>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [31.10.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Po tym co się działo w pierwszym meczu pomiędzy Chelsea a Romą rewanż w Rzymie wyrasta na najlepszy mecz w tej serii gier i to tak zdecydowanie.
Trochę ustępują, ale poziom emocji w Bazylei i Lizbonie powinien spokojnie wszystkich usatysfakcjonować. CSKA w pierwszy meczu cienizna, Basel zasłużone 3 punkty. Z kolei Sporting fajnie zaczął, prowadzili ale skończyło się ostatecznie wygraną Starej Damy.
Atletico po wstydliwej stracie punktów teraz absolutnie potrzebny komplet oczek.
Bayern, PSG, Barcelona i United bez historii.

Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt(2x) + Celtic vs Bayern M.(DNB) + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 2,18 buk: Totolotek⛔ Atletico ????
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + Celtic vs Bayern M.+ PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 2,89 buk: Totolotek⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(DNB) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + Olympiakos vs FC Barcelona + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 3,01 buk: Totolotek⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt + Celtic vs Bayern M. + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 3,86 buk: forBET⛔
1. Szczerze wierzę, że będzie w meczu Juventusu remis. Drużyny prezentują zbliżony poziom, ale oczywiście ze wskazaniem na Juventus. Spodziewałem się kursów na Juve rzędu 1,60, a nie 2,15 na czystą 2. Po takich kursach jakie są w opcji DNB czy 2x opłaca się moim zdaniem grać.
2. Real to klasa sama w sobie. Mogą mieć problemy, ale mają wielkie indywidualności w swoim składzie. Znowu mamy sytuację kursów na czystą 2 rzędu 2,15 i znowu uważam, że warto pograć na 2x czy DNB, a nawet mam w jednym becie czystą 2. Angielskie kluby rzeczywiście grają lepiej - to widać, ale nie sądzę aby Totenham wygrał. Opcje DNB i 2x w stronę Realu jak dla mnie do grania. Oni jak widzą takie wyzwanie to jeszcze lepiej grają
3. PSG może w końcu przestawać wygrywać wysoko, ale nie sądzę aby teraz i ja gram bez żadnego handi
4. Atletico ma nóż na gardle. Chory Griezman, race na stadionie, długa podróż mogła przyczynić się do słabszej formy, ale i tak mieli więcej sytuacji niż Dortmund (tak porównując). Teraz nie ma o czym gadać. Atletico to bierze
5. Mając do wyboru dać Dortmund po 1,08, który grał KATASTROFALNIE i Barcelonę po 1,20 zdecydowałem się na Barcę. Ma owszem problemy na wyjazdach, ale Olympiakos to najsłabszy zespół w grupie. Nawet w 10 Barcelona wlepiła im 3:1. Tym nie mniej Barcę mam na jednym kuponie.
6. Bayern pod wodzą nowego/starego trenera nabiera rozpędu. Na Celtic powinno to starczyć. Mając jednak w pamięci to co było w poprzedniej kolejce z Atletico i Dortmundem nie gram tego wszędzie, a na jednym kuponie w opcji DNB. Myślę jednak, że wysoka przegrana w 1 meczu z PSG była jak zimny prysznic i dalej będzie ogromna mobilizacja na mecze wyjazdowe.
Dodatkowo jeszcze taka tasiemeczka:
Sporting Lizbona vs Juventus F.C + Tottenham vs Real Madryt + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. + Olympiakos Pireus - FC Barcelona + Borussia Dortmund - Apoel Nikozja kurs AKO: 6,27 buk: forBET⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C (remis) + FC Liverpool - NK Maribor + PSG vs Anderlecht kurs AKO: 3,54 buk: forBet
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(DNB) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. + Olympiakos vs FC Barcelona kurs AKO: 3,09 buk: Totolotek⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawe który mecz tym razem położy wszystkie Twoje kupony.
Bardzo inspirujący i dużo wnoszący do dyskusji wpis. Jak masz coś ciekawego do napisania to napisz. Jak uważasz, że któryś z typów jest błędny napisz - to jeszcze zdążę skontrować ???? Nikt się k. nie odzywa od tygodnia jak powstał wątek. Wniosłem swój czas, swój wysiłek żeby się podzielić typami, a taki bezproduktywny pajac jedyne co to pisze, ciekawe, który mecz położy kupony. Właśnie z powodu takich ludzi odechciewa się tu cokolwiek pisać i efekty są takie, że jak jeszcze z 2 lata temu były zaciekłe, ale merytoryczne dyskusje tak teraz nikt nic nie pisze.
Człowieczku nie wiem czy masz świadomość, ale za tym idą moje ciężko zarobione pieniądze więc takie irytujące uwagi zostaw dla siebie. Proszę o skasowanie tego postu jak i postu psychola jako niemerytorycznego, a najlepiej jak by dostał ostrzeżenie za spamowanie bo kompletnie NIC nie wnosi do dyskusji.
Jak jesteś taki kozak sam coś zaproponuj.
I żeby nie było całkiem spamowanie ważna informacja - Harry Kane nabawił się kontuzji. Nie zagra z Utd. Nie do końca wiadomo czy z Realem, ale nawet jak zagra może nie być to w 100% optymalna forma. Kursy na Real wciąż są ok 2,15...
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Adamo80 ja po prostu wiele razy przejechałem się na tym że jedno zdarzenie kładło mi kilka kuponów. Od dłuższego czasu tak nie gram.
W tej chwili gram takim systemem że nie ma dla mnie sensu podawania tutaj wartościowych typów bo prawdopodobnie i tak ich nie zagram (chyba że dla lepszego oglądania meczu).
Co do dyskusji i analiz to powiem Tobie tylko tyle że nawet najlepsze nie gwarantują wejście typu. Ba, czasami są takie pięknie napisane że zaciemniają obraz sytuacji powodując że dużo ludzi decyduje się na to zagrać mimo że wcześniej odpuściło by ten podany typ.
Jak coś wymyślę to wrzucę po niedzieli bo w tej chwili szukam jakiejś perełki na weekend
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konstruując te swoje propozycje analizowałem też oczywiście sytuację w grupach. Najważniejsze bety na Juventus i Real. W obu przypadkach strata aż 3 pkt mogła być bardzo utrudnić sytuację bo dla Realu najgorszy przeciwnik w tej grupie to właśnie Totenham. Wobec remisu u siebie, przegrana tutaj automatycznie by dała 2 miejsce. Wygrana pierwsze, a remis satus quo. Oczywiście przewidując dalsze zwycięstwa ze słabiakami. W przypadku Juventusu sprawa wygląda jeszcze gorzej bo przegrana ze Sportingiem dała by po równo obu drużynom i walka była by o 2 miejsce. Wtedy Juventus musiałby u siebie wygrać z Barceloną lub liczyć na korzystniejszy bilans niż Sporting. Zakładając, że Sporting przegra w Barcelonie co jest niemal pewne. Być może pogram jeszcze na remis w Portugalii bo bardzo to widzę.
 
H 430

hanii

Użytkownik
Konstruując te swoje propozycje analizowałem też oczywiście sytuację w grupach. Najważniejsze bety na Juventus i Real. W obu przypadkach strata aż 3 pkt mogła być bardzo utrudnić sytuację bo dla Realu najgorszy przeciwnik w tej grupie to właśnie Totenham. Wobec remisu u siebie, przegrana tutaj automatycznie by dała 2 miejsce. Wygrana pierwsze, a remis satus quo. Oczywiście przewidując dalsze zwycięstwa ze słabiakami. W przypadku Juventusu sprawa wygląda jeszcze gorzej bo przegrana ze Sportingiem dała by po równo obu drużynom i walka była by o 2 miejsce. Wtedy Juventus musiałby u siebie wygrać z Barceloną lub liczyć na korzystniejszy bilans niż Sporting. Zakładając, że Sporting przegra w Barcelonie co jest niemal pewne. Być może pogram jeszcze na remis w Portugalii bo bardzo to widzę.
Zdecydowanie stawiam w tym przypadku na Juve, taki kurs to mega okazja. Owszem Portugalczycy prezentują się nieźle, ale w takim meczu o stawkę to nie wystarczy, nie wytrzymają presji. Chciałbym przypomnieć, że Juventus to taki kosiarz LM ostatnich lat. W zeszłym sezonie nawet Legia dała radę zawodnikom z miasta Lizbona ;)
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Celtic - Bayern
under 3.5

Coraz gorsze wieści z obozu Bayernu, z Celtickiem maja nie zagrać Lewandowski i Muller,
Jak dla mnie strata Lewego w tym meczu może mieć znaczenie, jeśli Celtic zagra autobusem, poza Lewym w Bayernie nie ma dobrego napastnika, a tak to nawet Muller nie zagra, wiec kto na szpicy ? Wiem, że PSG wbiło im 5 bramek no ale PSG gra znacznie ofensywniej i mają Cavaniego Naymera i Mbappe a w Bayernie to głownie Lewy strzela. Mam złe przeczucia co do tego meczu, może tam róznie być. Dlatego po dobrym kursie proponuje under 3,5 po 1.83 na fortunie.​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celtic - Bayern
under 3.5

Coraz gorsze wieści z obozu Bayernu, z Celtickiem maja nie zagrać Lewandowski i Muller,
Jak dla mnie strata Lewego w tym meczu może mieć znaczenie, jeśli Celtic zagra autobusem, poza Lewym w Bayernie nie ma dobrego napastnika, a tak to nawet Muller nie zagra, wiec kto na szpicy ? Wiem, że PSG wbiło im 5 bramek no ale PSG gra znacznie ofensywniej i mają Cavaniego Naymera i Mbappe a w Bayernie to głownie Lewy strzela. Mam złe przeczucia co do tego meczu, może tam róznie być. Dlatego po dobrym kursie proponuje under 3,5 po 1.83 na fortunie.​
Nic jeszcze nie wiadomo. Jak dla mnie to Kicker jest lepszym źródłem niż Przegląd Sportowy.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/kicker-lewandowski-bez-kontuzji-ale-przemeczony/93nmww6
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Bayern w sobote gra z Borusia na wyjeździe więc wątpię aby Lewandowski wystąpił z Celtikiem, za duże ryzyko. Co do samego meczu to typ under 3.5 @1.75 jak najbardziej do gry.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niestety nie oglądałem wcześniejszego meczu Bayernu z Celtikiem. Może ktoś kto oglądał i ogarnia Bundesligę by coś napisał jak brak Lewego może wpłynąć na starcie w Szkocji. Kursy skoczyły z 1,30 do 1,40 - nie jest to jakiś olbrzymi skok, ale trochę jest. Poprzedni wynik 3:0 mówi jednak, że Bayern miał to pod pełną kontrolą. Może jakieś kartki albo kontuzje w Celtic ?
 
M 10

mlake

Użytkownik
Jak dla mnie można popróbować poniżej 2.5 Bayern - Celtic. Brak Roberta, a poza tym oszczędna gra na weekend z Borussią
2,55 totolotek
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie dobrze wygląda typ na Basel. Wygrali 2-0 w Moskwie, rywale mają problemy z zachowaniem czystego konta w LM od kilku sezonów.
Szwajcarzy u siebie nie zrobią rywalom takiego prezentu jak Benfica, bo są po prostu lepsi.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Dla mnie bez sensu jest granie na Bayern po takim kursie, ich gra jest po prostu słaba na wyjazdach. Cztery ostatnie mecze to porażka z PSG, z którym mogli przegrać spokojnie wyżej; remis z Herthą, z którą prowadzili już 0:2; męczarnie z Hamburgiem grającym w 10 od 38 minuty, i mecz z Lipskiem w pucharze, w którym praktycznie nie stworzyli sytuacji bramkowej przez 90 min. Do tego nie zagrają Muller i Lewy. Barcę też bym odpuścił, jak na razie wyniki lepsze niż gra, zwłaszcza na wyjazdach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Dla mnie bez sensu jest granie na Bayern po takim kursie, ich gra jest po prostu słaba na wyjazdach. Cztery ostatnie mecze to porażka z PSG, z którym mogli przegrać spokojnie wyżej; remis z Herthą, z którą prowadzili już 0:2; męczarnie z Hamburgiem grającym w 10 od 38 minuty, i mecz z Lipskiem w pucharze, w którym praktycznie nie stworzyli sytuacji bramkowej przez 90 min. Do tego nie zagrają Muller i Lewy. Barcę też bym odpuścił, jak na razie wyniki lepsze niż gra, zwłaszcza na wyjazdach.
ale z kim Barcelona gra z Olympiakosem, ktory w tym sezonie jest tak slaby ze ma nawet problemy z wygrywaniem w lidze greckiej....
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Celtic-Bayern handicap 0:1 10
1.88 fortuna
Ten mecz raczej nie skończy się pogromem. Brak Lewego będzie odczuwalny. Dodatkowo Bayern może być myślami przy nadchodzącym meczu z BVB oraz gra po prostu słabo na wyjazdach w tym sezonie. Chociażby ostatnie trzy mecze to remis z Herthą pomimo wyniku 2-0, męczarnie z HSV mimo gry w przewadze od 39 minuty oraz wygrana w karnych z Lipskiem mimo gry w przewadze przez ponad 67 minut... Dla Celticu to ostatnia szansa na włączenie się do walki o awans na co oczywiście są marne szanse. Tak czy siak Celtic Park to trudny teren nawet pomimo tego że PSG ostatnio wygrało tam 5:0. Przy odpowiednim zaangażowaniu piłkarzy i wsparciu najlepszych fanów w Europie można powalczyć nawet z największymi co pokazał ostatni mecz Girony z Realem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Celtic-Bayern handicap 0:1 1
1.88 fortuna
Ten mecz raczej nie skończy się pogromem. Brak Lewego będzie odczuwalny. Dodatkowo Bayern może być myślami przy nadchodzącym meczu z BVB oraz gra po prostu słabo na wyjazdach w tym sezonie. Chociażby ostatnie trzy mecze to remis z Herthą pomimo wyniku 2-0, męczarnie z HSV mimo gry w przewadze od 39 minuty oraz wygrana w karnych z Lipskiem mimo gry w przewadze przez ponad 67 minut... Dla Celticu to ostatnia szansa na włączenie się do walki o awans na co oczywiście są marne szanse. Tak czy siak Celtic Park to trudny teren nawet pomimo tego że PSG ostatnio wygrało tam 5:0. Przy odpowiednim zaangażowaniu piłkarzy i wsparciu najlepszych fanów w Europie można powalczyć nawet z największymi co pokazał ostatni mecz Girony z Realem.
Czy aby napewno dobrze to zapisales? Bo cos mi tu nie pasuje, handi 0-1 czyli na starcie bramka dla Bayernu a zwyciestwo Celticu to kurs by byl znacznie wiekszy
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Luźne typy z totolotka ode mnie, dosyć nietypowe :
Zawodnik nie strzeli gola : A.Robben @1.7
Zawodnik nie strzeli gola : L.Suarez @2.1
Zawodnik nie strzeli gola : Gimenez J.M @2.1
Zawodnik nie strzeli gola : Draxler.J @1.8
Bayern ciężko bez Lewego z mocnym Celticiem, czuje mało bramek i jakis remis albo porazke Bawarczykòw. Z Suarezem dość ryzykownie, ale Grecy pokazali na Cam Nou, że potrafia sie bronic, w Grecji przy własnej publice też dadzą rade, a Suarez ciężko z formą. Gimenez nie wiem czy zagra, 5 meczy w Atletico i jeden gol. Draxler ròwniez nie wiadomo czy zagra, Cavani, Neymar, Mbappe, Di Maria może powinni postrzelać. Przypominam, że jesli zawodnik nie wystapi w meczu w totolotku rozliczają jako wygrany zakład, tym lepiej dla grających. Powodzonka
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom