>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak podatku przy kursie min 2 i 3 zdarzeniach

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Wycofali to?
Bo mam kurs 2.11 z trebla a współczynnik 0.88...
Ja też gram 3 zdarzenia o kursie łącznym powyżej 2 i naliczają podatek. Jedyny powód grania u nich to brak podatku. Jeżeli to wycofali to kończę tam grę i robię wypłatę środków.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Ja też gram 3 zdarzenia o kursie łącznym powyżej 2 i naliczają podatek. Jedyny powód grania u nich to brak podatku. Jeżeli to wycofali to kończę tam grę i robię wypłatę środków.
Ja również tak zrobię bo chyba na to wygląda, że wycofali to..
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
kurde , lipaaaa , chyba od dzisiaj zakończyli promocję &quot;bez podatku&quot; .
Wg. komunikatu &quot;Gramy razem&quot; od teraz granie min.3 zdarzeń przy min. ako 2 , gracz płaci 6% podatku.
Przy 2 zdarzeniach podatek 12%.
Chyba idą w złą stronę. Niedawno jeszcze można było grać single z 6% podatkiem, kilka tygodni temu zmienili single na 12% , a 6 było przy dublach, a teraz już trzeba grać 3 zd. żeby płacić tylko 6%.
Pewnie do końca roku zamknął całkowicie te promocje i będzie jak wszędzie 12%...
A tak fajnie się tam grało... lipa Forbet, lipa...
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Najgorsze jest to, że robią to tak po cichu, z partyzanta można rzec.
Nie ma żadnej informacji w widocznym miejscu na stronie o zmianie warunków promocji.
Żenada, tak się nie robi, chociaż e-maila wypadałoby wysłać.
Teraz przy podatku 6 % i sklejeniu kuponów z takich samych zdarzeń, to fortuna wypada lepiej z podatkiem 12 %. Celowo to piszę, żeby zrobić forbetowi &quot;dobrą&quot; i zasłużoną reklamę.
Żeby nie być gołosłownym, poniżej porównanie kuponów z popularnych zdarzeń tenisowych z podatkiem 6 % w forbet i 12 % w fortunie.
https://zapodaj.net/546825678b6a1.jpg.html
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
w sumie to było do przewidzenia,że brak podatku nie będzie trwał zawsze,ale mogli by chociaż o tym poinformować a nie jak zwykle wszytko po cichu:/
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Przez takie działanie stracą wielu graczy. Tak naprawdę to oprócz tej promocji niewiele mają do zaoferowania (niskie kursy, słaba oferta). Trzeba będzie poszukać innego bukmachera.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Teraz przy podatku 6 % i sklejeniu kuponów z takich samych zdarzeń, to fortuna wypada lepiej z podatkiem 12 %
Potwierdzam. Wziałem dla przykładu 6 &quot;pewniaków&quot; z nadchodzących eliminacji MŚ, dałem stawkę 100zł i wygląda to tak:
FORBET: kurs 3,01 x 100 = 283,50 zł (z 6% podatkiem) :eek:
FORTUNA: kurs 3,36 x 100 = 295,68 zł ( z 12% podatkiem) :cool:
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Jeśli chodzi o piłkę nożną to ofertę mają bardzo dobrą, wiele lini na kartki i rożne a nie jak u innych bukmacherów po jednej opcji na te zakłady, jedyny minus to właśnie brak informacji o końcach promocji bo to już nie pierwszy raz tak robią
 
W 100

woswos

Użytkownik
Brak podatku to była ich główna zaleta. Nawet przy najniższych kursach z polskiej oferty wychodziło się najlepiej. Teraz granie tam nie ma sensu grając cokolwiek.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Ciekawe co by było jakby do Polski dopuszczono jakiegoś normalnego buka np. Unibet. Ziemniaki musiałyby podnieść kursy a w sytuacji jaka jest obecnie mogą robić co chca. Dlatego zrobią wszystko aby konkurencja jak najdłużej nie mogła wejść na nasz rynek.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Zastanawiam się czym kieruje się forbBET wycofując się stopniowo z tej promocji. Ponoć po wycofaniu się z Polski najważniejszych buków zagranicznych (Bet365) zyski ziemniaków wzrosly czyli chyba nie chodzi tu o zbyt duże koszty. Być może forbBET liczy na to, że jeżeli ktoś zaczął u nich grać to już na zawsze. Zamiast iść za ciosem i nadal pozyskiwać nowych graczy to oni robią krok w tył. Dla wielu brak tej promocji oznacza przejście chociażby do fortuny, która ma lepsze kursy i lepsza ofertę.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Zrobili duży błąd i to w momencie kiedy poważna konkurencja dopiero się pojawi, bo w końcu kiedyś te nowe licencje muszą przyznać, a nowe firmy żeby przyciągnąć klientów na pewno wystartują z jakimiś promocjami. Nawet etoto planuje nową stronę i zakłady live
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Promocję usunęli, ale jak widzę,kursy dalej niziutkie. Ktoś wyżej wspomniał, że bez tego podatku wypadali lepiej od konkurencji – często tak, chociaż jak ktoś chciał się w taśmę zabawić, to różnice na niekorzyść forbetu bywały już spore. Do rozpisów ten buk chyba też był średni.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
ale nie łudź się, żaden bukmacher nie weźmie na siebie podatku. Jedyna nadzieja pozostaje w politykach.
Niech nie biorą podatku na siebie, możemy go płacić, ale niech dadzą kursy jak Pinnacle i po sprawie. Myślę, że każdy by to łyknął. Z tak wysoką marżą i podatkiem, to gra u nich nie jest opłacalna.
 
G 83

geo5

Użytkownik
Fakt faktem , że trochę szkoda takiego obrotu sprawy. Zastanawia mnie jedno : dlaczego inne firmy na świecie / a jest ich przecież sporo / jakoś funkcjonują i nawet mają się dobrze , czyżby mniejsze koszty pośrednie , może mniej &quot; wewnętrznych &quot; danin itp,
 
Do góry Bottom