>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rekonstrukcja rządu - Polska 2017

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wczoraj rano Szydło ogłosiła, że będzie rekonstrukcja rządu i STS poczuł się wywołany do tablicy. Jako, że w przeszłości różne dziwne rzeczy z polityki można było znaleźć to i teraz się przyjrzałem. Znalazłem dwie ciekawe propozycje:

Witold Waszczykowski zostanie zdymisjonowany do końca 2017 roku.
1,60 STS ▶ spadek do 1,50
Wydaje się pewniakiem, bo wizerunkowo już dawno powinien polecieć. Głupie gafy (San Escobar), zaproszenie Komisji Weneckiej. Nawet Kaczyński na jednym ze zjazdów partii go publicznie skrytykował, że za wolno wyrzuca z ambasad starych komuchów. Tym bardziej teraz wydaje się jego los przesądzony, gdzie przy negocjacjach Dudy z Kaczyńskim o sądy podobno prezydentowi zaproponowano większy wpływ na politykę zagraniczną. To jest dobry moment, żeby podmienić go na kandydata Dudy. Skoro ma być rekonstrukcja to on jest faworytem nr 1.
Krzysztof Jurgiel zostanie zdymisjonowany do końca 2017 roku. 4,50 STS▶ spadek do 2,50
We wrześniu było głosowanie nad jego wotum nieufności (już chyba drugie w tej kadencji). Został obroniony przed wnioskiem PSLu, miesiąc minął więc można go odwołać ???? Jurgiel nie potrafi się sprzedać w telewizji, na wsi PIS wcale nie niszczy Pawlaków jakby chciał, a po 500+ to powinni mieć tam poparcie 115%. PSL go ostro atakuje walcząc o głosy na prowincji, a ten nie potrafi odpowiedzieć. Skoro ma być rekonstrukcja to trzeba kogoś odwołać, a ja jakoś wielu kandydatów nie widzę. Jurgiel byłby idealnym kandydatem do wymiany - nikt za nim płakać nie będzie, a +1 do zmienianych nazwisk.
Jeszcze dodam swoje przemyślenia na temat dwóch typów. Może ktoś będzie chciał postawić, to podrzucę argumenty przeciwko, żeby nie było za kolorowo ????
Adamczyk jest za 1,50 ale jakoś nie jestem przekonany czy poleci. On jest tylko pionkiem bo tu walka jest między Szydło, a Morawieckim. To człowiek Beaty, a Morawiecki chce go usunąć - pytanie kto wygra. Wg mnie premier wcale nie jest na straconej pozycji i może utrzymać swojego stronnika.
Za Szyszkę płacą 6 i wydaje się na pierwszy rzut oka, że dobry typ. Atakowany za Puszczę Białowieską ale właśnie z tego względu moim zdaniem utrzyma stołek. Zdymisjonowanie go teraz to byłoby idiotyczne posunięcie, bo to można byłoby zrobić rok temu bez takich strat wizerunkowych. Teraz ja bym go trzymał do oporu, bo temat Puszczy jeszcze żyje ale już w zasadzie interesuje tylko rozczochranego z Komisji Europejskiej i przykutych do drzew. Zmiana by tylko wszystko rozgrzała ponownie. Do tego za Szyszką stoi mocno rodzina Radia Maryja, nawet chyba bardziej niż za Antkiem. Szyszko jest specyficzny ale jak ktoś miał go okazję posłuchać to powinien się zorientować, że facet jest otrzaskany i zna się na swojej działce (w sumie nie powinno to dziwić, bo jest profesorem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Co do typu na Szyszko - kurs wart ryzyka, ale moim zdaniem niezostanie zdymisjonowany. Cała opozycja, cała lewica chce głowy Szyszko, ale stoi za nim Radio Maryja, stoi za nim Prezes Kaczyński, dymisja właśnie tego ministra byłaby przez opozycję okrzyknięta jako ich zwycięstwo, pokonanie PIS-u w tej kwestii a PIS do tego nie dopuści.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Można jeszcze gdzieś znaleźć te zdarzenia?
Chyba już tego nie znajdziesz, bo oferta została wycofana w ciągu bodajże 2 dni i do tej pory nie przywrócili. Może jeszcze przed samym ogłoszeniem rekonstrukcji wrzucą.
 
W 0

winner92

Użytkownik
Oferty dotyczące rekonstrukcji są obecnie na STS oraz Fortuna, ,,faworytem&#39;&#39; do dymisji są wg Fortuny: Witold Waszczykowski 1,15 do 4,60, Konstanty Radziwił trudno wskazać: 1,85 do 1,85, natomiast zdaniem analityków Fortuny Jan Szyszko obroni stanowisko ministerialne, ponieważ na to, że NIE zostanie odwołany kurs wynosi 1,45
 
Do góry Bottom