Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

błąd w rozliczeniu zakładu

2 października 2017 16:38
1
marcin95
marcin95
Paź 2017 1 3
Witam, polski bukmacher LVbet źle rozliczył zakład na moją korzyść, dokonałem wypłaty, która jest już na moim koncie bankowym.
Jednak znalazłem w regulaminie o to taki zapis:
W przypadku, gdy na LVkoncie nieprawidłowo zostanie przypisana kwota pieniężna, (np. omyłka banku, pracownika organizatora zakładów wzajemnych, wprowadzenie nieprawidłowego wyniku, zmianę wyniku, nieprawidłowy przelew bankowy itp.) organizator zakładów wzajemnych ma prawo tak nieprawidłowo przypisaną kwotę odliczyć z LVkonta Klienta bez uzyskania jego zgody. Jeżeli Klient przed dokonaniem odliczenia przez organizatora zakładów wzajemnych nieprawidłowo przypisanej kwoty, dokona jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane zakłady, Klient jest zobowiązany do uiszczenia na rachunek bankowy organizatora zakładów wzajemnych brakującą kwotę w terminie dziesięciu dni kalendarzowych licząc od dnia wezwania. Organizator zakładów wzajemnych ma prawo zawiesić LVkonto Klienta do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami Kodeksu cywilnego.
Przelanej kwoty już nie posiadam, część przegrałem a inna poszła na bieżące wydatki. Czy faktycznie bukmacher może skierować sprawę na drogę sądową?
0 2
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.