da dobra gra ja wyników nie ma. To tak jak w piłce. Można dobrze grać a przegrywać lub na odwrót.
Przypomnisz mi kto wygrał German Darts Masters zaliczane do World Series of darts, które miało miejsce trzy tygodnie temu?
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Berry van Peer @8.5 +3.5 @1.91 WH
berry rzuca bardzo wolno przy okazji zastanawia sie milion razy przed rzutem, robi jakies dziwne zamachy, nie wiem czy specjalnie czy po prostu jakis nawyk natomiast gary nie lubi grac z tego typu zawodnikami , on woli szybkie tempo meczu , przypomninam sobie jego mecz bodajze z jakims amerykancem na ms gdzie gosc rzucal bardzo wolno i anderson byl mega poirytowany oczywiscie wygral ten mecz ale nie obeszlo sie bez problemów, podobna sytuacja miala wczoraj gdzie whitlock zostal totalnie wybity z rytmu, wydaje mi sie ze warto lekko spróbować
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
de Zwaan @2,15 ⛔, de Zwaan powyżej 1,5 maksów @1,55 ✅ iforbet
Maksy już po dwóch legach. ???? 5-1 w maksach ale co z tego, jak ma się dętkę zamiast mózgu.
Szczerze - nie wiem co prezentuje Mitchell, ale de Zwaan fajnie pokazał się wczoraj na tle Buntinga. Na początku lekki stres było widać i omal nie skończyło się to 5-1, ale ostatecznie Holender miał nawet lotkę na mecz. Bardzo nieregularny, ale mimo wszystko maksy fajnie siedzą, jak dla mnie linia za niska, nawet po takim kursie. Dziś już takich nerwów jak wczoraj nie powinno być, więc sądzę, że wygra.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Wright + brak 180 w pierwszym legu w meczu Wade&#39;a @ 1.96/ unibet . ✅✅✅ Wright po prostu musi ten mecz wygrac, wczoraj swietne srednie co oznacza ze forma jest. Cadby wczoraj na średniej 85. Nie widze szans dla niego w tym meczu. Do tego dorzucam moj ulubiony bet na 180 w pierwszym legu. Ani wade ani jego rywal maksami nie rozwalaja a prawdopodobienstwo rzucenia w pierwszym legu jest jeszcze mniejsze.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berry van Peer @8.5 +3.5 @1.91 WH

berry rzuca bardzo wolno przy okazji zastanawia sie milion razy przed rzutem, robi jakies dziwne zamachy, nie wiem czy specjalnie czy po prostu jakis nawyk
natomiast gary nie lubi grac z tego typu zawodnikami , on woli szybkie tempo meczu , przypomninam sobie jego mecz bodajze z jakims amerykancem na ms gdzie gosc rzucal bardzo wolno i anderson byl mega poirytowany oczywiscie wygral ten mecz ale nie obeszlo sie bez problemów, podobna sytuacja miala wczoraj gdzie whitlock zostal totalnie wybity z rytmu, wydaje mi sie ze warto lekko spróbować
https://en.wikipedia.org/wiki/Dartitis
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Niewątpliwie najcięższa z kolejek do typowania, bo mało oczywistych typów się rzuca w oczy. Ja jednak znalazłem jedno naprawdę interesujące spotkanie na sesję popołudniową, możliwe że jeszcze coś naskrobię w późniejszym czasie na pojedynki wieczorne.
Peter Wright - Corey Cadby
Powyżej 3.5 180&#39; w meczu @ 2,25 ForBet ✅ Cadby słabiutko, Peter gładko wygrał. 3-1 w maksach, że dobre value wyłapane

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony powyższą linią. Spotkanie dwóch sympatycznych i utalentowanych zawodników, którzy swoje zmagania w grupie solidarnie rozpoczęli od porażek. Nie ukrywam, że liczę na bardzo dobry pojedynek w ich wykonaniu, zarówno jeden jak i drugi jest w stanie trafić kilka maksów (wczoraj obaj po dwa), a jako że ciężar gatunkowy meczu jest spory to i koncentracja wzrośnie, a co za tym idzie nie powinni mieć problemów z pokryciem linii. Mecz powinien trochę potrwać, są w stanie to pokryć. Dobra linia i atrakcyjny kurs.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Wright + Durrant @ 1,94 / Unibet ⛔⛔⛔
Gram dzisiaj po najniższej lini oporu. Zarówno Durrant i Wright grają do tej pory poprostu rewelacyjnie. W każdym z ich meczu mieli avg + 100. Dodatkowo Wright musi ten mecz wygrać żeby przejść dalej. Norris gra do tej pory solidnie ale bez szału i nie sądzę że może tutaj cos większego osiągnąć. Durrant ma już zapewniony awans i to jest jedny minus grania na niego. Codby juz gra tutaj jedynie o honor. Myśle jednak że Durrant po dwóch świetnych meczach dzisiaj również pokaże że jest mocny i znowu zagra w oklicach 95-100 a taka średnia spokojnie powinna wystarczyć na Australijczyka.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Wright + Durrant @ 1,94 / Unibet
Gram dzisiaj po najniższej lini oporu. Zarówno Durrant i Wright grają do tej pory poprostu rewelacyjnie. W każdym z ich meczu mieli avg + 100. Dodatkowo Wright musi ten mecz wygrać żeby przejść dalej. Norris gra do tej pory solidnie ale bez szału i nie sądzę że może tutaj cos większego osiągnąć. Durrant ma już zapewniony awans i to jest jedny minus grania na niego. Codby juz gra tutaj jedynie o honor. Myśle jednak że Durrant po dwóch świetnych meczach dzisiaj również pokaże że jest mocny i znowu zagra w oklicach 95-100 a taka średnia spokojnie powinna wystarczyć na Australijczyka.
Też liczę na powodzenie tych dwóch typów jednak rozważam jeszcze dodanie:
Andersona - widać, że czuję się dobrze. Dwie wygrane, raczej pierwsze miejsce w grupie. Awans pewny. Naprzeciw Whitlock, który żegna się z turniejem. Dwie porażki i zmarnował szansę na grę dalej.
Smith va McGeeney oraz &quot;Chizzy&quot; vs de Zwaan
Spotkania, które mają dwóch wyraźnych faworytów. Oboje walczą o awans z grupy. Oboje uzależnieni tylko od siebie. Wygrywają - awansują.
A i zapomniałem jeszcze o Mensurze, który ma już pewny awans a gra z Wilsonem, który w razie niepowodzenia Smitha, a swojej wygranej także awansuje. Pytanie czy Suljovic sobie odpuścić czy zagra na 100% ????
I teraz tylko dręczy mnie pytanie. Czy żadne ze spotkań nie skończy się jakaś niespodzianka? To mnie najbardziej zastanawia. Zazwyczaj zdarza się chociaż jedna niespodzianka. Tutaj mowa byłaby o niespodziance większego kalibru, gdyby któryś z w/w przegral.
Co sądzicie? Pchać się w ako czy nie?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mensur x Price x Cross x Wright
AKO: 2.8/uni
Ja tam Durranta, Taylora, Andersona omijam szerokim łukiem. Gary wielokrotnie prezentował &quot;tumiwisizm&quot; i dziś znow mnie nie zdziwi jak to zrobi. Zreszta Whitlock akurat może odpalić dzisiaj, a w tym formacie może wygrać. Taylor pewnie woli Greena zamiast Wade w kolejnej rundzie, ale po tym jak przegrał 5-0 w ostatnim spotkaniu grupy w poprzednim sezonie to teraz również może coś głupiego zrobić. Cadby gra średnio na tym turnieju, ale przeczucie każe odpuścić. Gram tych, którzy muszą wygrać żeby przejść do kolejnej rundy, a graja dobrze. Price wyglada super i szkoda, ze dał się ograć z prowadzenia 4-2. Przeciwnika ma słabego i te 1.5, ktore na początku wczoraj było to była promka. Teraz 1.35 tez wyglada spoko. Cross analogiczna sytuacja jak Price, a rywal również dużo słabszy. Dla mnie bierze go pewnie. Pita oba spotkania świetne i Norrisa pokona nawet po trudnym meczu. Mensur kalkulować nie będzie, bo na pewno nie chce grać z Garym. Wilson fajny grajek ale mu zabraknie regularności na kończących. Austriak solidny w tym turnieju i moim zdaniem powalczy w swojej połówce nawet o półfinał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom