>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Włochy - Serie A 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gliwiczninie, Trento moze i.przegrało z Perugia 3-0 ale to było tylko gładko na papierze. Kazdy set sie rozstrzygał po.20punkcie a dwa sety byly na przewagi. Ogladałem2sety tego spotkania i Trento stracilo minimum 1seta przez swoje glupie błedy. Dodajmy, że nie grał Uros. Z Lube wcześniej tez niby 3-0 a wszystkie sety blisko i dwa na przewagi.Zibi dobrze napisal, ze muszą w końcu coś zagrac i gonić miejsca 4-5 zeby na dzień dobry nie dostać w PO Lube czy Modeny bo jednak Perugia wygląda mocarnie i chyba weźmie 1 miejsce natomiast Trentino nie skończy za pewne na ósmym. Trentino to taka ekipa krok za Lube i Perugią, pół kroku za Modeną i 2 przed resztą ligi.
A propos Zibi nie wiesz jak tam Kovaacevic?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Gliwiczninie, Trento moze i.przegrało z Perugia 3-0 ale to było tylko gładko na papierze. Kazdy set sie rozstrzygał po.20punkcie a dwa sety byly na przewagi. Ogladałem2sety tego spotkania i Trento stracilo minimum 1seta przez swoje glupie błedy. Dodajmy, że nie grał Uros. Z Lube wcześniej tez niby 3-0 a wszystkie sety blisko i dwa na przewagi.Zibi dobrze napisal, ze muszą w końcu coś zagrac i gonić miejsca 4-5 zeby na dzień dobry nie dostać w PO Lube czy Modeny bo jednak Perugia wygląda mocarnie i chyba weźmie 1 miejsce natomiast Trentino nie skończy za pewne na ósmym. Trentino to taka ekipa krok za Lube i Perugią, pół kroku za Modeną i 2 przed resztą ligi.
A propos Zibi nie wiesz jak tam Kovaacevic?
Z tego co wiem, to Kovacevic doznał lekkiej kontuzji przed meczem z Perugią i od 3 dni trenuje z drużyną więc dziś powinien być gotowy do gry ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam ???? czy tylko ja widze wejście w Ravenne jutro grubo ? kurs @1.65 do zaakceptowania :&gt; czekam na opinie , pozdrawiam
EDIT : Verona z hc -1.5 ?
Edit 2 : dog na Piacenze wygląda ladnie @2.45
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Może jakieś argumenty ? Ravena i grubo ? Na jakiej podstawie.. Latina jest nie obliczalna, potrafili pozamiatać u siebie Lube 3-0, pozatym Latina miała najgorszy kalendarz ze wszystkich mecze z Lube,Veroną,Piacenzą,Trentino,Modeną czyli drużynami 1,2,4,5,6 poprzedniego sezonu. Zaliczyli wpadkę z Castelaną.. no ale teraz powinni zaczać marsz w górę tabeli. Jak dla mnie to Latina po 2.30 u siebie do grania..
A Piacenza u siebie z Trentino to no bet.. wkońcu Trentino musi się przebudzić, chyba nie zapomnieli jak się gra w siatkę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co do jutrzejszych spotkań to raczej nikt nie ma wątpliwości co do overka w hitowym spotkaniu Lube z Perugią. Ja osobiście nie stawiał bym na Ravenne a na pewno nie jakoś grubo... Tam na 3 setach sie nie zakończy więc overek bym także proponował. Ogólnie ja zastanawiam się nad takim zestawem 3 meczami...Ale jeszcze przemyślę do jutra
Lube Civitanoca - Perugia powyżej 182,5 1,67
Latina - Ravenna powyżej 178,5 1,50
Piacenza - Trentino powyżej 177,5 1,51
eFortuna
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witajcie. Pomoże ktoś?
Chodzi mi o mecz Trentino z Modena.
Trentino ostatnie dwa mecze oglądałem i wygląda na to, że wchodzą z formą coraz wyżej i że w końcu im ta gra idzie. Piękny comeback z 0:2 z Latina, ostatnio gładko na wyjeździe z Piacenza.
Ale dawno nie widziałem Modeny, a ciężko powiedzieć na co ich stać na wyjazdach bo grali z potencjalnie słabszymi kadrowo ekipami niż Trentino.
Proszę o jakieś wskazówki, bo aż kusi zagrać na Trentino, a można łapać nawet 2.30 na nich.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No kurs na gospodarzy ponad 2,50 więc kto chce zaryzykować ten śmiało może. Ja jednak idę w over punktowy Trentino i stawiam, że ugrają minimum seta a w dalszej części meczu powalczą i będą krążyć około 20 punktów w każdym secie dlatego mój typ na to spotkanie to:
Trentino powyżej 88,5 1,72 eFortuna 3:2

Do tego zagrały dodatkowo over punktowy w ciągu całego meczu
Padwa - Milano powyżej 179,5 1,52 eFortuna 0:3
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lube- Padova + 19,5 pkt 1,55 eFortuna✅
Spotkanie 11 kolejki włoskiej serie A. Do potentata Cicitanovy przyjezdza solidna ekipa Padovy. Lube jest liderem z 29pkt ale z jednym meczem wiecej od Perugii, która ma punktow 27. Padova z kolei 5 miejsce i bilans 5-5. Sprawdziłem sobie z ciekawości historie spotkan tych dwóch ekip do 2011r i Lube nie wygrało nigdy więcej niz 18pkt. Mało to w ostatnich sezonach Padova reguralnie urywa im sety a i zdarzyły sie dwa tie breaki z rzędu. Tyle z historii. Gospodarze wiadomo faworyt rozgrywek jednak maja być prawo troche zmęczeni po ostatnim przegranym 2-3 boju w Perugii. Wygladali tam świetnie do 20punktu w trzecim secie i potem nagle sie coś stało( oczywiscie swoje zrobił Atan). NIe zdziwiłbym sie jakby dzisiaj nie zagrał albo zagrał mniej Juantorena. Ma on już swoje latka. I oczywiscie ważnym aspektem sa KMŚ, które juz startują we wtorek. Lube jest tam w trudniejszej grupie z Zaksą i oczywiscie Sadą, z która zagrają własnie we wtorek. Bedzie to mecz o 1 miejsce i uniknięcie Zenitu w półfinale. Także myśle, ze Lube dzisiaj bedzie chciało wygrac jak najmniejszym nakładem sił a i Padova to nie są ogórki. Moze skład bez jakiegos wielkiego nazwiska(wiadomo jest Travica czy Nelli) ale wyrównany i solidny. Handicap jest bardzo duży i wystarczy zeby w jednym secie padova zrobiła ponad 20pkt zeby weszedł na spokoju.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Perugia to dziś pewniak dnia 1.44 super kurs zobaczysz ????
Perugia jest u siebie bardzo mocna, nie tracą punktów... Do tego mam też info że chcą wygrać za 3pkt.. Z jednej z for włoskich, wiele osób idzie nawet na 3-0 dla Perugii..
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
info ze chcą wygrac 3-0 ? :eek: dziwne twierdzenie .... składy porównywalne także @1.44 to nie jest jakiś SUPER Kurs , po takim kursie wole Zenit pograc a i dolozyc Milan ewentualnie Modene z siatki kobiet
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Taka mala ciekawostka ...
Perugia nie potrafi wygrac z Modena od 11 spotkan .
Perugia dzis jest faworytem , wlasna hala , kibice itp ale kurs w granicach 1,35 z Modena to jak mina .
Mysle ze pewniejszym typem jest over 3,5 seta po 1,45
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Zaytsev prezentowal dzis tylko swoje tatuaze ... a de Cecco jest na tym swoim &quot; rezegraniu&quot; tak malo konwencjonalny ze to nie porozumienie . Kilkukrotnie idealne przyjecie , czysty srodek a on wystawia na 2/3jny blok...
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Ktoś cos wie jakim składem zamierza jutro jechać Lube na mecz z Castellana ? Chciałbym wejść za grubiej na -2,5 seta
Okres świąteczny, mecz wyjazdowy i granie dokładnego wyniku 3-0? Super pomysł, stawiaj dom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom