>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 40: Dublin

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
KSW 40: Dublin
Data: niedziela, 22 października 2017, 19:00
Transmisja: PPV/kswtv.com
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Hala, Miejsce: 3Arena, Dublin, Ireland
Rozpiska Gali:
Walka wieczoru
265 lbs: Mariusz Pudzianowski (MMA 11-5-0) vs. James McSweeney (MMA 15-15-0) | 3 rundy
Karta główna
155 lbs: Mateusz Gamrot (MMA 13-0-0) vs. Norman Parke (MMA 23-6-1) | 5 rund
185 lbs: Michał Materla (MMA 24-5-0) vs. Paulo Thiago (MMA 18-9-0) | 3 rundy
125 lbs: Ariane Lipski (MMA 9-3-0) vs. Mariana Morais (MMA 12-4-0) | 5 rund
170 lbs: Maciej Jewtuszko (MMA 12-3-0) vs. David Zawada (MMA 14-3-0) | 3 rundy
205 lbs: Michał Fijałka (MMA 16-6-1) vs. Chris Fields (MMA 11-7-1) | 3 rundy
145 lbs: Łukasz Chlewicki (MMA 14-6-1) vs. Paul Redmond (MMA 12-6-0) | 3 rundy
135 lbs: Anzor Azhiev (MMA 7-2 1NC) vs Antun Racic
Karta wstępna
170 lbs: Konrad Iwanowski (MMA 5-1-0) vs. Paul Lawrence (MMA 3-1-0) | 3 rundy
źródło:mmarocks​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Gamer - Parke
W walce na Narodowym Gamer nie pokazał zbyt wiele dobrego, nie spodziewałem się tam jednogłośnej decyzji sędziów, kondycyjnie według mnie Parke wyglądał lepiej, Gamer cały czas szukał nóg i ściągnięcia do parteru co nie dziwi, ale jego styl walki mnie nie przekonuje. Parke pokazał że wcale z każdym nie będzie tak łatwo, teraz 5 rund i myślę że Norman może sprawić niespodziankę, nawet nie niespodziankę bo to walka jak dla mnie 50/50 i wcale nie widzę faworyta w Mateuszu, chociaż mam nadzieję że wygra i tego pojedynku raczej nie ruszam.
---------------------
Na razie puściłem sobie taką małą tasiemkę z 5 walk:
Lipski @1,15
Azhiev @1,3 ZWROT (odwołana walka, kurs 1.00)
Materla @1,23
Chlewicki @1,91
Pudzian @1,5 ZWROT (zmiana rywala, kurs 1.00)

@5,27 Fortuna
Ariane, młoda i zdolna dziewczyna, rywalka trochę niższa, również z Brazylii, myślę że Lipski sobie poradzi, chociaż ten kurs trochę mały i będzie bolało jak nie wejdzie ????
Azhiev zdecydowanie dołączam go, kibicuję mu od początku przygody z KSW, ma potencjał, i w walkach daje dużo emocji, rywal mało znany, raczej bez niespodzianki
Materla wraca na wolność, ale także do KSW, miał czas potrenować, sam mówił że nie siedział bezczynnie i podczas pobytu w areszcie ćwiczył. Zawsze waleczny i niesamowity zawodnik, dostał rywala z niższej półki Brazylijczyka Paulo Thiago, który ostatnie walki toczył na małych galach ze słabymi rywalami. Zdecydowanie biorę Michała do taśmy i mam nadzieję że wróci w dobrym stylu.
Kolejny typ to wygrana Saszy. W roli faworyta jest Redmond czyli jego przeciwnik, jednak Łukasz mimo wieku nadal potrafi zaskoczyć, wygrywał z wyższymi od siebie mnóstwo razy, większość jego zawodników była przeważnie wyższa. Na pewno doświadczenie, charakter, walka do końca to cechuje Chlewickiego i myślę że może wygrać.
Sam nie wiem co mnie tu kieruje, Pudzian niby walczy tyle lat, doświadczenie coraz większe, umiejętności też ale McSweeney to nie ogórek jak Kowalczyk czy Popek. Ten wygrywał już w przeszłości chociażby z Różalem, jednak miał roczną przerwę, ostatnie walki jakie toczył przegrał m.in. z Bedorfem na KSW 34. Nie jestem do końca pewny Pudziana, ale on zawsze ciężko trenuje i do tego za co się zabiera przykłada się konkretnie.
Wiadomo, kupon typowo dla dodatkowych emocji, całym sercem jestem za rodakami i mam nadzieję że zaprezentują się w Dublinie bardzo dobrze.
E: także fajny cyrk odstawili przed samą galą, niestety 2 zwroty i kurs będzie mniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Panowie skąd taki kurs na Jewtuszkę ??
Gdzieniegdzie nawet 2,70 !!!
Czyżby buki myliły Dawida Zawadę z Martinem Zawadą ???
Jak dla mnie Jewtuszko bierze ta walkę a taki kurs to ogromne VALUE !!!!
Zawada 3 razy w KSW i 2 porażki
Jewtuszko 6 razy i 2 porażki
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Anzor Azhiev wypadł z rozpiski niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie z powodu zatrucia pokarmowego. Paweł Polityło zastąpił chorego Anzora Azhieva w starciu z Antunem Racicem.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
kurs na irokeza taki, bo dlugo pauzował, do tego w wadze 77 walczy mega słabo... przegrana z szymuszowskim, gdzie iro nie istniał, pozniej tko na kułaku ktory tez juz najlepsze lata ma za soba....
za to Zawada rozwinął sie dosyc mocno, do tego treningi w ATT z Lombardem, jest dużo młodszy, czesciej walczy i przede wszystkim kończy walki przed czasem
ja gram na sagata.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
&quot;Da Spyda Killa&quot; tj. Jay Silve, walczył dla Konfrontacji Sztuk Walki już pięciokrotnie, ale za każdym razem w wadze średniej. Zwyciężył tylko w jednym ze starć - we wrześniu 2013 sensacyjnie znokautował ówczesnego mistrza, Michała Materlę.
W tym roku Kalifornijczyk wystąpił tylko raz. W lutym przegrał po trzech rundach na lokalnej gali z solidnym Timem Williamsem (15-3).
Za sportowefakty.pl
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Jay Silva nowym rywalem Pudziana
Stawiac domu auta i co macie na niego
Pudzian nie ma podjazdu do niego
Może jakieś argumenty dlaczego tak uważasz? Bo dla mnie Pudzian po 1.37 sts można dać do kuponu.
Silva zawodnik wagi średniej walka w zastępstwie, wątpie żeby jakoś się przykładał do treningów raczej trenował rekreacyjnie a nie solidnie. Materla nie miał jakichś dużych problemów w obalaniu go to co to będzie tutaj w wadze ciężkiej gdzie Mariusz powinien dysponować ogromną przewagą siłową i powinien sprowadzać rywala kiedy będzie chciał. Silva nie dysponuje obecnie jakimś mocnym uderzeniem w ostatnich walkach znokautował tylko Materlę który nie dysponuje mocną szczęką. Powiniśmy tutaj zobaczyć przyczajke w stójce u Mariusza, nur po obalenie, przeleżenie i tak do końca pojedynku. Myślę że można się tu pokusić o over rundowy bo spoko kurs 3.3 Materla nie dał rady skończyć Silvy w parterze to Mariusz myślę też może mieć z tym problem, raczej zobaczymy klasycznego Mariusza leżącego w gardzie rywala i &quot;połóż i dołóż&quot; ???? Chociaż jak Silva nie wyrobi kondycyjnie to może odpuścić i dać się ubić
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Najśmieszniejsze że &quot;walka wieczoru&quot; nawet po zmianie przeciwnika last minute, nadal jest &quot;walką wieczoru&quot;... A mają jak na tacy ciekawe zestawienie Gamrot - Parke, rewanż po bardzo problematycznej decyzji w pierwszej walce, na irlandzkiej gali Irlandczyk w zestawieniu, bez porównania wyższy poziom sportowy, od początku powinna to być walka wieczoru, a KSW dalej młóci tego Pudziana. Myślałem, że jak gala w Irlandii to jednak będą chcieli wyjść poza polski zaścianek, ale widać chodzi o polskich januszy. Nie kumam tego. Chwalą się, że Materla odmówił UFC, że na polskim rynku rządzą nawet ze światowym potentatem, no k.. gratulacje. Po wczorajszej bardzo fajnej gali UFC w Gdańsku dzisiaj będzie zajebisty kontrast =&gt; gdzie podrzędna w sumie (w hierarchii UFC) gala Fight Night, z wieloma debiutami i zastępstwami, zjada na śniadanie &quot;szlagierową i eksportową&quot; galę KSW. I jeszcze Conor wybrał Gdańsk, a nie Dublin, a zdaje się o to zabiegali.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Można również dodać, że Silva to teraz bardziej pajac niż zawodnik MMA. Wczorajsza gala UFC za darmo, dzisiejsze gowno za 4 dychy. Przecież ta karta oprócz walki Gamrot - Parke to jakaś popierdółka.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Najśmieszniejsze że &quot;walka wieczoru&quot; nawet po zmianie przeciwnika last minute, nadal jest &quot;walką wieczoru&quot;... A mają jak na tacy ciekawe zestawienie Gamrot - Parke, rewanż po bardzo problematycznej decyzji w pierwszej walce, na irlandzkiej gali Irlandczyk w zestawieniu, bez porównania wyższy poziom sportowy, od początku powinna to być walka wieczoru, a KSW dalej młóci tego Pudziana. Myślałem, że jak gala w Irlandii to jednak będą chcieli wyjść poza polski zaścianek, ale widać chodzi o polskich januszy. Nie kumam tego. Chwalą się, że Materla odmówił UFC, że na polskim rynku rządzą nawet ze światowym potentatem, no k.. gratulacje. Po wczorajszej bardzo fajnej gali UFC w Gdańsku dzisiaj będzie zajebisty kontrast =&gt; gdzie podrzędna w sumie (w hierarchii UFC) gala Fight Night, z wieloma debiutami i zastępstwami, zjada na śniadanie &quot;szlagierową i eksportową&quot; galę KSW. I jeszcze Conor wybrał Gdańsk, a nie Dublin, a zdaje się o to zabiegali.
Kawulski z Lewandowskim zrobili genialny interes, który pompują mu naiwniacy wydając po kilka razy w roku po 4 dyszki. Rzeczywiście show jest przedni to trzeba oddać. Natomiast sportowo to nie jest do obrony. Co chwila pojawia się jakiś celebryta, najnowszy to Oświeciński a następnym pewnie będzie któryś z tych mięśniaków występujących w &quot;Wyspie przetrwania&quot;. POlsat wraz z właścicielami KSW z każdego kto ma w miarę fajną sylwetkę i trochę mięśni w pięć minut potrafią zrobić &quot;fightera&quot;. Rozzuchwalili się dzięki naiwniakom i teraz za byle co domagają się PPV. Dobrze że MŚ w piłce nie będą w POlsacie bo znów by chcieli stóweczkę zedrzeć jak za Euro.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Co do walki Pudziana, jeszcze ciągnęli z McSweeneyem jak najdłużej, żeby tylko bilety sprzedać. A już dawno pojawiały się informacje, że może nie zostać dopuszczony, także myślę że Mariusz wiedział już dawno, że to nie z nim będzie walczył. Według mnie Silva dzisiaj zostanie zniszczony, to nie jest jego naturalna kategoria wagowa i jak Mariusz wypali kilka low-kicków to połamie mu nogi ????
Ja gram w efortuna Pudzian przez KO/TKO/dyskwalifikacje po 1.65, a gale odpuszczam bo jeszcze sobie humor popsuje po wczorajszym świetnym UFC ????
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Niestety ale KSW to typowa organizacja głównie do prania pieniędzy, ale cóż zrobić, KSW pompują właśnie ci co płacą te 40 zł za PPV na tv, albo kupują w necie i wylewają żale na Facebook&#39;u że transmisja padała i chcą zwrotu pieniędzy.
To że Parke nie zrobił wagi świadczy tylko o tym że w tej organizacji zatrudniają zawodników którzy nie traktują poważnie organizacji, a sytuacja z ważeniem Pudziana i McSweeneya a następnie zmiana na Silve to w ogóle parodia. Niestety KSW dzieli ogromna przepaść między UFC, a wczorajsza gala w Gdańsku wypadła zarąbiście, poziom też niezły no i było co oglądać.
Po tych wszystkich zmianach to polecam:
Pudzian @1,32 Fortuna i to co wyżej grał biernacky17 czyli Pudzian przez KO/TKO/dyskwalifikacje po 1.65 też w Fortunie.

Silva to pajac jakich mało, spasiony Jay powrócił do KSW żeby dostać hajs za walkę, a Pudzian załatwi tu sprawę w 1 rundzie maks 2, wystarczą Mariuszowi same nogi albo Silva zacznie pajacować jak to robił zawsze w swoich walkach i padnie po 1 strzale.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ktos na kacu wystawil na Racica 1.74 promocje w milenium.
debiutant 2 dni temu zastepuje Azhieva i kurs na niego 1.90 ? typek 4-2 w amatorskim kontra Chorwat 19-8 w zawodowym? nieporozumienie
na Fieldsa od rana spada kirs w zagranicznycy(po 2.70 juz) a w sts stoi 3.94 . ktos cos wie ? jakas kontuzja sztangi ?
iwanowski 1.3 ? a kim on jest zeby tak faworyzowac ? irlandczyka po 3.02 jako value
3/3
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Najśmieszniejsze że &quot;walka wieczoru&quot; nawet po zmianie przeciwnika last minute, nadal jest &quot;walką wieczoru&quot;... A mają jak na tacy ciekawe zestawienie Gamrot - Parke, rewanż po bardzo problematycznej decyzji w pierwszej walce, na irlandzkiej gali Irlandczyk w zestawieniu, bez porównania wyższy poziom sportowy, od początku powinna to być walka wieczoru, a KSW dalej młóci tego Pudziana. Myślałem, że jak gala w Irlandii to jednak będą chcieli wyjść poza polski zaścianek, ale widać chodzi o polskich januszy. Nie kumam tego. Chwalą się, że Materla odmówił UFC, że na polskim rynku rządzą nawet ze światowym potentatem, no k.. gratulacje. Po wczorajszej bardzo fajnej gali UFC w Gdańsku dzisiaj będzie zajebisty kontrast =&gt; gdzie podrzędna w sumie (w hierarchii UFC) gala Fight Night, z wieloma debiutami i zastępstwami, zjada na śniadanie &quot;szlagierową i eksportową&quot; galę KSW. I jeszcze Conor wybrał Gdańsk, a nie Dublin, a zdaje się o to zabiegali.
No już czepianie się w ksw o kolejność walk to według mnie przesada. Lokomotywą gali jest pudzian a nie gamer z parke i to pudzian tutaj będzie sprzedawał ppv. Ja tam widzę same plusy z tego Kawule zarobią więcej bo ppv sprzedaje się do ostatniej walki + jakby dali pudziana w co-main to by pewnie po tej walce januse wyłączyli telewizory a tak dowiedzą się kto to gamrot. Poza tym Parke nie zrobił wagi i z walki 5 rundowej o pas zrobiła się zwykła 3 rundowa walka co straciło trochę na prestiżu
Jeśli chodzi o Conora może go zobaczymy Juras np. wczoraj był w narożniku janka a dzisiaj będzie komentował ksw
gamrot parke over 2.5 fortuna
1 walka decyzja nie było sytuacji bliskiej skończenia walki, obaj twardzi sporo decyzji w ostatnich walkach zobaczymy pewnie sporo zapasów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom