>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chemik Police - Muszynianka Muszyna 3:1
poniżej 138,5
1,84 eFortuna

Moim zdaniem szybkie 3:0 w stronę gospodyń to obowiązek.
Oglądałem dwa spotkania Muszyny, zagrały w obu meczach bardzo słabo i kompletnie nie rozumiem jak udało im się ugrać 2 sety z ŁKS Łódź...
W ataku zdolna Bociek ale jest jeszcze młoda i jeśli ją zaczną blokować to się zacina a doskonale wiemy, że Polce mają piekielnie dobry blok.
Dodatkowo Police w ataku to bardzo mocne zawodniczki... Zaroślińska, Mędrzyk a do tego jak dojdzie Smarzek to już konkret na naszą ligę.Środek do wyboru.. Veljković, Bednarek-Kasza czy Gajgał-Anioł. Chemik nie ma słabego punktu i jeśli tylko zawodniczki zagrają od 1 seta do końca 3 seta na 100% nie widzę innej opcji niż łatwe 3:0.
Rzeszów - Bielsko Biała 3:2
Bielsko
2,92 eFortuna
powyżej 174,5 1,84 eFortuna

Ale walczyły, blisko było aby bardzo fajny kurs wszedł.​
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
18:00 Ostrowiec Swietokrzyski K - Budowlani Łódź K
co myślicie o tym?
pablo_89
albo zibi16
warto iść w over na punkty??
Ja się nie podejmuję, nie widziałem jeszcze Ostrowca na żywo więc nie wiem co one grają. Po dotychczasowych wynikach nie wygląda to źle. Ponadto raczej w tej lidze wyniki do zera padają w zdecydowanej mniejszości bo drużyny nie są w stanie utrzymać dobrego poziomu gry przez cały mecz. Moim zdaniem KSZO może ugrać max jednego seta. Choć będę im kibicować może urwą coś jakimś cudem drużynie, która będzie głównym rywalem moich rzeszowianek do finału.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ostrowiec - Rzeszów
2 -4,5pkt @1,60⛔
Rzeszów powinien ograć KSZO bo różnica potencjału jest ogromna. Daję typ bez szaleństwa, można i dać wyższy minus pkt dla Rzeszowa. W ostatniej kolejce oglądałem obie drużyny, KSZO mnie pozytywnie zaskoczyło, fajnie grało lewe skrzydło natomiast atakująca grała beznadziejnie a środkowe przeciętnie. Ale też Łódź nie ma tak dobrego na siatce lewego skrzydła jak Rzeszów. Blagojević i Russoeux na lewym, Helić na prawym, środkowe ostatnio słabo wyglądały ale raczej drugi raz nie zagrają takiej padaki. Rzeszów ma jeszcze tą przewagę w lidze, że ma podwójną zmianę Gajewska/Andruszko wcale nie gorszą od podstawowej pary Kaczmar/Helić. W tej lidze taki komfort mają jeszcze tylko Police. Rzeszowianki będą się rozkręcały z meczu na mecz, cała linia defensywna Russoeux, Blagojević i Sawicka nie przepracowała że sobą okresu przygotowawczego, są ze sobą od miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres Rzeszów 3:1
Rzeszów -1,5 seta 1,66 eFortuna
Rzeszów -4,5 1,60 Totolotek
Rzeszów -8,5 2,00 Totolotek

Takie 3 typy na to spotkanie daję.
Zgadzam się z kolegą wyżej w 100% i raczej już niewiele mam do dodania...
Rzeszów na pewno będzie grał z meczu na mecz coraz lepiej, w rundzie rewanżowej jestem pewien, że będzie to już wyglądać tak jak powinno.
H. Rosseaux to prawdziwa liderka zespołu, która ciągnie ten pociąg i zdobywa średnio 20 punktów na mecz. Oczywiście nie jest to jedyna siatkarka w tym zespole, jest Ona jedną z wielu świetnych siatkarek...
Jeśli chodzi o KSZO to One na pewno zaskakują pozytywnie przez te 3 kolejki. Okey, przegrały 2 spotkania ale walczyły... 2:3 z Bielsko Biała i 1:3 z Budowlani Łódź ale już gdy było 1:1 w setach Łódź pokazały w kolejnych 2 setach prawdziwą przewagę jaką mają nad KSZO. Rzeszów myślę, że będzie podobnie im dalej w mecz tym przewaga będzie większa. Max 1 set na co stać KSZO.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bydgoszcz - ŁKS Łódź 0:3
Łódź powyżej 91,5 1,62 eFortuna

Wczoraj KSZO pokazało, że ta liga póki co jest bardzo wyrównana i każda ekipa potrafi wygrać z &quot;faworytem&quot; ja osobiście się na tym przejechałem...
Dziś stawiam, że ŁKS zdobędzie powyżej 91,5 punktów, taki wynik mogą zdobyć przy wynikach: 1-3, 2:3, 3:2 i 3:1 także może mi dać typ na plus jeśli będą sety wyrównane.
Bydgoszcz póki co świetny start 2 zwycięstwa i porażka - 3:1 z Dąbrową, 3:1 z Wrocław i 2:3 z Rzeszowem, oczywiście w żadnym spotkaniu nie były faworytkami. Dziś jest podobnie.
ŁKS to drużyna ze ścisłej czołówki lecz początek nam pokazuje, że żadna czołowa drużyna nie jest jeszcze w super formie. Nie przewiduje tutaj 3 setów dlatego wchodzę w taki typ.​
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Legionowo - Dąbrowa Górnicza
Typ: Dąbrowa Górnicza
Kurs: 2,05
Totolotek ✅
Pierwszy post po kilku latach bez regularnych wizyt na forum, wpisów etc. Sytuacja legalności (lub nie) niektórych serwisów bukmacherskich wyklarowała się, więc można spokojnie wrócić ze swoim pomysłem na typowanie.
Dziś na tapetę wziąłem mecz siatkówki pomiędzy Legionovią a MKS Dąbrowa Górnicza.
Przed sezonem można było w ciemno typować zdecydowanie wyższą lokatę przyjezdnych w tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej. Przedostatnie miejsce nie oddaje potencjału jaki drzemie w MKSie.
Początek sezonu był trudny. Przegrana pięciosetówka z Muszyną hańby nie przyniosła, choć przebieg meczu mógł niepokoić - dwa pierwsze sety wygrane do 21, 23 i kolejne trzy przegrane do 15,12 i 14.
W następnym, wyjazdowym meczu w Pile, Dąbrowianki chciały podnieść głowy i... szybko zostały sprowadzone na ziemię. Przyjeżdżając do Piły jako faworytki przegrały w trzech setach do 18, 20 i 17.
Na zawodniczki spadła masa negatywnych komentarzy, które przybrały na sile po kolejnym spotkaniu, które miało przynieść przełamanie - meczu z Pałacem Bydgoszcz. Pałac wygrał 1:3 głównie dzięki blokom punktowym, których zaliczył 17 (przy 5 dziewczyn z MKS). Jedyną wyróżniającą się postacią była Patrycja Polak. Przyjmująca MKSu zdobyła 16 punktów przy niezłych statystykach przyjęcia zagrywki (w tym lepsza była tylko libero Kinga Drabek). Potencjał zagrywki i bloku wciąż drzemie w Czeszce Purchartovej oraz rozgrywającej Agacie Michalewicz. Zespół zbudowany z dziewczyn kilku narodowości, który miał walczyć o pierwszą szóstkę ligi musi w końcu odpalić,
Dlaczego właśnie dziś? Naprzeciw staną zawodniczki z Legionowa - klubu który w ostatnim sezonie zajął ostatnie miejsce w lidze. Ten sezon dziewczyny zaczęły od porażek ze zdecydowanie lepszymi zespołami z Rzeszowa i Ostrowca, by w trzecim meczu, ku zaskoczeniu wszystkich, ograć na wyjeździe 3:1 Impel Wrocław. Świetny mecz zagrała Anna Bączyńska, zdobywczyni 25 punktów. Fajnie funkcjonował blok Legionovii, gdzie królowały Klaudia Alagierska i Paulina Szpak. Jednak nie ma co się oszukiwać, zespół złożony z młodych Polek ma być trampoliną do lepszych klubów dla najlepszych, rozpoczynających karierę zawodniczek, a nie drużyną rywalizującą o najwyższe cele.
Dwa zwycięstwa z rzędu ze zdecydowanie mocniejszymi rywalkami? Możliwe, ale mało prawdopodobne. Na pewno faworytem jest tutaj MKS, stąd dziwi tak wysoki kurs (lecący zresztą mocno w dół, gdyż sam złapałem po 2,45). Jedyne, czym zawodniczki z Legionowa mogą się przeciwstawić przyjezdnym jest blok, aczkolwiek uważam, że będzie to zbyt mało aby wygrać dzisiejszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, też zagrałem na Dąbrową. Tydzień temu dawałem na Legionowo w meczu z Wrocławiem co można zobaczyć kilka postów wyżej. Legionowo wtedy grało z jeszcze słabszym zespołem od siebie a buki pomyliły się wtedy bardzo w kursach. Dziś wydaje mi się že czas na pierwsze zwycięstwo Dąbrowy. Bardziej doświadczony i ograny skład, środek siatki zdecydowanie silniejszy po stronie drużyny ze Śląska. Jak tu nie wygra Dąbrowa to nie wiem z kim one by miały wygrać.
Legionowo - Dąbrowa
2 @1,95✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
W tej kolejce dwie sensację, porażki za 3pkt drużyn które reprezentują nas w LM tj. Łodzi i Rzeszowa. To co zostaje nam jeszcze Chemik Police i będzie komplet wtop. Chemik też jeszcze nie gra to co może. Jest problem na rozegraniu bo ta co miała być jedynką ustępuje miejsca Bełcik. Piła na swoim boisko będzie groźna co udowodniła bijąc Dąbrowę 3-0. Ostatnio uległa ŁKS ale tam była dość równa gra i Pilanki mogły coś więcej ugrać. Są tam solidne zagraniczne zawodniczki z siostrą sławnej Tijany Boskovic na czele. Bojana Boskovič w tym meczu wygranym z Dąbrową zdobyła 20pkt mając blisko 60% w ataku co u kobiet jest świetnym wyczynem. Widać że ciekawa dziewczyna i podobnie jak siostra jest w stanie sama ciągnąć zespół.
Oczywiście nie będzie łatwo o powodzenie tego typu lecz chyba nikt przed tą kolejką nie stawiał na KSZO @3,20 czy na Proximę Kraków @11,50!!!
Piła - Police
1 +1,5seta @5,00
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 a co myslisz o pozostałych meczach z naszej ligi kobiet??? Daj jakieś sugestie bo na lidze polskiej kobiet słabo się znam ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
jest szansa na 4 sety w meczu Bielska z Wrocławiem?
Czy zna ktoś jakiegoś psychologa, który obstawia mecze siatkówki u buka? Przydałby się tu na forum ktoś kto w miarę ogarnia siatkówkę, ale bardziej analizuje mecz pod względem psychologii zespołu czy poszczególnych siatkarek.
Weź tu chłopie ogarnij co siedzi w głowie kobiet, loteria choć czasem się zdarza jak wczoraj Dąbrowa że wyszła i bez problemów i bezstresowo dla gracza pokryła dobry kurs prawie 2,00.
Uruchomiłem maszynę losową i wyszło mi że jest możliwe więcej niż trzy sety. Bielsko mi się podobało w Rzeszowie, ale nie są w stanie utrzymać dobrej gry przez cały mecz co widać po wynikach wszystkich ich meczów. Za to jak zagra Wrocław to ciężko określić. Moim zdaniem jeśli tak jak w ostatnich meczach Bielsko będzie miało te swoje słabe okresy to Wroclaw może to wykorzystać. Poza tym wyniki 3:0 w tej lidze nie padają często.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś bez analizy:
Piła - Chemik Police 1:3
Piła +19,5
1,75 eFortuna

Bielsko Biała - Wrocław 2:3
Bielsko -1,5 seta 1,39 eFortuna

Taki dubel dziś spróbuję, powodzenia​
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 dzieki za piłe super ja miałem na 1 set kurs 2.35
a co myslisz o bielsko biala - wrocław?? Moze pojsc w punkty ten mecz?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
pablo_89 dzieki za piłe super ja miałem na 1 set kurs 2.35
a co myslisz o bielsko biala - wrocław?? Moze pojsc w punkty ten mecz?
Pierwsze skojarzenie jakie miałem odnośnie tego meczu to 3-1 dla Bielska, ale zobaczymy. W takim meczu z udziałem Wrocławia też bym uważał na jakiegoś seta typu 25-8 który może położyć całkowicie typ na pkt. A może znowu jakaś sensacja...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dąbrowa Górnicza - Bielsko Biała 0:3
Bielsko
1,50 Totolotek
Na spokojnie Bielsko ograło 3:0.​
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
zibi16 dlaczego bielsko?? Dąbrowa u siebie jest mocna/? Nie lepiej na sety??
Przyłączam się.
Dlaczego na Bielsko? Nie grają za dobrze na początku sezonu, a patrząc na bezpośrednie pojedynki, Dąbrowa regularnie wygrywa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie osobiście Dąbrowa w tym sezonie jest beznadziejna i stawiam przeciwko Dąbrowie od początku. Bialsko fakt gra nieregularnie ale dużo lepiej niż Dąbrowianki.
A czy jest mocna u siebie? Niby w jakim meczu to pokazali? Skoro 2 mecze rozegrali u siebie i 2 przegrali ...
To jest moja opinia wiadomo, że nie musi się skończyć 0:3 może być nawet 5 setów ... Może Dąbrowa wygrać, to jest jedynie moje zdanie i ja tak typuję. Jeszcze 2 dni temu można było wziąść 1,80 na Bielsko dziś już kurs mniejszy. To jest moje zdanie.
A na bezpośrednie pojedynki bym nie patrzył bo Dąbrowa w poprzednich sezonach była dużo mocniejsza w tym sezonie już taka nie jest.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom