>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [08-10 październik 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kursy STS
Jeszcze przedostatnia kolejka się nie skończyła ale że nie ma przerwy to już pojawiają się kursy na mecze kończące zmagania w grupach. Niektóre ekipy do końca będą walczyć o miejsca premiowane awansem lub grą w barażach, więc na zakończenie eliminacji w kilku spotkaniach powinniśmy widzieć sporo walki.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Słowacja wygra z Maltą, więc Szkocja będzie musiała zagrać na całego.
Pozostając w STS:
- Szkocja bez remisu 1.80
- Szkocja strzeli 1.40
Po armeńskim pokazie sportowego III świata obrońca-bramkarz, Kazachstan zdolny zrobić 2:2 z 0:2 z Polską powinien Armenię u siebie rozjechać na osłodę chybionego pomysłu eliminacji w Europie.
- Kazachstan 2.40
- bez remisu 1.80
Jeśli Irlandia Północna już sobie odpuści, Norwegia bez remisu 1.70 może być dobrym pomysłem. Najwyżej będzie zwrot.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Jeśli Irlandia Północna już sobie odpuści, Norwegia bez remisu 1.70 może być dobrym pomysłem. Najwyżej będzie zwrot.
Może być jedynie złym pomysłem bo Irlandia to bierze albo przynajmniej zrobi wszystko, żeby to wziąć ponieważ te punkty będą miały wpływ na to z kim zagrają w barażach a dla Norwegów jest to mecz o nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Ja ostrzegałbym przed handicapami na Słowaków... to co ich urządza czyli porażka/remis Szkotów nawet przy rownej liczbie punktow zapremiuje ich bo maja na teraz +7 a Szkoci beda mieć przy remisie +5...
Under 3,5 za 1,81 jak dla mnie jak najbardziej do grania w fortunie...
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kazachstan - Armenia
Kazachowie kilka dni temu przegrali z Rumunią (1-3), zaliczając tym samym siódmą porażkę w eliminacjach do MŚ. Na domiar złego, żółte kartki złapali - pomocnik i kapitan Islambek Kuat (7/1), a także obrońcy Serhiy Malyi (5/0) oraz Gafurzhan Suyumbayev (5/1). Jak widać, w drugiej rubryce są trafienia tych zawodników - dwa, czyli 40% ze wszystkich trafień ekipy Kazachstanu w meczach o punkty w grupie E.
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
Dania - Rumunia
typ : Rumunia +1,5 ha kurs 1.76
Dania walczy o 1 miejsce, ale chyba żyją w realnym świecie i wiedza, że to znikome szanse.
Teraz jadą po rywalach, ale to nie jest Hiszpania czy Niemcy by wiecznie wygrywać i to wysoko.
Ostatni mecz tych drużyn to 0-0 kiedy Rumunia grała padakę. Rumuni zmienili trenera, ogladałem ich mecz z Kazachstanem no i wkońcu to dobrze wygląda, potrafią kreować sytuacje, i fajnie pograć z pierwszej piłki. Nowy trener i zawodnicy też chcą się pokazać. Kurs na Danie 1.35.. przesada. Niech wygraja sobie 1 bramką, a typ i tak wejdzie. Chodz typuje remis 1-1. Jeszcze gdy Dania jechała do Rumuni kurs na nich był 2.55 a teraz znowu z tym samym rywalem 1.35. Zobaczycie jutro, że to wchodzi. Powodzenia.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Azerbejdżan
Typ: over 2,5 HT
Kurs: 2.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie! Obfitość niedzielnej oferty- porażą. Jest z czego wybierać. Ja wybrałem w moim mniemaniu bezpieczny typ. Co grają Niemcy i jak przeszli przez eliminacje - wszyscy wiemy. Ostatnie dwa domowe spotkania w ramach kwalifikacji to 7:0 z San Marini i 6:0 z Norwegią. O ile pierwszy wynik nie dziwi, to drugi daje do myślenia. W obu meczach cztery bramki do przerwy. Bilans bramkowy 4 meczy domowych 18-0. Pewnie zobaczymy kilku zmienników, którzy bardzo chcieliby się pokazać w najlepszej, moim zdaniem ekipie na świecie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
To typ z &quot;Typów dnia&quot;

Do tego dorzucam: Eriksen i Dania @ 2,75 Unibet
Duńczycy muszą postawić kropkę nad &quot;i&quot;, a Eriksen to ich najlepszy napastnik. Postawilem taki zaklad w czwartek na mecz z Czarnogórą i siadło po pięknym 5,00 (Czwartkowe typy dnia). Nie widzę powodu, by Duńczycy nie przejechali się po Rumunach jak po nas...
No i taka perełka:
Lewandowski z rzutu wolnego @ 6,00 Fortuna
Taki typ podał Karolw555 do meczu z Armenią po kursie 10! (przyreputujcie gościa!). Jak tylko trafi się wolny w okolicy pola karnego, to typ baaaardzo prawdopodobny.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Może być jedynie złym pomysłem bo Irlandia to bierze albo przynajmniej zrobi wszystko, żeby to wziąć ponieważ te punkty będą miały wpływ na to z kim zagrają w barażach a dla Norwegów jest to mecz o nic.
W jaki sposób te punkty decydują? Sądziłem, że jest losowanie par
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
W jaki sposób te punkty decydują? Sądziłem, że jest losowanie par
Też mnie to ciekawi , zatem :
-,,Losowanie par barażowych eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2018 w strefie europejskiej odbędzie się 17 października w Zurychu.,,
-,,W play-offach z kolei wystąpi osiem drużyn z najlepszym bilansem z drugich miejsc (nie będą wliczane wyniki z najsłabszymi ekipami z poszczególnych grup),,
-,,Rozstawienie zespołów w barażach nastąpi na podstawie rankingu FIFA, który zostanie opublikowany w poniedziałek 16 października, czyli dzień przed losowaniem,,
-,,Spotkania play-offów rozgrywane będą w terminach 9 (pierwsze mecze) i 14 listopada (rewanże),,
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Niemcy handi -3 ok. @1.65
Czechy handi - 5 ok. @1.45 ZWROT
ako: 2.45
Analiza: Niemcy mimo, ze już dawno awansowali to nie odpuszczają. Skoro Irlandie Płn. na wyjeździe zmiażdżyli to u siebie tym bardziej zrobią to samo. San Marino dostaje od każdego. Czechy już im 2x aplikowali po 7 bramek. Dziś będzie podobnie
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Czechy-San Marino
Typ: Czechy -6.5 gola
Kurs 2.40
Buk Totolotek
Analiza: Ostatnie spotkanie w tych kwalifikacjach dla obu zespołów . Czechy pomimo tego że mieli rywali z swoim zasięgu to nie awansują dalej bowiem zdobyli w tych rozgrywkach zaledwie 12 punktów, jest to bardzo słaby wynik, można zrozumieć porażki z Niemcami, którzy wygrali swoje wszystkie spotkania, ale porażki z Irlandią czy wpadka z Norwegią na pewno nie wyglądały dobrze, dlaczego zagram tutaj na wysokie zwycięstwo zespołu gospodarzy ? już mówię Czesi na wyjeździe potrafili strzelić San Marino 6 bramek, do połowy wtedy prowadzili już 0:5 , San Marino od tamtej pory nie poprawiło swojej gry, dalej traci mnóstwo goli, nie potrafi ich natomiast zdobywać, gospodarze zagrają ostatni mecz , grają u siebie będą chcieli tutaj strzelić kilka bramek żeby godnie pożegnać się z tymi mistrzostwami i zapewnić atrakcję swoim kibicom, którzy przyjdą na ten mecz, do tego może trener da pograć trochę innym zawodnikom niż zwykle żeby spróbować ewentualności na inne spotkania, to też jest pewnym że zmiennicy będą chcieli się pokazać nawet z takim rywalem, myślę że w tym meczu możemy liczyć na minimum 3 bramki już w pierwszej połowie spotkania, stawiam na 3:0 do połowy oraz 7:0 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że goście nie będą w stanie strzelić Czechom chociażby bramki honorowej.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Moim zdaniem jedynym sensownym betem (aczkolwiek ryzykownym) na dzisiaj jest granie na Szkotów (Hit dnia w STS po 2,75). Piłkarsko wcale nie są lepsi od Słoweńców ale grają o baraże i aby w nich zagrać muszą dzisiaj wygrać. Rywale teoretycznie też mają szanse ale w innym meczu tej grupy Malta musiałaby odebrać punkty Słowacji a to jest niemożliwe.
Zastanowiłbym się również nad Irlandią Płn x2. (Hit dnia w STS po 1,58) Brakuje im jednego punktu by przypieczętować udział w barażach.
Granie Polski, Danii po niskich kursach czy też naszych sąsiadów z handicapami dla mnie mija się z celem.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Polska over 2,5 gola @2,00
Moim zdaniem rozjedziemy dziś Czarnogórę. Czarnogóra już przegrała te eliminacje. Będzie ogromne rozczarowanie, do tego wiem jakie są nastroje w głowie jak się jedzie na mecz bez dwóch najlepszych piłkarzy. Strzelimy szybko to Czarnogórcy stracą ochotę do gry
Jeśli chodzi o Kazachstan to trzeba mieć na uwadze że wraca ich gwiazdorek Islam Khan, który wyczyścił się z czerwonej kartki.
Trzeba mieć też na uwadze, że Szkocja jest teraz na 9 miejscu w tabelce barażowej, czyli defacto poza barażami. Czyli muszą iść po 3pkt. A Słowacy to mają w ogóle jakieš szanse na baraże? Grają z najsłabszą Maltą więc i tak punkty zdobyte na Malcie się nie liczą.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja idę w kartki, moimi meczami, w których będę szukał takich betów są:
Ukraina - Chorwacja - obie z szansami na baraże,bo bezpośredni awans niemal zaklepany dla Islandii, która u siebie podejmie Kosowo. Tutaj remis i zwycięstwo Chorwatów daje im baraże*, a gospodarze muszą wygrać, by jeszcze się liczyć w grze.
Następny to bitwa na Wyspach, a mianowicie Walia - Irlandia.
Walia ma lepszą sytuację, bo remis da baraże*, a Irlandię satysfakcjonuje tylko zwycięstwo. Myślę, że będzie ostro jak przystało na Wyspiarskie ekipy.
Ostatni to Portugalia - Szwajcaria.
Tutaj Helweci cieszą się z remisu i wygranej swojej ekipy, a gospodarzy satysfakcjonuje tylko zwycięstwo.
Myślę też, że w meczu Słowenia - Szkocja będą kartki, bo gospodarze raczej nie są drużyną, która łatwo odpuści. Teoretycznie wygrywając ze Szkocją -wyprzedzają ich w tabeli i mają szansę na awans. Ale wtedy musieli liczyć na wpadkę Słowaków z Maltą, co jest raczej nierealne. W dodatku zakładając 2 miejsce dla Słoweńców to w klasyfikacji 2 miejsc będą mieć oni ledwie 11 punktów, co daje im jakieś 5% szans na grę w barażach. Jednak Szkoci tracą na wyjazdach swojego zawodnika, którym są kibice. Może im się powinąć noga.
* Chorwacja i Walia - ekipy, które mają obecnie 2 miejsca, mają 11 oczek w klasyfikacji &#39;2miejsc&#39; - przypominam, że jedna ekipa z drugich miejsc nie zagra w barażach, a mamy tylko jedną wiadomą, że Grecja ma 13 punktów. Więc opcja remis również ryzykowna. Szczególnie, że ekipy grają w tym samym czasie. Portugalia - Szwajcaria tego nie dotyczy, bo mają już niezłą zaliczkę.
Dziś z najgorszym drugim miejscem może być Słowacja, jeżeli Szkoci nie uporają się ze Słowenią. Nasi południowi sąsiedzi będą mieć 12 punktów. Jeżeli Szkoci wygrają to 14 punktów na 100% da baraże, choćby kosztem wspomnianych Greków.
Irlandia Pln może przegrać, ale max 1 golem. Potem spada za Greków i obgryzają paznokcie.
Duńczycy mogą przegrać nawet 3 bramkami, jeżeli u nas Czarnogóra nie wygra z Polakami na Narodowym.

Przypominam, że wyniki z outsiderami grupy nie są wliczane do klasyfikacji 2 miejsc.
Miejsca w klasyfikacji top8 drugich miejsc nie ma znaczenia. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy rozstawionych i nierozstawionych względem rankingu UEFA.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Polska over 2,5 gola @2,00
Moim zdaniem rozjedziemy dziś Czarnogórę. Czarnogóra już przegrała te eliminacje. Będzie ogromne rozczarowanie, do tego wiem jakie są nastroje w głowie jak się jedzie na mecz bez dwóch najlepszych piłkarzy. Strzelimy szybko to Czarnogórcy stracą ochotę do gry
Jeśli chodzi o Kazachstan to trzeba mieć na uwadze że wraca ich gwiazdorek Islam Khan, który wyczyścił się z czerwonej kartki.
Trzeba mieć też na uwadze, że Szkocja jest teraz na 9 miejscu w tabelce barażowej, czyli defacto poza barażami. Czyli muszą iść po 3pkt. A Słowacy to mają w ogóle jakieš szanse na baraże? Grają z najsłabszą Maltą więc i tak punkty zdobyte na Malcie się nie liczą.
Mają. Wystarczy że w jednym ze spotkań Walia-Irlandia lub Ukraina - Chorwacja padnie remis co jest bardzo prawdopodobne. Wtedy mają po 12 punktów i stosunkiem bramek wyprzedzają którąś z tych ekip.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Dania - Rumunia
Dania do przerwy/na koniec meczu @ 1.65
Dania Handicap (0:1) @ 1.95
buk: BAH
&#39;&#39;Licząc na cud&#39;&#39;

Dania tak naprawdę liczy na cud jeśli chodzi o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Gospodarze w przypadku zwycięstwa z Rumunią będą patrzeć na to co się dzieje w Polsce, a tam Polacy musieliby przegrać z Czarnogórą. Dania z meczu na mecz w tych eliminacjach wygląda coraz lepiej, dlatego jestem zdania, że dziś od samego początku rzucą się na swojego rywala aby narzucić im swoje warunki i styl gry. Nikogo nie powinno dziwić to, że liderem zespołu jest tutaj Eriksen, który jest w świetnej dyspozycji. Do tego pana możemy dopisać jeszcze Poulsena i Sisto, którzy robią dobrą robotę. Rumunia niema żadnych argumentów żeby wywieźć korzystny dla siebie wynik w ostatnim spotkaniu tych eliminacji. Dania to spotkanie powinna wygrać przynajmniej dwoma bramkami, a już w pierwszej połowie powinni zacząć swój koncert.

18:00 Polska - Czarnogóra 1 @ 1,31
18:00 Dania - Rumunia 1 @ 1.34
18:00 Litwa - Anglia 2 @ 1.31
AKO: 2.30
buk: BAH
&#39;&#39;Papierowi faworyci&#39;&#39;

Granie na faworytów nie zawsze przynosi oczekiwany efekt. Jestem zdania, że dzisiaj będzie inaczej. Polska jak i Dania walczą jeszcze o awans z pierwszego miejsca. W lepszej sytuacji są Polacy, którzy potrzebują tylko remisu, lecz nie wydaje mi się żeby Polska zagrała na granicy remisu, bowiem jest to igranie z ogniem. O Danii pisałem powyżej. Najpierw muszą wygrać swoje spotkanie jeśli chcą zająć pierwsze miejsce w grupie, a potem dopiero będą patrzeć na to co dzieje się w Polsce. Anglia natomiast zapewniła sobie awans w poprzedniej kolejce. Mecz z Litwą powinien być dla nich formalnością i oby też tak było.​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez uwazam,ze Dania wygra. Dania vs Rumunia. Rumunia nie strzeli. 1.65 Fortuna
Dania u siebie juz pokazala Polsce,ze sa silni. 4:0 z liderem grupy to nie przypadek. Na wyjezdzie ograli 1:0 Czarnogore a wiemy,ze to trudny teren. Sa zmotywowani, graja swietnie i Rumunia conajwyzej juz moze pakowac walizki. Dania 2:0 czy 3:0 wg mnie to bierze. Dunczykom ciezko bramkę wbic, nie wbili Polacy, nie strzelili Czarnogorcy u siebie wiec tym bardziej Rumunia moze nie strzelic ani jednej bramki.
Niemcy vs Azerbejdżan. Azerbejdżan nie strzeli.1.39 Fortuna
Tutaj azery tez nie powinni gola wbic. Na wyjeździe zawsze graja kaszane a Niemcy u siebie gromią i watpie,zeby tutaj bramkę stracili.
No i moja perełka. Slowenia vs Szkocja. Szkocja nie strzeli. 2.6 czy 2.9 Fortuna.
Slowenia jest u siebie naprawdę solidna. Szkoci u siebie by ich ograli, ale na wyjeździe ? Watpie. Tutaj moze skonczyc sie nawet 2:0 dla Słoweńców. Szkoci na wyjeździe potrafią zagrac kaszane a Slowenia u siebie w tych eliminacjach nie stracila ani jednego gola. O awans bedzie ciezko bo Słowacja pewnie swoj mecz wygra ale ze Szkotami, ktorzy maja dziurawa obronę i ratują ich stale fragmenty szanse mają. Ani Anglia ani Slowacja nie znalazly drogi do bramki Sloweni i ma to zrobic dzis Szkocja ?? Po takim kursie warto wziac.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No i moja perełka. Slowenia vs Szkocja. Szkocja nie strzeli. 2.6 czy 2.9 Fortuna.
Slowenia jest u siebie naprawdę solidna. Szkoci u siebie by ich ograli, ale na wyjeździe ? Watpie. Tutaj moze skonczyc sie nawet 2:0 dla Słoweńców. Szkoci na wyjeździe potrafią zagrac kaszane a Slowenia u siebie w tych eliminacjach nie stracila ani jednego gola. O awans bedzie ciezko bo Słowacja pewnie swoj mecz wygra ale ze Szkotami, ktorzy maja dziurawa obronę i ratują ich stale fragmenty szanse mają. Ani Anglia ani Slowacja nie znalazly drogi do bramki Sloweni i ma to zrobic dzis Szkocja ?? Po takim kursie warto wziac.
Na innym etapie eliminacji bym się z Tobą zgodził ale nie dzisiaj
s90/ No to napisz z czym się nie zgadzasz.
Wyżej pisałem co myślę na temat tego spotkania. Kto myśli tak jak ja to tak zagra . Nie będę pisał pięknych analiz i przekonywał innych bo potem w razie niepowodzenia będzie mniejszy żal. Sam wiele razy nabrałem się na niejeden typ z forum którego bym nigdy nie zagrał gdybym nie przeczytał analizy, a który potem nie wszedł.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szkocja over 2.5 żółtych kartek
@1.75
Uni✅✅

Szkocja MUSI WYGRAĆ jeśli chce myśleć o Mundialu w Rosji. Za ich plecami są Słowacy, którzy tracą 2 punkty, ale dziś grają z rywalem dużo słabszym, bo z Maltą i jeśli nie zlekceważ przeciwnika, to 3 punkty będą formalnością.
Szkoci dziś nie mogą pozwolić sobie na błędy. Przeciwnik nie jest słaby i pola na pewno im nie ustąpi, bo jakieś minimalne szanse na baraże mają.
Oczekuję dużo walki, bo tutaj nic nie jest pewnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom