>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


 Kolejka nr 24



05.04.2019 City vs Roar - gospodarze teraz okupują ostatnie (6 miejsce) dające prawo do gry w PO. Do Melbourne przyjeżdża outsider, który ostatnio udowadnia, że profesjonalny zespół może nie znać terminu "defense". Do kadry City wracają Maclaren i Vidosic dlatego kursy na 1 to 1.3., bo 3 pkt. praktycznie zapewnią im udział we wspomnianych PO.



06.04.2019 Jets vs Wanderers - dla mnie no bet, Jetsi stracili (co prawda jeszcze nie matematyczne) szanse na awans w poprzedniej kolejce, WSW na wyjeździe nie wiadomo, co pokaże. Zobaczymy...



06.04.2019 Blues Sky vs Big V - mecz konkursowy, The Big Blue, na pewno spotkają nas emocje, mecz ekip z 2 i 3 miejsca, mecz o TOP2. Mam nadzieję, że będzie się działo. Po głowie chodzą kartki, bts takoż prawdopodobny, dla mnie głównie na live...



06.04.2019 Reds vs Nix - Nixi z Krishną (ma już zagrać) jeśli zechcą, to wypunktują gospodarzy, którzy wymęczyli ostatnio zwycięstwo z Rozbitkami28. Pytanie, czy Nix będą chcieli się wysilać mając pewne PO? Sportowo Redsi zaprezentowali się b. słabo, goście na fali ale nic nie muszą. Zostaje live...choć dnb @2,60 na gości kusi :)...



07.04.2019 Rozbitkowie28 vs Glory - ostatni z pierwszymi, Dawid z Goliatem, czyli krótko powinna być masakra. No chyba, że Pan Li ma inne plany :)



Tyle ode mnie. Podoba Wam się nowe forum? Piszcie do mnie na priv (wystarczy T/N), bo chcę się przekonać, czy ze mną "wszystko w porządku" :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 12:45 przez pescarabajo



Panowie pozdrawiam z Sydney!!:) 


&nbsp;


Rozwalamy system, mamy swojego korespondent a z Australii :) Czekamy na relacje...



A dziś City zakończyło "nudnym" 4-1, czyli bez niespodzianek. Roar (no defense) pokazało to co ostatnio. Na razie...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 12:58 przez qowalsky6



Rozwalamy system, mamy swojego korespondent a z Australii :) Czekamy na relacje...



A dziś City zakończyło "nudnym" 4-1, czyli bez niespodzianek. Roar (no defense) pokazało to co ostatnio. Na razie...


&nbsp;


Jutro świetny mecz, ale nie mam niestety możliwości się wybrać na stadion. A szkoda...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League


@pescarabajo - wow, jestem pod wrażeniem.



 



Tymczasem na jutro:



Jets - WSW



ov2,5+bts - @1,72 - 1j ✔



rogi ov 11 - @2 - 0,6j ✔



rogi ov 12 - @2,62 - 0,4j ❌



kreator - gole ov 2 + rogi ov 11 + bts - @3,5 - 0,5j ✔



gol Bonevacia - @4,5 - 0,5j ❌



 



+1,67j



 



no cóż Jets ma szanse matematyczne... ale chyba już wiedzą, że sezon dla nich się skończył. WSW - oni już mają pewność, że po sezonie. No to jak zagrać to dlaczego nie zagrać dla kibiców... a to gwarantuje bramki. Do tego rogi - oba zespołu lubią podciągnąć do lini końcowej boiska - a to już połowa sukcesu na róg. No i stałe fragmenty gry w WSW, które gra Bonevacia - przy odrobinie szczęscia to trafi się wolny blisko pola karnego. Na ten mecz idzie całkiem niezła pula 3j :)



 



Mecz konkursowy sobie zostawię na później - może będę miał trochę czasu to coś napiszę.



 



A jakie są Wasze typy i pomysły?
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Live Newcastle, "widać", że jednym i drugim chce się grać, over ht 0,5 po @ 1,5 ???? za miedziaka :) GL



Live



O'Donovan jak Ty tego w 30 min. nie strzeliles?  jakim cudem się pytam?



Edit Mahazi w 44 na 0-1, już myślałem, że ze mną coś nie tak :) mały ale plus :) WSW gra, a Jets stanęli. Trochę wstyd powinno być gospodarzom.



edit2



FT 3-2, ale wymęczone to było, w 1 poł. Jetsi prawie nie istnieli (oprócz O'Donovana), w drugiej chociaż popadały bramki. No i fajnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


uffff jestem nareszcie, po małych perturbacjach związanych z problemami zalogowania się na forum :D 

wczoraj pięknie siadł over4,5 po @3,5(piękne bramki Ritchie i McGree); dziś poranny mecz odpuściłem żeby skupić się bardziej na hicie; co myślicie? dla mnie po ostatnich meczach obu ekip kierowałbym się bardziej w stronę Sydney; co prawda grali ostatnio z Brisbane ale widziałem chęć, której wcześniej nie wykazywali z kolei MV wypunktowało Perth w meczu, w którym mnie osobiście nie przekonywali. Dzisiaj jeżeli Sydney postawi na DeJonga, Rezę i Adama to są wstanie to wygrać. Z drugiej strony Toivonen i Honda. Może overek? kurs zachęcający.. 1,8 za 2,5 to w tej lidze rzadkość :D



 



EDIT: są składy.. Sydney na lawce pozostawia deJonga i Rezę... ostatnio dopiero po ich wejściu zagrali lepiej.. w MV na pierwszy rzut oka to bramka w której Acton.. może być ciekawie :D poza tym chyba obecnie najsilniejszy skład.. z Olą, Keishuke i Kostą
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Dobra:) czas zacząć zabawę. O wcześniejszym meczu nie pisałem bo nie bardzo miałem jak, ale over 3,5 i 4,5 siada:) 



na hitowy mecz wrzucam over 2,5 (1,78) i over 3,5 (2,95) . Do tego w dublu rzucam ov 2,5 i over 3,5 (1,84) w derbach guangzhou - liga chińska. Wiem ze to nie ten dział, ale na takie mecze czekam. Ostatnie 5 ich bezpośrednich meczów to over MINIMUM 5,5:D 



 
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League


SFC - V



 



Oba zespoły ofensywnie.. no to gram bramki:



Ov2,5 - @1,75 - 0,5j ✔



Ov3,5 - @2,8 - 0,3j ❌



Rogi un9,5 - @1,95 - 1j ✔



 



+1,02j



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 10:41 przez pescarabajo



Dobra:) czas zacząć zabawę. O wcześniejszym meczu nie pisałem bo nie bardzo miałem jak, ale over 3,5 i 4,5 siada:) 



na hitowy mecz wrzucam over 2,5 (1,78) i over 3,5 (2,95) . Do tego w dublu rzucam ov 2,5 i over 3,5 (1,84) w derbach guangzhou - liga chińska. Wiem ze to nie ten dział, ale na takie mecze czekam. Ostatnie 5 ich bezpośrednich meczów to over MINIMUM 5,5:D 



 


&nbsp;


Zw względu na Pana Li i AFC Chiny też od czasu do czasu "zagarniamy" :) Co do Jets to dobrze, że wygrali. Gdyby nie to, to :) mecze Redsów, Nixów i City mogłyby się nie odbywać... W Sydney mecz do obejrzenia. Waga Big Blue zobowiązuje. Dla odmiany (pod prąd patrząc), to i under by mnie nie zdziwił. Jednak przedmeczowo ode mnie nic nie wyciśniecie :) Grającym GL!
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Mocny początek meczu, Sydney napompowane, przed chwilą poprzeczka po zagraniu a'la McGree wczoraj, widać że piłkarze podpatrują się nazwzajem :D



 



EDIT: O'Neil ależ petarda!!! gorsza wersja DeLaeta wczoraj hahaha 1-0, dobry meczyk się szykuje!



EDIT: u mnie pograne bts/over2,5 po 2,20, MV na razie nie istnieje 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 11:00 przez karlooos



Mocny początek meczu, Sydney napompowane, przed chwilą poprzeczka po zagraniu a'la McGree wczoraj, widać że piłkarze podpatrują się nazwzajem :D



 



EDIT: O'Neil ależ petarda!!! gorsza wersja DeLaeta wczoraj hahaha 1-0, dobry meczyk się szykuje!



EDIT: u mnie pograne bts/over2,5 po 2,20, MV na razie nie istnieje 


&nbsp;


Brameczka super, takie gole to ja lubię :) A może dociągną remis do ht ? Za miedziaka ???? x ht po 1,65 pobieram :)



edit ht 1-1 remis dociągnęli, ale to Blues Sky dyktowało warunki w ht. Plusik mały ale cieszy. Drugi miedziak dziś zaowocował więc humorek jest :)



Hehe ft 2-1 ale rzutem na taśmę, 2 poł. to kicha była, ba zaczynałem żałować, że undera nie dałem, a tu w doliczonym, fart i Big Blue zakończyło się po myśli gospodarzy. Na razie...



Skróty z dzisiaj :)



Jets

https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-newcastle-jets-v-western-sydney-wanderers-0



Sydney FC

https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-sydney-fc-v-melbourne-victory-2



 
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Jedno wyjście MV; magiczne zagranie Hondy; Kosta na przebite i mamy 1;1 ! :D



 



EDIT: po bramkach ewidetnie siadło tempo.. była jeszcze jedna sytuacja w której bodajże Zullo zamykał dośrodkowanie i ładnie obronił Acton a tak to gra w środku pola.. oby dołożyli chociaż jedną w drugiej połowie! czekam na wejście deJonga i Rezyyyy
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 11:13 przez karlooos



Jedno wyjście MV; magiczne zagranie Hondy; Kosta na przebite i mamy 1;1 ! :D



 



EDIT: po bramkach ewidetnie siadło tempo.. była jeszcze jedna sytuacja w której bodajże Zullo zamykał dośrodkowanie i ładnie obronił Acton a tak to gra w środku pola.. oby dołożyli chociaż jedną w drugiej połowie! czekam na wejście deJonga i Rezyyyy


&nbsp;


I ja liczę ze wpadnie:) jeszcze Chiny zostały!:)
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


o rany już darłem kupon.. prawie nic się nie działo przez drugie 45... MV w sumie po błędzie najpierw Calvera, sytuacje sam na sam ale będąc trochę wyrzuconym, miał Toivonen i potem jeszcze Kasomba z boku szarżował po zagraniu od Troisiego ale źle dograł.. po czym błysk deJonga, który jednym zwodem zrobił sobie dużo miejsca na prawej flance, dograł w pole karne, tam w niewiadomy sposób piłka wpadła pod nogę Ninkovicia, który miał przed sobą ścianę składającą się z czterech obrońców gości... uderzył i piłka tak korzystnie się odbiła, że zmyliła Actona który był bez szans WIELKIE UFFFF 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Przepraszam że post pod postem ale chcę kreską oddzielić dzisiejszy dzień i skupić się nad jutrzejszymi spotkaniami; a chętnych do rozmów jakby mniej :(



dla mnie osobiście jutro skrajne spotkania tzn.:



o 9:00 naszego czasu a raczej kilka minut po jak to ma w zwyczaju nasza kochana a-league, wybiegnie zespół Adelaide oraz Wellington. Klasycznie dla mnie gospodarze NO BET dlatego się nie wypowiadam bo tam wszystko sie może zdarzyć.. od 0-0 po... 1-1... bo drużyna Kurza (jeszcze) jak wiadomo gra underowo.



natomiast kilkadziesiąt sekund po 11 nasi "rozbitkowie" podejmują lidera z Perth. 

No i tutaj powinno być ciekawiej aczkolwiek, tutaj moja prośba, znajdzie się osoba, która widziała ostatni mecz CCM z Adelaide i mogłaby powiedzieć jak ten mecz wyglądał?.. ja niestety nie oglądałem.. ze względu na to że nie włączam już meczów z udziałem Adelaide.. wynik 0-1 i pytanie czy gospodarze jutrzejszego spotkania zagrali lepiej w defensywnie? czy Kurz po prostu sam postawił zasieki przed najsłabszą drużyna w lidze? Perth ostatnio zadyszka z z MV, męczyli się strasznie.. Castro dwoił się i troił ale  nic nie wpadło a i w obronie przytrafiły się błędy. Myślę że jutro czas na Keogha w pierwszym składzie i kilka bramek w jego wykonaniu, do tego Ikonomidis ostatnio z liczbami słabo, powinen coś dołożyć tyle o Perth. Powinni się otrząsnąć po ostatnim spotkaniu i zaaplikować kilka bramek. Wracając do CCM, po blamażu 2-8 z Phoenix.. nowy trener.. nowy zespół? wygrana z Jetsami z przypadku trzeba powiedzieć - bramki z kontry 3/3 potem pogoń i niestrzelony karny przez Newcastle. Piękny mecz na over. Z Adelaide nie wiem. ale ale wraca Simon, ostatnio zagrał 30min z tego co widziałem, myślę że jutro od poczatku, może to przynieść bramkę. W środku pola brak Karacana powinien być widoczny, zwłaszcza jeżeli Casto będzie próbował przedzierać się środkiem. Jak dla mnie over3,5 do grania... i to za grubszą stawkę.. proszę o podjęcie dialogu :D
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Na jutro, dubelek za miedziaka:



1. Reds vs Nixx - jeśli mecz będzie "czysty", to sportowo zespół Filipa K. bije na łeb ekipę z Adelaidy. Ma być Krishna więc powinno być ok. No ale to faza, której nie lubię więc (tylko) dnb na gości po kursie 2,60 łączę z:



2. Rozbitkowie28 vs Glory - jeśli do Perth wróci drużyna bez 3 pkt., to kibice powinni taki zespół (idący na mistrza) po prostu zajeb... :) Kurs do d... , bo tylko 1,43, ale zaryzykuję i ...



Wychodzi dubelek po kursie 3,70 ????  co za miedziaka pobieram. GL &amp; KTF!



edit Nixom się nie chciało niestety, wyglądali jakby grali na pół gwizdka :( Za to w Gosford nie powinno być niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Do góry Bottom