>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Czarnogóra el. MŚ 2018 [niedziela, 08.10.2017, godz 18:00]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Czarnogóra


Kursy STS:
Na koniec eliminacji na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski podejmie Czarnogórę. Polacy po przekonywującym zwycięstwie nad Armenią zdecydowanie idą po awans z pierwszego miejsca. By to osiągnąć wystarczy remis. Czarnogóra z kolei przegrała z Danią 0-1 i ich gra nie może napawać optymizmem. W niedzielę zabraknie filaru obrony Savicia oraz pomocnika Vesovicia. Nie wiadomo również czy zagra Jovetic, który szybko musiał zejść w spotkaniu z Danią, a bez niego Czarnogórcy stracili chęć do gry.
Czy Polska w przekonywującym stylu zapewni sobie pierwsze miejsce w grupie? Czy może będzie to ciężka przeprawa?


Zachęcam do wyrażania opinii i podawania typów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Oglądałem mecze Polaków i Czarnogóry. Wrażenia całkiem różne, bo do naszej kadry nie można mieć większych zarzutów, a Czarnogóra o dziwo bardzo słabo. Czy Polacy powinni mieć kłopoty w niedzielę? Sądzę, że nie ale nie zostaliśmy sprawdzeni w obronie z Armenią i to dla mnie spora niewiadoma. Gik dla mnie wyglądał w Erywaniu słabo, miał nawet problemy z ustawieniem się. Czarnogóra z pewnością będzie nas mocniej naciskać niż Armenia która w od początku straciła ochotę do gry.
Drugie to czy Czarnogórcom jeszcze zależy. Szansę matematyczne mają ale wiary już chyba nie więc ten mecz może dla nich być karą. Nasi za to powtarzają, że liczy się wygrana, bo to pozwoli na pierwszy koszyk podczas losowania. Ja wstępnie szedłbym w over. Dobry wynik, a po zakończeniu radość z kibicami to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
A co Wy sądzicie?
 
wyalienowany 0

wyalienowany

Użytkownik
Szczerze nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż pewne zwycięstwo naszych. Atmosfera w drużynie świetna, wysokie zwycięstwo jeszcze wzmocniło pewność siebie i po blamażu z Danią nie widać już śladu. Mały krok dzieli nas od zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Jak już wspomniałeś, po stronie Czarnogóry nie zagra Savic (żółte kartki) i wielce prawdopodobna jest absencja Joveticia (kontuzja), czyli gracze od których trener Tumbakovic rozpoczynał układanie drużyny w tych eliminacjach. Ten pierwszy odpowiedzialny za krycie Roberta, drugi natomiast motor napędowy całej czarnogórskiej ofensywy.
Dodatkowo nie zagra kolejny podstawowy, ale już mniej groźny zawodnik, Vesovic (również żółte kartki).
Obawiam się jedynie o nogi naszych, bo Czarnogórcy lubią łapać kartoniki z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
W Czarnogórze rozpacz, bo pan gwiazdor dostał nagłej kontuzji albo &quot;kontuzji&quot; i drużyny już nie ma. Budowanie składu wokół jednego gwiazdora źle się zwykle kończy, poza tym oni już nadziei nie mają. Tylko czy podwyższanie sobie kursu wygraną Polski do 0 jest dobrym pomysłem, skoro nawet Armenia w dniu tragicznej gry zdołała strzelić?
A z innych typów Lewandowski strzeli 1.55 w STS. Nie ma niestety opcji, że strzeli i jego zespół wygra. Ma szansę zgarnięcia nagrody króla strzelców eliminacji sprzed nosa Ronaldo, więc stanie na głowie, żeby coś wbić.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Obawiam się jedynie o nogi naszych, bo Czarnogórcy lubią łapać kartoniki z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami.
Mi się wydaje, że Czarnogóra już nie będzie miała tyle zapału, a co za tym idzie ochoty do gry i agresji. Tak jak pisałem, może okazać się, że dla nich to mecz za karę. Kursy na wygraną Polski nadal nieopłacalne ponieważ spotykają się zespoły mające całkiem inne cele.
W Czarnogórze rozpacz, bo pan gwiazdor dostał nagłej kontuzji albo &quot;kontuzji&quot;
Rozumiem, że chcesz nam przeforsować wizję zmyślonej kontuzji Joveticia? W najważniejszym meczu dla tej reprezentacji w historii? Widziałeś jego zachowanie po zejściu z boiska? Ten piłkarz grał i nadal gra w największych klubach Europy więc problemów z presją nie ma.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Drugie to czy Czarnogórcom jeszcze zależy. Szansę matematyczne mają ale wiary już chyba nie więc ten mecz może dla nich być karą.
To jest zdanie klucz, we wszystkim. Te bałkańskie kraje czy Czarnogóra czy Rumunia bądź nawet Steaua Bukareszt ostatnio w LM ze Sportingiem mają to do siebie, że odpuszczają totalnie jak nie idzie, pełna wyjebka i to już nie pierwszy raz zauważam. Jak idzie pomyśli to są wstanie góry przenosić, ale wystarczy chwila, jeden moment i siada cały zespół.
Czarnogóra w swoim &quot;meczu o życie&quot; z Danią zagrała fatalnie. Już nawet nie chodzi o jakość piłkarską vide Magusa - zawodnik Sheriffa Tyraspol jako numer 1 na 9ątce co po prostu bez zęba czy słynnego charakteru.
Najlepsze w czasie oglądania było to jak ta ekipa się kruszy przed starciem z nami. Najpierw kontuzja Joveticia w pierwszej połowie a później już prawdziwa gwiazdka i Św. Mikołaj w postaci kartek dla Savicia, Vesovicia i Simicia.
To tak jakby u nas cała piątka zagrożonych z Lewandowskim na czele teraz nie zagrała.
Będzie łatwiej jak z taką Armenią czy Kazachstanem. Czarnogóra moim zdaniem to już totalnie odpuści co w porównaniu z naszą reprezentacją i tym jak są naładowani może przynieść katastrofalne skutki z perspektywy Czarnogórców.
Kursy są strasznie słabe, bo w tym przypadku nawet nie podeprę się BTS&#39;em jak to miało miejsce z Armenią.
Polska -1,5 to chyba najlepsze rozwiązanie w tym momencie. Po 15 minutach kurs będzie już do gry czyli trochę ponad @2.
Polska -1,5 @1,89 Uni

Jeśli idzie już o samych Czarnogórców to fajny zakład wydaje mi się, że jest do zagrania. A mianowicie ich rzuty rożne a właściwie brak. Na wyjazdach zgromadzili:
w Kazachstanie 1
w Armenii 3
w Danii 0
w Rumunii 0
Cztery rożne w 4 meczach. 1 róg = 90 minut. ????
Czarnogóra poniżej 3,5 rożnego @1,78 Uni

Taki under 4,5 żółtych kartek, gdzie czerwona nie łączy się do wyniku też bym łyknął.
------------
O w Milenium jest dobra sprawa. Można złożyć tripla w jednym meczu.
Polska handi -1,5
Czarnogóra under 4,5 rożnego
under 4,5 kartek
@3,96
liczone z podatkiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska-Czarnogóra
Typ: Polska i powyżej 2,5 gola w meczu ✅✅✅
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatni akcent eliminacji, Naszym Orłom brakuje już tylko punktu do upragnionego awansu, aby pojechać na Mistrzostwa Świata do Rosji w przyszłym roku. Po porażce z Danią wiele osób już zaczęło wątpić w naszą reprezentację, ale następne mecze pokazały, że był to tylko wypadek przy pracy, ostatni mecz ne ciężkim terenie w Armenii tylko potwierdził, że w Polsce drzemie ogromny potencjał i do Rosji nie pojadą tylko, żeby rozegrać 3 mecze, a odegrać tam podobną rolę jak na ostatnim EURO lub nawet zajść dalej. Dzisiaj myślę, że nasi zagrają o pełną pulę i nie zadowoli ich na pewno jedno bramkowe zwycięstwo lub remis, a będą chcieli pożegnać się z kibicami na Narodowym super meczem i zaaplikują Czarnogórcom kilka goli, Lewy na pewno będzie chciał śrubować rekord w strzelonych bramkach, w ostatnim meczu został najlepszym snajperem w historii Naszej Kadry, dodatkowo walczy o koronę króla strzelców eliminacji razem z Cristiano Ronaldo, na kolejkę przed końcem obaj mają po 15 trafień. Czarnogóra już praktycznie bez szans na baraże, dodatkowo nie zagrają jej dwa filary, czyli Savić (pauza za kartki) i Jovetić (kontuzja), natomiast u Nas wszyscy są do dyspozycji trenera Nawałki. Dla bardziej odważnych proponuję typ Polska i over 3,5 gola po kursie @3,05 Fortuna ✅✅✅, osobiście uważam, że mecz skończy się wynikiem 3:0, może 3:1. Podsumowując Czarnogóra bez szans na baraże i bez swoich najlepszych zawodników, pogodzona już z nieudanymi dla nich eliminacjami, po drugiej stronie My, naładowani, zmotywowani, pełny stadion, rekord Lewego, nie można tych eliminacji zakończyć inaczej niż przekonującym zwycięstwem i udowodnieniem,że jesteśmy najlepsi w grupie. Do boju Polsko, obyśmy dzisiaj wieczorem wszyscy świętowali upragniony awans. Powodzenia.
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje MŚ, Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: żółte kartki pow 3,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: Forbet
Witam Wszystkich wczoraj udany Typ dnia dziś idziemy za ciosem. Przed nami ogromne emocje, do awansu jesteśmy tylko o krok, a mając w składzie taką ekipę jak Lewy, Grosik, Krychowiak i Błaszczykowski scenariusz może być tylko jeden zwycięstwo! Natomiast ja pójdę trochę w innym kierunku a swój Typ skieruje na over kartkowy w meczu. Czarnogóra tanio skóry nie sprzeda, mała rotacja w obronie nie zagra Savić który złapał kartę w meczu z Danią. Sędzią spotkania będzie Włoch Pan Daniele Orsato jego ostatnia linia pokrycia to zazwyczaj 3 żółte kartki w serii A pokrywa linie 3,5 plus, i tak też sądzę że w dzisiejszym spotkaniu ta linia zostanie pokryta, naciskana drużyna Montenegro jeśli tylko nie odpuści tego meczu zagra solidnie i do końca to jak w Podgoricy złapie kilka kartoników.
Jeszcze kilka argumentów, Czarnogóra lubi łapać kartoniki z mocnymi drużynami:
Mecz z Polską w Podgoricy: 5 żółtych
Mecz z Danią 5 żółtych
Mecz z Rumunią 5 zółtych
Udanych typów powodzenia!;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lewandowski pierwszy strzeli
@2.23
Uni⛔⛔

Zabawię się, że Lewy pierwszy strzeli bramkę w tym meczu. Lewego nie trzeba nikomu przedstawiać, bo każdy widzi co wyczynia w tych eliminacjach. Wystarczy, że znajdzie się się w odpowiednim miejscu i podanie zamienia na bramkę.
Karne, wolne wszystko wykonuje Robert i zamienia je z łatwością na bramki.
Dochodzi rywalizacja o najlepszego strzelca eliminacji. Z CR7 mają taki sam bilans bramek, więc głód zdobywania goli jest znacznie większy.
Przewidywany skład reprezentacji Czarnogóry na mecz z Polską różni się od składu, w którym Czarnogórcy grali w czwartek z Danią. Z powodu kontuzji nie wystąpią Stevan Jovetić i Stefan Savić.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Polska - Czarnogóra
Polska - 1,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Ostatni dla Polski (miejmy nadzieję!) mecz eliminacji do mistrzostw Świata w Rosji. Na Stadionie Narodowym Polacy zmierzą się z Czarnogórą. Mój typ na to spotkanie to wygrana Biało-czerwonych co najmniej dwoma bramkami. Po pierwsze gospodarzom wystarcza remis aby awansować z pierwszego miejsca, jednak kadra Nawałki pokazała że nie są minimalistami więc na pewno będą chcieli na koniec eliminacji pokazać się z jak najlepszej strony przed własną widownią. Dodatkowo wygrana w tym spotkaniu daje im na 100% pierwszy koszyk podczas losowania grup na mistrzostwach świata w Rosji a to bardzo duży atut. Idąc dalej - widać że zawodnicy są w dobrej formie i gra ich cieszy, chcą grać do przodu i zdobywać bramki. Jeśli się tylko da to chcą wygrać wysoko. Lewandowski w Armenii zapakował trzy sztuki, CR wczoraj odpowiedział jedną i przed ostatnim meczem obu drużyn mają tyle samo goli na koncie więc wyścig o miano króla strzelców eliminacji rozstrzygnie się na ostatniej prostej. Myślę że koledzy wspomogą Roberta kilkoma dobrymi podaniami i na pewno odstąpią mu wolne tak aby mógł powalczyć o koronę. Czarnogóra jeśli chcę przedłużyć swoje iluzoryczne szansę na baraże to musi wygrać. Nie będą więc murować bramki, co tylko ułatwi sprawę Polakom. Dodatkowo zgadzam się z opinię postawioną kilka postów wyżej. W krajach takich jak Czarnogóra jest mentalność, że jeśli nie idzie to odpuszczamy. Wydaje się, że dziś jest idealny dzień żeby wygrać wysoko na zakończenie eliminacji i nie jako odegrać się Czarnogórcom za remis sprzed kilku lat gdy kadra Fornalika remisując z dzisiejszym rywalem zamknęła sobie drogę do Brazylii.
Wynik 4:2
Typ : ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak naprawdę jedynym bezpiecznym typem do grania za grubszą kasę jest 1x albo 1DNB bo Polsce wystarczy nawet remis. Z oceny sportowej Polska -1,5 też jest do gry bo Czarnogóra bez Jovetica traci sporo. W meczu z Danią grali przeciętnie choć stworzyli sobie parę sytuacji, ale to było u nich. Pamiętajmy też 0:4 z Danią bo Armenia grająca bez paru ważnych zawodników może nie być właściwym testem.
Jak pisałem wyżej - dzisiaj będziemy świętować, ale z bukmacherskiego powodu tylko 1x lub 1DNB jest to gry, a to nadaje się właściwie tylko do jakiegoś AKO bo kurs słabiutki.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Polska vs. Czarnogóra
Typ: Czy będzie rzut karny ? [TAK]
Kurs: 2.6 [STS]⛔

Myślę, że dzisiejsze spotkanie jest przysłowiowym postawieniem &quot;kropki nad i&quot; przez reprezentację Polski. Jestem pewny, że nasze Orły są w świetnym nastroju po ostatnim meczu a niesieni wspaniałym dopingiem kibiców będą chcieli im się za to odpowiednio &quot;zrewanżować&quot; - wygrywając dzisiejsze spotkanie. Kurs na Polskę (chyba 1.35) dobry jest faktycznie do jakiegoś AKO dlatego postanowiłem wybrać powyższy typ. Nasza obrona może i gra czasami trochę nerwowo/chaotycznie ale w sumie dość hmm &quot;ostrożnie&quot; czasami oddając pole do popisu bramkarzowi. Bardziej myślę tu o obronie reprezentacji Czarnogóry, która może być zirytowana problemami z utrzymaniem w ryzach Lewego, że o zatrzymaniu Grosika nie wspomnę a w emocjach nie trudno o nieprzewidziany ruch ręką, czy jakąś zaczepkę bez piłki. Wszystko zależy od postawy mentalnej Czarnogórców z jaką wyjdą na mecz. Jeżeli będą chcieli walczyć, zagrają emocje ale jeżeli odpuszczą...Over 2.5 gola i spokojny mecz dla Polski.
Zobaczymy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom