>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie, gracie dzisiaj coś na New York Rangers w meczu z Edmonton?
Nie za bardzo siedzę w tematyce hokeja, a patrząc na ostatnie mecze gospodarzy, można pomyśleć, że złapali wiatr w żagle. Kurs bardzo fajny.
Warte do pogrania?
NY seria 5 spotkań bez porażki kiedyś musi się skończyć, Edmonton dwa wyjazdowe spotkania wygrane po dogrywce ale dzisiaj grają b2b. Ogólnie ciężko wytypować zwycięzcę ale po takim kursie myślę że warto zagrać gospodarzy i spróbuję zagrać czystą 1. Ewentualnie do zagrania zwycięzca 2-drogowo (z dogrywką i karnymi) Rangers 1,75 ale trochę słaby kurs na singla z podatkiem.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Stawiam dziś na Boston i Carolinę. U przeciwników drudzy bramkarze którzy mało grali (Forsberg trzy mecze dopiero i 24 lata dopiero, McElhinney dwa mecze w tym sezonie !) Jak wiemy wczoraj w bramce Vegas też młodzieniaszek i gola nie puścił, ale podejrzewam że Ci wybrani do tablicy na pewno kilka bramek puszczą.
Oczywiście klasycznie handi azjan -1, po dobrych kursach.
Czekam jeszcze na Nashville, powinni to ogarnąć ze słabymi do tej pory Pingwinami oraz skłaniałbym się ku Nutkom, chyba drugi raz plamy nie dadzą :)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nashville v Pittsburgh ✅ 5:4 OT
Nashville ML @ 1.63 fortuna

Długo czekałem na informacje co do tego meczu. Pierwsze starcie finalistów ligi NHL z ubiegłego sezonu w Bridgestone Arena. Liczę na rewanż za 0:4 z początku sezonu
Podstawową informacją dla mnie jest występ 22-letniego goalie w bramce. Tristan z bilansem 0-0-1 (3-2-0 ze średnią 3.18 GAA i .897 SV% w AHL&#39;u), średnią poniżej 2 gola na mecz oraz .940 skutecznoscią obronionych strzałów dostanie druga szansę na pokazanie się Mike&#39;owi Sullivanowi w tym sezonie.
Pittsburgh po meczu z Waszyngtonem przegranym 1:4 zagra dziś b2b z mistrzem Zachodu z poprzedniego sezonu.
Liczę tutaj, że Nashville wykorzysta zmęczenie gości, fakt że grają dość przeciętnie na starcie tego sezonu oraz aspekt zmiennika Matt&#39;a Murraya w bramce Pingwinów.
Obrońcy tytułu do tej pory bilans 9-7-2, ale na wyjazdach bilans ujemny 4-7-1.
W bramce Preds zagra Pekka Rinne
7-2-2 średnia 2.08 oraz 0.934 skuteczności obronioncyh strzałów + 1 czyste konto lub 22-letni rodak Juuse Saros który zanotował ostatnio pierwsze zwycięstwo w tym sezonie gdzie Preds pokonali Królów z LA po dogrywce. Bilans backup&#39;a z Finlandii to 1-3-0 3.94 GAA, .855 skuteczności obronioncyh strzałów
Dodatkowo:
Pittsburgh is 2-5 SU in its last 7 games
Pittsburgh is 1-6 SU in its last 7 games on the road
Nashville is 4-2 SU in its last 6 games
Nashville is 12-4 SU in its last 16 games at home
Gram ten zakład w dublu z Arizona @ Winnipeg over 4,5 co daje @ 2.01 w fortunie ✅
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Pittsburgh v Buffalo ✅ 5:4
Winnipeg v Arizona ✅ 4:1
@ 1.99 fortuna

Na dzisiejsze mecze wybieram dubelka na wyraźnych faworytów w swoich spotkaniach. Mam nadzieję, że na tej pewności się aż tak nie przejadę.
Do rzeczy.
Pens wracją do siebie po meczu w Nashville, wraca rownież do gry Matt Murray (9-4-1, 2.9 GAA ,0.906 SV% 1 SHOOTOUT) co zwiększa szansę na zmniejszenie straconych goli w meczu z Szablami z Buffalo.
W bramce przeciwników również #1 jeśli chodzi o roster bramkarzy Sabres. Robin Lehnar, szwedzki goalie (4-6-1, 2.8 GAA, 0.908 SV%) dostaje 13 raz okazję do gry od początku w tym sezonie. Sabres aktualnie w mini-tripie, wczoraj porażka z Habs 2:1 po dogrywce, za 3 dni wyjazd do Detroit.
Mistrzowie Ligi powinni wrócić na właściwe tory, 2-8 SU last 8 games daje troszkę do myślenia i poniekąd gram też na przełamanie ekipy Sidneya Crosbyego który jest nieco w cieniu jeśli chodzi o kanadyjkę, a więcej punktów od Kanadyjczyka mają Patrick Kessel oraz Evgeni Malkin.
Kilka trendów.
Buffalo is 6-17 SU in its last 23 games
Buffalo is 3-10 SU in its last 13 games on the road
Buffalo is 1-11 SU in its last 12 games when playing Pittsburgh
Buffalo is 0-5 SU in its last 5 games when playing on the road against Pittsburgh
Pittsburgh is 5-0 SU in its last 5 games at home
Co do meczu w Kanadzie jestem zdania, że Jetsom powinno pójść łatwiej niż kilka dni temu w Pheonix gdzie wygrali 4:1, z czego 3:0 ostatnią tercję. Aż tak łatwo jednak nie było to co pokazał wydłużony skrót meczu, a i swoje szanse miały Kojoty. Po jednym meczu przerwy do bramki wraca Connor (8-1-2, 2.44 GAA, 0.926 SV%) który ma całkiem solidnego backupa&#39;a Masona który w zeszłym sezonie strzegł bramki Flyers.
Biorąc pod uwagę fakty, że: Winnipeg is 10-3 SU in its last 13 games at home, Arizona is 1-11 SU in its last 12 games on the road, oddanie #1 goalie z poprzedniego sezonu do Tampy powinno przynieś ekipie Winnipeg Jets przekonujące zwycięstwo przed własną publicznością w MTS Centre.
Arizona is 2-18 SU in its last 20 games
Winnipeg is 5-2 SU in its last 7 games
Dodatkowo gram również under 5,5 w Nashville oraz over 5,5 Winnipeg ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ja, nie wiem czemu, widzę i czuję over w ostatnim jutrzejszym spotkaniu. O 4:30 polskiego czasu w Los Angeles, &quot;Królowie&quot; podejmą drużynę z Vancouver..
Obie drużyny lubią postrzelać brameczki w meczach między sobą. Trzy wyniki po 4:3 (2razy po dogrywce) czy 5:2 w ostatnich pięciu spotkaniach pozwalają mi twierdzic, że linia 4.5 i 5.5 zostanie dzisiaj złamana.
Over 4.5 @1.55
Over 5.5 @2.1
Ostatnie spotkania drużyn tych drużyn też obfitują w bramki. Nie jest to przysłowiowe &quot;stawianie autobusu&quot; rodem z pilki nożnej. Ofens, ofens, ofens. Aaaa i ofens.
Probuje!
Szło nieźle, wyszło pół na pół. 1.55 może komuś się zdało, szkoda drugiego overka.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Montreal v Arizona
Los Angeles v Boston
@ 2.21 fortuna

Udało sie wytypować poprawnie ostatnio dubelka, więc i dziś spróbuję tego typu zakład.
O 1:30 Habs zagrają u siebie z outsiderem ligi, Arizoną Coyotes która nie wygrała od 5 spotkań. Nie ma sensu przytaczać co mecz tego samego o gościach (można przeczytać we wczesniejszych analizach kilka zdań). Jedynie co warte odnotowania to fakt, że Arizona oddała do Tampy swojego goalie #1 z poprzedniego sezonu, a dziś zagra Antii Raanta który brał udział w połowie wygranych meczy Kojotów z tego sezonu. Bramkarz z bilansem 1-5-2, 3.16 GAA, 0.905 SV%
Arizona traci prawie 4 gole co mecz, co plasuje ich na ostatnim miejscu w lidze jeśli chodzi o defense.
Z drugiej strony mamy Montreal który pomału podnosi się po fatalnym wejściu w sezon i pnie się w górę swojej dywizji. Ostatnia porażka 1:2 z CBJ powinna wprowadzić chęć pokonanania notabene słabszego rywala.
Trener Julien wysyła dziś do bramki Lindgrena który ma o wiele lepszy bilans (3-1-1, 1.39 GAA, 0.957 SV%) niż fiński netminder Arizony, a i musi się starać utrzymać miejsce w bramce w skutek zakontraktowania odpalonego z Sunrise, Niemiego.
Podsumowując:
Arizona is 0-5 SU in its last 5 games and 0-5 SU in last 5 roads.
Arizona is 4-14-3 SU in its last 21 games when playing Montreal
Arizona is 2-8-2 SU in its last 12 games when playing on the road against Montreal
Montreal is 4-2 SU in its last 6 games
Montreal is 12-4 SU in its last 16 games when playing Arizona
Montreal is 5-2 SU in its last 7 games when playing at home against Arizona

Do tego dokładam mecz Królów z LA.
Poniekąd bet przeciwko Bruins którzy zagrali kiepski mecz dzisiejszej nocy w Anaheim, i typ na przełamanie słabszego okresu w grze drużyny z Kalifornii.
Kozłem ofiarnym porażki z Ducks został Tuukka Rask który dziś będzie pełnił status backupa Rosjanina Khoudobina (3-0-2, 2.6 GAA, 0.923 SV% + 1 asysta).
LA z fajnym bilansem 5-2 w 7 grach w Staples Center przeciwko Bostonowi, nie ma informacji co do bramkarza który dziś wyjedzie, ale stawiam że będzie to po raz kolejny Jonathan Quick.
W Bostonie szpital, 6 zawodników jest na tzw. injury list czyli wypada im cała &quot;piątka&quot;, sam Pastrnak w przodzie moim zdaniem nie wystarczy na Kings w tym meczu. Los Angeles do tego meczu przystąpi z Jokinenem którego wymienili na dniach z Edmonton.
Boston is 1-5 SU in its last 6 games
Boston is 0-5 SU in its last 5 games on the road
Los Angeles is 1-4 SU in its last 5 games at home
Los Angeles is 1-4 SU in its last 5 games
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
chociaż hokej dla mnie to czarna magia postanowiłem w 16 minucie pierwszej tercji w meczu Ottawy zagrać over 4.5 po 1.85. Po pierwszej tercji i dwóch golach zacierałem ręce, nawet poleciałem do sklepu po szampana. Wrócilem na 25 minutę meczu w 27 padl 3 gol, zacząłem odkapslowywać wiwatując przyszłe zwycięstwo, jakież mnie zdziwienie ogarnęło w 56 minucie przy wyrównaniu na 2-2, że tu jeszcze nie ma ośmiu goli ???? a tu szmapana już nie ma z planów nici i co tu robić hehe, następnym razem kupie wino czerwone.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nowy miesiąc z NHL, wracam też z kilkoma propozycjami na dziś.
Z tego miejsca proponuję dwa duble do gry, dodam kilka zdań co do spotkań. Wszystkie mecze gram wraz z dogrywką i karnymi.
Capitals @ Kings ⛔ 2:5
Waszyngton z kapitalnym jak na ostatnie dni serią meczów u siebie, 1 porażka na osiem spotkań, gdzie LA w 10 meczach tylko 3 razy wygrało - na wyjazdach grają też niezbyt równo. Wpadka w Arizonie, porażka z Vegas, zeszłej nocy wygrana w Detroit nieco może podnieść na duchu hokeistów z Staples Center. Idę jednak w kierunku drużyny Barry&#39;ego Trotza. Desygnowany do gry jest Holtby co w bezpośrednim matchup&#39;ie z Quickiem (prawdopodbny bramkarz Kings na ten mecz) daje moim zdaniem więcej pewności obrońcom. Holtby z bilansem 13-5-0, Quick 11-7-1. Gradu goli w tym meczu to ja nie widzę, a lepszy offense jak i defense jest po stronie gospodarzy i jest to dobra okazja by poprawić bilans &quot;Washington is 3-10 SU in its last 13 games when playing Los Angeles&quot;
Nashville @ Vancouver ⛔ 3:5
Mistrz konferencji zachodniej łapie swój rytm z poprzedniego sezonu NHL. Nashville 6-0 w ostatnich meczach, odprawili z kwitkiem lidera z St.Louis na wyjeździe. Pekka Rinne wyrasta na top 5 goalie na tę chwilę rozgrywek jeżeli chodzi o rekord. Na tę chwilę 14-3-2. Canucks z backup&#39;em - Szwed, Anders Nillson 5-2-1 (z czego 4-2-0 na wyjazdach) ze średnią ponad 2,5 gola na mecz. Powinno być kolejne zwycięstwo gospodarzy w Bridestone Arena
Edmonton @ Toronto ✅ 4:6 // piękny samobój na 4:5 ????
Zaryzykuję na gości w wewnątrz kanadyjskim meczu. Toronto to młoda ekipa ale wsparta doświadczonymi zawodnikami jak chociażby Patrick Marleau, James Van riemsydk czy v-ce lider kanadyjki Nazem Kadri. Nafciarze w mega kryzysie, Connor cieniem zawodnika z zeszłego sezonu, #1 goalie Talbot kontuzjowany, więc wjeżdza dziś do gry Laurent Brossoit z bilansem 0-3-1 i średnią 3,3 gola na mecz co przy bilansie Andersena z Maple Leafs jest wynikiem tragicznym. Duńczyk 14-7-1 ale 8-2-1 w ostatnich 11 grach i wpuszczonych poniżej 2 goli na mecz.
Calgary @ Arizona ✅ 3:0
Arizonę opisywałem już pare razy, zdania nie zmienię - będzie to najgorsza drużyna ligi, a że kiedyś wygrają mecz to też było do przewidzenia bo nie wypada tankować sezonu z bilansem wygrnaych poniżej 10 meczy.
Calgary is 5-2 SU in its last 7 games at home
Calgary is 10-3 SU in its last 13 games when playing at home against Arizona
Arizona is 4-13 SU in its last 17 games on the road
Dokładam Flames do tego interesu. W bramce Kojotów Scott Wedgewood który walczy o #1 z Raantą o miejsce w hierarchi netminderów z bilansem 2-3-2,
po drugiej stronie lodowiska Mike Smith 11-8-1. Bardzo ważny mecz dla gospodarzy, wygrana pozowli wskoczyć im do pierwszej ósemki na Zachodzie.
Capitals + Nashville @ 2.49 fortuna ⛔
Maple Leafs + Calgary @ 2.58 fortuna ✅
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Ehh, zawsze jak polecę jakiś typ na tym forum to musi być pyta. Plus jest taki, że zawsze przynajmniej po zaciętej walce :p Spróbuję dziś odmienić swój przeklęty los i może uda się coś godnego Wam podać.
Skupię się dziś na kolejnej bitwie o Kanadę. Opiszę co gram, bo sam wszedłem za trochę więcej niż zawsze, mam zamiar oglądać mecz, jako fan zespołu oglądam najwięcej jego meczy ze wszystkich, no i chce podzielić się spostrzeżeniami, a widzę że w tym temacie coraz mniej ma kto.
Jak już wspomniałem dziś kolejny dzień jakich wiele, gdzie zmierzą się ze sobą dwie Kanadyjskie drużyny, a ja taki hokej lubie najbardziej. Mowa tu o spotkaniu w Vancouver którzy witać dziś będą gości z Toronto.
Toronto to obecnie czołówka tabeli ogólnej i zdecydowany faworyt wśród Kanadyjskich teamów. Będzie to ich trzeci mecz z rzędu przeciwko drużynie Kanadyjskiej, który będzie miał za zadanie potwierdzić ich dominację w tym obszarze.
W tym sezonie 5 razy spotykali się z drużyną z Kanady i tylko raz odnieśli porażkę, w walce z świetnie grającą wtedy Ottawą. Drużyna ta strzela obecnie ok 3,5 gola na spotkanie, co bardzo dobrze świadczy o ich ofensywie. Z defensywą jest ciutkę gorzej, bo jednak sporo tych goli tracą. Ostatnio zanotowali lekką zniżkę formy, oddając 3 głupie zwycięstwa w ręce Arizony, Florydy i Washingtonu - zespołów które jak najbardziej były w ich zasięgu. To jednak sytuacja w tym sporcie najnormalniejsza w świecie i nie można dominować non stop. Wydaje mi się, że kryzys już zażegnany, a czas podreperować niezłą formę, zgarnąć komplet punktów z wycieczki po Kanadzie i umocnić się w szczycie tabeli.
Vancouver to niebezpieczny dog. W tym roku boję się grać przeciwko nim, bo potrafią boleśnie ugryźć. Mają na koncie wiele fajnych nieoczekiwanych zwycięstw i przebłysków. Miałem przyjemność oglądać pełen emocji mecz, który na razie najbardziej podobał mi się w tym sezonie z wszystkich ich spotkań a mianowicie spotkanie z Rangersami. Cios za ciosem, trochę brak szczęścia, trochę brak nerwów w najważniejszych momentach, no i niestety porażka, po 4 krotnie obejmowanym prowadzeniu w meczu (!). Czy to właśnie nie ten aspekt zadecyduje dziś o ich porażce?
Drużyna zupełnie inna niż w tamtym roku, uzupełniona o świetne indywidualności i młode talenty. Punktują coraz to inni zawodnicy z Brockiem Boeserem i młodziutkim Bo Horvatem na czele. Sedinowie nie mają tego powera co we wcześniejszych sezonach, ale na całe szczęście ma ich kto trochę odciążać.
Grają sobie bez spiny i często nie będąc faworytem, ku zaskoczeniu wszystkich kradną mecz. Co zauważyłem, gole zdobywane są częściej nie ze stricte zespołowych akcji, a z pokazu wielu indywidualności. Kąśliwe strzały z nadgarstka, do zasłoniętego bramkarza, to to czym często udaje zdobyć im się przewagę.
Kilka suchych faktów i statystyk które mnie i może Was przekonają:
- Toronto ma bilans 4-1 w 5 ostatnich meczach, gdzie przeciwnik w swoim poprzednim meczu zdobył 5 goli lub więcej (co świadczy o tym, że biorą sobie do serca dobrą dyspozycję przeciwnika i ich motywuje)
- Toronto wygrało 4/5 meczy z Kanadyjskim zespołem w tym sezonie (bilans Vancouver to 3/5)
- Toronto ma lepszy bilans w/l w meczach wyjazdowych niż domowych
- Toronto w ostatnich 2 meczach przeciwko Kanadzie wkroiło 10 bramek (krążek się dobrze lepi)
- Goalie % po stronie Toronto, (jeśli wystawią pierwszych bramkarzy)
Biorę Toronto 60&#39; ???? / 3 pudła do pustej bramki (!)
@2.2 totolotek
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
To moze tu lepiej na bramki cos pograc?
Niby tak ale gram na totolotku. Staram sie nie grac jesli mam cos lepszego w glowie kursow ponizej 1.9. A tu kurs na powyżej 5.5 - 1.75. Polowe ukradną Ci z podatku i nic z tego nie masz a ryzyko podobne niemniej jednak wszystko wskazuje na otwarty overowy mecz
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Ja tam polecam pograć Pingwiny (-1,5) - Buffalo po @2.12. Dzień wcześniej 4:0 dla Pingwinów i wydaję się, że dziś może być powtórka,ale tym razem na Paints Arena. Malkin wrócił, niestety wciąż bez Murray&#39;a. Ale &quot;dzisiejszej nocy&quot; Jarry go godnie zastąpił.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Winnipeg to nie wiem ale Vegas powinien wziac gladko. 9-2 bilans spotkań w domu, bramkostrzelna druzyna spotyka sie z druzyna która dosc znacznie prowadzi w statystyce goli straconych mimo ze % bramkarzy nie jest taki zły. Obrona daje sie rozjeżdżać na prawo i lewo i chyba nie przejmowałbym sie wczorajszym 5:0, bo New jersey zaprezentowalo sie tam slabo. Drugi mecz z rzędu i dystans 500 km do Vegas. Duzo spotkań z Arizona bo aż 3 mieli juz w tym sezonie i wszystkie wygrane. Jak nie wpadli w jakiś dołek to powinno być dobrze.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
No na Nashville ja bym uważał. Zwróć uwagę, że są po ciężkim meczu w sobotę, gdzie mierzyli się z Kaczkami (rywalami o finał konferencji zachodniej tamtego sezonu) a stawką był honor, który obronili, ale zabrał on na pewno sporo energii i skończył się dopiero w rzutach karnych. Już jutro mają zmierzyć się z Dallas NA WYJEŹDZIE, drużyną z tej samej dywizji, której oddech czują już na swoim karku, bo tracą do nich jedynie 2 punkty. Który mecz byś odpuścił jako trener? Wszystkie ostatnie bezpośrednie spotkania Nashville i Bostonu to wyniki, które przesądzała 1, 2 bramki różnicy, czyli niesamowita walka do końca. Boston wygrał 6/7 ostatnich meczy w tym WSZYSTKIE wyjazdowe (4/4). Spoglądając na bramkarzy to takie ciekawostki: Khudobin w rewelacyjnej formie w ostatnich 4 zwycięskich meczach 94,5% SV, a Pekka Rinne, który prawdopodobnie wystąpi ostatnio skapitulował przed Bostonem 5 października puszczając 4 siaty.
Tak, że wg mnie Nashville to wcale nie jest świetny pomysł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mat-156391

Użytkownik
Nashville weszło bez problemu i mecz San Joes Shark powyżej 4.5 bramki , niestety kupon zepsuło New York Islander...obstawiłem,że wygrają w regulaminowym czasie.
Obstawiacie dzisiaj jakieś mecze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom