>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Series of Darts Finals 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
World Series of Darts Finals 2017


Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 11 legów
2. Runda - Lepszy z 11 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 19 legów
Półfinał - Lepszy z 21 legów
Finał - Lepszy z 21 legów
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolejny turniej, który miejmy nadzieję pozwoli nam zarobić. Póki co na pierwszą rundę znalazłem trebelka, którego atakuję dość delikatnie, bo chce zobaczyć jak to się wszystko rozwinie. Z wielu betów na faworytów wybrałem moim zdaniem trzech najpewniejszych.
Cross x Suljovic x Lewis
AKO: 2.12/unibet ⛔

Zacznę może od Crossa, który ostatnim występem na European Championship udowodnił, że wielkimi krokami wchodzi do czołówki PDC. Finał i porażka z MVG 11-7 to naprawdę wielki sukces. Do tego po drodzę wyrzucenie takich czołowych Lotek jak Chizzy, Gurney czy Smith. Każdego z nich ograł pewnie i gdyby nie fakt, że to właśnie MVG był jego przeciwnikiem to mógłby się cieszyć z wygranej w tym turnieju. Jego rywalem dzisiaj będzie Clayton, który również grał na tym samym turnieju co Cross, jednak odpadł w 2 rundzie po dobrym pojedynku z Wrightem. W tamtym spotkaniu było widać brak regularności Walijczyka. Moim zdaniem dopóki buki się nie nauczą, że Cross to światowy top darta to będą właśnie wystawiać kursy w okolicach 1.4, a my powinniśmy to wykorzystywać. Choć nie uważam Claytona za ogórka to Cross po takim kursie jest idealny do dorzucenia na kuponik. Dalej standardowy becik na Mensura. Czasami mi się to odbija w późniejszych rundach i zapewne będę musiał odbić od jego grania po niskich kursach w późniejszych etapach jednak w początkowych rundach to mój standardowy becik. Austriak to idealny zawodnik do obstawiania przeciwko słabszym rywalom. Monotonne rzucanie 100 przekładanych jakimiś 81, 140 i potężna regularność na dablach to coś co powinno bez problemu wystarczyć na Dobeya. Młody Anglik to fajny darter ale on będzie potrafił zrobić 2 maxy w jednym legu, a następnie zaciąć sie na dablu rzucając po 6 lotek w jakieś D8. Mensur powinien to wziąć bez problemu. Na koniec gram na Adrianka, a bardziej przeciwko Hoppowi. Od jakiegoś czasu gram przeciwko Niemcom, bo są dla mnie po prostu żałośni. Idealnie było to widać na German Championship, gdzie tylko 1 z 7 Niemców zrobił średnią powyżej 90. Hopp był pod tym względem jednym ze słabszych i rzucał na zaledwie AVG81 oraz 27% na dablu. Adrianek ostatnio widziany na Grand Prix i tam porażka z Gurneyem. Znając jednak Anglika to nawet bez super formy powinien zagrać na AVG90, a to spokojnie starczy na Niemca. Zbliża się koniec sezonu, większa częstotliwość turniejów i wydaję mi się, że tacy wyjadacze jak właśnie &quot;Jackpot&quot; zaczną grać na bardzo wysokim poziomie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Clayton-Cross
Jonny over 1.5 180-tki 1.50 forbet✅✅✅ IZZI

Jonny ostatnio fajna forma. Prawie ograł Pitę, niewiele zabrakło. Wcześniej potrafił wygrać pierwszy rankingowy tytuł i moim zdaniem to pokazuje, że jest w formie. Walijczyk w formie oznacza też maxy, bo Clayton to potrafi, a i tak najczęściej mamy do czynienia z linią 1.5. Kiedyś dało łapać się taki zakład przy kursie około 1.7-1.8, teraz rzadziej już dostaje się 180-tki w ofercie, więc to też trochę inna sytuacja. Dzisiaj Jonny gra z Crossem, który jest rewelacją tego roku w PDC. Gość niesamowicie wjechał w tour, ale nie uważam, żeby dzisiaj miał wygrać na miękko. Trochę walki powinniśmy obejrzeć, format bo11 niedługi, ale i w nim da się zrobić sporo maxów. Kilka okazji dla Jonnego powinno być, więc myślę, że te minimum 2 zrobi. Kurs nie powala, ale jest dobry do jakichś kombinacji.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Raymond van Barneveld highest checkout @ 2,00 1xbet ✅ 92-60, rzeczywiście troszeczkę szczęścia, ale stara szkoła data akurat w tym aspekcie wygrała;)
Czas na dawno niepraktykowany zwyczaj z mojej strony, a mianowicie chęć wzbogacenia się na lotkach połączoną z typem na forum. Okolo 20.30 rozpocznie się pojedynek doświadczenia z młodością. Faworytem nie może być nikt inny jak legendarny Barney. Nie widzieliśmy go na scenie od dwóch tygodni gdy przegrał z Peterem Wrightem. Teraz powraca na drugą rundę turnieju World Series. A w niej czeka na niego dość niespodziewanie Dmitri. Niespodziewanie, bo chyba niewielu spodziewało się tego, że tak łatwo poradzi sobie z Michaelem Smithem. Było to jednak bardzo jednostronne spotkanie, a rezultat końcowy wynika bardziej ze słabej postawy anglika aniżeli olśniewającej postawy Dreammakera. Nie ujmując mu, to zdecydowanie jeszce nie ten poziom co (nawet będący w słabszej formie) holenderski zawodnik. Owszem, ten mecz może potrwać długo, DvdB może nawet postraszy weterana swoimi maksami, ale najwyższe zejście powinno należeć do Raymonda. Zresztą nie tylko ja tak sądzę, bo np WH wystawił na ten sam zakład kurs zaledwie na poziomie 1.61. A w przypadku buka z którego oferty wziąłem ten zakład to młodzian wyrósł na faworyta w omawianym aspekcie. A z tym nie mogę się nie zgodzić i chociażby dla przeory zagram przeciwko, do czego i Was zachęcam. Dmitri pewnego pułapu póki co nie przeskoczy, formą i średnią raczej nie imponuje. Mam świadomość, że nie wiadomo czego można się spodziewać po RvB po takiej przerwie, ale przy takim kursie warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wade - 1.57/unibet ✅
Gurney więcej 180&#39;s - 1.9/unibet ⛔
Anderson więcej 180&#39;s - 1.57/unibet ⛔

Wade wczoraj mnie dość mocno postraszył, bo ze stanu 4-2 pozwolił swojemu przeciwnikowi wrócić do decidera. Nie mniej jednak poza małymi zacinkami na &quot;dablu&quot; to uważam jego spotkanie za bardzo solidne. Młody Belg gra do tej pory najrówniej, bo w obu spotkaniach zagrał na AVG100+ i gdyby to spotkanie rozgrywało się w takiej samej formule jak wczoraj to nie ruszałbym Wade za nic. Dziś jednak wyruszamy spotkanie do 10 wygranych legów i zapewne będziemy mieli 2/3 przerwy. W takim formacie Van den Bergh traci wiele. Spojrzałem na jego występy w tym roku i jeszcze ani razu nie grał w takiej formule. Wade to regularność, a jego wczorajszy występ przekonuje mnie, że będzie wstanie w tym spotkaniu grać równo i pokonać swojego nieopierzonego przeciwnika.
Lubię grać przeciwko Picie i jego 180&#39;s, bo on w tym aspekcie jest bardzo nieregularny. Rzuca masę 140&#39;s, bo ta ostatnia lotka często nie wchodzi mu w t20. Gurney to maszynka do maxów i chyba poważny kandydat do tego żeby powalczyć na MŚ o coś więcej niż tylko ćwierćfinał. Niesamowity progres w tym sezonie i dobre występy na prawie każdym dużym turnieju. Wczoraj fenomenalny mecz z Whitlockiem i aż 5 maxów. Pita grał o 2 legi krócej i rzucił 3. Podejrzewam, że obaj Panowie pograją około 17 legów i rzuca sporo maxów. Wystawiłbym tutaj maksymalnie 1.7, bo mniej więcej taki kurs byłby odpowiedni.
Na koniec Gary i jego maxy. Wczoraj zaledwie 1, ale przeciwnik nie wymagał więcej. Price poprawił się pod względem 180&#39;s jednak nadal nie rzuca ich jakoś dużo. Dzisiaj powinien troszeczkę postraszyć Szkota, a gdy ten czuję zagrożenie to potrafi rzucać b2b 180&#39;s. Fajny kursik żeby wrzucić do jakiegoś dubla albo tasiemki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MVG-Cross 6-4-&gt;10-4, spoko...
Over 15.5 lega 1.80 forbet⛔

Ciekawe ćwierćfinały przed nami, dwa mecze mają jasnych faworytów i są to MVG oraz Gary. Dwa pozostałe mogą się zakończyć w każdy sposób i na pewno nei bawiłbym się w Maszynę po under 1.70. Mimo że Kosmita jest wyraźnym faworytem w swoim meczu, to przecież Cross pokazał ostatnio, że umie grać na 100+ przez dłuższy czas. Do tego fajne dable, więc nie widzę tutaj lania. Powtórka z niedzielnego finału i te minimum 6 legów Anglika widzę. Jest na krzywej wznoszącej i w końcu ogra Zielonego. Czy to będzie dzisiaj? Ciężko powiedzieć, pewnie nie, ale stać go na solidne postawienie się. Linii o oczko wyższej bym nie ruszał, a 15.5 przy wyrównanych kursach można już spróbować. Najlepiej do jakiejś kombinacji, żeby uciąć sobie 6% podatku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom