>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam grających i tych co nie grają też witam.
Widzę że temat Euroligi coś słabiutki,albo wszyscy czekają no moje pewne typy ???? ,no to ok,ja na dzisiaj znalazłem takie cudo.
CRVENA ZVEZDA-CSKA MOSKWA
TYP-1 H-8.5
Kurs-1.8
Brose Bamberg-Barcelona
Typ-over 156,5
Kurs-1.8
Ako-3.6

Jeśli chodzi o Crvene to myślę że może pokusić się o niespodziankę.....i nie przegra wysoko,gra u siebie ,teren wiadomo gorący,kibice,sędziowie i te sprawy.
Grali ostatnio ze sobą rok temu i wygrali,kursy były podobne,myślę że można zaryzykować trochę kasy....tylko nie stawiać chaty itp.
Brose myślę że dzisiaj nie wygra z Barcą,ale gram na over bo mi tak nos podpowiada,argumentów specjalnie nie ma bo wiadomo raz jest więcej a raz mniej,ale taki mam czuj więc tak gram.
Wczoraj się udało,dzisiaj pewnie nie ale próbować trzeba,wiadomo niedługo święta i te sprawy więc spróbujemy buka lekko skroić.
Powodzenia
Aha jeszcze jedna sprawa,większość prosi o reputki jak typ wejdzie,a ja z kolei nie pogniewam się o reputy jak nawet nie wejdzie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam grających i tych co nie grają też witam.
Widzę że temat Euroligi coś słabiutki,albo wszyscy czekają no moje pewne typy ???? ,no to ok,ja na dzisiaj znalazłem takie cudo.
CRVENA ZVEZDA-CSKA MOSKWA
TYP-1 H-8.5
Kurs-1.8
Brose Bamberg-Barcelona
Typ-over 156,5
Kurs-1.8
Ako-3.6

Jeśli chodzi o Crvene to myślę że może pokusić się o niespodziankę.....i nie przegra wysoko,gra u siebie ,teren wiadomo gorący,kibice,sędziowie i te sprawy.
Grali ostatnio ze sobą rok temu i wygrali,kursy były podobne,myślę że można zaryzykować trochę kasy....tylko nie stawiać chaty itp.
Brose myślę że dzisiaj nie wygra z Barcą,ale gram na over bo mi tak nos podpowiada,argumentów specjalnie nie ma bo wiadomo raz jest więcej a raz mniej,ale taki mam czuj więc tak gram.
Wczoraj się udało,dzisiaj pewnie nie ale próbować trzeba,wiadomo niedługo święta i te sprawy więc spróbujemy buka lekko skroić.
Powodzenia
Aha jeszcze jedna sprawa,większość prosi o reputki jak typ wejdzie,a ja z kolei nie pogniewam się o reputy jak nawet nie wejdzie.
Tak jak myślałem 1 weszło 2 nie.
Szału nie ma,dupy nie urywa.
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Ktoś myśli o postawieniu na Unicaja Malage +8,5 w meczu z Realem? @1,84 Unibet
Real jest w dużym dołku, przegrał trzy ostatnie mecze w Eurolidze:
02.11 Khimki Moskwa 86-80
09.11 Maccabi Tel Aviv 90:83
14.11 Baskonia 105:75
i ostatni ligowy z Barceloną 80:84
Unicaja ostatnio też nie powala wynikami, ale mimo wszystko powinni pokryć aż tak wysoki handicap.
Ich ostatnie trzy mecze w Eurolidze to dwie wygrane i porażka po dogrywce z będącym w formie ostatnio Żalgirisem Kowno 83-85
Dla porównania Unicaja przegrała z Baskonią w meczu ligowym 05.11 tylko 72-73
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chimki M-Maccabi T.A
Typ-cver 164.5
Kurs-1.8
Analiza-krótka
Spotykają się 2 drużyny overowe,Chimki faworyt ale Maccabi to nie leszcze na wyjazdach rzucają średnio 86 pkt,a gospodarze u siebie 84 pkt,dodając to do kupy daje 170 pkt,i tak myślę że tyle powinno spokojnie paść.

A tak na sucho to myślę że Efes stuknie dzisiaj Panate.
Kursik zacny bo 2.1
Kursy na Panate spadają więc myślę że spokojnie można grac na Efes.Można zabezpieczyć się małym handi 2.5 za 1.8 bo tam może paść remis.
Tak cos mi tram smierdzi że padnie remis,mozna zagrać singla na remis za nie dużą kase.
Kto nie ryzykuje szampana nie pije.
gdzie się podziali fachowcy od kosza??sam tego działu nie pociągnę ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
jak uważacie Zalgris z Baskonią? Litwini w formie a hiszpanie grają kiszke na wyjazdach ???? ktoś może się wypowiedzieć?
Niby Żalgiris powinien to ogarnąć,ale zauważ że Baskonia zaczeła ostatnio grać lepiej,ostatni mecz na wyjezdzie z Chimki pechowo przegrali 1 pkt,potem zlali u siebie Real M.
Ja nie wchodzę w ten mecz,bo cos mi się wydaje że Baskonia może to wygrać,
Żalgiris nie bedzie miał cały czas takiej formy,tak samo Baskonie nie będzie ciągle przegrywać na wyjeżdzie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja bym szukał overka na linii 160-164 punkty . Obydwa teamy w dobrej formie. Punktów w meczu Zalgiris - Baskonia nie powinno zabraknąć
???? ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja to mysle dzis tak na handi: Maccabi +8.5 , Efes +4.5 , Unicaja +10.5 i do tego over 157.5 w meczu Zalgirisu
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja to mysle dzis tak na handi: Maccabi +8.5 , Efes +4.5 , Unicaja +10.5 i do tego over 157.5 w meczu Zalgirisu
Siedzi ladnie ✅ granie meczu Realu odpuscilem i tripelek mieciutko wjechal
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Siedzi ladnie ✅ granie meczu Realu odpuscilem i tripelek mieciutko wjechal
Szacun za 3 dobre typy ale pisanie już po 3 meczech które weszły i został 1 mecz że sie go odpuściło i jest plusik jest troche nie poważne. ja podałem 4 typy ,2 weszły a 2 nie ale jestem na plusie bo te co nie weszły to ja zrezygnowałem z nich.
Tylko co powiedzą ci którzy korzystali z naszych typów i wysłali kupony tak jak podałeś ty czy ja czy ktoś inny???
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Szacun za 3 dobre typy ale pisanie już po 3 meczech które weszły i został 1 mecz że sie go odpuściło i jest plusik jest troche nie poważne. ja podałem 4 typy ,2 weszły a 2 nie ale jestem na plusie bo te co nie weszły to ja zrezygnowałem z nich.
Tylko co powiedzą ci którzy korzystali z naszych typów i wysłali kupony tak jak podałeś ty czy ja czy ktoś inny???
Wyjalem sporo siana na tym triplu,a handi na Unicaje odpuscilem bo dostalem wewnetrzne czucie,ze Real sie odpali i pisalem o tym jeszcze jakos pol godz przed rozpoczeciem spotkania, czasami tak jest ze zmieniasz swoja analize po paru przemysleniach, to co zagralem siadlo a co kto pobral to juz jego decyzja przeciez to tylko forum do wymiany przemyslen a nie nakrecanie ludzi na gre czegokolwiek
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Wyjalem sporo siana na tym triplu,a handi na Unicaje odpuscilem bo dostalem wewnetrzne czucie,ze Real sie odpali i pisalem o tym jeszcze jakos pol godz przed rozpoczeciem spotkania, czasami tak jest ze zmieniasz swoja analize po paru przemysleniach, to co zagralem siadlo a co kto pobral to juz jego decyzja przeciez to tylko forum do wymiany przemyslen a nie nakrecanie ludzi na gre czegokolwiek
No dokładnie jak mówisz każdy sam decyduje, co bierze. Pewnie nic nikt nie wziął, bo nie podałeś żadnych argumentów za żadnym z typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom