>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skrill - Nowe Zasady Weryfikacji od 05.11

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Od 5 listopada ma zmienić się parę rzeczy na skrillu, takie jak prawdopodobny list weryfikacyjny oraz zamknięcie kont, które nie zostały zweryfikowane od momentu wejścia webcam.
(Starych nie będzie to dotyczyć).
Jak dobrze się orientuję, najpierw ma wejść to w odniesieniu do UK.
 
X 0

xar

Użytkownik
Od 5 listopada ma zmienić się parę rzeczy na skrillu, takie jak prawdopodobny list weryfikacyjny oraz zamknięcie kont, które nie zostały zweryfikowane od momentu wejścia webcam.
(Starych nie będzie to dotyczyć).
Jak dobrze się orientuję, najpierw ma wejść to w odniesieniu do UK.
Czyli jezeli ktos ma konto zweryfikowane na 2 sposoby (przed wprowadzeniem 4-etapowej weryfikacji) to nie zablokuja? A prawdopodobny link weryfikacyjny ma polegac na tym ze moga kiedy badz taki ponownie podeslac?
Masz moze jakis link gdzie dokladniej to opisuja?
Thx
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czyli jezeli ktos ma konto zweryfikowane na 2 sposoby (przed wprowadzeniem 4-etapowej weryfikacji) to nie zablokuja? A prawdopodobny link weryfikacyjny ma polegac na tym ze moga kiedy badz taki ponownie podeslac?
Masz moze jakis link gdzie dokladniej to opisuja?
Thx
Nie, wtedy nie zablokują.
Podobnie jak w webcamie nie było dokładnego info od kiedy to wchodzi, tylko zaczęło się pojawiać. (Ja spotkałem ponowną weryfikacje już na jednym UK ale to „mikroskopijny” przypadek).
Także płynie info, że Skrill stracił obroty więc może się to zmieni.
Jak ktoś odczyta mail to prawdopodobnie dostał także zmiany (informacje) które będą od stycznia. W Netellerze podobnie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Także płynie info, że Skrill stracił obroty
Jeśli tak jest w istocie, to Skrill sam jest temu winien i płakać nad tym nie zamierzam.
Konto utrzymuję, choć z niego nie korzystam, a jak będą robić schody lub zechcą jakiejś opłaty to oleje ich ciepłym moczem z nieukrywaną przyjemnością
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś akceptowałem nowy regulamin (przelewów24) w sprawie wpłat do podmiotów hazardowych przy wpłacie na skrill przez p24 , ale kasa normalnie do sportingbet doszła
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dziś akceptowałem nowy regulamin (przelewów24) w sprawie wpłat do podmiotów hazardowych przy wpłacie na Skrill przez p24 , ale kasa normalnie do Sportingbet doszła
Czegoś tu nie rozumiem, więc pytam
Przecież Skrill nie jest podmiotem hazardowym, więc po kiego ch... P24 chcą jakiejś akceptacji?
I druga sprawa
Po przeczytaniu tej klauzuli, wynika, że akceptować ją muszą te osoby polskie i zagraniczne, które za pomocą P24 wpłacają kasę do polskich buków. Gdzieś na forum to cytowalem nawet
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Niestety ale wlasnie to wprowadzili i juz sa limity ????
Mozna jeszcze ta kase jakos odzyskac przynajmniej z beta czy stracona?
Ale miałeś stare zweryfikowane dowodem? Bo o takie mi chodziło, że tych nie ruszają a te bez weryfikacji niestety limity albo zamknięcia.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Ja mam bardzo słabą kamerę w komputerze i jak mam to zdjęcie niby zrobić ? Konto mam stare, już dobrych kilka lat na tamten czas zweryfikowane.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja mam bardzo słabą kamerę w komputerze i jak mam to zdjęcie niby zrobić ? Konto mam stare, już dobrych kilka lat na tamten czas zweryfikowane.
Jeśli wtedy było zweryfikowane to nic robić nie musisz, będzie działało jak wcześniej.
Ci którzy mieli kartę z automatu powinno pokazać iż jest w pełni. (Lecz nie zawsze).
Sporo osób robi sobie selfi i wysyła na adres do weryfikacji po czym w miarę sprawnie jest to sprawdzane przez nich. (Czasem trzeba się przypomnieć)
 
X 0

xar

Użytkownik
Ale miałeś stare zweryfikowane dowodem? Bo o takie mi chodziło, że tych nie ruszają a te bez weryfikacji niestety limity albo zamknięcia.
Tak, jeszcze przed poludniem bylo bez limitow, pozniej patrze a tu juz 500e wprowadzone i nic nie mozna przeslac.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak, jeszcze przed poludniem bylo bez limitow, pozniej patrze a tu juz 500e wprowadzone i nic nie mozna przeslac.
To niestety tak miało być, zgodnie z planem, miałem na myśli iż te co były przez dowod wcześniej a Ty prawdopodobnie depozyt oraz lokalizację?
Można korzystać jeśli byś teraz to zweryfikował.
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Witajcie!
Ktoś ma problemy z weryfikacją przez apkę w telefonie? Nerwy mi już puszczają.
Przód dowodu udało mi się jakimś cudem zeskanować...ale tył w ogóle nie chce zrobić. Jak mam zweryfikować konto inaczej niż przez jakieś debilne web kamerki których nie mam czy aparat który jest za słaby? Pisałem wczoraj e-mail do nich przez formularz...ciekawe ile lat trzeba czekać na odpowiedź.
Ktoś ma jakieś pomysły na weryfikację jak to zrobić? Przez telefon nie chce mi złapać tyłu...a jeszcze jest trzeci krok jakiś to już w ogóle.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witajcie!
Ktoś ma problemy z weryfikacją przez apkę w telefonie? Nerwy mi już puszczają.
Przód dowodu udało mi się jakimś cudem zeskanować...ale tył w ogóle nie chce zrobić. Jak mam zweryfikować konto inaczej niż przez jakieś debilne web kamerki których nie mam czy aparat który jest za słaby? Pisałem wczoraj e-mail do nich przez formularz...ciekawe ile lat trzeba czekać na odpowiedź.
Ktoś ma jakieś pomysły na weryfikację jak to zrobić? Przez telefon nie chce mi złapać tyłu...a jeszcze jest trzeci krok jakiś to już w ogóle.
Jak w ogóle dobrego aparatu nie masz to będzie ciężko, bo tak to wysyłasz w razie dokumenty na ten mail do weryfikacji co kolega podał wyżej i bez problemu zastępuje kamerkę.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Selfie ma być z dowodem czy jak?
Wiecie Panowie ile może trwać taka &quot;ręczna&quot; weryfikacja?
Mają na to około 3 dni, ale mi się zdarzyło, że na drugi dzień była a czasami po 5 i nic dopiero gdy się przypomniałem to ruszyło, więc jak załadujesz to możesz na następny dzień zadzwonić do nich, u mnie to znacznie przyspieszało sprawę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam podobny problem, kamerka nie łapie ostrości na dowodzie. I odrzucili weryfikację, z powodu braku czytelności dokumentu. Ten adres [email protected] na pewno jest prawidłowy? Gdzie jest na stronie skrill podany ten email? Nigdzie nie widzę. Mam obawy wysyłać na ten email dokumenty..
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam podobny problem, kamerka nie łapie ostrości na dowodzie. I odrzucili weryfikację, z powodu braku czytelności dokumentu. Ten adres [email protected] na pewno jest prawidłowy? Gdzie jest na stronie skrill podany ten email? Nigdzie nie widzę. Mam obawy wysyłać na ten email dokumenty..
Bez obaw, jak chcesz to także możesz wysłać na [email protected] . Jak napiszesz na tym, w czym problem to Ci podadzą tego maila wyżej.
 
Do góry Bottom