>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 Baraże - Europa [9 listopad 2017]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kursy LVBet:
Dzisiaj zostały rozlosowane pary barażowe do Mistrzostw Świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji. Pierwsze mecze odbędą się 9 listopada.
Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie Szwecji z Włochami. Nasi grupowi rywale z eliminacji mieli za to sporo szczęścia podczas losowania, bo Irlandia nie jest najcięższym zespołem w obsadzie ekip grających w barażach.
Jak sądzicie, kto wywalczy przepustki na Mundial? Czy uda się której z ekip uzyskać dużą przewagę już w pierwszym meczu?
Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Myślę, że dobry kurs na awans Duńczyków @1.67 uni
Są mocni, zwłaszcza u siebie. Irlandczycy na szczęściu, bo grupa ich była komiczna, w której duże zaangażowanie starczyło do baraży. Duńczycy też pokazali, że potrafią grać z pazurem w ciężkich momentach i wstali z kolan w ostatnim momencie. Oglądałem mecz Walijczyków z Irlandią to się łapałem za głowę co za ciężki mecz.
Można dołożyć Chorwatów.
Grecy to wielka tragedia. Chorwaci też przerżnęli eliminacje na własne życzenie i grają tylko w barażach, albo aż, bo mieli gorąco w Kijowie. Zmienili trenera i może coś się zmieni. Na pewno to nie będzie łatwy mecz, bo spodziewam się, że Grecy będą murować, ale liczę że w tym najważniejszym momencie wyjdzie klasa Chorwackich piłkarzy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zwycięstwo Duńczyków na pierwsze mecze barażowe to chyba najlepsze rozwiązanie. Dobry kurs koło @2 i to trzeba spróbować. Agresywny styl Iroli im nie przeszkodzi bo wiemy sami jak oni grają ostro. 9iątka mają twardą, Corneliusen robi robotę, rozwija się w Serie A. Eriksen to wiadomo klasa sama w sobie.
Poza tym wszystkie linie kartkowe i sędziowie do wnikliwej analizy. Bo i obie Irlandie i mecz w Chorwacji powinny gwarantować ostry granie. Tak naprawdę wszystkie mecze dobre są bo Włosi też nie mogą tego przerżnąć w Szwecji.
Mecz w Irlandii najpewniej będzie mocno zamknięty bo gospodarze jeśli chcą o czymś tu myśleć to nie mogą wtopić i stracić bramki/bramek bo w rewanżu Szwajcaria ich zajedzie kontrami. Poza tym ciężko mi zweryfikować poziom Szwajcarii. Wyniki w grupie wiele nie mówią, bo oprócz Portugalii nic ciekawego tam nie było. Mnie oni w ogóle nie przekonują jeśli chodzi o personalia. Nie wiem jak Wy, ale jak widzę takiego Dzemailego w podstawie który na co dzień gra w MLS w Ameryce to raczej szału nie ma. Jeszcze ten &quot;Dżuru&quot; na stoperze, facet dynamit. Ofensywa też niczego rewelacyjnego, jeden Szaqiri z Premier League i co dalej? Seferović, Mehmedi? Atuty to na pewno dwóch bocznych obrońców z Serie A i Xhaka w środku pola.
Włochy
Chorwacja
Dania
Szwajcaria ?
Szwecja
Irlandia Północna /Irlandia/Grecja
Tak bym widział kolejność jeśli idzie o potencjał drużyn. Czyli na pewno Dania awans jakby ktoś grał na awanse. Włochów z 1,30 raczej nie opłaca się brać, tak samo Chorwacja. Grecja nic innego nie będzie robić jak mocna murarka czyli to co lubią najbardziej. Chorwaci raczej skruszą ten mur, ale jakiegoś wyższego zwycięstwa się nie spodziewam. Nawet jak będzie 1-0 to Grecy jeszcze bardziej się zepną, aby zachować jakiś cień szansy na rewanż. Grecja dobrze zaprezentowała się na wyjeździe w Belgii, remis na takim terenie to dobry prognostyk przed graniem w Chorwacji.
Wygrana Danii @1,91 (dla mnie bet tych baraży już nawet licząc z rewanżami)
Rożne Chorwatów, Włochów i ogólny over w Dania - Irlandia. Kartki wiadomo.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Grecja Grecja strzeli 2,65 Marathonbet ✅
Panowie przede mną idą w stronę Chorwacji. Kurs od początku zaserwowali słabiutki, a dziś już zjechał poniżej 1,40. Czy piłkarze z Bałkanów są aż takim faworytem w starciu z Grecją? Ja bym się poważnie zastanowił, bo oglądałem ostatnio mecz Chorwatów i powiem szczerze, że mimo gwiazd ta ekipa ma spore problemy z konstruowaniem akcji. Jeśli grają dalej od bramki, gdzie Modrić i Rakitić mają więcej swobody, wszystko wygląda ok ale im bliżej tym mniej pomysłów i to nie jest tak dobra drużyna jak jeszcze parę lat temu. Moim zdaniem mocno szwankują skrzydła, które w tym meczu mogą mieć bardzo duże znaczenie. Przegrana z Turcją czy ten pamiętny remis z Finlandią to nie były przypadkowe wyniki. Chorwaci mieli równą, ciężką grupę ale na pewno nie powinni sobie pozwolić by ich goliła Turcja czy Finlandia na ostatniej prostej. Przed ostatnią kolejką zmieniono trenera, który zachował szansę awansu przez baraż wygrywając z Ukrainą. Mecz ten do chwili pierwszego gola był bardzo wyrównany.
Sądzę, że Grecja od początku eliminacji skupiała się na barażu widząc, że Belgia nie jest w ich zasięgu. I tak się stało. Dobre mecze z Bośnią i brak poważniejszych strat z gorszymi ekipami pozwoliły na grę w barażu. O dziwo Grecy podczas tych eliminacji lepiej spisywali się na wyjazdach niż u siebie. Potrafili zremisować w BiH oraz Belgii. Jeśli chodzi o mecz z Chorwacją nie mam złudzeń - będą murować. Najważniejsze to zachować szansę w rewanżu i zdobyć choć gola. Grecy z pewnością nie dadzą się wyciągnąć z własnej połowy. Postawią na kontrę, stałe fragmenty czy jakąś przebitkę dającą szansę na strzał jak to od lat bywało. Sądzę, że stać ich by strzelili gola bo Chorwaci na tą chwilę nie są monolitem i potrafią pogubić się w obronie. W reprezentacji Grecji zabraknie kapitana AEK Ateny - Petrosa Mantalosa - który zerwał wiązadła.
Niemal pewne jest, że mecz potoczy się pod kierownictwem Chorwatów jednak nie ma co porównywać go do ostatniego spotkania z Ukrainą, bo wtedy naszych sąsiadów interesowało tylko zwycięstwo. Tym razem będzie o wiele ciężej, bo rywal zagra mocną obroną. Rozjemcami będą Włosi na czele z Gianluca Rocchi, a więc nie spodziewajmy się wielu kartek i częstego gwizdania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Jako ze oba jutrzejsze spotkania zapowiadają sie underovo , zaryzykuje taka opcje : brak gola do 27 minuty w Sts. W spotkaniu Chorwatów z Grecja mamy to po kursie 1,97 w drugim Irlandia Północna - Szwajcaria po 2,05 (dla porównania w milenium praktycznie to samo brak gola do 27,99minuty odpowiednio po kursie 1,55 i 1,4 ) Jesli ma byc taka murarka to można sprobowac
;) tak na szybko z tel także przepraszam za błędy w razie co pozdrawiam ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chorwacja - Grecja
Grecja +2
@1.61
Uni

Zgodzę się z Sumadą, Chorwacja to zupełnie inna drużyna. Remis z Finlandią i bardzo skromne zwycięstwo nad Kosowem o czymś jednak świadczą. Mają gwiazdy w swoim zespole, czyt. Modric, Rakitic, Mandzukic, Kalinic. Należy jednak pamiętać, że dwójka pomocników - Luka i Ivan są bez formy.
Jeśli chodzi o Grecję, to są strasznymi minimalistami, gdy przychodzi zagrać z lepszą drużyną, to zaczynają murować i stawiają na kontry.
Co ciekawe z drużyn z drugiego miejsca Chorwaci mieli mniej o jednego gola od Greków.

Ciekawym typem, jest:
I poł. Grecja +1
@1.80

Nie liczę, że od pierwszego gwizdka obie ekipy rzucą się na siebie. Stawką jest mundial w Rosji, mimo że jest jeszcze spotkanie rewanżowe, to obie drużyny muszą podejść na spokojnie do tego meczu.
Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz Chorwacja prowadziła po I poł. grając nawet z reprezentacjami dużo słabszymi od siebie.
Dla mnie to spotkanie nie ma wyraźnego faworyta Nie po tym co pokazuje Chorwacja...
 
areck 213

areck

Użytkownik
Panowie, zna ktos zasady dot. kartek w barażach, tzn. czy zagrożenie pauza z fazy głównej eliminacji przeszlo na baraze? Czyli jesli zawodnik X byl zagrozony w 10 kolejce, kartki nie dostal, to czy dostajac w pierwszym meczu barazowym bedzie wykluczony z rewanzu?
Wiem na pewno, ze z Mistrzostw Swiata wyklucza wylacznie czerwona kartka, zolte nie przechodza.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Za dużo typów jeszcze nie ma nigdzie, ale z tego co czytam, to w barażach jest już pozamiatane i awansują Chorwaci, Włosi, Duńczycy i Helweci. Buki też to wiedzą i stąd taki kursy.
Koledzy wyżej zwrócili uwagę na pierwszy mecz Chorwacja - Grecja i słusznie. Chorwaci mają nazwiska z zamożnych klubów, ale grają piach i tonę mułu, a ich zwycięstwo nad ukrainą nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Grecy może nie błyszczą, ale grają bardzo solidną piłkę i potrafili np. ugrać 1:1 z Belgią na wyjeździe, a nikogo chyba nie muszę przekonywać, że Belgia to dziś kilka półek wyżej niż kraciaści, którzy w eliminacja dali ciała nie jeden raz. Kursy w tym meczu to jakiś kosmos.
Ale pdobnie jest w pozostałych parach, gdzie ja osobiście nie widzę żadnego faworyta. Włosi nakręci się jak stare budziki i pałają żądzą zemsty na Szwedach za ich remis z Duńczykami. Poza tym kadra Italii jest mocno podstarzała w tyłach, a w środku i napaści brakuje osobowaści. Szwedzi bez Ibry grają lepiej niż z nim, odmłodzili kadrę, są głodni sukcesów.
Helweci mieli kelnerską grupę, a ich starcie z przedstawicielem solidnego wyspiarskiego futbolu może się okazać przykre.
Duńczycy natomiast są nierówni. Rozgromili Polaków u siebie, ale dostali baty od Czarnogóry. Irlandia to nie ogórki.
To takie moje przemyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szkoda, że kurs na Duńczyków już zbity do poziomu poniżej 1.8. Również zgodzę się z tym, że Duńczycy bez problemu powinni spokojnie awansować na Mundial. Powiedzmy sobie szczerze, brak Eriksena na początku eliminacji spowodował, że to właśnie my wygraliśmy grupę. Śmiem twierdzić, że jeżeli zawodnik Tottenhamu grałby od początku to Polska miałaby spory problem z wygranej tej grupy. Irlandczycy to rzemieślnicy bez jakiegoś większego talentu. Za wszelką ceną nie będą chcieli przegrać w Kopenhadze i podejrzewam, że o bramkę również będzie im ciężko. Ja osobiście poczekam na kartki, bo jestem pewien, że Wyspiarze będą tutaj wycinać swoich rywali za wszelką cenę. Chciałem pobrać handi (-0.75), bo kurs przyjemny ale jeszcze się zastanowię do momentu wystawienia linii własnie na karteczki. Geniusz Eriksena powinien tutaj przechylić szalę na stronę Duńczyków.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ameryki nie odkryję jeśli stwierdzę że jutro nie padnie wiele bramek. Oba spotkania wydają się dość wyrównane, moim zdaniem będzie w nich więcej walki i taktyki niż ciekawej piłki. Drużyny w pierwszym rzędzie pomyślą o tym aby nie stracić głupich bramek, które mogą zdecydować o awansie. Co do spotkania Chorwatów z Grekami to jak koledzy wyżej zauważyli Chorwaci wydają się faworytami do awansu już przed pierwszym gwizdkiem, mieli awansować z pierwszego miejsca i do pewnego momentu tak to wyglądało ale druga część eliminacji pokazała duże braki w tym zespole szczególnie gdy przyszło grać z przeciwnikami którzy graja defensywnie. Na pewno podobnie jutro zagrają Grecy, którzy maja po prostu taki styl. Co prawda drugie miejsce w grupie zajęli dzięki remisom z najsilniejszymi i niemocy Bośniaków w ostatnich spotkaniach ale jak już są w barażach to łatwo nie odpuszczą. W pierwszej części spotkania będzie nudno i gram tu więcej bramek w II połowie kurs całkiem niezły 2.20 fortuna
już po pierwszej połowie wiadomo było że nic z tego nie będzie I p. 3-1 II p. 1-0 ⛔
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Irlandia PŁN-Szwajcaria
Typ: 2
Kurs 2.27
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie barażowe pomiędzy ekipami Irlandii Północnej oraz Szwajcarii, goście już w pierwszym spotkaniu są faworytem do zwycięstwa oraz przybliżenia się do awansu na przyszłoroczne mistrzostwa, które zostaną rozegrane w Rosji. Irlandia w swojej grupie zajeła 2 miejsce z 19 punktami na swoim koncie za ekipą Niemiec, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i byli w tej grupie nie do dogonienia , tutaj również będzie im niezwykle cięzko uzyskać dobry rezultat bowiem Szwajcaria w swojej grupie przegrała zaledwie 1 spotkania z zespołem Portugalii , resztę spotkań zakończyła zwycięstwami a było ich przecież w sumie aż 10 więc jest to wynik rewelacyjny , niestety Portugalia miała z zespołem Szwajcarii lepszy bilans spotkań bezpośrednich oraz lepszy bilans bramkowy dlatego też wygrała grupę a Helwetom przyjdzie walczyć w barażach o Mundial W Rosji, jeśli jednak utrzymali formę z poprzednich spotkań nie mają się czego obawiać bowiem zagrali na prawdę dobre eliminację w których strzelili łącznie 23 bramki, stracili zaledwie 7 , do tego wygrali klasyfikację miejsc 2 co też jest swego rodzaju sukcesem. Myślę że w dniu jutrzejszym zawalczą o zwycięstwo na terenie swoich rywali, na pewno remis też będzie korzystny, ale są w stanie tutaj wygrać, mój typ to wynik 1:2 dla gości po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duckland 884

duckland

Użytkownik
Grecja x2 @2.89
Chorwacja under 1.5 @1.93
Grecja over 0.5 @2.32
Zestaw na jutro, myślę że Chorwacja będzie miała bardzo ciężko z Grekami poza tym kursy są mocno nie do grania na gospodarzy. Nie wiem dlaczego kroja ich na takiego faworyta narazie 8:8 po 8 meczach. Grecy w ostatnich 10 spotkankach ani razu nie dali sobie strzelić dwóch bramek. Stałe fragmenty gry to dla nich spora szansa a bramki na wyjeździe trzeba szukać tutaj może się to bardzo liczyć. Ogólnie mecz o największą możliwą stawkę, o awans na mundial tutaj nikt nie odpuści tym bardziej że Chorwaci mają swoje problemy i są do wzięcia.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Grecy w ostatnich 10 spotkankach ani razu nie dali sobie strzelić dwóch bramek.
No tak tylko tam masz, 2 mecze z Estonią, 2 mecze z Cyprem i 2 mecze z Gibraltarem. Poza tym stracili 2 bramki u siebie z Belgią, więc mit masz już obalony.
Chociaż, żeby nie było tak źle, to 4 mecze z Bośnią i Belgią tak jak pisałem w swojej analizie powyżej dają w miarę pozytywny prognostyk przed starciem z Chorwacją. Tylko umówmy się jeszcze na jedno, że Bośnia to żaden ciekawy zespół w tej chwili.
Być może część nie kojarzy lub nie wie. Ale te baraże Grecy osiągnęli w głównej mierze dzięki Cyprowi. Cypr machnął u siebie Bośniaków i dał 6 punktów Grecji za friko. I to wolę podkreślić.
Żeby nie było tak miło, ja olewam Chorwację totalnie jeśli chodzi o moje pieniądze bo stawianie na nich w takim meczu po takim kursie jest kompletnie bez sensu. Poza tym mnie Chorwacja jakoś nigdy nie grzała, albo inaczej. Traciłem z 2 razy w tych eliminacjach grając przeciwko a konkretnie na BTS/gole gości w meczach domowych Chorwatów (i o dziwo zostawali z czystym). W ogóle mnie ten zespół nie przekonuje jeśli chodzi o defensorów. Zobaczcie sobie listę powołanych:
Vida - w jednym słowie dynamit
Lovren - jakieś dziwne historie zdrowotne od 2 lat
Vrslajko - 90 minut z Qarabchem to jego jedyne granie, nie gra wcale od odejścia z Sassuolo
Strinić - nie zaistniał w Neapolu, oddany za bezcen do Sampdorii, gdzie też ma za uszami w tym sezonie
Leovac - biorą chłopa co gra w lidze...greckiej. Dość wymowne.
Mitrović - 19 minut w lidze tureckiej, 15 minut w LM........
W eliminacjach byli jeszcze doświadczony Corluka i Tim Jedvaj z Bundesligi. Ale w obecnej kadrze ich nie ma.
Będzie niezły dym jak Grecja dostanie rzut rożny, albo jakiś dobry wolny. I pewnie tutaj sami upatrują dobrą szansę.
Chorwacja to mistrzowie jeśli chodzi o potencjał i szkolenie zawodników środka pola. To jest chyba największa kopalnia diamentów jeśli chodzi o Europe. I na tym głównie bazują. Nawet na 9iątce poza Manżukiciem jest bieda. A sam Mandżukić ostatnimi laty robi wszystko by tego wyrachowanego zachowania urodzonej 9iątki zmienić na jakiegoś bocznego obrońcę jak to nie raz jest w Juventusie. Lekki żart, ale strasznie lubi się cofać a nominalnie i tak gra na boku, bo z Gonzalo nie ma sił by wygrał podstawowy plac. Teraz będzie miał szansę wrócić na środek ataku.
Kolejna sprawa to - nowy selekcjoner. Zlatko Dalić, jak tak się przyglądam i karierze piłkarskiej i teraz trenerskiej to mam mocno mieszane uczucia. Poważnej piłki to on nie dotknął. Jako piłkarz nic ciekawego, właściwie całe życie na Bałkanach. A trenerka? Ostatnie 7 lat, jakieś zadupie Al-Faisaly, Al Hilal i 3 ostatnie lata w Al Alain, dajcie spokój.
Ale z drugiej strony boję się takich typów jak;
Chorwacja under 1,5 bramki @1,97
Grecja jakieś plusowe handi od +1 po +1,5 itd.
Ciężko coś przeciwko Chorwatom znaleźć w miarę rozsądnego.
Jeśli miałbym coś luźnego zaproponować w tym starciu:
Strzeli gola i otrzyma kartkę - Mandżukić @12 Uni Mandżukić ławka.
Perisić asysta @5,00 Uni ⛔ 3 asysty bocznych obrońców a sam Persić skończył z bramką

Perisić mega gaz w tym sezonie. Strzela, asystuje (4gole,5asyst) i co najważniejsze, fizycznie wygląda fenomenalnie. Sprinty pod koniec meczu na takim samym poziomie co na początku. Albo rywale są już tak zajechani, że on taką różnicę potrafi robić 1z2. Druga sprawa, jak układa mu się gra od paru sezonów z 9ątką z Interu czyli Icardim. Tutaj mogą zadziałać te same instynkty i granie na Mandżukicia. A sam Mandżukić i ten zakład to wiadomo o co chodzi. O tym, że lubi walczyć chyba wiedzą wszyscy, bramkę też jest wstanie walnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Za parę dni rozpoczną się baraże do MŚ. W Europie mam dwóch swoich faworytów. Szwajcaria i Dania. Już w fazie eliminacyjnej obie drużyny pokazały naprawdę wysokie umiejętności czysto piłkarskie. Jak dla mnie Irlandia, a tym bardziej Irlandia Północna nie powinny stanowić zagrożenia dla wyżej wymienionych drużyn. Wiadomo nie będą to mecze do jednej bramki, ale w ostatecznym rachunku obie ekipy powinny zostać pokonane przez swoich rywali w dwumeczu. Najbardziej nie ufam Chorwatom, aczkolwiek może zimny prysznic pod koniec eliminacji których ich spotkał otrzeźwi ich trochę, bo skład mają na co najmniej 1/4 mundialu.
Przestrzegałbym ponadto nad hurraoptymistycznym graniem na Peru z Nową Zelandią - przynajmniej na wyjeździe. Jednak strata Guerrero może swoje spowodować. Ten gość naprawdę stanowił 50 % tej reprezentacji jak nie więcej. Zresztą gol z wolnego w ostatnim meczu z Kolumbią tylko to potwierdzał.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
plusgresja
Za parę dni rozpoczną się baraże do MŚ. W Europie mam dwóch swoich faworytów. Szwajcaria i Dania. Już w fazie eliminacyjnej obie drużyny pokazały naprawdę wysokie umiejętności czysto piłkarskie.
Co do Dani to zgoda, ale gdzie Ty te umiejętności czysto piłkarskie widziałeś u Szwajcarów? Jak dla mnie oni nic ciekawego nie grali w tych eliminacjach. Awans powinni wywalczyć, ale czy wygrają ten mecz na wyjeździe na tak trudnym terenie do zdobycia? Oni bramkowy remis biorą w ciemno, a czy uda im się wygrać taki mecz? Przekonamy się dzisiaj wieczorem. Ja bym tego meczu osobiście nie ruszał, bo Irlandia jest bardzo ciężką drużyną u siebie, a Szwajcaria to żaden hegemon piłki nożnej.

Co do drugiego meczu na dzisiaj (9.11.17) myślę, że Rakitic, Modric, Perisic, a przede wszystkim Mandzukic, który gra bardzo dobrze w tym sezonie i to głównie na boku ataku (w Juventusie) nie dadzą nawet zremisować takiego meczu Grecji, która ostatnio mecze wyjazdowe ma bardzo dobre, ale ta seria się skończy dzisiaj wieczorem, bo w końcu przyjdzie im się zmierzyć z kimś lepszym, a nie europejskimi ogórkami. U gości nie zobaczymy kapitana, podstawowego obrońcy Romy - Manolasa, jest to duże osłabienie w obronie, co też posypie jej siłę. Czy Grecy strzelą gola? Jest taka możliwość i za drobne po kursie ponad 2 można próbować, bo Chorwacja nie ma super defensywy w porównaniu z atakiem.
Chorwacja + over 1,5 gola w meczu @1,75 Totolotek ✅
Obie połowy powyżej 1,5 bramki - NIE @1,70 Totolotek ✅
Chorwacja over 1,5 gola @1,75 Totolotek ✅
Grecja więcej żółtych kartek w meczu @1,60 Totolotek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata w Rosji , baraże - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Grecja
Typ: HT/FT 0/1
Kurs: 3.80 ⛔ szybka bramka dla Chorwacji &quot;załatwiła&quot; sprawę, liczyłem, że Grecy postawią większy opór
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwszy mecz barażowy o udział w Mistrzostwach Świata w Rosji, zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze, ale raczej nie pójdzie im tak łatwo jak sugerują kursy narzucone przez bukmacherów, Grecy znani są ze swojej żelaznej defensywy i za pewne dzisiaj także głównie skupią się na obronie i wywiezieniu jak najkorzystniejszego wyniku przed rewanżem u siebie. Chorwacja mimo wielu gwiazd europejskiego formatu ostatnio nie rozpieszcza swoich kibiców i nie sądzę, że dzisiaj ta ich skuteczność osiągnie apogeum, tym bardziej, że tak jak napisałem wcześniej Grecja na pewno zamuruje swoją bramkę i na tym się skupią najbardziej. Ja ten mecz widzę tak, że Chorwacja będzie próbowała sforsować Grecki mur i pewnie uda im się wygrać, myślę, że skończy się jakimś skromnym 1:0 lub 2:0, ale najciekawszym jest to, że w w swoich ostatnich 5 meczach eliminacyjnych do przerwy notowali wynik 0:0 i to ostatecznie mnie przekonało do zagrania tego typu. Podsumowując liczę na skromną wygraną gospodarzy oraz, że strzelą dopiero po przerwie. Powodzenia.
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Nikt nie podaje oczywistych argumentów przeciwko Grecji jakimi są absencje Sokratisa P., Manolasa i Torosidisa. Przecież to jest eldorado dla ofensywnych Chorwatów. Grecja nie ma z czego robić swojego muru.
Oczywiście gospodarze poza, niesamowitym potencjałem z przodu, to niewiadoma. Można tylko ufać, że od przyjścia nowego trenera poukładali się psychicznie i taktycznie. Liczę na to.
Będzie 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom