>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Eredivisie / 11.kolejka Jupiler League [20.10-22.10.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
9. kolejka ligi Holenderskiej oraz 11 kolejka ligi Belgijskiej


Kursy od: bah
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Dzisiaj spróbujemy zagrać na Telstar, który uda się na mecz wyjazdowy do Helmond. Widzę w tym zespole spory progres w porównaniu do sezonu ubiegłego. Aktualnie na 8 miejscu z 14 punktami. Zawsze bałem się na nich zagrać ale widzę że chłopaki się rozstrzelali. W ostatnich 2 meczach 7 strzelonych bramek! Dzisiaj również spodziewam się otwartego spotkania i myślę że na dwa gole ze strony Telstar możemy liczyć. Tym bardziej że Helmond u siebie na 5 meczy uwaga! Tylko 1 zdobyty punkt!! 2,25 w Lvbet! Powodzenia
Telstar +1,5 gola ✅
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
FC Groningen - Willem II
Obie strzelą
1.66
Uni⛔⛔

Mecz pomiędzy ekipami z dołu tabeli. Gospodarze przystąpią do spotkania bez obrońcy i dwóch napastników, którzy borykają się z kontuzjami.
Przyjezdni również mają kontuzjowanych zawodników (4), ale dwóch z nich od dłuższego czasu leczy urazy, druga dwójka to mało znaczące postacie.
Ciekawie wyglądało 10 ostatnich bezpośrednich spotkań, ponieważ tylko dwa razy nie udało się, że obie drużyny strzeliły bramki.
Willem problemów ze zdobywaniem goli nie mają. Jedna bramka nie powinna stanowić problemu. Co do gospodarzy to wyglądają ciut lepiej pod tym względem,ponieważ mają tylko 3 gole więcej na swoim koncie.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
22.10.2017; 18:00
Anderlecht - Genk
Henry Onyekuru strzeli @ 2,28 Uni

Próbuję gry na trafienie w jutrzejszym pojedynku fenomenalnego nigeryjczyka. Zdecydowanie złapał życiową formę i potwierdził zarazem, że poprzedni sezon nie był przypadkiem, a początkiem wspaniałej kariery. Nie ukrywam, że zainteresowałem się tym zawodnikiem dopiero niedawno, urzekł mnie niemalże natychmiast. Słowem wstępu - Henry to dwudziestoletni świeżo upieczony reprezentant Nigerii, który w poprzednim sezonie (wspólnie z Teo) został królem strzelców ligi belgijskiej z rezultatem 22 trafień. Na pewno miał jednak ciężej niż nasz rodak, gdyż reprezentował barwy Eupen - trzynastej drużyny poprzednich rozgrywek, a więc nie miał zbyt komfortowych warunków do pracy a mimo to &#39;wykręcił&#39; niebywały wynik. Zaprocentowało to transferem do Evertonu za kwotę 8mln€ (swoją drogą to jestem niemalże pewny, że to świetna inwestycja), by natychmiast zostać wypożyczonym do Anderlechtu. Tutaj początek miał średni, ale ostatnio strzela jak na zawołanie, znacznie lepsza forma od Łukasza. A propos - niższy kurs na gola Teo aniżeli na Henrego wzbudza we mnie uśmiech politowania. Dawno nie widziałem tak znakomitego skrzydłowego, bardzo efektowny i do bólu skuteczny. W meczu z PSG jeden z nielicznych, którzy zagrali na plus. Rywal niezbyt wymagający, bo Genk nie powinno się postawić zbytnio grając na wyjeździe, po takim kursie zdecydowanie polecam bramkę Onyekuru. Być może będziemy mieli do czynienia jutro z bardzo overowym meczem, a co za tym idzie Henry powinien jutro &quot;ukłuć&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom