>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12.kolejka Jupiler League [24.10-26.10.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26. kolejka Ligi Belgijskiej

Kursy od: Bah
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Oostende-Charleroi
20.30 wtorek
Kursy Bet 365 : 2.2 - 3.39- 3.2
Bez wglebiania sie nawet w sklady(na flashu prosze zerknac oslabienia) mozna sadzic,ze gospodarze, po odpadnieciu z Ligi Europy graja straszny piach.Ostatnio przegrali w ostatnich minutach z St.Truiden, nie widac jakiegos postepu w grze.
Przylatuje mocna ekipa z czuba tabeli takze nie bedzie znowu latwo o punkty.
Goscie na wyjazdach w tym sezonie nie stracili jeszcze punktow, w tym 2 remisy i 3 wygrane, nie licze sparingu gdzie przegrali.
Kursy polecialy juz sporo z 4.0 na 3.2 w strone gosci, wiec mozna probowac solo dwójka, z podporka lub dwudrogowo.
Pozdrawiam i zycze wielu wygranych
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Fortuna Sittard + 1,5 gola⛔
2.30 LVBET

W końcu piątek i moja ulubiona Jupiler League Fortuna Sittard w meczu wyjazdowym zmierzy się z De Graafschap. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne że to właśnie Fortuna wygra ten mecz! Na jej wygraną płacą 3,75! chłopaki są w niesamowitym gazie, strzelają dużo bramek, dlatego zdecydowałem się na bet, że Fortuna zdobędzie przynajmniej 2 bramki (osobiście pograłem również win Fortuny ) ponieważ uważam ten typ za pewniejszy. Chłopaki lepiej radzą sobie u siebie ale na wyjazdach też potrafią strzelać przekonali się ostatnio o tym Maastricht czy też Telstar, który zgarnął 6 brameczek! Co do De Graafschap to ostatnio sporo remisuje ale myślę że motywacja jaką jest 3 pkt straty do lidera sprawi że jutro to Fortuna wywiezie z tego meczu 3 punty!! Stawiam na jakieś 1-3 może 2-3 dla Sittard!
Pozdrawiam i powodzenia
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
St.Liege - Waasland X @ 3.75 sts ⛔ 3-1
Obie druzyny znajdujące sie nie opodal siebie w tabeli .
Ciekawostką jest to ze St.Liege przy kursie 1.60 teoretycznie ma 63 % na zwycięstwo a w praktyce przy takim kursie wygrywali 45 % spotkań .
Jeśli chodzi o gości z Beveren przy kursie 5.25 szanse na zwyciestwo to 19% a w rzeczywistości wygrywali oni 30% spotkań .
St. Liege potrafia zagrać swietny mecz , ale nie na zero z tyłu , a to będzie ich ujmą w tym meczy bo goście to bardzo bramkostrzelna druzyna .
Ciezko wybrać tutaj druzyne która miałaby jednoznaczne argumenty aby wygrać lub przegrać , dlatego taki typ z mojej strony .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom