>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Nie byłem "chciwy" w tym meczu, ale tylko 3 bramki i postawa Nix to rozczarowanie. Coś tam do sakiewki wpadło, ale to drugi mecz Nixow pod rząd gdzie czuje pewien niesmak...



tak to wyglądało:

https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-wellington-phoenix-1



 
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


mam wrażenie, iż dobrze się stało że nie oglądałem drugiej połowy bo strasznie bym się zdenerwował, ja dzisiaj na minus... cieszy mnie postawa Roar, goście dramat... 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 11:54 przez karciarz


To ja na dziś wybieram coś takiego: 



Phoenix wygra I poł. @2.02

W meczu powyżej 2.5 gola @2.18



Pierwszy na minus ⛔, ale drugi za to na plus ✅ i po lepszy kursie, także nie jest źle. 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Co myślicie o pierwszym meczu? MC-Adelaide? Aż grzech nie próbować over2,5 po 1,95 w aleague z jednej strony ale z drugiej przecież to ekipa Kurza.........



EDIT: Goście na dwóch napastników na papierze.. ciekawe jak będzie w rzeczywistości, gospodarze zaś z Ritchiem na środku obrony przez co ofensywa na pewno trochę straci.. ale cóż, próbuję over2,5 @1,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 08:05 przez karlooos


Co myślicie o pierwszym meczu? MC-Adelaide? Aż grzech nie próbować over2,5 po 1,95 w aleague z jednej strony ale z drugiej przecież to ekipa Kurza.........



EDIT: Goście na dwóch napastników na papierze.. ciekawe jak będzie w rzeczywistości, gospodarze zaś z Ritchiem na środku obrony przez co ofensywa na pewno trochę straci.. ale cóż, próbuję over2,5 @1,95 PPP



Pobieram ten ov - @1,95 - 1j



Do tego win City -@2,3 - 1j



 



Innych pomysłów na razie nie mam
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 09:08 przez majekx
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 08:05 przez karlooos


Co myślicie o pierwszym meczu? MC-Adelaide? Aż grzech nie próbować over2,5 po 1,95 w aleague z jednej strony ale z drugiej przecież to ekipa Kurza.........



EDIT: Goście na dwóch napastników na papierze.. ciekawe jak będzie w rzeczywistości, gospodarze zaś z Ritchiem na środku obrony przez co ofensywa na pewno trochę straci.. ale cóż, próbuję over2,5 @1,95 PPP



Pobieram ten ov - @1,95 - 1j



Do tego win City -@2,3 - 1j



 



Innych pomysłów na razie nie mam



Zobacz co robi Kitto na  obronie? Ewidentnie będą grali na młodego u gospodarzy. Pytanie, czy chcą wygrać? Podtrzymuję remis, który pre wywieszczyłem, ale "pewniak" to, to nie jest. Ot może im pasować po prostu...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Kurka zaspałem, nie nie zapiłem. Ja od siebie na szybko daje I połowa remis @2.00 



zdarzalo się ze padły remisy w pierwszej połowie i to nawet ostatnim czasy nawet często. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 09:59 przez majekx


Wiem, motam się... X HT - 1,66 - 1j



Ja też mam "to" więc jest nas co najmniej 3 (z ht x)  i do tej pory mecz wygląda właśnie tak... Do tego mam ft też x więc nie muszą się zabijać...



edit



Live



Ja prdl, rykoszet i słupek ratuje City, uff...



edit ht 0-0 no tak ten mecz wygląda, choć City miało farta z tym słupkiem. O dziwo Redsi wyglądali aktywniej, więcej atakowali. Gospodarze całkiem bezpłciowi... Jak tak dalej będzie wyglądało, to jeszcze podopieczni Kurza wygrają... choć wolałbym nie...



edit



ft 0-0 hehe... pasowało im...
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


oczy mi krwawią jak widzę takie 40min w Aleague... ostatnie 5+6min doliczone, w miarę.. trochę sytuacji gości, Galloway podwójna dziura założona graczom MC ale bramek brak.. Gienek w bramce czujny niestety, szkoda mojego czasu na drugie 45min pozdrawiam
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 10:35 przez karlooos


oczy mi krwawią jak widzę takie 40min w Aleague... ostatnie 5+6min doliczone, w miarę.. trochę sytuacji gości, Galloway podwójna dziura założona graczom MC ale bramek brak.. Gienek w bramce czujny niestety, szkoda mojego czasu na drugie 45min pozdrawiam



Miałem nie oglądać, niestety, to co zobaczyłem, to się nieodzobaczy...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 09:47 przez karciarz


Kurka zaspałem, nie nie zapiłem. Ja od siebie na szybko daje I połowa remis @2.00 



zdarzalo się ze padły remisy w pierwszej połowie i to nawet ostatnim czasy nawet często. 



Mamy to! ✅



 



Adelaide @2.9

Adelaide powy zej 1.5 gola @4.8



Bez szaleństw. Ostatni raz wygrali ósmego kwietnia 2016 roku (mowa o meczach wyjazdowych). To się musi udać! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


Składy na mecz konkursowy:



 







 



co do City - Adelaide - no to live 45' 0:0 - ov1,5 - @2,2 - 1j ⛔..... po takiej końcówce, może w 2 połowie worek z bramkami się rozwiąże.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


WSW - SFC



ov2,5 - @1,61 - 0,5j ⛔

ov3,5 - @2,5 - 0,5j ⛔

ov2,5+bts - @1,83 - 0,5j ⛔

2 - @1,95 - 2j ⛔

Bonevacia gol - @4,5 - 0,5j ⛔





SFC musi wygrać, bo jutro V gra z CCM i 3 pkty maja praktycznie w kieszeni. WSW za to lubi grać z mocnymi zespołami, graj ą u siebie i już bez presji o punkty.... no to jak dla mnie tutaj może być kawałek radosnego footballu.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 19:17 przez qowalsky6


Kolejka nr 25



12.04. 11:50 Roar vs Nix - ja nie "zrozumiałem" Nix tydzień temu, sportowo byli lepsi a wjeb... z Redsami, grali na pół gwizdka. Teraz też nie wiadomo co im odbije. "Sportowo" są lepsi, ale w Adelaidzie też mieli być :). Powinno paść kilka bramek (patrząc na to co się do tej pory działo), a jak będzie 0-0 to mnie też już nic nie zdziwi. Warto popatrzeć na live czy komuś się chce grać w tym meczu.



13.04 9:35 City vs Reds - 2 zespoły, które mnie rozczarowują, nie chce mi się ich oglądać. Remis może im pasować więc x za drobne po kursie 3,40 spróbuję. Dla sportu ofc...



13.04. 11:50 WSW vs Blues Sky - derby, czyli na live temat/no bet, po cichu liczę mimo wszystko na bramki. W tygodniu Sydney FC strzeliło potentatom z Szanghaju 3 bramki, to może im się uda rywalom zza miedzy? :)



Szybkie podsumowanie, overek w Brisbane na ???? , Nixi kolejny raz dali d...y, a podpucha z kursami jeszcze była, remisik ht razem z Karciarzem i majekxem w Melbourne pobrany (thx koledzy) ???? i "mój" pre remis takoż (wyszło, że im pasował :)) ???? czyli fajnie, fajnie ...



W derbach na razie "nie działam" choć może bramki będą? No ale to na live ew. Sie ma!



live Sydney



No tylko dzięki frajerstwu WSW jeszcze nie wyrównali. Są b. nieskuteczni, a Blues Sky? Grają to co zawsze. Na marginesie, latka lecą a Tara super się trzyma, kto ogląda to wie...



edit



I mamy 1-1, zasłużyli gospodarze. No teraz to może być i remis...



Edit FT 1-1 i był derbowy remisik Hehe... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


Live 88' 1:1 - ov2,5 - @4,2 - 1j ⛔.... a może.... biegają od bramki do bramki



 



 



no niestety - to jest czarna kolejka w moim wykonaniu :/
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


Bez niespodzianek... V-CCM. Grubo pobieram V:



1 - @1,35 - 5j ✅



Kosta gol - @4,9 - 0,6j ⛔



HA-1 1 - @1,85j - 2j ⛔



 



 



I składy:



LINE UP | Acton (gk), Deng, Broxham, Donachie, Niedermeier, Baena, Honda, Troisi, Kamsoba, Toivonen, Barbarouses BENCH | Sutton (gk), Roux, Hope, Lesiotis, Athiu



 



LINE UP | Kennedy (gk), Millar, Clisby, Graham, Aspropotamitis, Melling, McGLinchey, Karacan, Hoole, Pain, Simon BENCH | Pearce (gk), Miller, Mallon, Shabow, Murray



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Do góry Bottom