>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - 1/4 - 24-26.10.2017r.

Status
Zamknięty.
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
TYP : Obie strzela bramke
Kurs: 1,6
Bukmacher: Totolotek
Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski, mój typ obie strzela bramke, co prawda kurs niski, ale według mnie bardzo pewny. Chojniczanka znana z ofensywnego stylu gry, strzela dużo bramek, sporo również traci.. Ostatni mecz w 1lidze przegrany w sobote z Pogonią Siedlce 0-2. Siły gównie kierowane na wtorkowy mecz z Górnikiem, mysle ze dadza z siebie wszystko aby uzyskać jak najlepszy wynik, w tamtym roku na Stadionie Chojniczanki padł remis 1-1, wiec nie sądze by to było jednostronne widowisko, lider 1ligi kontra wicelider ekstraklasy. Górnik w dobrej formie, Angulo 13 bramek w Ekstraklasie juz. Drużyna poukładana, dużo strzelają lecz tracą całkiem sporo bramek. Dla mnie bardzo pewny typ.
Proponuje również over 2,5, dla odważnych nawet 3,5 .
 
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Bo ja wiem czy ta Chojniczanka tak &quot;dużo strzela i dużo traci &quot; ?
Ostatnie 5 meczów ligowych 0:0, 2:0, 0:0, 2:1, 0:2 ... Srednie z tego sezonu strzelone 1,64 na mecz, stracone 1.16 ...
Górnik co prawda raczej &quot;oveowa&quot; drużyna ale ja tego meczu nie tykam ...
ale to puchar ... a tu wszystko możliwe :p
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
W iforbet znalazłem dość fajny typ na życzenie : obie drużyny powyżej 1 rr w każdej połowie po kursie 2.60 . Wydaje mi się lekkie value w tym typie i go delikatnie zagram pozdrawiam
Mówię tu o meczu Chojniczanki z Górnikiem
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W iforbet znalazłem dość fajny typ na życzenie : obie drużyny powyżej 1 rr w każdej połowie po kursie 2.60 . Wydaje mi się lekkie value w tym typie i go delikatnie zagram pozdrawiam
Mówię tu o meczu Chojniczanki z Górnikiem
Typ fajny i obie powinny nabic po 2 rr na połowę, również zagram. Wczoraj był ten sam typ w meczu Płocka ze Śląskiem po kursie 3.0.
Ja dzisiaj jeszcze idę w stronę Górnika. Myślę że zobaczymy różnicę między czołowymi drużynami w swoich ligach. Chojniczanka gra w kartkę Górnik zaś utrzymuje pewien poziom, napewno trochę złości będzie po ostatnim spotkaniu z Koroną. Do tego gram jeszcze Legie z Bytovia. Dla Legii ten sezon jest stracony. W PP napewno nie będą odpuszczać bo można dużo tutaj ugrać a w lidze ciężko będzie w tym sezonie. Bytovia początek sezonu miała dobry a teraz już spadek i Legia nie powinna mieć z nimi żadnych problemów.
Górnik 2 DNB 1.60 ????
Legia 2 1.55 ????
AKO 2.50 ✅
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chrobry - Arka
Arka DNB @1,57
fortuna ✅
obie strzelą @1,72 fortuna ⛔
Pierwszy mecz 1/4 finału Pucharu Polski do Głogowa przyjeżdża Arka Gdynia, która ostatnio złapaawiatr w żagle i dość skutecznie punktuje w lidze, natomiast Chrobry po serii dobrych wyników ostatnio złapał lekką zadyszkę i nie wygrał w lidze od 3 spotkań. Jednak uważam, że w tym meczu nie będzie to miało znaczenia, ponieważ miejscowi na ten szczebel rozgrywek wrócili po 38 latach kiedy do wyeliminowali na tym poziomie Stocznię Szczecin i w półfinale zagrali z Legią i teraz będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Dodatkowym smaczkiem w tym meczu jest osoba trenera Chrobrego Grzegorza Nicińskiego, któryjest wychowankiem Arki, w poprzednim sezonie był trenerem Arki, ale pod koniec rundy zostałzwolniony, wprowadził Arkę do finału Pucharu Polski, ale po wcześniejszej dymisji w finale, który zresztą wygrali prowadził ich już obecny szkoleniowiec. Można więc przypuszczać, że Chrobry będzie miał dokłądnie rozpracowaną Arkę, do Głogowa Niciński sprowadził też kilku byłych zawodników Arki, więc widowisko zapowiada się ciekawie. Następnym aspektem są kibice, nie od dziś wiadomo, że Arka sympatyzuje z Zagłebiem, z którym Chrobry delikatnie mówiąc się nie lubi, można się więc spodziewać sporej ilości gości z Lubina jak to miało miejsce w spotkaniu z Odrą Opole, z którą Zagłebie też sympatyzuje. Posumowując Arka powinna wygrać, jednak wszystkie ostatnie swoje mecze pucharowe kończyła dopiero w dogrywkach dlatego zabezpieczam się zakłądem bez remisu, a drugi typ uważam również za bardzo prawdopodobny, raz, że trener Niciński zna Arkę jak mało kto, a dwa, że dla Chrobrego to można powiedzieć historyczny mecz, więc nie powinni murować bramki, a też poszukać goli, zresztą jak twierdzą sami zawodnicy z Głogowa jest to doskonała okazja do wypromowania się, bo na tym szczeblu Pucharu jest już duże zainteresowanie kibiców, menadżerów, skautów itd.
Bytovia - Legia
Legia i powyżej 2,5 gola w meczu @2,2
fortuna ✅
Pierwszy mecz 1/4 finału Pucharu Polski, do Bytowa przyjeżdża aktualny Mistrz Polski, dla miejscowych ten mecz to święto, bilety już dawno zostały wykupione, więc można spodziewać się fajnej atmosfery na trybunach, dodatkowo trener gospodarzy twierdzi, że nie ustawią autobusu w polu karnym, a zamierzają pograć z Legią co powinno zagwarantować nam kilka bramek. Trener Wojskowych na pewno trochę porotuje składem, chce dać odpocząć na przykład Malarzowi czy Pazdanowi, ale Ci co zagrają też będą chcieli się pokazać. Legia jak co roku poważnie traktuje rozgrywki pucharowe, więc i w tym mierzy pewnie w podwójną koronę, tym bardziej, że po kompromitacji w Europie zostały jej tylko krajowe rozgrywki. Trener Jozak przed meczem mówi, że mimo, że jest to dwu mecz to sprawę awansu chcą załatwić już w pierwszym spotkaniu. Liczę, że miejscowym uda się strzelić chociaż jedną bramkę wtedy over przy ewentualnej wygranej warszawiaków zostałby pokryty, a nawet jeśli nie to jak miejscowi zagrają ofensywnie jak zapowiada ich trener to sama Legia jest też w stanie pokryć te 3 gole. Powodzenia.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie rozumiem opinii że ten sezon dla Legii jest stracony. Mimo tych wszystkich problemów i przykrych wydarzeń jakie miały miejsce Legie dzieli punkt do pierwszej trójki, a do końca ligi mnóstwo kolejek. Po co takie głupoty gadać? Jedynie Europy trochę szkoda, ale są i tego pozytywy.
Były złe wyniki, ogromny stres, przykre sytuacje i nieodpowiedzialne słowa po wielu stronach, ale emocje opadają i atmosfera w warszawskim zespole stopniowo się stabilizuje:
- Nagy jest młody i zbuntowany (ma trochę swojej racji) ale musi się pokory nauczyć, bo chlapanie jęzorem na lewo i prawo nigdy nie jest dobre. Czasowa relegacja dobrze mu zrobi
- kapitanem został Malarz, co jest bardzo dobrą decyzją. Facet ma swoje lata, doświadczenie, ma poważanie w szatni i umie wstrząsnąć kolegami
- Mączyński może formy nie ma, ale za to ma charakter. Sam poszedł do trenera i porozmawiał o meczu i o tym co się dzieje. Jozak w wywiadzie powiedział że to była super rozmowa, pełna profeska i echa tej rozmowy na pewno rozniosą się po szatni.
- poprawiła się gra, dopisało trochę szczęścia i można liczyć, że będzie lepiej.
W mojej opinii jeszcze kilka spotkań potrwa dochodzenie do formy, ale jak już się poprawi gra w drugiej linii to i bramek będzie więcej. Wbrew pozorom jest komu strzelać na polskim podwórku.
Nie mniej wygranej w tym meczu aż tak pewny nie jestem. To jest dwumecz, jak coś nie pójdzie to można sprawę załatwić w Warszawie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ktoś za czasów Smudy powiedział, że aby wygrać nasze Euro trzeba było zebrać kilkunastu grajków z V ligi i dać im po 10 tys. PLN na łebka za zwycięstwo a wygralibyśmy cały turniej;)
&quot;Za przejście Lechii i Pogoni chłopaki otrzymali po 100 tysięcy premii na zespół. Teraz do Bytowa przyjeżdża drużyna, która niespełna rok temu zremisowała z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, więc nagrody za pokonanie Legii będą przynajmniej trzykrotnie wyższe&quot; – zapewnia menedżer Bytovii Rafał Gierszewski. &quot;Nasz sponsor prezes Leszek Gierszewski nie żałuje pieniędzy za dobrą grę. Dlatego nie zdziwię się, jeśli za przejście mistrzów Polski chłopaki wzbogacą się nawet o pół miliona złotych. Ale o tym będziemy rozmawiać po meczu. Teraz piłkarze mają wyjść na boisko i dać z siebie wszystko, a nie myśleć o kasie&quot;.
Gospodarze zostawią dzisiaj serducha na boisku, a przynajmniej w to wierzę. Czy wystarczy im umiejętności na wyeliminowanie mistrza Polski? Nie sądzę, ale myślę że są w stanie ugrać remis w 90 minutach.
Drutex vs Legia
1x

@2.33
Fortuna
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Odnośnie tego, co napisał waldi1979 w aspekcie kibiców to mecz w Głogowie bez kibiców gości:
http://www.arkowcy.pl/artykul/10658/sektor-gosci-w-glogowie-zamkniety.html
Trzeba też pamiętać, że Arka ze względu na dwa następne mecze ligowe (Legia i derby z Lechią) może wyjść w innym składzie osobowym, podobnym do tego jaki zagrał w Bielsku- Białej. Nie mogę jednak znaleźć kadry Arki na ten mecz, więc ciężko wyciągać jakieś wnioski. Na pewno nie zagra za to Sobieraj, który pauzuje za kartki.
W każdym razie popieram na pewno typ na obie drużyny strzelą w tym meczu. Obrona Arki, niezależnie od składu osobowego, nie jest jakąś wybitną zaporą, popełnia dużo błędów. Z drugiej strony prawdopodobnie z przodu pograją rezerwowi, którzy będą chcieli pokazać się z dobrej strony Ojrzyńskiemu i wywrzeć presję na wyjściową jedenastkę.
Z ciekawostek jeszcze, równo rok temu, na tym samym etapie rozgrywek Arka przegrała w Bytowie 2:1.
Chrobry-Arka
Obie drużyny strzelą gola- Tak @1,79
LVbet ⛔
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie rozumiem opinii że ten sezon dla Legii jest stracony. Mimo tych wszystkich problemów i przykrych wydarzeń jakie miały miejsce Legie dzieli punkt do pierwszej trójki, a do końca ligi mnóstwo kolejek. Po co takie głupoty gadać? Jedynie Europy trochę szkoda, ale są i tego pozytywy.
Były złe wyniki, ogromny stres, przykre sytuacje i nieodpowiedzialne słowa po wielu stronach, ale emocje opadają i atmosfera w warszawskim zespole stopniowo się stabilizuje:
- Nagy jest młody i zbuntowany (ma trochę swojej racji) ale musi się pokory nauczyć, bo chlapanie jęzorem na lewo i prawo nigdy nie jest dobre. Czasowa relegacja dobrze mu zrobi
- kapitanem został Malarz, co jest bardzo dobrą decyzją. Facet ma swoje lata, doświadczenie, ma poważanie w szatni i umie wstrząsnąć kolegami
- Mączyński może formy nie ma, ale za to ma charakter. Sam poszedł do trenera i porozmawiał o meczu i o tym co się dzieje. Jozak w wywiadzie powiedział że to była super rozmowa, pełna profeska i echa tej rozmowy na pewno rozniosą się po szatni.
- poprawiła się gra, dopisało trochę szczęścia i można liczyć, że będzie lepiej.
W mojej opinii jeszcze kilka spotkań potrwa dochodzenie do formy, ale jak już się poprawi gra w drugiej linii to i bramek będzie więcej. Wbrew pozorom jest komu strzelać na polskim podwórku.
Nie mniej wygranej w tym meczu aż tak pewny nie jestem. To jest dwumecz, jak coś nie pójdzie to można sprawę załatwić w Warszawie.
Dla takiego klubu jak Legia nie granie w Europie i odpadniecie w takim stylu jak to zrobili to jest sezon starcony i nie chodzi mi o to ze w lidze Legia nie ma kompletu pkt. i bilansu bramkowego +30 bo tutaj sie odbija jeszcze.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Chrobry - Arka 2 @ 2,45 iforbet✅ 0:2
Arka wformie co pokazal ostani mecz z Jagielonia gdzie wygrali 4:1.
Ojrzynski wystawi raczej dzis najmocniejszy sklad tak jak wczoraj Gornik.
Czyli pewnie zagra Siemaszko, Kun, Koko, Szwoch i reszta zwracajacym Marciniakiem na obronie.
Jedyne co moze przemawiac za Chronrym to moze byc rzeczywiscie ich trener Nicinski ktory zna Arke jak nikt no i to ze jest to dlanich historczny mecz wktorym moga sie pokazac i wybic.
Ale Arka wtakim gazie jest ze niepowinna tego niewygrac w 90 min mysle ze tu dogrywki niebedzie.
Tak jak niektorzy widzieli wczoraj niespodzianke w Chojnicach gdzie Gornik juz w piewszej polowie rozwiaj jakie kolwiek nadzieje miejscowym. Mysle ze Arka zrobi tak samo dzis w Glogowie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Korona
Zagłębie i powyżej 2,5 gola w meczu @2,51
fortuna ⛔ No comment ????
Ostatni z ćwierć finałów tej edycji Pucharu Polski, do Lubina przyjeżdża Korona Kielce, przy okazji to jedyny mecz na tym szczeblu, gdzie grają dwie drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednich 3 meczach nie było żadnej niespodzianki i wszyscy faworyci zgodnie wygrali swoje mecze, tu również liczę na podobny scenariusz i wygraną miejscowych, tym bardziej, że popularne Scyzoryki przyjeżdżają mocno osłabione, w Lubinie nie będą mogli zagrać zawieszeni Mateusz Możdżeń i Jakub Żubrowski oraz kontuzjowani Michał Gardawski, Nabil Aankour, Ken Kallaste, Fabian Burdenski i Jacek Kiełb, a w Zagłębiu &quot;tylko&quot; kontuzjowani Filip Starzyński oraz Daniel Dziwniel, ale lubinianie już od jakiegoś czasu muszą sobie radzić bez nich, więc nie jest to nowa sytuacja. Żadna z drużyn na pewno nie odpuści tego meczu Zagłębie będzie chciało wygrać i wypracować sobie bezpieczną zaliczkę przed rewanżem w Kielcach, natomiast Korona będzie chciało strzelić co najmniej gola, bo bramki na wyjeździe mogą mieć to duże znaczenie przy ostatecznym rozrachunku. Kolejnym argumentem za Zagłębiem jest ich stadion, czyli popularna Twierdza Lubin, na której w obecnym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki, natomiast Korona w tym sezonie jeszcze nie wygrała w delegacji. Podsumowując liczę na zwycięstwo Zagłębia 2:1 lub w optymistyczniejszej wersji 3:1.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zagłębie - Korona
Zagłębie i powyżej 2,5 gola w meczu @2,51
fortuna
Ostatni z ćwierć finałów tej edycji Pucharu Polski, do Lubina przyjeżdża Korona Kielce, przy okazji to jedyny mecz na tym szczeblu, gdzie grają dwie drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednich 3 meczach nie było żadnej niespodzianki i wszyscy faworyci zgodnie wygrali swoje mecze, tu również liczę na podobny scenariusz i wygraną miejscowych, tym bardziej, że popularne Scyzoryki przyjeżdżają mocno osłabione, w Lubinie nie będą mogli zagrać zawieszeni Mateusz Możdżeń i Jakub Żubrowski oraz kontuzjowani Michał Gardawski, Nabil Aankour, Ken Kallaste, Fabian Burdenski i Jacek Kiełb, a w Zagłębiu &quot;tylko&quot; kontuzjowani Filip Starzyński oraz Daniel Dziwniel, ale lubinianie już od jakiegoś czasu muszą sobie radzić bez nich, więc nie jest to nowa sytuacja. Żadna z drużyn na pewno nie odpuści tego meczu Zagłębie będzie chciało wygrać i wypracować sobie bezpieczną zaliczkę przed rewanżem w Kielcach, natomiast Korona będzie chciało strzelić co najmniej gola, bo bramki na wyjeździe mogą mieć to duże znaczenie przy ostatecznym rozrachunku. Kolejnym argumentem za Zagłębiem jest ich stadion, czyli popularna Twierdza Lubin, na której w obecnym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki, natomiast Korona w tym sezonie jeszcze nie wygrała w delegacji. Podsumowując liczę na zwycięstwo Zagłębia 2:1 lub w optymistyczniejszej wersji 3:1.
Korona jedzie do Lubina w 16 zawodników, linia pomocy bardzo uszczuplona, prawdopodobnie zagra w niej obrońca Kovacevic. Typ w stronę Zagłębia dobry i u siebie muszą wszystko zrobić żeby wygrać i to w dodatku z tak osłabiona Koroną bo rewanż na Kolporter Arena nie będzie łatwy. Myślałem o btts i over 2.5 @2.35 lub wynik końcowy Zagłębie ???? i obie strzela @3.60 ⛔ w ForBet.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Korona jedzie do Lubina w 16 zawodników, linia pomocy bardzo uszczuplona, prawdopodobnie zagra w niej obrońca Kovacevic. Typ w stronę Zagłębia dobry i u siebie muszą wszystko zrobić żeby wygrać i to w dodatku z tak osłabiona Koroną bo rewanż na Kolporter Arena nie będzie łatwy. Myślałem o btts i over 2.5 @2.35 lub wynik końcowy Zagłębie i obie strzela @3.60 w ForBet.
w takim razie nie lepiej/pewniej Zagłębie win i over 2.5 ?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
w takim razie nie lepiej/pewniej Zagłębie win i over 2.5 ?
I chyba pójdę w ta stronę choć najbardziej pewne(teoretycznie) to było by Zagłębie i over 1.5 @1.90 choć uważam że Korona jednak jedną bramkę powinna strzelić. Zagłębie na zero z tylu kończyło w dwóch spotkaniach pierwsze to Cravovia w PP i Sandecja w lidze czyli z drużynami moim zdaniem słabszymi niż Korona.
A jak w PP są liczone bramki na wyjeździe??

I Korona strzeliła tylko Zagłębie nie :mad:
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A jak w PP są liczone bramki na wyjeździe??
Tak samo jak u siebie. Gol równa się jednemu golowi. Matematyki nie da się oszukać ???? .
Abstrahując Ty pytasz poważnie ? Bramka strzelona na wyjeździe to zawsze jakiś handicap. Przegrywasz np: na wyjeździe 1:2, wygrywasz u siebie 1:0 i grasz dalej w następnej rundzie bo przy równej ilości punktów i goli zdobytych i straconych liczy się kto zdobył więcej bramek w delegacji.
Jak słyszę czasem że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie to mnie pusty śmiech ogarnia, filcuje koszulka i wybrzusza parkiet w pokoju... to samo dotyczy się nazw niektórych klubów..Citta a nie Palermo, Girondins a nie Bordeaux, Szachcior a nie Soligorsk i tak dalej i tak dalej..
Pzdr/Psycho
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Spotkanie bez remisu - Korona 3.85
fortuna
W przeciwieństwie do wszystkich uważam, iż Korona nie jest na straconej pozycji. Korona ma mocny skład. W ostatnim meczu bardzo dobrze grał Kaczarawa. Jest już zdrowy. Mam nadzieje na dobrą postawę tradycyjnie Jukicia, Cvijanovicia i Kovacevicia. Tradycyjnie poniżej pewnego poziomu nie zejdzie Rymaniak. Jest jeszcze dobry Amerykanin w obronie. Paradoksalnie zmiany w składzie mogą zaskoczyć Lubinian, którzy nie zagrali rewelacji z Gliwicami i myślę, iż nie będzie rewelacji z Koroną. Korona dawno meczu nie przegrała i może pokusić się wreszcie o przełamanie złej passy wyjazdowej. Drużyna zbliżona do Wisły Płock, która gra jednak lepiej od Korony. W poważnych wywiadach Lettieri tylko żartuje o pucharach. Drużyna jest budowana spokojnie. Plan na ten sezon pierwsza ósemka, ale te puchary mogłyby wypaść Koronie to tylko raczej dzięki Pucharowi Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom