>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włochy - Serie A 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
182.5 po kursie 1.66 to żyła żłota.
Do tego meczu dodam dodatkową analizę i screen, także będzie się można o to oprzeć ;)
Gdzie masz tak słaby kurs na taką linie? Na Unibecie mam 1,71 na over 181,5 i to gram. Gram tez over 4,5 po kursie 2,95. Perugia w mega gazie, Atan i Zajcew potrafią dojśc rywala w momencie albo uciec w momencie na kilka pkt. Atak lekko dla Perugii, przyjęcie Lube, środek równowaga, rozegranie raczej też. Oczywiście atut własnego parkietu daje handicap Perugii. Lube tez zepnie tyłki, wczoraj pokonali spory kryzys i walka będzie ostra. Są jednak ekipą bardziej doświadczona i zbilansowaną chociaż forma ostatnio troche niewiadomą. Na takie mecze jednak daje sie 100%. Będzie piekna walka na zagrywki gdzie Lube sobie lepiej poradzi z przyjęciem ale z kolei Perugia ma kim wygrywac piłki ze słabszego rozegrania więc wszystko sie równoważy. Licze na długi spektakl.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Puchar
Spotkanie: Lube Civitanova - Sir Safety Perugia 1:3
Typ: 2 i powyżej 186,5 Zabrakło zaledwie 2 punktów ...
Kurs:
3,90
Godz: 17:30
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

No i mamy finał taki jakiego można było się spodziewać, Perugia bardzo łatwo poradziła sobie z Trentino wygrywając 3:0 i każdy set 25:17 więc było to zwycięstwo bardziej przekonujące niż można było się spodziewać przed meczem a Lube Cibitanova pokonała 3:1 Modene, ale ten mecz już miał swoje emocje...
Bardzo dobry mecz rozegrał Sokolov w Lube zdobył 24 punkty dla swojego zespołu, z drugiej strony zagrał Atanasijevic też zagrał dobrze w ataku prawie 60 % 17 punktów zdobył.
Przed nami bardzo wyrównane spotkanie z minimum 4 a może nawet 5 setami ja jednak stawiam na końcowe zwycięstwo Perugii dlatego kto nie chce ryzykować może obstawić jakiś over w meczu ja jednak łączę te 2 zakłady.
Teraz lekko porównajmy sobie obie ekipy:
Atak: Sokolov - Atanasijevic, daje równo ale jak Serb wejdzie na swój poziom to może sam wygrać mecz
Przyjęcie: Juantorena, Sanders - Zaitsev, Russel, Włosko-Amerykańskie przyjęcie z obu stron, przyjęcie lepsze Lube ale już w ataku lepsza Perugia
Rozegranie: Christenson - De Cecco, tutaj również bardzo wyrównane
Tak więc widzimy, że oba zespoły są mega wyrównane lecz ja patrzę na zespół całościowo i to Perugia jest moim zdaniem w lepszej formie, grają w Bari a więc nikt nie gra u siebie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niezły mecz jak przystało na finał, ale moim zdaniem sędzia się pospieszył odgwizdujac boisko przy meczowej
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
E tam panowie ja mam bol dupy bo w drugim secie zagralem na perugie po kursie 3,5 i oczywiscie pazernosc zawazyla i dorzucilem jeszcze jeden mecz z kursem 1,5 no i niestety. Dobrze ze chociaz ten oover punktowy zagrany przed meczem ledwo siadl.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Vibo Valentia - Revivre Milano 2 @ 1.60 Fortuna 0:3 ✅✅✅;)
Spotkanie jednej z najsłabszej ekip najlepszej ligi świata, czyli włoskiej z mocno obsadzonym w środku stawki Milano. Skład, który zebrała Valentia na ten sezon, jest co najmniej słaby. Do tego ich najlepszy zawodnik, przyjmujący Oleg Antonov, wyjechał aby wesprzeć kontuzjowany zespół Ziraatu Bankasi. Mówiąc któtko Castellana i Sora to jedyne zespoły, z którymi może walczyć Vibo Valentia.
Po drugiej stronie siatki solidna ekipa z Milanu prowadzona przez genialnego Andree Gianiego. O jego kunszcie trenerskim można pisać wiele. Ale wystarczy przypomnieć jego ostanie medale na mistrzostwach z reprezentacjami Niemiec, a wcześniej Słowenii. Czyli umówmy, nie z żadnymi europejskimi potęgami. Potrafi zmotywować jak mało kto. Zebrał bardzo ciekawy skład, ponieważ wielu zawodników, aż pali się żeby trenować pod jego wodzą.
Cebulj, Piano, Abdel-Aziz, Schoot to siatkarze o umiejętnościach, których trudno szukać po drugiej stronie siatki.
17 punktów różnicy dzieli oba zespoły, 5 zwycięstw więcej mają zawodnicy z Milano. Mają o co walczyć, walka o top 10 i play offy jest pasjonująca, a zespoły w dolnych okolicach ósemki dzielą niewielkie różnice punktowe.
Vibo Valentia natomiast pogodzone z walką w play outach. Dla nich ma już nadziei, żeby kogokolwiek przeskoczyć, różnice punktowe zbyt wielkie.
I skład i motywacja i forma po stronie Milano. Niech grają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 220

mm25

Użytkownik
Vibo Valentia - Revivre Milano 2 @ 1.60 Fortuna
Spotkanie jednej z najsłabszej ekip najlepszej ligi świata, czyli włoskiej z mocno obsadzonym w środku stawki Milano. Skład, który zebrała Valentia na ten sezon, jest co najmniej słaby. Do tego ich najlepszy zawodnik, przyjmujący Oleg Antonov, wyjechał aby wesprzeć kontuzjowany zespół Ziraatu Bankasi. Mówiąc któtko Castellana i Sora to jedyne zespoły, z którymi może walczyć Vibo Valentia.
Po drugiej stronie siatki solidna ekipa z Milanu prowadzona przez genialnego Andree Gianiego. O jego kunszcie trenerskim można pisać wiele. Ale wystarczy przypomnieć jego ostanie medale na mistrzostwach z reprezentacjami Niemiec, a wcześniej Słowenii. Czyli umówmy, nie z żadnymi europejskimi potęgami. Potrafi zmotywować jak mało kto. Zebrał bardzo ciekawy skład, ponieważ wielu zawodników, aż pali się żeby trenować pod jego wodzą.
Cebulj, Piano, Abdel-Aziz, Schoot to siatkarze o umiejętnościach, których trudno szukać po drugiej stronie siatki.
17 punktów różnicy dzieli oba zespoły, 5 zwycięstw więcej mają zawodnicy z Milano. Mają o co walczyć, walka o top 10 i play offy jest pasjonująca, a zespoły w dolnych okolicach ósemki dzielą niewielkie różnice punktowe.
Vibo Valentia natomiast pogodzone z walką w play outach. Dla nich ma już nadziei, żeby kogokolwiek przeskoczyć, różnice punktowe zbyt wielkie.
I skład i motywacja i forma po stronie Milano. Niech grają.
Dla mnie pewniejsze iść na punkty powyzej 184.5 1.84 ifortuna
gospodarz na pewno urwie seta jak nie więcej, u siebie czesto urywają sety lepszym zespołom.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Typu nie neguje bo Valentia jest po prostu słaba, ale radzę wziąć pod uwagę że Milano najprawdopodobniej dziś bez swojego najlepszego zawodnika Abdel-Aziz który ma problemy z mięśniami brzucha i już w ostatniej kolejce nie grał, a ten zawodnik to 40 % siły ognia gości.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Padva-Piacenza @1.8 na gosci to promocja jak dla mnie . PADVA ostatnio regres formy a goscie wrecz przeciwnie , wazny mecz w zwiazku z PO . JAKIE zdanie macie na ten temat ? Pozdro
Spore spadki na Piacenze , u mojego buka juz @1.65 takze bez value jakie bylo wczesniej , co sadzicie o tym spotkaniu ? 5setow ? Czy moze Piacka z -1,5 seta ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Milano-Modena over 3,5 @ 1,52 Unibet✅
Nie chce mi sie tutaj wierzyć w jakieś gładkie 3-0.kursy na Modene jak zwykle za niskie. Troche ekipa zagadka, w tym sezonie nie wróże im nic ciekawego. Milano ekipa solidna, wyrównany skład i spokojnie stać ich dzisiaj na wyrwanie minimum seta. 19 listopada padł wynik 3-2 dla Modeny.
Perugia-Valentia 3-0 @ 1,41 Unibet✅
No tutaj tylko jakieś kompletne olanie sprawy mogło by sprawic, ze goście wyrwią jakiegos seta. Perugia potęga w ataku, mega forma. Chyba tylko Oni mając dobry dzień na przyjęciu mogli by powalcyczyc jak równy z równym przeciwko Zenitowi np. Liderzy serie A póki co nie lekceważą nikogo i ida jak taran.
I jeszcze bet dla zabawy
latina-Trentino 1-3 @ 3,65 Unibet✅
Akurat taki wynik tutaj wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny. Faworyt zdecydowany to goście ale sa bardzo nieregularni. Latina seta może spokojnie ugrać. Ogólnie ten wynik najczesciej ugrywa Trento na wyjazdach więc czemu nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Ravenna dzis gladko ? Jak myslicie ? Dalbym -1,5 albo dw 1-3 win
Raczej nie będzie Nimira.

1.57 w becie, więc po co pchać się do tego krzaka.
Nie kazdy ma beta,podal dobre typy a wybor buka to kazdego indywidualna sprawa
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Perugia @ 1,52 Unibet
To juz czwarte starcie gigantów serie A w tym sezonie. Do tej pory 2-1 dla Perugii, która jest ciągle w wielkiej formie. Ostatnio spotkali sie 2tyg temu w finale pucharu i tam Perugia bo oklepie w pirwszym secie i przegrywaniu już trzema pkt w drugim jednak pewnie wygrała ten mecz. Co by nie powiedziec ich siła ataku jest obecnie ogromna. Nie ma co porównywac zestawień bo było to juz robione wielokrotnie. Mozna powtarzac, ze atak dla nich, przyjecie dla Lube, rozegranie remis- większa reguralność i lepsza zagrywka Christensona jednak chyba wiekszy talent i mozliwość niekonwencjonalnych rozwiązań u DeCecco. Przy takiej potędze ofensywnej w postaci Atana, Russela i Zajcewa, nie trzeba miec idealnego przyjęcia. Lube jest niereguralne w tym sezonie. potrafili przegrac chociazby z Castellaną i męczyc sie w kilku iych spotkaniach ze słabymi rywalami.Perugia wygrywa suwerennie 90% swoich spotkań, publika tez dzisiaj pomoże i ten mam nadzieje wygrany mecz zapewni im juz na 99% pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Zasługuja na to bo do tej pory grają swietnie i nikogo nie lekceważą.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Perugia @ 1,52 Unibet
To juz czwarte starcie gigantów serie A w tym sezonie. Do tej pory 2-1 dla Perugii, która jest ciągle w wielkiej formie. Ostatnio spotkali sie 2tyg temu w finale pucharu i tam Perugia bo oklepie w pirwszym secie i przegrywaniu już trzema pkt w drugim jednak pewnie wygrała ten mecz. Co by nie powiedziec ich siła ataku jest obecnie ogromna. Nie ma co porównywac zestawień bo było to juz robione wielokrotnie. Mozna powtarzac, ze atak dla nich, przyjecie dla Lube, rozegranie remis- większa reguralność i lepsza zagrywka Christensona jednak chyba wiekszy talent i mozliwość niekonwencjonalnych rozwiązań u DeCecco. Przy takiej potędze ofensywnej w postaci Atana, Russela i Zajcewa, nie trzeba miec idealnego przyjęcia. Lube jest niereguralne w tym sezonie. potrafili przegrac chociazby z Castellaną i męczyc sie w kilku iych spotkaniach ze słabymi rywalami.Perugia wygrywa suwerennie 90% swoich spotkań, publika tez dzisiaj pomoże i ten mam nadzieje wygrany mecz zapewni im juz na 99% pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Zasługuja na to bo do tej pory grają swietnie i nikogo nie lekceważą.
wg mnie warto wejsc w Lube po kursie 2.5 na win.. onmi muszą gonic perugie i dzis wszystko zrobią by wygrać.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
wg mnie warto wejsc w Lube po kursie 2.5 na win.. onmi muszą gonic perugie i dzis wszystko zrobią by wygrać.
A Perugia nie zrobi wszystkiego, żeby wygrać? Uzasadnienie kosmicznie dobre.
Dwie wyrównane drużyny. Perugia ma przewagę własnego parkietu. Do tego nie jest do końca wiadome czy zagra w Lube Sokolov. Prawdopodobnie wystąpi, ale zawsze do pierwszego gwizdka istnieje &quot;znak zapytania&quot;.
Uważam jednak, że Perugia zwycięży w tym spotkaniu.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Spory kurs na Verone , chcialem pocisnac -1,5 seta ale czyzby jakies oslabienia ? Wczoraj Berlin mnie
wydymal ???? dorzucilbym Milano albo Ravenne do nich i dbl na podwojenie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Verona raczej bez osłabień. Kurs podyktowano ich ostatnio słabą formą. We środe przeciez męczyli sie niemiłosiernie ze słabutka sorą i było o krok od piątego seta. Nie ruszam tego meczu ze wględu na ich słaba greostatnio.
Ja dzisiaj gram tripelka
Ravenna - 1,5 @ 1,89
Padova- 1,5 @ 1,35
Milano @ 1,25
AKO 3,17 Unibet✅✅✅

Ravenna gra dzisiaj z Latiną, której nic raczej nie grozi. Gospodarze sa ostatnio w bardzo dobrej formie. Maja na prawde fajny i różnorodny skład. Sa na ósmym miejscu i jezeli zależy im na awansie dalej to muszą takie coś wygrywać za 3. Ciężko bedize o lepsze okazje. Latina ostatnio dobry pierwszy set z Trento a potem sie wsyzstko posypało.
Padovy boje sie najbardziej ale równiez mają must win game. grali swietnie pod koniec roku i na poczatku tego ale przyszła spora obniżka jakości gry. Z Piacenza w dwoch pierwszych setach w srode byli bez szans, w trzecim była szansa na wygranie ale sie nie udało. Castellana jest beznadziejna i to mnie podtrzymuje przy tym typie.
Na koniec dorzucam Milano. handi nie dorzucam bo mam w pamieci srodową sytuacje podczas meczu Verona-Sora. Milano w bardzo dobrej formie. bez Nimira ograli Modene. Dzisiaj tez chyba nie zagra jednak i bez Niego maja kim wygrać- Cebulj jest motorem napędowym tej ekipy.
na luzie jeszcze
Trentino- Piacenza dokł. wynik 3-1 @ 3,55 Unibet⛔
Taki wynik znowu wydaje mi sie najbardizej prawdopodobny. Trentino jest nieodgadnione w tym sezonie ale mimo wszystko są ekipą o półke wyżej od będącej mimo wszystko w swietnej formie Piacenzy. U siebie jednak trento jest bardzo mocne.Piacenza mysle, ze urwie seta, pozostałe moga tez byc zaciete ale wyżej stawiam Trentino.
Powodzenia, i licze na kolejna udana kolejkę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom