>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
ŁKS - Budowlani
1 @2,00
Derby Łodzi, dopiero w czwartek ale łapać trzeba ten kurs bo pewnie spadnie. ŁKS jest niepokonany i gra świetną siatkówkę. Ostatnio wygrał w Rzeszowie co pokazuje siłę tej drużyny. Budowlane mają bardzo słabe lewe skrzydło. Tu jest przepaść na korzyść ŁKS gdzie jest świetna brazylijka Bidias oraz Sielicka i jeszcze solidna zmianowa McClendon. Mega przewaga ŁKS na tej pozycji. Do tego rozgrywająca Budowlanych Vincurova jest fatalna, natomiast też Czeszka Mulsteinova jest dużo dokładniejsza i nie gra takiej padaki. Zdecydowanie ŁKS moim zdaniem. Siła ofensywna tych zespołów zdecydowanie po stronie ŁKS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm... kiedyś pierwsza porażka musi przyjść, dla mnie mecz 50 na 50.
powyżej 176,5 1,50 do dubla idealne.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Chemik na razie gra niemrawo, ale to jest tak naprawdę ich pierwszy mecz z poważną drużyną. Jeśli wyjdą maksymalnie skoncentrowane to wygrają to za 3pkt. Trzymam kciuki za Rzeszowianki lecz jeśli znacząco nie poprawią zagrywki i bloku to będzie ciężko o jakikolwiek punkt.
Nowa miotła w Legionowie już przyniosła efekt wygraną z Krakowem po kursie w okolicach 4,00. Ciekawe to jest że drużyna gra kichę, następuje zmiana trenera i nagle pojawiają się wygrane. W Bielsku Białej w Pluslidze po zmianie trenera wygrali trzy mecze z rzędu. To co dziś Legionowo jeszcze powinno jechać na tej magii więc:
Muszyna - Legionowo
2 +1,5 seta @4,30
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 a co myslisz o meczu muszyna - legionowo ponad 177.5 pkt. 2.75?? Czy iść na + 1.5 seta? Dla gosci? Doradź? ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
pablo_89 a co myslisz o meczu muszyna - legionowo ponad 177.5 pkt. 2.75?? Czy iść na + 1.5 seta? Dla gosci? Doradź? ????
Prawie 180 pkt u kobiet to dużo. Może się tak zdarzyć że na pokrycie tego nie wystarczą nawet 4 sety tylko będzie potrzebny tie-break. Legionowo rozgromiło Kraków, pewnie są w super nastrojach obecnie i tak jest w sporcie że działa ta magia tej nowej miotły. Przykładów mieliśmy już tysiące. Nie chcę brać odpowiedzialności za twoją kasę, ja tylko przedstawiam swoje przemyślenia a każdy ma swój rozum i gra jak chce.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Prawie 180 pkt u kobiet to dużo. Może się tak zdarzyć że na pokrycie tego nie wystarczą nawet 4 sety tylko będzie potrzebny tie-break. Legionowo rozgromiło Kraków, pewnie są w super nastrojach obecnie i tak jest w sporcie że działa ta magia tej nowej miotły. Przykładów mieliśmy już tysiące. Nie chcę brać odpowiedzialności za twoją kasę, ja tylko przedstawiam swoje przemyślenia a każdy ma swój rozum i gra jak chce.
a jak bym dał ponad 130.5 pkt 1.25 mysle ze to powinno na luzie wejść i pójść grubiej?? ???? Nie obraże się jak doradzisz a nie wejdzie, tylko pytam
 
M 220

mm25

Użytkownik
1,25 tylko? U mnie na kuponie over 137,5 jest za 1,70.
tak tylko a ponad 137.5 to mam 1.90
ale jednak jak bylo by 3-0 zawsze to punkty beda wazne i tez tak poszedłem ???? mysle dac tez skre belchatów -2.5 seta 1.35 co myslisz?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
tak tylko a ponad 137.5 to mam 1.90
ale jednak jak bylo by 3-0 zawsze to punkty beda wazne i tez tak poszedłem ???? mysle dac tez skre belchatów -2.5 seta 1.35 co myslisz?
Skra pewnie wygra, ale ja nie gram tak niskich kursów. A i jeszcze Skra gdzieś w środku tygodnia zaczyna KMŚ gdzie dzień po dniu zagra z bardzo dobrymi zespołami. Także dziś mogą wyjść mega rezerwy z Januszem, Penczev, Czarnowskim, Katiciem czy Romaciem.
Także lepiej to odpuść, szkoda nerwów na taki kurs przy takiej niewiadomej jak skład Skry.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Skra pewnie wygra, ale ja nie gram tak niskich kursów. A i jeszcze Skra gdzieś w środku tygodnia zaczyna KMŚ gdzie dzień po dniu zagra z bardzo dobrymi zespołami. Także dziś mogą wyjść mega rezerwy z Januszem, Penczev, Czarnowskim, Katiciem czy Romaciem.
Także lepiej to odpuść, szkoda nerwów na taki kurs przy takiej niewiadomej jak skład Skry.
ok dzieki za info, ja poszedłem w strone siatki kobiet i te 2 mecze co są w naszej lidze dałem srednie overy na punkty , a takze na +2.5 seta na gosci, na rzeszów i legioniowo ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem lepiej zagrać dodatnie handi w stronę gości, troszkę handi przesadzone.
Muszynianka Muszyna - Legionovo 3:1
Legionovo +23,5
1,67 Fortuna - Nawet przy 0:3 powinny dodatnie handi utrzymać a już wygrana seta powinna postawić kropka nad &quot;i&quot;
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 dzieki ci Pablo Za legionovo, ty sie znasz super na siatce, dałem +2.5 seta miałem kurs 2.2 wiec takze super, dzieki jeszcze raz i czekam na kolejne typy z siatki, bo ty sie na tym znasz ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
Hej co powiecie dziś na ten mecz
Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 1 handicap +2.5 seta 2.20
widze z h2h czesto wygrywały gospodynie z nimi, a kurs ładny na 1 set tylko
co myślisz pablo_89
lub jakies inne przypuszczenia meczy?? ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Hej co powiecie dziś na ten mecz
Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 1 handicap +2.5 seta 2.20
widze z h2h czesto wygrywały gospodynie z nimi, a kurs ładny na 1 set tylko
co myślisz pablo_89
lub jakies inne przypuszczenia meczy?? ????
Nie patrz na h2h skoro skład się zmienił cały. Kiedyś tam były porządne zawodniczki z nazwiskami i były wyniki. Teraz skład odmłodzony i nie ma sensu się tym sugerować.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
nie jestem jakimś ekspertem od siatkówki, więc co byście powiedzieli, żeby dzisiaj zagrać na zwycięstwo Budowlani Toruń?
Dlaczego tak? Kszo lawka krotka ale Budowlane niczym mnie nie przekonuja, Kszo win -1.5 seta @1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom