>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Urugwaj, mecz towarzyski [piątek, 10.11.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kursy forBET
Polska po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej awansowała do przyszło rocznego Mundialu w Rosji, po zasłużonym świętowaniu przyszedł czas przygotowań do najważniejszego turnieju w 2018 roku. Operację Rosja 18 zaczynamy od meczu z Urugwajem, który podobnie jak nasza kadra przygotowuje się do udziału w tych Mistrzostwach. Jest to jedna z najlepszych reprezentacji Ameryki Południowej, grają w niej między innymi tacy zawodnicy jak Cavani z PSG czy Luis Suarez z FC Barcelony. Adam Nawałka rozesłał już powołania dla piłkarzy występujących w klubach zagranicznych, nasi ligowcy otrzymają powołania 3 listopada. W kadrze nie ma dużych zmian w stosunku do ostatnich meczy eliminacyjnych, nie został powołany jedynie Łukasz Teodorczyk, w jego miejsce prawdopodobnie przyjedzie na zgrupowanie napastnik występujący w Ekstraklasie, plotki niosą, że może to być Jakub Świeczok z Zagłębia, który w obecnym sezonie zdobył już 8 goli, czy tak się stanie przekonamy się już w piątek, gdy piłkarze dostaną powołania. Mecz zostanie rozegrany w piątek 10 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.
Zapraszam do dyskusji, wyrażania opinii i analizowania.
 
jeddite 447

jeddite

Użytkownik
Ten mecz to będzie bardzo dobry sprawdzian skuteczności dla obydwu reprezentacji. Uważam że oba zespoły zagrają ten mecz bardzo odważnie w ataku i to przełoży się na bramki w meczu. Mój typ na to spotkanie to BTTS + over 2,5 gol w meczu.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej podał, od siebie proponuję typ na over 1.5 Polaków, kursów jeszcze nie widzę, jak będzie ciekawy kurs to pogram singla ????
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Jak wiadomo w meczu z Polską nie wystąpi jedna z największych gwiazd Urugwaju, czyli Luis Suarez. Napastnik Barcelony od dłuższego czasu uskarża się na ból w kolanie i często gra na środkach przeciwbólowych. Dlatego kataloński klub poprosił Oscara Tabareza, aby nie powoływał 30-latka na listopadowe mecze towarzyskie.
Poniżej pełna kadra Urugwaju na mecz z Polską i Austrią:
Bramkarze: Martin Silva (Vasco da Gama), Martin Campana (Independiente Buenos Aires).
Obrońcy: Diego Godin (Atletico Madryt), Sebastian Coates (Sporting Lizbona), Jose Maria Gimenez (Atletico Madryt), Maximiliano Pereira (FC Porto), Gaston Silva (Independiente), Martin Caceres (Hellas Werona).
Pomocnicy: Guillermo Varela, Cristian Rodriguez (obaj Atletico Penarol), Alvaro Gonzalez (Nacional), Nahitan Nandez (Boca Juniors), Egidio Arevalo Rios (Racing Club), Matias Vecino (Inter Mediolan), Federico Valverde (Deportivo La Coruna), Rodrigo Bentancur (Juventus Turyn), Carlos Sanchez (Monterrey), Nicolas Lodeiro (Seattle Sounders), Jonathan Urretaviscaya (Pachuca), Gaston Pereiro (PSV Eindhoven), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro Belo Horizonte).
Napastnicy: Cristian Stuani (Girona), Edinson Cavani (Paris Saint Germain), Maximiliano Gomez (Celta Vigo).
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Nawałka uzupełnił skład reprezentacji Polski na listopadowe spotkania z Urugwajem i Meksykiem.
W kadrze pojawiły się nowe twarze - Jarosław Jach, Rafał Kurzawa, Przemysław Frankowski i Jakub Świerczok. Wśród zawodników z Ekstraklasy, którzy zostali powołani na najbliższe mecze, są również Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Krzysztof Mączyński, Damian Kądzior i Maciej Makuszewski.
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Nawalka potwierdził że będziemy testować 1-3-5-2. Moim zdaniem przy testach wiadomo zwłaszcza w pierwszym meczu że będą błędy... Bramka dla urugwaju na 90% pewna moim zdaniem
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nawalka potwierdził że będziemy testować 1-3-5-2. Moim zdaniem przy testach wiadomo zwłaszcza w pierwszym meczu że będą błędy... Bramka dla urugwaju na 90% pewna moim zdaniem
O tym, że Nawałka będzie próbował różne warianty, w tym wspomniane 3-5-2 było już słychać głosy wcześniej. W kontekście tej informacji jednak nie jestem w stanie zrozumieć braku powołania dla Salamona. Dla gry trójką obrońców oczywistymi elementami układanki są Glik i Pazdan. Chodzi teraz o znalezienie trzeciego. Kamińskiego wykluczyła kontuzja, tym dziwniejsze dla mnie jest pominięcie Salamonaw takiej sytuacji. Chłopak gra tydzień w tydzień w takim ustawieniu w Serie A. Jeśli w składzie jest Cionek. który mnie w ogóle nie przekonuje i gra szczebel niżej to moim zdaniem decyzja co najmniej dziwna.
A Wy co myślicie na ten temat?
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Polska - Urugwaj (Mecz towarzyski)
Typ: Liczba goli w meczu +2.5 (powyżej) ⛔
Kurs: 2.26 (STS)⛔

Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Jak już wspomnieli moi szanowni przedmówcy, Nawałka będzie testował ustawienia i sprawdzał niektórych zawodników, ponieważ nie można zawsze grać &quot;betonowym&quot; składem i dobrze jest wypuścić na boisko kilka &quot;nowych&quot; nazwisk aby poczuli się częścią reprezentacji. Mecz zapowiada się ciekawie i powinien być dość otwarty jeśli chodzi o wynik dlatego typuję - over. 2.5 jeśli chodzi o bramki. Liczę na to, że &quot;nowi&quot; napastnicy - Świerczok i Wilczek będą chcieli błysnąć w tym meczu ale skoro Lewy nie zagra to w takim razie chyba gracze Urugwaju szybciej zrobią tego overa...
Odnośnie obrony i Salamona rzeczywiście sytuacja jest trochę dziwna bo w takim meczu, trener powinien zamiast 31-letniego Cionka powinien dać szansę młodszemu i trochę bardziej dynamicznemu zawodnikowi jakim jest Salamon. No cóż... niezbadane są wyroki Nawałki.
Edit: Było dziś prawie wszystko - dobry browar w dłoni, historyczne pożegnanie Boruca z kadrą, był doping kibiców i elegancka oprawa na trybunach. Czego zabrakło? Bramek. Urugwaj rzeczywiście miał wyje... i się z tym nawet specjalnie nie kryli ale Orły i &quot;zmiennicy&quot; też niczym nie zachwycili. Pobiegało sobie towarzystwo, popróbowało sobie spokojnie kilku akcji i już. No nic. Mały bet = mała strata. It happens ale kurcze...jednak pewien niedosyt pozostał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Urugwaj
over 2.5 gola @ 2.29
buk: Bah

Jedyny typ jaki narzuca mi się na to spotkanie jest to over w postaci goli. Powołania obu zespołów są już nam znane, a odkąd przeczytałem, że trenera Nawałka chce wyjść ustawieniem 1-3-5-2 to ten over jeszcze bardziej mnie przekonuje. Dla reprezentacji Polski jest to pierwszy z poważnych sprawdzianów, bowiem dawno już nie graliśmy z zespołem z Ameryki Płd., który prezentuje całkowicie inny styl. Nawałka w tym spotkaniu zapewne będzie próbował kilku wariantów, bo od tego są takie spotkania, a tym bardziej przed tak wielką imprezą. Nie spodziewam się natomiast sensacji w wyjściowej jedenastce i ta będzie zbliżona albo taka sama co w ostatnim spotkaniu eliminacji. Jeśli chodzi o ustawienie 1-3-5-2 to nie chce mi się jakoś w to wierzyć, że wyjdziemy aż tak mocno ofensywnie. Wydaje mi się, że do takiego ustawienie dojdzie w trakcie spotkania, a do pozycji defensywnego pomocnika będzie przesuwany Pazdan, który już kiedyś grał na tej pozycji. Chciałbym zobaczyć jak sobie znowu radzimy na dwóch napastników. Cieszy fakt, że swoją dobrą dyspozycję potwierdzili Lewandowski, Grosicki czy też Glik. Zespół Urugwaju przyjeżdża lekko osłabiony, bowiem na boisku nie zobaczymy Suareza. Jednak mając w składzie Cavaniego czy też Gomeza z Celty Vigo, nasza obrona ma się czego obawiać. Tabarez powołał także dwa wielkie talenty: Rodrigo Bentancura i Federico Valverde, którzy bardzo dobrze poczynają sobie w swoich klubach. Nie zapominajmy też o Diego Godinie czy Gimenezie. Kurs jest naprawdę wyśmienity na over. Oba zespoły mają w swoich składach armaty, które na pewno wystrzelą. Obie drużyny będą szukały nowych wariantów czy ustawień, które z pewnością powinny przynieść gole. Nie obawiam się tego, że to spotkanie będzie należało do nudnych, tu będzie się działo!​
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Martin Caceres nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji Urugwaju przed meczami z Polską i Austriąk. 30-letni obrońca grający na co dzień w Veronie doznał kontuzji w ligowym meczu z Cagliari w niedzielę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Urugwaj
obie strzelą @1,9
forBET
powyżej 2,5 gola @2,3 forBET
Lewandowski strzeli @2,5 forBET
Cavani strzeli @2,75 forBET
Moje propozycję na ten mecz przedstawiają się następująco, mój główny typ na ten mecz to obie strzelą, po pierwsze od początku eliminacji do MŚ 18 zagraliśmy 10 meczów eliminacyjnych + jeden towarzyski ze Słowenią, tylko w 2 potrafiliśmy zachować czyste konto, na wyjezdzie z Rumunią i u siebie z Kazachstanem, a nie ma się co oszukiwać, że Urugwaj przewyższa praktycznie wszystkie ekipy, z którymi graliśmy w tym okresie, więc szczerze mówiąc nie wierzę, że uda nam się zagrać na zero z tyłu. Na nasze szczęście z przodu prezentujemy się już o wiele lepiej i szczególnie forma strzelecka Lewego gwarantuje nam w większości meczy gole, dlatego uważam, że całkiem fajny typ jest na bramkę Lewandowskiego, tym bardziej, że wykonuje on i rzuty karne i wolne. Odnośnie typu na powyżej 2,5 gola to wyżej dobrze opisał to ibis i nie mam w sumie nic więcej do dodania w tej kwestii, ostatni typ to bramka Cavaniego, podobnie jak u nas Robert tak w Urugwaju największą gwiazdą i głównym egzekutorem jest napastnik PSG, tym bardziej pod nieobecność Suareza, większość akcji będzie grana na niego, jakiej klasy to jest piłkarz to każdy wie, a o naszej obronie napisałem wcześniej. Słowem podsumowania wydaje mi się, że wszystkie tu wymienione przeze mnie typy mają szansę siąść, a jak będzie przekonamy się w piątek wieczorem. Zapowiada się super mecz na Narodowym, mam nadzieję, że Polscy kibice poniosą Naszych Orłów do wygranej, choć sam wynik w meczu towarzyskim jest sprawą drugorzędną to fajnie by było mieć takiej potentata na rozkładówce ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Urugwaj Polska - czyste konto w I połowie: NIE 2,30 forBet ⛔
O overze, czyli dlaczego może być kilka bramek w tym spotkaniu opisali wcześniej deserteagle oraz ibis , a dołożył waldi1979 , dlatego ja krótko. U nas w ekipie mają być eksperymenty taktyczne, a wydaje mi się, że od początku meczu Polacy wyjdą w nietypowym dla nas ustawieniu. Ewentualnie w trakcie gry, w zależności od tego, czy to będzie zdawać egzamin, powinniśmy widzieć korekty. Z tego powodu w I połowie nasza ekipa może grać niepewnie z tyłu. W tych eliminacjach mieliśmy wystarczająco dużo problemów w obronie, do tego wypadł najlepiej w ostatnim czasie grający defensor, czyli Łukasz Piszczek. I połową spotkania z reprezentacją pożegna się Artur Boruc. Na jesieni już praktycznie nie grał (tylko w pucharze), co może mieć odbicie na dyspozycji.
W ekipie Urugwaju brak będzie co prawda Suareza, ale jest będący w niezwykłym gazie Cavani. Do pomocy będzie miał Stuaniego, który ostatnio co mecz to gol w Gironie.
Myślę, że w piątek zobaczymy bardzo ciekawy i ofensywny mecz. W Urugwaju ma kto strzelać, a u nas w ostatnim czasie gorsza gra obronna + zapowiadane eksperymenty w składzie. Możemy zobaczyć kilka bramek, a worek powinien się rozwiązać już w I połowie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mam mieszane uczucia co do systemu 3-5-2. Na temat bezsensowności takiego ustawienia pisano książki, ale piłka się zmienia i coś co już się wydawało stare powraca do łask i daje radę. Próba adaptacji tego systemu we współczesnej piłce jest możliwa przy potwornej eksploatacji fizycznej skrzydłowych oraz przy uniwersalnych umiejętnościach reszty - stąd część mocnych zespołów stosuje to ustawienie. Wychodzi na to, że szykujemy zespół na rywalizację z mocniejszymi żeby ugrać wynik. Wesołą piłką, jak do tej pory, może się to nie udać, zwłaszcza jak dostaniemy w grupie trzy potencjalnie silniejsze lub równe zespoły. Osobiście mam wrażenie, że celem będzie sprawdzenie, jak poradzimy sobie z lepszymi zawodnikami w ustawieniu 5-3-2 i grze blokiem oraz czy mamy umiejętności aby przechodzić do 3-5-2 i utrzymać formacje. Inna sprawa, sądzę że 3-5-2 to będzie zmiana zadaniowa, nie kluczowe ustawienie, którym mielibyśmy grać. Gra naszej reprezentacji stała się dość przewidywalna i prosta. Dla światowego topu proste 4-2-3-1 to żadne wyzwanie. Dlatego dobrze, że jest chęć do testowania czegoś nowego.
Pytanie czy mamy zawodników do takiego grania. Glik ma doświadczenie w kierowaniu trójką obrońców, reszta mniej. Do tego fakt, że o ile Glik poniżej pewnego poziomu nie schodzi, o tyle reszta obrony razem z Pazdanem jest niepewna. Ostatnio już lepiej było. Z przodu jest potencjał, jeśli mamy nowości stosować zadaniowo, do grania 90 minut różnymi wariancjami 3-5-2 nie starczy sił.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Nie będę powielał typów na o 2,5, bo też wydaje mi się , że wejdzie jak w masło przy kombinowanej obronie.
Mój typ na mecz dla lepszego oglądania:
Boruc strzelcem bramki kurs w Fortunie 30 na to zdarzenie. Jak wiadomo ostatni mecz w karierze reprezentacyjnej Króla Artura. Ma zagrać do 44 min i jak wywalczymy rzut karny to ciśnienie w Warszawie będzie by to właśnie Artur strzelał (a tym większe prawdopodobieństwo,że Lewy może nie zagrać). Dla fun&#39;u za jakąś przyszłowiową dyszkę myślę,że można spróbować.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Bez przesady. Reprezentacja to nie Legia. Na taki cyrk można było sobie pozwolić w lidze przy wysokim prowadzeniu, ale nie na Narodowym.
 
H 52

hadal

Użytkownik
Polska - Urugwaj 2 Uni 2.95
Lewandowski nie zagra wiec Polska traci 50% wartości. Nie wiem kto mialby strzelać dla nas bramki.Dla Urugwaju zaś ma kto strzelać, plus eksperymentalne ustawienie w obronie wiec typ na Urugwaj 2.95 wydaje sie w tej sytuacji do grania
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Podpisuje się pod tym. Jakoś nie widzę tego meczu w roli faworytów.
Lewy nie zagra, Pazdan też pod znakiem zapytania.Testowanie nowego ustawienia, a obronę mieliśmy zawsze dziurawa. Dodatkowo nie mamy napastników. Świerczok? Nie ta półka.
Ja idę dalej i gram:
Urugwaj wygra bez straty gola @ 4.80 Unibet.
Wynik 0:2 lub 0:1 bardzo możliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom