>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 5. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Dania
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam ,
moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobny scenariusz . Wskazują na to ostatnie 3 spotkania zarówno jednej jak i drugiej reprezentacji w których padły w sumie 22 gole. W tych 6 meczach raz tylko było poniżej sumy 2,5 gola.
Duńczycy pokazali swoją siłę ofensywną w meczu z Polską wygranym 4-0. Natomiast Czarnogóra zawsze chce się pokazać w meczach &quot;w domu&quot; i gryzą trawę...więc będą się starać gonić wynik jeśli Dania strzeli ( a taki scenariusz zakładam) ;)
Drużyny walczą o 2 miejsce w tabeli ,grają ofensywną piłkę...uważam ,że możliwy jest scenariusz -dużo bramek np wynik 2-4
Pozdrawiam.
⛔100
 
S 135

seba96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja - Słowacja
Typ: Słowacja lub remis
Kurs: 1.59
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Rzut oka na tabelę oraz przyszłe mecze i widzimy, że Słowacja do baraży potrzebuje 4 pkt, a biorąc pod uwagę, że w ostatniej kolejce grają u siebie z Maltą to tak naprawdę jednego. Moim zdaniem Słowacja dysponuje większym potencjałem kadrowym. W eliminacja spisują się przyzwoicie: 5 zwycięstw oraz 3 porażki (2 razy z Anglią jedną bramką oraz na wyjeździe ze Słowenią 0:1). W pierwszym meczu Słowacja pokonała Szkocję 3:0. Jeśli popatrzymy na kadrę Słowaków znajdziemy tam kilka bardzo solidnych nazwisk. Mamy Marka Hamsika z Napoli, Milana Skriniara i Stanislava Lobotkę, którzy po udanych dla nich ME u-21 przenieśli siędo Interu oraz Celty, obrońcy Hubocan, Kucka oraz Durica z Trabzonsporu (Słowacy też mają swoje trio), Skrtel z Fenerbache czy Pekarik oraz Duda z Herty. Może brak im rasowego napastnika, bo w kadrze tylko Nemec z Dinama Bukareszt. Natomiast myślę, że taki skład powinien zdecydowanie wywalczyć sobie awans w jutrzejszym meczu ze Szkocją. Szkoci zremisowali co prawda z Anglią, ale remis z Litwą chwały im nie przynosi. W kadrze znajdziemy zawodników ze średniaków Premier League oraz Championship oraz graczy Ceticu Glasgow. Jakby to powiedział Tomasz Hajto jest to drużyna wyrobników. Myślę, że pozycja w tabeli dobrze odzwierciedla ich umiejętności. Mnie ta drużyna na tle Slowacji w ogóle do siebie nie przekonuje. Słowacja zapunktuje i mentalnie może przygotowywać się do baraży.
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Jets- Toronto
Typ: strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym -Tak- Laine
Kurs: 2,4
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Brak szczęścia jak narazie wczoraj wypisałem wszystkich co mogą strzelić w meczu Petersburga a zagrałem tego co nie trafił ehh
Nareszcie rusza nhl miejmy nadzieję ,że wraz z nowym sezonem szczęście dopisze
Na dzisiaj wybrałem strzelca który w tamtym sezonie ustrzelił 37 bramek. W tym sezonie jego aspiracje rosną i tak jak mówił będzie walczył o MPV rozgrywek a ma zaledwie 19 lat. W meczach przedsezonowych już pokazywał ,że umie strzelać bramki i dzisiaj myślę ,że znowu to pokażę, strzeli przynajmniej jedną bramkę która da zarobić.
Pierwszy mecz sezonu na swojej tafli napewno gospodarze będą zmotywowani a jak popatrzymy w h2h to między tymi zespołami zawsze padało dużo bramek. Alternatywą jest również typ że bramkę strzeli mathhews który w tamtym sezonie błyszczał w drużynie przyjezdnych i ustrzelił 44 gole. Lecz ja stawiam na zawodnika gospodarzy
Oby z fartem.
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga norweska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Frisk Asker - Stiernen
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszej nocy w końcu rusza NHL. Ale na obstawianie jeszcze przyjdzie czas ;)
Dzisiaj przedstawiam coś na kupon. kurs może nie powala , ale na podbicie pasuje. Frisk Asker to drużyna która najlepiej rozpoczęła obecny sezon w 8 meczach odniosłą tylko jedną porażkę.W meczach domowych są niepokonani ich przeciwnicy to drużyna najgorzej grająca na wyjazdach do tej pory tylko 1 pkt zdobyty. Bramki Frisk Asker u siebie to 20-6 , a Stjernen na wyjazdach 3-10 . Także uważam że ten typ jest spokojnie do grania.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Dania
Typ: Dania wygra
Kurs: 2,10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam. Cieszę , że udało mi się przeanalizować ten mecz jako pierwszy.Przy tym meczu nie mam dużych wątpliwości , myślę , że piłkarze kadry Danii obecnie są w takiej formie , że spokojnie sobie powinni poradzić nawet na tak trudnym terenie jak Czarnogóra.. Skoro Polacy sobie poradzili to i Duńczycy powinni. Czarnogórcy w swoich zespołach ostatnio specjalnie się nie wykazują.. mowa tutaj najbardziej o Joveticiu , który przeszedł z Sevilli do Monaco ale jak do tej pory wciąż się aklimatyzuje - to dobry piłkarz ale bez formy a trzeba zauważyć , że to główny motor reprezentacji Czarnogóry jeśli on jest bez formy to i cała reprezentacja Czarnogóry gra słabiej. Miałem przyjemność oglądać we wcześniejszych meczach zarówno Czarnogórę kiedy przegrali z Armenią 3-2 czy ich ostatnie ciężkie zwycięstwo z Rumunami jak i porażkę z Polakami i chyba wtedy z Polakami mimo , że przegrali - grali najlepiej. Na Danię jednak to zdecydowanie za mało.. Eriksen jest w niesamowitej formie ten koleś jak tak dalej będzie grał to nie skończy grać w Tottenhamie - myślę , że najlepsze kluby europejskie mają go już w notatniku. W ostatnim meczu swojej drużyny obudził się również Poulsen strzelił bramkę dla Lipska. Ogólnie cała kadra Danii błyszczy co było widać na tle Polaków... - zmiażdżyli Nas i to zasłużenie , myślę , że Duńczycy tak jak nigdy wyjdą podwójnie zmotywowani na mecz z Czarnogórą a ich ostatnie wyniki , pewne wygrane przemawiają za tym aby to na nich stawiać.. kurs jest fajny i myślę , że warty obstawienia. Wejdzie?? Daj reputkę !
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MS - kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Czarnogóra : Dania
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.60
Bukmacher : Unibet
Chyba najważniejszy mecz obu drużyn w tych eliminacjach , obie ekipy mają szanse nawet na bezpośredni awans bo pomimo iż nasze orły mają 3 pkt przewagę nad nimi to jakoś jestem niespokojny co do dzisiejszego meczu z Armenią ale to inny mecz ja skupię się na Czarnogórze i Danii , gdyby dziś Czarnogóra wygrała to jeszcze maja mecz z naszą drużyną natomiast zwycięstwo Danii chyba stawia ją w lepszej sytuacji gdyż ostatni mecz grają u siebie z Rumunami , w każdym razie w tym meczu nie powinno zabraknąć walki o każdy metr boiska no a co za tym idzie i fauli , nie wiem kto będzie sędzią bo to mogło by mi bardziej pomóc co do kartek ale chyba nie ważne kto bo jak fauli będzie sporo no i brutalności także to raczej każdy sędzia traktuje brutali czerwienią , w pierwszym meczu w Danii 4 żółtka ( 3 dla Duńczyków i 1 dla Czarnogóry ) , mój scenariusz to ?........... jak padnie pierwszy gol to na boisku powinno być gorąco a jeszcze jak to będzie bramka Duńczyków to tym bardziej chociaż w drugą stronę może być podobnie bo bramka Czarnogóry powoduje spadek na 3 miejsce Duńczyków . ale tak czy siak liczę na czerwień !
⛔100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Szkocja-Słowacja
Typ: Szkocja
Kurs: 2,4
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam ! Jest to mój pierwszy typ na tym forum , wiec witam wszystkich interesujących się bukmacherką . Ale do rzeczy. Postanowiłem postawić na Szkocję ponieważ myślę , że jutro szkoci wygrają to spotkanie . Dlaczego ? Otóż dlatego ,że Szkoci to bardzo silny zespół pod względem fizycznym , grają dobry futbool i pokazali nie raz ze są mocni a szczególnie mocni są u siebie na swoim podwórku , mają tyle samo bramek strzelonych co słowacja i tylko punkt straty do nich więc myslę , że będą gryzli trawę by to spotkanie wygrać bo jeśli przegraja to będą mieć już tylko iluzoryczne szanse na awans , więc na pewno będzie to twardy mecz . Poza tym będą mieć wsparcie swoich kibiców a oni są głośni .Oczywiście Słowacja to nie byle kto bo też mają dobrych graczy ale sądzę , że to jutro Szkoci okażą się lepsi.Słowacja swój ostatni mecz gra u siebie z Malta w niedziele i zapewne to spotkanie wygra ale jutro nie poradzą sobie w Szkocji. Kurs jest naprawdę zachęcający . Gramy rozsądnie i rozważnie !!!
⚽⚽⚽
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
⛔100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Detroit - Charlotte
Typ: 2
Kurs: 2.44
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie w Detroit gdzie miejscowe Tłoki podejmą drużynę Michaela Jordana, Charlotte Hornets. Szerszenie w swoim pierwszym meczu poległy w Bostonie, który po wzmocnieniach jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa. Pokazali się jednak z dobrej strony, mają ciekawy skład i niezawodnego Kembe Walkera. Natomiast dla drużyny z Detroit będzie to pierwszy mecz przedsezonowy i myślę, że właśnie to zaważy na wyniku. Powodzenia ????
✅144
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / MS - kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Czarnogóra : Dania
Typ : Dania wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
Kurs : 1,56
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Widzę w tym meczu kilka fajnych opcji, myślę że gole będą padały, ale ja idę w bardziej pewny typ, a mianowicie chodzi o to że Dania wygra przynajmniej jedną połowę. Czarnogórcy na prawdę nieźle się prezentują w tych eliminacjach i są również o mały krok od baraży czy awansu. Mają ciekawy, poukładany skład z takimi indywidualnościami jak Jovetić czy Jankovic. Jednak drużyna Danii to ogromne doświadczenie, i reprezentacja która ma bardzo duży zasób dobrych piłkarzy m.in. Kjaer, Delaney, Jorgensen czy ten najbardziej znany Eriksen który ma niesamowite uderzenie, a sam potrafi przeprowadzić dobrą indywidualną akcję. W pierwszym meczu było 1-0 dla Czarnogóry w dodatku na wyjeździe, ale w tym spotkaniu Duńczycy mieli mnóstwo sytuacji i zawiodła w dużej mierze skuteczność. Aktualnie myślę że z tym nie ma problemu, bo Dania póki co pierw rozgromiła Polaków 4-0 a następnie wygrali z Armenią 4-1. Czarnogóra natomiast wygrała z Kazachami 3-0 i po męczarniach 1-0 z Rumunią. Jak dla mnie oni grają bardzo nie równo, popełniają dużo prostych błędów i Dania z pewnością to wykorzysta jeżeli będzie miała taką okazję. Kurs nie zachwyca, ale Duńczycy nie muszą nawet wygrać meczu wystarczy jedna połowa i siedzi, a sądzę że Duńczycy zaczną ofensywnie i 1 połowa może być dla nich.
✅56
 
S 10

sultan92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna eliminacje mistrzostw świata
godz. 18:00
Spotkanie Armenia-Polska
typ: Polska i obie strzelą-nie
kurs 1,95
buk LVbet
Na dzisiaj wybrałem mecz naszych orłów. Dla Polski jest to mecz, który musi być wygrany, taki wynik nie tylko może nam zapewnić awans przy remisie Czarnogóry z Danią, ale też gwarantuje, że bezwzględu na układ wyników w ostatnim meczu wystarczy nam do sukcesu remis. Armenia nie gra już o nic zajmuje przedostatnie miejsce w grupie z dorobkiem 6 pkt po dwóch zwycięstwach u siebie z Kazachstanem i Czarnogórą. Czemu gram taki typ głównie na przeczucie nie przemawiają za nim ani gra naszych piłkarzy w obronie 11 bramek straconych w eliminacjach to sporo więcej stracili tylko Ormianie i Kazachowie. Statystyki Ormian u siebie też za tym specjalnie nie przemawiają z 8 bramek aż 6 zdobyli na własnym terenie, H2h w meczach na terenie Ormian też nie korzystne. Ostatnie dwa spotkania to 1:1 i 1:0 dla Armenii co prawda dawno temu, ale jednak.
Ja jednak gram przeciw tym statystyką wiem, że typ jest ryzykowny, ale wierzę,że nasi dadzą radę.
⛔100
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia Północna - Niemcy
Typ: Niemcy i poniżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
We wrześniu było całkiem nieźle z tymi kilkoma typami, ale później zupełny brak czasu… Może w październiku uda mi się w miarę regularnie pisać i ogarnąć minimum 10 typów w tym temacie ????
W czwartek czeka nas przedostatnia kolejka meczów eliminacyjnych do Mundialu w Rosji. Ja zdecydowałem się wziąć pod lupę pojedynek dwóch drużyn z „czuba” tabeli grupy C – Irlandii Północnej z Niemcami.
Niemcy z kosmicznym bilansem 8-0-0 i bramkami 35:2 mają już zagwarantowane miejsce na przyszłorocznych mistrzostwach, z kolei Irlandczycy mogą już myślami skupić się na barażach, bo drugiego miejsca nikt im nie odbierze.
W tej parze warto przyjrzeć się liczbie straconych bramek. Obie drużyny w dotychczasowych spotkaniach straciły tylko po dwie bramki. Mało tego, Irlandia u siebie nie straciła jeszcze ani jednej! Wydaje mi się jednak, że jutro dobra passa się skończy i Niemcy poradzą sobie z defensywą gospodarzy. Nie sądzę jednak, że w meczu padnie grad goli (swoją drogą, Niemcy u siebie wygrali z Irlandią 2:0, więc nie było to zwycięstwo jakoś wielce okazałe). Drużyna niemiecka pewnie nie będzie chciała ryzykować zdrowia i uniknie jakiegoś szalonego tempa meczu i dążenia za wszelką cenę do strzelenia bramki. Uważam, że różnica jakości między tymi dwiema drużynami jest mimo wszystko dość znaczna i to goście przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym bardziej, że w ostatnim meczu Niemcy zmierzą się u siebie z Azerbejdżanem, więc wygrywając jutro prawdopodobnie zapewnią sobie bilans eliminacji 10-0-0, co na pewno robi wrażenie. Z drugiej strony, dla bezpieczeństwa postawię -3,5 bramki, a nie tak jak wcześnie planowałem -2,5. Jest całkiem możliwe, że Irlandia u siebie bramkę zdobędzie, bo u siebie strzelają raczej regularnie, więc wynik 1:2 jest dość prawdopodobny.
⛔100
 
K 10

kfiatek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Dania
Typ: Czarnogóra wygra
Kurs: 3.40
Bukmacher: Totolotek
Analiz
Właściwie chłopaki wyżej napisali wszystko co było do napisania. Od siebie tylko dodam, że Czarnogóra gra agresywny ofensywny futbol, i jeśli chcą awansować to musza wygrać. A kiedy jak nie przed własną publicznością? To będzie ich największy atut, kibice to będzie ich dwunasty zawodnik. Moim zdaniem to faworyci jutrzejszego spotkania.
kiepska analiza
⛔100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Dania
Typ: obie drużyny strzelą gola / TAK
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Witam. Wracamy do wielkich emocji. Po pobiciu legionistów przez własnych kibiców nic mnie nie zdziwi. Już pięciu Kolegów przede mną napisało o tym meczu. Trudno więc znależć coś nowego... a jednak. Przeanalizuję ten mecz pod kątem trzech ostatnich starć każdej z tych drużyn. Imponujący bilans Czarnogóry trzy zwycięstwa i bilans bramek 8-1.
04.09.17 Czarnogóra Rumunia 1 : 0
01.09.17 Kazachstan Czarnogóra 0 : 3
10.06.17 Czarnogóra Armenia 4 : 1

A Duńczycy? Trzy zwycięstwa i bilans 11-2
04.09.17 Armenia Dania 1 : 4
01.09.17 Dania Polska 4 : 0
10.06.17 Kazachstan Dania 1 : 3

Myślę, że opinia, iż obie drużyny strzelą gola całkowicie uzasadniony. Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy wieczór i trzymam kciuki za Polaków. Może być im to bardzo potrzebne.
⛔100
 
K 0

kokoikulis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ameryka Południowa: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Brazylia
Typ: Brazylia wygra i powyżej 2,5 goli
Kurs: 2,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza;
Co tu dużo pisać. Boliwia ostatnio zaskakująco świetne ma wyniki u siebie a jak to w piłce bywa wszystko się kiedyś kończy. Moim zdaniem Brazylia ich już do przerwy rozjedzie dwiema bramkami. Oczywiście może być różnie ale jestem przekonany że Brazylia do przerwy będzie miała około 4 sytuacji bardzo dobrych. Czy wykorzysta? Brazylia wraca na stare tory gdzie była kiedyś magicznym zespołem. Będą chcieli udowodnić to na trudnym terenie. Awans mają pewny co doda im tylko pewności siebie i więcej zabawy. Taki kurs i taki zespół że grzech gracza nie zaryzykować choć dla mnie ryzyko nie wielkie ???? pierwszy mój wpis. Dziękuję i Powodzenia!
⛔100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia-Polska
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza
Witam .Jutrzejsze spotkanie pomiędzy Polską a Armenią powinno zaowocować paroma golami , patrząc na statystyki Polacy 18 strzelonych goli i 11 straconych , Ormianie 8 strzelonych i 18 straconych .Ormianie potrafią grać w piłkę ,wystarczy przypomnieć nasze męczarnie podczas meczu w Warszawie .Strzelili nam bramkę a mogli co najmniej jedną więcej . Co do jutrzejszego meczu to Ormianie z ośmiu swoich bramek strzelili sześć u siebie i jedenaście stracili , natomiast my lepiej czujemy się grając u siebie niż na wyjeżdzie gdzie strzeliliśmy siedem bramek i tyle samo straciliśmy.Nasza obrona popełnia błędy a w ataku nie mamy się o co martwić ;).Powodzenia
✅100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10:30
Spotkanie:Adelaide 36ers - Melbourne United razem z dogrywką
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:Jest to inaugurujący pojedynek w bardzo ciekawej ligi NBL Australi.Gospodarze spotkania :Adelaide 36ers w tamtym sezonie w sezonie regularnym spisywali się rewelacyjnie i zajęli 1 miejsce w tabeli z 17 zwycięstwami i 11 porażkami.Następnie jednak w polfinale musieli uznac wyższosc Illawarra Hawks przegrywając 2-1 .Ich przeciwnik Melbourne United tamtego sezonu niemoże zaliczyc do udanych bo zajęli dopiero 6 miejsce z bilansem 13 zwycięstw i 15 poniesionych porażek co było sporym rozczarowaniem.Liga ta ogolnie znan a z tego że pada bardzo dużo punktów.Ja jednak typuje zwycięstwo gospodarzy.W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Adelaide 36ers wygrało wysoko na swoim parkiecie 100-73.Myśle że teraz będzie to bardziej wyrównane spotkanie,ale gospodarze odniesą zwycięstwo.
12/01/17 NBL Adelaide 36Ers - Melbourne United 100:73
01/01/17 NBL Melbourne United - Adelaide 36Ers 104:73
14/10/16 NBL Adelaide 36Ers - Melbourne United 87:98
09/10/16 NBL Melbourne United - Adelaide 36Ers 79:87
22/01/16 NBL Adelaide 36Ers - Melbourne United 90:81
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Czarnogóra-Dania
Typ: 1/1
Kurs 5.75
Buk Forbet
Analiza: Decydujące spotkanie , która z ekip zachowa szanse na awans do przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata. Czarnogóra jest gospodarzem w tym spotkaniu i moim zdaniem wcale nie stoi na straconej pozycji a bukmacherzy trochę za nisko ustawili kursy na wygraną zespołu przyjezdnych, którzy nie powiem są w dobrej formie , ale Czarnogóra na swoim stadionie zagra agresywnie , do tego ma wygraną na stadionie w Danii więc remis jak najbardziej ich tutaj satysfakcjonuje, wiadomo że wtedy o awans będą musieli zawalczyć z Polską na wyjeździe, ale Polska już wtedy może być na tych mistrzostwach więc niekoniecznie musi zagrać w najmocniejszym zestawieniu , wiadomo że w tym meczu żadna z drużyn nie odpuści bo każdy będzie chciał zdobyć komplet punktów, żeby spróbować awansować bezpośrednio do przyszłorocznego Mundialu rozgrywanego w Rosji. Tak więc moim zdaniem w tym meczu można również ruszyc temat kartek bowiem pewnie gospodarze jak i goście tutaj nogi odstawiać nie będą, mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego. Stawiam na bardzo ciekawe i wyrównane widowisko.
⛔100
 
zupi93 10

zupi93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europa: MŚ Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia- Słowenia
Typ: 1/+1,5 (Anglia i powyżej 1,5 bramek w meczu)
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W meczu grupy F eliminacji do Mistrzostw Świata lider tabeli - reprezentacja Anglii podejmie na własnym boisku reprezentację Słowenii. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 0:0, ale mecz rozgrywany był pod dyktando Anglii. Jutro faworytami będą oczywiście gospodarze, którzy nie przegrali od 9 spotkań. W 4 meczach eliminacyjnych u siebie zaliczyli 4 zwycięstwa z Maltą 2:0, Szkocją 3:0, Litwą 2:0 i Słowacją 2:1. We wszystkich spotkaniach padły wyniki powyżej 1,5 bramki.
Słoweńcy w meczach wyjazdowych odnotowali jedno zwycięstwo z Maltą 0:1, jeden remis z Litwą 2:2 oraz dwie porażki ze Słowacją 1:0 i Szkocją 1:0. Ilość bramek w większości tych spotkań nie mieści się w overze 1,5 jednak jutro reprezentacja Słowenii będzie walczyła (przy okazji odsłaniając się). Słoweńcy mają teoretyczne szanse na wyjście z pierwszego miejsca jednak w ich zasięgu wydaje się tylko walka o drugie miejsce i gra w barażach(3 miejsce - 14 pkt). Zadanie to nie jest proste gdyż Szkocja (4 miejsce - 14 pkt) i Słowacja (2 miejsce - 15 pkt) również mają szansę na baraże. Natomiast Anglia (1 miejsce - 20 pkt) potrzebuje jedynie remisu w dwóch spotkaniach do zapewnienia sobie awansu z pierwszego miejsca.
Ostatnim argumentem przemawiającym za tym typem są bezpośrednie starcia tych drużyn.
15.11.14 (kwalifikacje do Euro) Anglia Słowenia 3 : 1
05.09.09 (spotkanie towarzyskie) Anglia Słowenia 2 : 1
Dlatego też jutro liczę na zwycięstwo Anglii i kilka bramek z ich strony. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do overu, to w „superofercie” dostępna jest czysta 1 po kursie 1,40 w sam raz na podbicie.
Powodzenia
Jeżeli pomogłem zostaw proszę reputkę i „lubię” dla większej motywacji.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata, Ameryka Południowa
Godzina: 23:00
Spotkanie: Venezuela - Uruguay
Typ: Uruguay + over bramek 1,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Sytuacja w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata zespołów z Ameryki Południowej jest ciągle otwarta i biorąc pod uwagę same punkty o awans walczy dalej 7 zespołów w tym Urugwaj (Brazylia ma już pewne pierwsze miejsce/Boliwia z Wenezuelą nie mają już szans na awans). Moim zdaniem gram w tym meczu na niespodziankę, chociaż patrząc na pozycję- ostatnia drużyna w pojedynku z wiceliderem- oraz kursy bukmacherów to stwierdzenie wydaje się być niedorzeczne.
Wenezuela ostatnio osiąga bardzo dobre wyniki, jednak nie zawsze jest to pokryte dobrą i rozsądną grą. Ostatnie spotkania kwalifikacyjne rozegrane podobnie, jak w Europie na przełomie sierpnia/września robią wrażenie, wyjazdowy remis z Argentyną 1:1 desperacko walczącą o punkty oraz remis u siebie z zespołem Kolumbii 0:0. O ile spotkania z Argentyną nie oglądałem, tak to drugie śledziłem i poziom naprawdę był niski. Blok defensywny był spokojnie pokonywany przez Kolumbijczyków grających kompletnie bez formy i pomysłu oraz bez ich głównej gwiazdy Jamesa. Wenezuela oddała bardzo dużo strzałów Kolumbia nie skupiała się na grze destrukcyjnej, mimo to skuteczność gości była zerowa. Na podstawie tego co widziałem jestem w stanie stwierdzić, że większa zasługa jest po stronie oporności rywala, niż klasy Wenezueli. Statystyki w meczach domowych wyglądają dobrze, jak na tą ekipę 1-3-4 z bilansem bramkowym 11:14, jednak myślę, że to najwyższy czas przerwać szczęśliwą passę- stąd niespodzianka.
Urugwaj jest praktycznie pewny awansu, obecnie zajmuje drugą lokatę i ma przed sobą dwa mecze z najsłabszymi zespołami w tabeli. Forma na wyjazdach nie powala 2-2-4 z bilansem bramkowym 11:13, jednak ostatnie mecze reprezentacyjne dają pozytywny wydźwięk dla tej ekipy: 2:1 wyjazd z Paragwajem oraz 0:0 u siebie z Argentyną. Co najważniejsze dla mnie to gra Cavaniego oraz Suareza, którzy są w formie zdobywają bramki i myślę, że z rozpędu w meczach reprezentacyjnych pokarzą klasę. Stabilny środek obrony graczy Atletico Madryt Gimenez&amp;Godin na pewno nie pozwolą na tak proste stwarzanie sytuacji dla Wenezueli jak w meczu z Kolumbią.
Obawiam się niedocenienia rywala przez Urugwaj, jednak jak włożą chociaż 80 % w ten mecz myślę, że są w stanie wywieźć korzystny wynik i zagwarantować sobie miejsce na Mistrzostwach Świata. Z drugiej strony Wenezuela już nie walczy o nic i może dać radość kibicom więc po pierwszej bramce dla Urugwaju mecz powinien się otworzyć. Ostateczny wynik celuje w granicach 0:2, 1:2.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom