>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

D 0

Demonikor90

Użytkownik
Poki co symbolicznie przez jettona wplacilem 50e, wyplacilem juz 200e bez zadnych problemow na konto bankowe revolut. Przewaznie do 24h na potwierdzenie zlecenia i potem do 24h na koncie. Tez szukalem opinii czy mozna bez problemu wyplacac wieksze sumy, ale mysle, ze rozsadniejsza opcja bedzie placenie z konta jettona jako karte do platnosci online :) Mniejsza zawsze opcja, ze moga sie do czegos przyczepic.
 
moonback 93

moonback

Użytkownik
Korzystałem, jeszcze dwa lata temu wszystko pięknie działało a teraz są strasznie upierdliwi przy weryfikacji.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Wpłaty spoko bez prowizji, jak wygląda sytuacja z wypłatą na karte/konto?
Widziałem że jest 2% od wyaty pobierane. A jakby podpiąć revolut A nie mbank pod wypłatę ominie się tą prowizję?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
To w sumie z pieniędzy z portfela nie można w ogóle skorzystać poza doladowaniem buka i ewentualną wypłatą na konto bankowe?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
no masz opcje:
- doładowanie buka
- wypłata na konto bankowe
ja teraz testuję trzecią:
- wypłata na konto revolut
dziś wypłaciłem, w przeciągu 48h teoretycznie powinny być na koncie. Jak dojdą, to dam znać czy jest wszystko git i czy nie było żadnych prowizji (teoretycznie nie powinno być)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Panowie mam pytanie
Jak weryfka? standardowa? doks + rachunek? upeirdliwi czy nie?
I czy jest mozliwosc przelewania miedzy kontami jeton bez zadnych problemow?
Dzieki
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Weryfikował ktoś może adres za pomocą wyciągu/potwierdzenia przelewu? Przy rejestracji wpisałem adres jak na dowodzie, a na ten adres nie posiadam żadnych rachunków. Przy próbie zmianie adresu potrzeba jeszcze dodatkowo jakieś potwierdzenie, że na pewno tam mieszkam mimo, że zaakceptowali rachunek za internet...
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
pogadaj ze znajomym że zapłacisz mu rachunek za gaz/wodę itp. - a on zrobi Ci przelew/zwróci pieniądze
ja też wysłałem im potwierdzenie a rachunek zapłaciłem dziadkowi na jego mieszkanie w innym mieście :) nie jest tam nic przypisane komu płacisz za wodomierz
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
pogadaj ze znajomym że zapłacisz mu rachunek za gaz/wodę itp. - a on zrobi Ci przelew/zwróci pieniądze
ja też wysłałem im potwierdzenie a rachunek zapłaciłem dziadkowi na jego mieszkanie w innym mieście :) nie jest tam nic przypisane komu płacisz za wodomierz
Mógłbyś rozwinąć? bo nie do końca rozumiem :(

Jak zapłacić komuś za rachunek w taki sposób, żeby widniały na rachunku Twoje dane wraz z adresem? Czy mówisz o potwierdzeniu przelewu z banku za gaz/wodę/prąd?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
mi rachunek za telefon (mój telefon) również odrzucili
a jak wysłałem rachunek za gaz dziadka - gdzie nie mam żadnego powiązania z jego domem, to przeszło. Kwestią jest fakt że chcą rachunek za media: woda/gaz/prąd
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom