>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 1. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie: Besiktas - Monaco
Typ: Besiktas i over 2.5

Kurs: 3.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam wszystkich serdecznie. Nikogo pewnie nie zdziwi ze stawiam na rewelacyjnie radzacy sobie w tej edycji ligi mistrzów Besiktas. W poprzednim meczu Monaco przegralo u siebie z klubem ze stolicy Turcji 1:2, podobnego rezultatu spodziewam sie i tym razem. W druzynie gosci nie zagra prawdopodobnie Radamel Falcao wiec spore oslabienie w ofensywie, dodatkowo trudny teren moze przeszkodzic ekipie z ksiestwa w wywiezieniu dobrego rezultatu. Przypomne ze Besiktas wygral u siebie mecz z Lipskiem 2:0 i 1:3 na wyjezdzie z FC Porto.
⛔ 100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagradzanych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostanie dodanych 2 nowych bukmacherów:
    - BetrallyZaktualizowana lista, już z nowymi bukmacherami, jest do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany jeszcze bardziej uatrakcyjnią zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Maribor
Typ: 1(-3)
Kurs:
1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przed nami pojedynek Dawida z Goliatem. Pierwsze starcie skończyło się pogromem 0-7 na wyjeździe. Nie widzę przeciwwskazań dlaczego tego wieczoru miało być inaczej. Niesamowita linia ataku, która rozmontowuje autobus Mourinho, a na przeciwko outsider ze Słowenii. Maribor zrobił swoje awansował premie wpadły na konto klubu i piłkarzy, a dalej nie mają co tu szukać. Klopp zapowiedział, że wystawi najsilniejszą jedenastkę. Zapowiadają się kolejne grzmoty, nokaut i aplauz wypełnionego Anfield.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Napoli-Manchester City
Typ: 1
Kurs 2.75
Buk Fortuna
Analiza: 4 kolejka spotkań piłkarskiej ligi mistrzów, Napoli na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Manchesteru City. Bukmacherzy mniej więcej po równo wystawili kursy na to spotkanie, w pierwszym meczu Manchester City wygrał 2:1 , ale goście z Włoch nie wykorzystali jedenastki , teraz jeżeli napoli nie wygra to można powiedzieć iż pożegna się z ligą mistrzów w obecnym sezonie, bowiem Szachtae raczej punktów z zespołem Feyenoordu u siebie na stadionie nie straci, wygrał na wyjeździe i był tam zespołem znacznie lepszym, natomiast w pierwszym spotkaniu pomiędzy ekipa Manchesteru oraz Napoli mogło paść więcej bramek, obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji , obie grają ofensywną piłkę więc uważam że w tym spotkaniu będzie podobnie i żadna z drużyn nie będzie tutaj grała defensywnie dlatego że to z takim potencjałem ofensywnym im po prostu nie przystoi. Tak więc ja na ten mecz mam kilka ciekawych typów, myślę że zobaczymy bramki po obu stronach to prawie na pewno , można pograć over 2.5 braki, może nawet bramkę więcej . Poza tym tak jak wspomniałem wcześniej gospodarze powinni się bardziej postarać bowiem jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy, bowiem jak Napoli tutaj przegra a Szachtar wygra swój mecz to będzie miał już nad ekipą z Włoch 6 punktów przewagi i 2 spotkania do końca, czego raczej już Neapol nie zdoła odrobić...
⛔ 100
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Slovan Bratyslava
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, jutro o godzinie 14:30 odbędzie się spotkanie, w którym kazachski zespół Barys Astana podejmie u siebie słowacki Slovan Bratislava.
Moim typem na ten mecz jest czysta jedynka po kursie 1.62.
Zaczynając od gości to grają fatalnie na wyjeździe. Ich wyjazdowy bilans w tym sezonie KHL to 1 zwycięstwo, 1 porażka po dogrywce i 10 porażek po trzech tercjach gry. W bramkach wygląda to następująco:
-zdobytych: 16
-straconych: 45
Aktualnie zajmują 12(przed ostatnie) miejsce w zachodniej konferencji.
Uważam, że nie uda im się przerwać fatalnej passy porażek szczególnie, że wyjazdy drużyn do Kazachstanu nie należą do najprzyjemniejszych.
Drużyna gospodarzy w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze, zajmując 4 miejsce we wschodniej konferencji.
Na 14 spotkań u siebie w tym sezonie wygrali 7, w tym ostatni mecz z Jokeritem Helsinki(3 miejsce w zach. konf.) 4:0.
Myślę, że gospodarze w podobny sposób rozprawią się z drużyną ze Słowacji, dla której może to być siódma porażka z rzędu na wyjeździe.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Liga Mistrzow
Godzina: 18:30
Spotkanie AEK- Rosa Radom Handicap [0-12,5]
Typ:2
Kurs: 1,90
Bukmacher Unibet
Analiza.Czas na pojedynek w Lidze Mistrzów męzczyzn.W tym spotkaniu napewno faworytem jesty zespół gospodarzy AEK.Jednak narazie niczego specjalnego niepokazuja i zajmują 6 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.Na ten wynik składa się 1 zwycięstwo po dogrywce i przegrali 2 pojedynki.W ostatniej kolejce przegrali po zaciętym pojedynku z Banvit 70-74.Ich przeciwnik nasza drużyna Rosa Radom spisuje się jeszcze gorzej ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.Dotychczas przegrali wszystkie 3 spotkania.W ostatnim swoim meczu doznali porażki na swoim parkiecie z Venezia 71-61.Jednak niesądze żeby w tym meczu przegrali bvardzo wysoko i uważam że uda się im nawiązac walke z swoim przeciwnikiem i jeżeli przegrają to kilkoma punktami.
✅ 90
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Sevilla - Sp. Moskwa
Typ: 2 (handicap 0-1)
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam
na początek nowego miesiąca wybieram spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Sevillą a Spartakiem Moskwa.
Jak zapewne część forumowiczów pamięta Spartak wygrał u siebie z Sevillą w ostatniej kolejce 5:1.
Sevilla ma poważne problemy w obronie w ostatnim czasie( 4-0 z Valencią, 1-0 z Athl. Bilbao) i choć jako gospodarze ostatnio wygrywają to liczę ,że Spartak poczuł krew w ostatniej kolejce. Może nie wygrają z łatwością ale zapewne biorąc pod uwagę rangę rozgrywek...w końcu to Liga Mistrzów przyłożą się niesamowicie tym bardziej , że mają realne szansę na wyjście z grupy.
Liczę ,że dziury w obronie Sevilli dadzą znać o sobie i Spartak strzeli gola lub dwa i dowiezie przynajmniej remis...który w rezultacie wypełni mój typ ;) .
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godz: 20:45
Spotkanie: Szachtar - Feyenoord
Typ: Facundo Ferreyra strzeli gola
Bukmacher: Millenium
Kurs:2,00

Witam, na jutro upatrzyłem mecz, w którym myślę może paść kilka goli, gdyż obydwie drużyny lubią grać ofensywnie. Strzelca gola upatruje zaś w osobie Argentyńczyka, który jest w tym sezonie podstawową 9 w drużynie Szachtara i często ostatnio trafia do bramki rywala. Szczególnie dobrze czuje się na stadionie Charkowa gdzie Szachtar rozgrywa swoje mecze, gdzie w ostatnich 5 meczach zawsze zdobywał co najmniej 1 gola, min. w meczu z Napoli. Myślę,że ten typ jest pewniejszy niż handicapy ( na czysty win kurs bardzo niski) ponieważ Feyenoord może się postawić, jednak jeśli gospodarze myślą o awansie muszą wywalczyć w tym meczu 3 pkt....
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - RB Lipsk
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna

Walka w grupie G ciąg na 1 miejscu nieoczekiwanie Besiktas z kompletem zwycięstw i to oni najprawdopodobniej wyjdą z grupy ale kto zajmie 2 to zaszczytne miejsce? nie wiem ale szanse mają wszyscy, ponieważ ta grupa jest bardzo wyrównana, nie mam pojęcia kto jutro zatriumfuje ale jestem pewien że padnie tam dużo bramek, skąd ta pewność? zacznijmy od ostatniego meczu który zakończył się 3:2 dla drużyny z Lipska, i to nie był przypadek obie drużyny lubią dużo strzelać to pokazuje liga zarówno portugalska i niemiecka, jutro zapowiada się ostra walka o awans być może jakiaś 11 w ferworze walki, ja na to liczę, mam nadzieje że się niezawiodę :p
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Slovan Bratyslava
Typ: Nigel Dawes strzeli gola łącznie z dogrywką i decydującym rzutem karnym
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna

Podobnie jak kolega wyzej nie mam watpliwosci, ze kazachski reprezentant KHL pokona zespol ze Slowacji. Szukajac lepszego kursu na ten mecz mysle ze znalalem calkiem fajne zdarzenie z wielkim prawdopodobienstwem wejscia. Najlepszy strzelec ligi kontra najslabsza defensywa tutaj samo sie nasuwa rozwiazanie. Uwazam ze snajper reprezentacji Kazachstanu i Barysu poradzi sobie i przynajmniej raz ulokuje krazek w bramce Slovana. To zawodnik ktorego niezaleznie od tego czy wystepuje w Barysie czy w kadrze narodowej krazek po prostu szuka. Swietny technicznie z dobra jazda na lyzwach i niesamowitym instynktem strzeleckim. Nieprzypadkowo w tym sezonie juz 25 razy zaskoczyl bramkarzy przeciwnikow - uwazam ze jutro ten dorobek sie powiekszy. Mysle ze musialaby wydarzyc sie jakas katastrofa zeby ten hokeista kanadyjskiego pochodzenia jutro nie zaliczyl bramki. Zwlaszcza ze przeciwko slabej obronie Slovana tych okazji powinien miec sporo
Pozdrawiam i powodzenia
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina; 20;45
Spotkanie; Tottenham – Real
Typ; Wygrana Tottenhamu
Kurs; 3,17
Bukmacher; Milenium

Analiza; Do ciekawego spotkania dojdzie w Londynie gdzie Tottenham podejmie na swoim boisku Real Madryt w ramach 4 kolejki grupy H Ligi Mistrzów. W tym spotkaniu ja osobiście uważam że faworytem w tej konfrontacji są Koguty prowadzone przez trenera Maurcio Pochettino. Gospodarze
w tabeli zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów mając na koncie 7 strzelonych bramek i 2 straconych. Tottenham ma serię 2 porażek pod rząd przegrywając 2:3 z West Ham United i tym samym odpadli z Pucharu Ligi oraz z Manchesterem United 0-1 w lidze. W tym spotkaniu w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Wanyama, Lamela którzy są kontuzjowani.
Real w tej grupie zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 7 punktów i bilansem bramkowym 7-2. Królewscy w tym sezonie nie są w najlepszej dyspozycji, ponieważ w lidze mają już 8 punktów straty do lidera a ostatnio przegrali z Gironą 2-1. Po za tym ich największa gwiazda ( Ronaldo) jest bez formy nie prezentuje nic dobrego. A żeby tego było mało to Real zagra dość mocno osłabiony w tym meczu bo nie zagrają tacy zawodnicy jak Bale, Carvajal, Varane, Navas, Vallejo, Kovacić, którzy są kontuzjowani. Dobrą wiadomością dla gospodarzy jest fakt że do składu na to spotkanie wraca Harry Kane, który ostatnio odpoczywał z powodu kontuzji. Liczę tu na drużynę gospodarzy, którzy w poprzedniej kolejce zremisowali z Realem w Madycie 1-1 i na swoim boisku powinni zdobyć 3 punkty i tym samym zająć 1 miejsce na koniec rozgrywek grupowych w Lidze Mistrzów.
✅ 217
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Rangers @ Vegas
Typ: Rangers reg.time
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po wczorajszym niepowodzeniu próbuje dziś zagrać na stołecznych strażników w singlu.
Vegas się posypało w kontekście &quot;netminder&quot; i wspólnie z Arizoną w grze mają już czwartego bramkarza, z tym, że Rycerze mają dopiero 11 mecz przed sobą dzisiaj w MSG. Dansk nie zagra przez co najmniej tydzień w skutek presunięcia na Injury List, więc do bramki od pierwszych minut wjeżdza prawdopodobnie 24-letni Maxime Lagacé a jego backup będzie ściągniety z juniorskiej ligi Dylan Ferguson z bilansem 4-9-0 w WHL.
Rycerze z Nevady zaczynają pierwszy w historii road trip. Po meczach w Nowym Jorku w ciągu 5 dni zagrają w Bostonie, Ottawie i Toronto także jestem niemalże przekonany o tym że osuną się nieco w dół tabeli konferencji.
Rangers w pelnym składzie przystąpi do tego spotkania. Król Henryk w bramce, trzon obrony to głównie Kevin Shattenkirk który wrócił do domu przed tym sezonem. Formacja ofensywna też sobie zaczyna nieźle radzić. T.J Miller w formie, czekam aż Zucarello odpali
Spodziewam się zwycięstwa NYR w reg.time i tak zagram, ale i kilku bramek władowanych przyjezdnym
Goalie: Lundqvist (2-4-2) @ Lagacé (0-0-0)
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Turcja, 1 liga kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Galatasaray - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce (handicap -1,5 seta)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Totolotek
Analiza :
Witam. Nowy miesiąc, nowe możliwości. Zaczynam od siatkówki. W Turcji ostatni mecz piątej kolejki pierwszej ligi kobiet i derby Stambułu - Galatasaray podejmie Fenerbahce. Obie drużyny to finalistki ubiegłego sezonu. Fenerbahce nie dało najmniejszych szans Galatasaray i pewnie wygrały wszystkie trzy mecze finałów po 3:0. Ten sezon do tej pory cztery zwycięstwa i tylko trzy stracone sety. Galatasaray gorzej weszły w sezon, dwa zwycięstwa i dwie porażki. Porażki z Vakifbankiem i Eczacibasi zdecydowane, z Vakifbankiem 0:3, sety do 19,15,18, z Eczacibasi 1:3, sety do 23,16,19 i wygrany do 22. Fenerbahce lepsze od tych dwóch zespołów więc myślę że będzie podobny wynik, wiecej jak jednego seta siatkarki Galatasaray nie powinny ugrać. H2h zdecydowanie na korzyść Fenerbahce, ostatnie szesnaście spotkań wygrały 3:0 lub 3:1.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool : Maribor
Typ: powyżej 4,5
Kurs:
2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza: Liga mistrzów to oczywiście rozgrywki dla najlepszych, Liverpool w ostatnim spotkaniu w Mariborze wygrał aż 7:0, tym razem gra u siebie i nie bedzie zamierzał tracić punktów tym bardziej, ze ich przeciwnicy w grupie są (jak na ich poziom) wymagajacy. Gospodarze dwa razy zremisowali ze spatakiem i Sevillą, natomiast Maribor to tylko chłopcy do bicia, którzy w lidze mistrzów nie mają doświadczenia. Jak dla mnie kurs trochę niski, jednak warto zagrać. Jutro Klopp zademonstruje nam prawdziwe show ????
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
Typ: Detroit (hc -3,0)
Kurs: 1.75
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Rozgrywki na dobre się rozkręcają. Jedna z gorszych drużyn zachodu gra z jedną z lepszych drużyn wschodu. Pomimo sentymentu do LAL nie widzę wielkich szans na zwycięstwo Jeziorowców. Detroit gra trzeci mecz na zachodzie pod rząd. Po ograniu GSW i LAC przyszła kolej na nieco słabszego przeciwnika. Według mnie z powodzeniem ograją LAL. Choć jest to NBA i może przytrafić się przykra wpadka. Osłabień znaczących w Detroit brak. Jest początek sezonu. Tłoki powinni mecz na spokojnie ogarnąć. W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonali LAL. Tak też powinno być dziś w nocy.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham – Real Madryt
Typ: 2 - wygra Real
Kurs: 2,27
Bukmacher: - Fortuna
Witajcie, nowy miesiąc, nowe emocje. Cóż pisać o tym meczu, z kim by Real nie grał, nie wiem w jakiej marnej byłby dyspozycji, nie ma takiej drużyny na naszej planecie z którą nie mógłby wygrać. Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Oczywiście to fakt, że Real nie jest w najmocniejszej formie i w hiszpańskiej lidze zawodzi. Tym bardziej sądzę, że będzie się chciał pokazać w Lidze Mistrzów. Ronaldo się też w końcu otworzy i zacznie strzelać udawadniając, że jego prymat na światowym parnasie footballu nie jest tylko przyzwyczajeniem do nazwiska.
Po ostatnim meczu Zizou powiedział: „Nic mnie nie martwi, będziemy mieli lepsze dni”. Myślę, że ten lepszy dzień właśnie będzie 1-go listopada. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Sacramento Kings
Typ: 1 (-5.5 handicup)
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Listopad otwieram o 00:00 z Indiana w domu z Kingsami. Gospodarze jak tak dalej pójdzie będą grali w playoffach i strata Georga wcale im krzywdy nie zrobiła. W domu zniszczyli Brooklyn i myślę że to lepsza i tak ekipa od Sacramento, wygrali również z San Antonio wiec czym niby goście mają im zagrozić? Oladipo Sabonis Joseph czy Collins ogólnie sporo tam młodych talentów, w sumie co mecz punktuje 10 graczy potrafili niezłej Minesocie rzucić 130 punktów. Poza tym są już w domu po serii wyjazdów i to goście muszą do nich lecieć z zachodu po dwóch miazgach w tym 27 z Wizzami w domu. Jakoś tak wszystkie argumenty składają się w stronę Indiany i ciężko szukać argumentów u gości. Jedni i drudzy zgoła inne cele, Pacers na pewno będą chcieli łapać playoffy na słabym wschodzie, a Kingsi raczej szukac 1-2 w drafcie bo tam obecnie jest dramat po odejściu Cousinsa.
✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mlodziezowa Uefa
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sparta Praga u19 - Salzburg u19
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: forBet
Analiza:
Nowy miesiac, nowy ja chcialoby sie powiedziec ????
W tym miesiacu mam zamiar wstawiac typy pewniejsze z kursami oscylujacymi od 1.5 - 3
Do rzeczy ???? na jutro wybralem spotkanie &quot;mlodej LM&quot;
Zaczne od Sparty. Klub ktory w poprzedniej rundzie pokonal Bordeux w dmumeczu odpowiednio 4:0 u siebie i 0:1 na wyjezdzie. Jesli chodzi o mecze na arenie miedzynarodowej Sparta nie ma sie wiecej czym pochwalic...
Salzburg zas w ostatniej rundzie pokonal zespol z luksemburgu - Dudelange 3:1 i 0:4
Wiadomo luksemburg to nie jakas potega ale jak poszperamy dalej to mozemy znalesc ze w tym roku ta druzyna pokonala takie potegi jak Benfica, Atl. Madryt, Barcelona czy Psg z ktorym wygrali az 5:0 :eek:
Mysle ze nie ma sie co dlugo zastanawiac tylko grac. Jutro kursy na gosci mysle ze spadna do jakiegos 1.5 tak jk dzis na ajax z mloda legia ;-)
Inne propozycje ode mnie na jutro to Feyenord u19, Aston villa i Liberec
Weszlo ? Daj reputacje
Powodzenia

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham – Real Madryt
Typ: 2/BTTS
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznę od tego że jedni jak i drudzy złapali zadyszkę, mniejszą czy większą to bez różnicy. Koguty w tym sezonie swoje mecze domowe rozgrywają na Wembley gdzie poza kilkoma wyjątkami nie wiedzie im się dobrze. Prawdopodobnie od pierwszej minuty wystąpi Kane ale czy będzie gotowy na 100%? Nie jestem tego pewny. Do gry wraca również moim skromnym zdaniem najlepszy zawodnik Totków czyli Dele Alli, gol dla gospodarzy w tym meczu z całą pewnością padnie, ale... No własnie, przeciwnikiem będzie Real Madryt który w europejskich rozrywkach potrafi grać jak mało kto, tym bardziej w tak ważnym i prestiżowym spotkaniu.
Królewskim nie idzie gra na własnym stadionie ale na wyjazdach radzą sobie świetnie poza ostatnim wypadkiem przy pracy z Gironą. Stawiam że w końcu odblokuje sie Ronaldo, a swoje 3 grosze dorzuci Benzema i niezawodny Isco. Widzę tu wysoki wynik typu 2:3 lub 1:3.
Grającym z fartem! ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom