>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Worldsy 2017 - League of Legends

Status
Zamknięty.
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tydzień temu się rozpoczęły Mistrzostwa Świata w Chinach, widziałem, że ktoś parę meczy obstawiał ale tutaj będzie to bardziej wygodne.
(Kursy z Bet365)
Więc na początek poszedł bet o zwycięski region (czyli bardzo bezpiecznie) Korea - 1.22
Liczę na finał z przed roku, czyli SKT - Galaxy, chociaż Longzhu jest mega mocne jednak i tak obrona jak w kolejnych latach więc bet poszedł na team Fakera. SKT - 2.50
A teraz co będzie w drugim tygodniu a więc zaczynamy w czwartek i myślę, że Fnatic nie podniesie się z kolan a rywalem o 7.00 będą Koreańczycy więc Longzhu po kursie 1.12 i dodaje do tego piątkowe 1.33 na S8 w starciu z G2. Dla mnie to starcie dnia, gdzie Europa będzie chciała pokazać, że poprzedni mecz przeciwko nim był wypadkiem przy pracy i te 25min to była pomyłka i teraz.. przegrają w 40min i nie po jednym TF a po świetnym meczu ????
Liczę na kogoś odważniejsze typy na kolejne dni!
 
T 0

trojanexe

Użytkownik
Ten tydzień będzie dużo cięższy , ponieważ wszystkie mecze w grupie są grane od razu w 1 dzień , to po pierwsze.
Po drugie powiedzmy takie Longzu gra ostatni mecz przy sytuacji 5-0 , więc mogą zagrać już na luzie i pickować jakieś troll picki także jakaś niespodzianka może się zdarzyć. Najlepiej wybrać 1 , 2 mecze na dzień.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ten tydzień będzie dużo cięższy , ponieważ wszystkie mecze w grupie są grane od razu w 1 dzień , to po pierwsze.
Po drugie powiedzmy takie Longzu gra ostatni mecz przy sytuacji 5-0 , więc mogą zagrać już na luzie i pickować jakieś troll picki także jakaś niespodzianka może się zdarzyć. Najlepiej wybrać 1 , 2 mecze na dzień.
I w tym jest odpowiedź, dlaczego wybrałem pierwsze spotkanie Longzhu o 7:00 z najsłabszym (niestety) Fnatic. :]
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak reszta grup Twoim zdaniem ?
Najbardziej wyrównana jest grupa D (jak narazie), grająca w sobotę teraz i ciężko coś przewidzieć, wydaje mi się, że WE oraz TSM powinny wyjść aczkolwiek Misfits sprawiło niespodziankę odnosząc 2 zwycięstwa więc chyba to odpuszczę a w niedzielę coś bezpieczniej pewnie pójdzie na pierwszy mecz SKT
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na ✅ Longzhu z rana jednak bardzo dużym zaskoczeniem są 4 z rzędu wygrane przegranych tego meczu, czyli Fnatic i jako druga ekipa po Koreańczykach melduje się w ćwierćfinale i można postawić, że jakąś mapkę może komuś urwie w BO5.
Co do dziś to chciałbym aby G2 wygrało z RNG, podobnie jak Galaxy i postawię właśnie na S8 dwa meczyki po 1.12 vs Turkom oraz kolejny po sobie 1.36 niestety przeciw Europie.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na ✅ Longzhu z rana jednak bardzo dużym zaskoczeniem są 4 z rzędu wygrane przegranych tego meczu, czyli Fnatic i jako druga ekipa po Koreańczykach melduje się w ćwierćfinale i można postawić, że jakąś mapkę może komuś urwie w BO5.
Co do dziś to chciałbym aby G2 wygrało z RNG, podobnie jak Galaxy i postawię właśnie na S8 dwa meczyki po 1.12 vs Turkom oraz kolejny po sobie 1.36 niestety przeciw Europie.
Dwa kolejne meczy i dwa ✅✅. (Oczywiście wiadomo, że kursy nie powalają).
A za chwilę mecz o dalszy etap między Ameryką i Europą (także spore zaskoczenie, że WF tak słabo wypadli). Nie obstawiam ale raczej TSM powtórzy wynik z przed paru godzin.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ćwierćfinały:
RNG - Fnatic / SKT - MF
WE - C9 / Longzhu - Samsung (!)
Terminarz jeszcze nie jest znany, jak będzie pojawi się razem z typami ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Mozesz
Mi niestety popsuło kupon SKT przegrywając mecz z AHQ , co było niespodzianką ????
Czekamy na kursy na ćwierćfinał .
Możesz mi powiedzieć jaki sens jest grania kursu 1.10 w formacie bo1? Co do ćwierćfinałów idę w 3-0 RNG i SKT, oraz -1,5 Longzhu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Narazie idzie ładnie i pojawiła się oferta wraz z terminarzem: ( Kursy Bet365 )
Czwartek: Hit między Koreą (chciałbym aby Samsung wygrał aczkolwiek Longzhu piekielnie mocne) LO v SGG - 1.33 - 3. 25
Piątek: SKT v MF - 1.04 - 9.00
Sobota: RNG v Fnatic - 1.12 - 5.50
Niedziela: WE v C9 - 1.16 - 4.50
Ja bliżej czwartku pomyślę, że można ciekawego dać : D
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Właśnie będą zaczynać i stawiam, że chociaż Galaxy ugra jedną mapę!
Kurs Bet365 - 1.36
Kolejny ✅ wpadł i to od razu w pierwszej mapie.
Mozesz
Możesz mi powiedzieć jaki sens jest grania kursu 1.10 w formacie bo1? Co do ćwierćfinałów idę w 3-0 RNG i SKT, oraz -1,5 Longzhu
Narazie Samsung gładko jedzie z Longzhu, 2-0 i teraz decydujący mecz jak dalej się potoczy.
EDIT: I skończyło się szybkich 3-0 dla finalistów z przed roku więc powtórka jak najbardziej prawdopodobna z 2016r.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Jestem rozczarowany postawą Longzhu, zjadła ich presja oraz Samsungi bardzo dobrze zagrali. Nadal podtrzymuję jutro 3:0 dla SKT po 1,70, RNG też może w 1/2 namieszać, należy się Uziemu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja od początku byłem za S8 w tym starciu aczkolwiek połowę świata zdziwiła tak słaba postawa Longzhu, jednak Galaxy ma doświadczenie na takiej arenie.
Podobnie niestety nie widzę Europy aby komuś stawiła czoła.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A co myslicie o +2,5 na C9 na jutro? @1,40 ? Fajne do dubelka? Myślicie że WE jest w stanie wygrać 3:0 ?
Myślę, że może być 3:0 ale oni mają ratować honor Ameryki więc myślę, że będą chcieli urwać chociaż mapę a są głosy, które wierzą nawet i ich zwycięstwo ale osobiście nie ruszam tego ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wczoraj 3-2 dla SKT! (Europa pięknie walczyła)
Teraz aktualnie trwa Fnatic - RNG w tym momencie 1-2 ale pięknie Fnatic walczy i mam nadzieję, że uda im się ograć Chińczyków!
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Wydaje mi się że C9 wywalczy mape. Nie wydaje mi sie by WE typowo przejechało się po C9. C9 prezentowało dobry poziom w grupie, aczkolwiek grupa nie była najsilniejsza, jednakże w knockout stage nie ma drużyn z przypadku.
+2.5 map jest mozliwe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom