Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Fortuna czy STS konto internetowe które lepsze

21 października 2017 19:02
1
kazio-pokrywa
kazio-pokrywa
Mar 2017 3 4
Witam Was kochani tak jak w tytule, do końca nie jestem zdecydowany czy STS czy Fortuna, mam pewne obawy odnośnie podania mojego dowodu w celu ostatecznej rejestracji wiem wiem, to jest taka kolei rzeczy że trzeba zweryfikować dane, ale czy to bezpieczne ? Czy moje dane nie zostaną wykorzystane w jakiś bezczelny sposób przez danego pracownika i np. ktoś na mnie nie weźmie kredytu w jakimś zjeb... parabanku. Koleina sprawa jak wygląda z samymi wpłatami i wypłatami długo się czeka na to i na to kto szybciej realizuje te czynności ? Oferty raczej w moim przypadku są ukierunkowane na piłkę nożna i z doświadczenia ciut lepszą ofertę wydaje mi się ma Fortuna. Z tego też co czytam i samemu zauważyłem to STS pada co chwile, albo moje typy znikają itd. Proszę Was o jakieś ciekawe opinie. Bo szczerzę to troszki mnie już wkurza ciągła jazda samochodem do punktów, choć nie są daleko to te 2-3 km w jedną stronę troszki jest. A że punkty są od siebie dosłownie rzut beretem to miałem okazje zapoznać się z ofertami ww. buków 😄
Pozdrawiam serdecznie Brać Bukmacherską !
23 października 2017 09:14
2
madman01
madman01
Paź 2009 1 477 893 16
Witam Was kochani tak jak w tytule, do końca nie jestem zdecydowany czy STS czy Fortuna, mam pewne obawy odnośnie podania mojego dowodu w celu ostatecznej rejestracji wiem wiem, to jest taka kolei rzeczy że trzeba zweryfikować dane, ale czy to bezpieczne ? Czy moje dane nie zostaną wykorzystane w jakiś bezczelny sposób przez danego pracownika i np. ktoś na mnie nie weźmie kredytu w jakimś zjeb... parabanku. Koleina sprawa jak wygląda z samymi wpłatami i wypłatami długo się czeka na to i na to kto szybciej realizuje te czynności ? Oferty raczej w moim przypadku są ukierunkowane na piłkę nożna i z doświadczenia ciut lepszą ofertę wydaje mi się ma Fortuna. Z tego też co czytam i samemu zauważyłem to STS pada co chwile, albo moje typy znikają itd. Proszę Was o jakieś ciekawe opinie. Bo szczerzę to troszki mnie już wkurza ciągła jazda samochodem do punktów, choć nie są daleko to te 2-3 km w jedną stronę troszki jest. A że punkty są od siebie dosłownie rzut beretem to miałem okazje zapoznać się z ofertami ww. buków 😄
Pozdrawiam serdecznie Brać Bukmacherską !

Zdecydowanie Polecam ci Fortunę, po pierwsze wyższe kursy zdecydowanie, co ma ogromne znaczenie, szybkie wpłaty, duży wybór wpłat czy karta czy przelewem itd. Lepsza strona, niż w STS, grając w stsie, miałem podobne doświadczenia jak ty że mi typy z kuponu znikały, wieszała się strona, albo cały kupon znikal jak dodwałem zdarzenia, STS na pewno stronę musi poprawić bo tylko klientów odstrasza, Plus sts-u jedynie taki że szersza oferta i od czasu do czasu lepsze bonusy, ale tak jak na początku wspomniałem Fortuna zdecydowanie większe kursy co powinno przeważyc, a jeśli chodzi o dowód osobisty, to jest to normalna procedura, każdy bukmacher musi zweryfikować gracza pod kątem pełnoletności,najlepiej jakbyś maila do nich wysłał do fortuny badz stsu z pytanie czy możesz coś zakryć w dowodzie, bo ktoś raz pisal że nie wszystko trzeba podawać z dowodu, ale czy to jest prawda to ręki nie dam sobie uciąć...Pozdro.
Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!
23 października 2017 09:27
3
arass1
arass1
Gru 2012 362 661 7
Zdecydowanie Polecam ci Fortunę, po pierwsze wyższe kursy zdecydowanie, co ma ogromne znaczenie, szybkie wpłaty, duży wybór wpłat czy karta czy przelewem itd. Lepsza strona, niż w STS, grając w stsie, miałem podobne doświadczenia jak ty że mi typy z kuponu znikały, wieszała się strona, albo cały kupon znikal jak dodwałem zdarzenia, STS na pewno stronę musi poprawić bo tylko klientów odstrasza, Plus sts-u jedynie taki że szersza oferta i od czasu do czasu lepsze bonusy, ale tak jak na początku wspomniałem Fortuna zdecydowanie większe kursy co powinno przeważyc, a jeśli chodzi o dowód osobisty, to jest to normalna procedura, każdy bukmacher musi zweryfikować gracza pod kątem pełnoletności,najlepiej jakbyś maila do nich wysłał do fortuny badz stsu z pytanie czy możesz coś zakryć w dowodzie, bo ktoś raz pisal że nie wszystko trzeba podawać z dowodu, ale czy to jest prawda to ręki nie dam sobie uciąć...Pozdro.

Większość bukmacherów pozwala na zakrycie zdjęcia, imion rodziców, wzrostu, koloru oczu, niektórzy pozwalają również na zakrycie podpisu oraz organu wydającego dowód.
27 października 2017 19:23
4
gracz7777
gracz7777
Maj 2017 33 6 4
W polskich bukach nie oplaca się grać jak grasz dla zabawy to nie ważne cz to będzie sts cz fortuna
2 listopada 2017 09:14
5
alonsogj
alonsogj
Sie 2017 13 5 2
Grałem na STS jakiś czas temu, straszne problemy techniczne ze stroną mieli w godzinach szczytu.
7 listopada 2017 21:59
6
kuchen
kuchen
Paź 2017 3 3
Akurat dla mnie między tymi dwoma bardziej przychylałbym się ku Fortunie, ciut lepsze kursy. W STS-ie strona ledwo chodzi, co chwile wyrzuca albo jest przerwa. W dodatku "Fortuna na start" w fortunie i dodatkowe 1.14 do kuponu AKO jest fajną opcją ;)
7 listopada 2017 22:51
7
arturkus
arturkus
Sty 2015 40 56 4
Akurat dla mnie między tymi dwoma bardziej przychylałbym się ku Fortunie, ciut lepsze kursy. W STS-ie strona ledwo chodzi, co chwile wyrzuca albo jest przerwa. W dodatku "Fortuna na start" w fortunie i dodatkowe 1.14 do kuponu AKO jest fajną opcją ;)

te 1.14 nie działa online już, teraz dotyczy tylko nowych lokali fortuny
10 listopada 2017 09:24
8
dolgo
dolgo
Lut 2016 129 94 4
W fortunie maja lepsze kursy, szczegolnie jesli chodzi o tenis, jak dla mnie to glownym plusem stsu sa wyplaty kazdego dnia w 28 min
20 listopada 2017 22:41
9
maly1945
maly1945
Gru 2013 222 281 7
Zdecydowanie Fortuna. Do czasu(oby) przyznania licencji zagranicznym podmiotom, bezkonkurencyjna na Naszym rynku. Jedyne zastrzeżenia to ubogie oferty na rożne czy kartki w piłce nożnej, którą głównie gram, a tak poza tym ujdzie.
21 listopada 2017 10:01
10
kojocik89
kojocik89
Maj 2009 327 123 10
Jak dla mnie ani STS ani Fortuna (odkąd nie mają już 1.14). Forbet ma porównywalne kursy z Fortuną + 6% oraz szerszą ofertę na RR i ŻK.

Statystyka jest jak kostium bikini - pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.

21 listopada 2017 11:49
11
maly1945
maly1945
Gru 2013 222 281 7
Jak dla mnie ani STS ani Fortuna (odkąd nie mają już 1.14). Forbet ma porównywalne kursy z Fortuną + 6% oraz szerszą ofertę na RR i ŻK.

Ciekawy wpis apropo forbeta, mnie on przekonał by nie spróbować gry u nich.
864719600356498
21 listopada 2017 21:14
12
alneri
alneri
Lis 2017 14 3
Sts ma lepsza oferte i wieksza może kursy lepsze nieco sa w fortunie ale to tez zalezy na jaki sport
Najlepiej założyć konto w sts zgarnac bonus wyplacic i zgarnac bonus w fortunie a pozniej zdecydujesz sam gdzie bylo lepiej i zostaniesz tam 😄
26 listopada 2017 00:37
13
p56-klasyk
p56-klasyk
Lis 2017 4 3
Sts dla mnie
29 listopada 2017 20:49
14
beachvolleyfan
beachvolleyfan
Paź 2013 48 25 7
Jako że gram siatkówkę plażową to STS.Mają tego więcej w ofercie,ale to zależy kto jakie sporty obstawia...
29 listopada 2017 21:09
15
maly1945
maly1945
Gru 2013 222 281 7
No to chyba tylko dla fanów siatkówki plażowej STS jest lepszy ;)
30 listopada 2017 05:38
16
beachvolleyfan
beachvolleyfan
Paź 2013 48 25 7
Być może tak...w fortunie nie łaska było dać nawet jednego meczu z ostatniego turnieju w Sydney,dlatego pisze że jeśli ktoś ma chęć gry plażówki w fortunie może być niemile zaskoczony... ;-)
30 listopada 2017 20:00
17
maly1945
maly1945
Gru 2013 222 281 7
Swoją drogą dosyć ciekawa dyscyplina do obstawiania. Swojego czasu czasem się oglądało jakiś meczyk jak Fijałek z Prudlem grali bodajże, jeśli nie poprzekręcałem ich nazwisk ;)
16 606
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.