>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Premier League [30.09-01.10.2017 r. ]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Promocja w Totolotek - 100% do 500PLN plus 20zł freebet bez depozytu!
Angielskie kluby w Champions League radzą sobie świetnie, wciąż bez porażki po 10 meczach. Największy zawód jednak robi Liverpool, który psuje póki co statystykę 8-2-0 przez swoje dwa remisy z Sevillą i Spartakiem Moskwa.
Ale wracamy na ligowe boiska i tutaj hit nad hity! Chelsea vs Manchester City. Kto będzie górą? Jakie są Wasze prognozy i przewidywania?
Zapraszamy do dyskusji na temat najbliższych spotkań w angielskiej Premier League ;)
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Chelsea - Man. City
Mam wielkie oczekiwania co do tego spotkania, ale chyba inaczej być nie może bo moim zdaniem spotykają się zespoły które najprzyjemniej się ogląda na tą chwile. Obie drużyny grały w środku tygodnia w CL i obie odniosły zwycięstwa. City podejmowało u siebie Szachtar a The Blues grali wyjazdowe spotkanie z Atleti. Ekipa Conte miała nieco cięższe zadanie ale i Ukraińcy postawili twarde warunki Aguero i spółce. Obie ekipy strzeliły w tych spotkaniach po dwie bramki z tym że Chelsea wypunktowała drużynę z Madrytu dopiero w końcówce spotkania strzelając bramkę już w doliczonym czasie. Oba zespoły które spotkają się w sobotni wieczór imponują ostatnio formą. Londyńczycy po lekkiej zadyszce z początku rozgrywek rozpędzili się ostatnio i graja pewnie oraz skutecznie czego dowodem jest wysokie zwycięstwo nad Stoke (0:4) i wspomniane zwycięstwo nad Atletico (1:2). Morata według mnie idealnie wpasował się w zespół i spisuje się fantastycznie, do pierwszego składu po urazie wraca Hazard który ostatnio zaliczył asystę. Z tyłu za Edenem bryluje dwóch Francuzów Bakayoko oraz Kante, rozumieją się świetnie i kibice niebieskich szybko zapomną o Maticu. Co do zespołu Citiziens to zadziwiał ostatnio piłkarską Anglie strzelając w 6 kolejkach PL 21 bramek i tracąc zaledwie 2. Współpraca wszystkich formacji jest imponująca a duet Aguero, Jesus jest postrachem bramkarzy. De Bruyne zalicza ostatnie podania często wykładając piłkę jak na tacy. Sterling pojawiający się znikąd, przebojowy Sane, solidny David Silva i w końcu grający jak kiedyś Stones, mieszanka wybuchowa. Ostatnie spotkania tych ekip obfitowały w gole, bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami również przynosiły wiele emocji i bramek, nikt w tych spotkaniach się nie oszczędzał. Liczę na to że tym razem będzie podobnie i zobaczymy wspaniałe widowisko, które zapadnie w pamięć oraz że już w pierwszej połowie zobaczymy przynajmniej dwie bramki.
1.połowa ilość bramek +1,5 @@@ 2.43 Fortuna ⛔niestety
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Man Utd - Crystal Palace
typ: 1 połowa: 1
kurs : 1.50 sts

Ogólnie sts dziwnie wystawił kursy. Na zwycięstwo ManU w 1 połowie kurs 1.50
a na łamańca 1/1 kurs 1.40.
Nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na temat tego meczu. Wszyscy doskonale wiemy w jakiej formie jest ManU z Romelu Lukaku na czele, a gdzie znajduje się Crystal Palace. Goście dostają lanie od każdego,a w tym sezonie nie zdobyli jeszcze żadnej bramki w lidze. Nowym trenerem został Roy Hodgson, ale to nie jest powód aby nagle zacząć dobrze grać, tym bardziej, że w drużynie CP na 6 tygodni wypadł Benteke, a na ten mecz nie będą gotowi jeszcze Ruben Loftus-Cheek oraz Zaha.
Everton - Burnley
typ: 2 drużyne strzeli bramkę: TAK
kurs: 1.70 sts

Dla mnie jest to perełka którą po takim kursie warto zagrać, Burnley w opecnej dyspozycji to już nie jest ta drużyna z tamtego sezonu, gdzie u siebie była praktycznie niepokonana, a wyjazdy wszystko w plecy. Dotychczasowe mecze pokazują, że jest to solidna drużyna. Biorąc pod uwagę ich wyjazdowe mecze w tym sezonie to w każdym z nich wbijali co najmniej jedną bramkę, a ich przeciwnikami nie byli ogórki tylko topowe drużyny ( wygrana 2:3 z Chelsea; 1:1 z Tottenhamem oraz 1:1 z Liverpoolem). Ponadto Everton nie jest w dobrej dyspozycji, czwartkowy mecz z Apollonem, stracone 2 bramki (druga bramka dla Apollonu padła gdy grali w dziesiątkę!) czy wcześniejszy przegrany pojedynek z Atalantą 3:0. Kolejny argument przemawiający za brakiem czystego konta gospodarzy to fakt, iż w meczu prawdopodobnie nie wystąpi dwójka podstawowych obrońców z tego sezonu: Keane oraz Jagielka, a ciągle z kontuzjami Funes Mori oraz Coleman. Trener Evertonu zapowiedział rotacje i występ najlepiej predysponowanej jedenastki, co może świadczyć o zmęczeniu częstą grą zarówno w pucharach jak i lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
borys333 278

borys333

Użytkownik
Man Utd - Crystal Palace
typ: 1 połowa: 1
kurs : 1.50 sts
Ogólnie sts dziwnie wystawił kursy. Na zwycięstwo ManU w 1 połowie kurs 1.50
a na łamańca 1/1 kurs 1.40.
Nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na temat tego meczu. Wszyscy doskonale wiemy w jakiej formie jest ManU z Romelu Lukaku na czele, a gdzie znajduje się Crystal Palace. Goście dostają lanie od każdego,a w tym sezonie nie zdobyli jeszcze żadnej bramki w lidze. Nowym trenerem został Roy Hodgson, ale to nie jest powód aby nagle zacząć dobrze grać, tym bardziej, że w drużynie CP na 6 tygodni wypadł Benteke, a na ten mecz nie będą gotowi jeszcze Ruben Loftus-Cheek oraz Zaha.
Ostatnio zacząłem oglądać mecze Palace i szczerze mówiąc, to całkiem niezła drużyna, ale panuje w niej chaos. Popełniają błędy w obronie a w ataku nie wykorzystują sytuacji strzeleckich. Mam wrażenie, że kolejne mecze przyniosą jakieś zmiany w grze tej drużyny.
Co do braku Benteke to nie wiem czy jest to jakieś wielkie osłabienie. W ostatnich meczach gość nawet nie umiał się ustawiać pod piłkę. Stał i czekał aż ktoś mu wrzuci na główkę. W ogóle gość bez formy. W ostatnim meczu zastanawiałem się jak zagrałaby drużyna bez niego z przodu. No i jutro się o tym przekonam.
 
zlotychlopak 5

zlotychlopak

Użytkownik
Ostatnio zacząłem oglądać mecze Palace i szczerze mówiąc, to całkiem niezła drużyna, ale panuje w niej chaos. Popełniają błędy w obronie a w ataku nie wykorzystują sytuacji strzeleckich. Mam wrażenie, że kolejne mecze przyniosą jakieś zmiany w grze tej drużyny.
Co do braku Benteke to nie wiem czy jest to jakieś wielkie osłabienie. W ostatnich meczach gość nawet nie umiał się ustawiać pod piłkę. Stał i czekał aż ktoś mu wrzuci na główkę. W ogóle gość bez formy. W ostatnim meczu zastanawiałem się jak zagrałaby drużyna bez niego z przodu. No i jutro się o tym przekonam.
Mam zupełnie inna opinię, jedyny mecz w którym Orły mi się osobiście podobały to mecz z Burnley, bramka stracona po sporym błędzie(to na minus oczywiście), zerowa skuteczność bo okazji mieli sporo, ale w tamtym meczu zasłużyli na chociaż remis. Mecz z City to niema co komentować, bo te dwa zespoły dzieli przepaść i te pięć wpakowanych bramek to i tak najmniejszy wymiar kary. Mecz z Świętymi też poza dwoma-trzema maks okresami 4-7 minutowymi gdzie faktycznie coś przycisnęli to ich gra była bez pomysłu, spokojnie Southampton kontrolowało mecz.
Chociaż wiadomo z drugiej strony, taka seria musi się kiedyś skończyć a kursy na BTS/2DNB są przyjemne dla oka, ale trzeba być realistą w tym meczu to muszą być 3 punkty dla Czerwonych Diabłów, początek sezonu świetny. Oglądałem pierwszą połowę z CSKA, pełna kontrola, wiadomo kto oglądał ten wie że Rosjanie popełnili poważne błędy przy drugiej i jeszcze większy przy trzeciej bramce, ale United świetnie potrafił utrzymywać się przy piłce, świetnie przyspieszał grę. No i Lukaku, świetnie się wkomponował w zespół, w środku pola pełna kontrola. Sam jeszcze nie wiem co zagram, ale na pewno w tym meczu da się coś znaleźć.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Man Utd - Crystal Palace
Man Utd (-2.5)
@ 2.20
Forbet
Faworytem w tym meczu jest drużyna z Old Trafford, która sobie świetnie radzi w tym sezonie natomiast ten mecz powinien być dla nich meczem dla poprawienia sobie bilansu bramkowego tuż przed przerwą reprezentacyjną. Crystal Palac dostało lanie od City, który jest wielkim rywalem Czerwonych Diabłów do zdobycia mistrzostwa Anglii. Jeżeli chodzi o zespół z City i United nie widzę wielkiej różnicy co do gry i spodziewam się równie wysokiej porażki Orłów z drużyną z Manchesteru United. Lukaku i spółka jeżeli nie zlekceważą tego meczu a myślę iż tak nie będzie i zagrają dla kibiców uzyskają korzystny rezultat odnośnie tego typu ;)
 
zlotychlopak 5

zlotychlopak

Użytkownik
Stoke City - Southampton
Typ : 1DNB &amp; 2,10 &amp; Williamhill
Trudny mecz pod względem typowania, również bukmacherzy mają z tym problem, bo na początku to The Potters byli faworytami, w tym momencie jednak w oczach bukmacherów to Święci mają większe szanse na zwycięstwo. Stoke wpadło w mały dołek ostatnio, po dobrym spotkaniu z Manchesterem United gdzie udało im się urwać punkt Czerwonym Diabłom, zaznali trzech porażek, dwóch w lidze, jeden w pucharze. I właśnie dlatego paradoksalnie po tych porażkach idę w stronę Stoke, nie sądzę, żeby przegrali trzeci mecz z rzędu, aczkolwiek wiem że mają lekkie problemy w obronie, na pewno Ryan Shawcross i Martins Indi Bruno nie wystąpią, do tego nie pewny występu jest Kevin Wimmer. Powiem szczerze jest to trochę na przełamanie Garncarzy, kurs powyżej 2+ biorę w ciemno, bo jak dla mnie to tutaj pachnie remisem, dlatego w razie co mamy zwrot. Atut własnego boiska będzie na pewno plusem. Święci niby na wyjazdach jak na razie bez porażki w lidze, ale rywali mieli średnich no bo beniaminka Huddersfield (remis 0:0), i wygrana z Crystal Palace (1:0) - ten mecz oglądałem no i poza kilkoma momentami, to Święci pełna kontrola, ale z przodu nic specjalnego, jedna bramka na początku spotkania i potem kontrola spotkania. Tak więc typ na przełamanie, wierzę że Shaqiri i spółka dadzą radę.
Wynik : 2:1

Bournemouth - Leicester

Typ : 2DNB &amp; 1,91 &amp; Williamhill
Identycznie jak wyżej Lisy w lidze bez zwycięstwa w ostatnich czterech spotkaniach, zmierzą się z drużyną która również rozpoczęła sezon poniżej oczekiwań. Popularne Wisienki jedno zwycięstwo i pięć porażek, chociaż gdyby nie Ibe Jordan i jego znakomite wejście to nie wiadomo czy byłoby jakiekolwiek zwycięstwo. Lisy niby też w dole tabeli, ale ich gra nie odzwierciedla tego, brakuje trochę więcej koncentracji, kurs bliski dwóch biorę w ciemno, nie uważam, żeby mogli kolejny mecz przegrać, szczególnie z takim zespołem, myślę że Vardy i spółka dadzą rady.
Wynik : 0:0

West Ham - Swansea

Typ : Swansea lub remis &amp; 1,83
Typ : 2DNB &amp; 3,10

Williamhill
Coż obok takich kursów nie można przejść obojętnie, drużyna z Łukaszem Fabiańskim w składzie lepiej sobie radzi gdy nie są faworytem, wtedy to bronią się całą drużyną i czekają na jakieś kontry, stałe fragmenty gry, dodajmy mecz na wyjeździe czyli jeszcze większa obrona. To gospodarze powinni dominować w spotkaniu, ale popularne Łabędzie potrafią się bronić co już pokazał mecz min. z Tottenhamem. Fabiański w formie, pewność widać jest. Bardziej bym z tych dwóch typów pokusił się o granie tego pierwszego, drużyna z Wali skupia się na obronie, z przodu już nie jest tak kolorowo, i wszystko zależy od dnia. Młoty natomiast, prawie udało im się zrobić &quot;come back&quot; w meczu z Kogutami, ale to wszystko winna drużyny z Londynu, prowadzić 3:0 i cofnąć się do obrony, potem raz i dwa, głupia czerwona kartka i było nie bezpiecznie, ale Łabędzie to inny zespół, potrafi się bronić i już pokazali że potrafią to robić cały mecz.
Wynik : 1:0

West Brom - Watford

Typ : BTS &amp; 2,15 &amp; Williamhill
Odwrotnie uważam niż bukmacherzy, Watford trzy mecze na wyjazdach i trzy spotkania wygrane. West Brom w ostatnim meczu pokazał, że potrafi dobre akcje z przodu stworzyć, dodatkowo gdyby sędzia się nie pomylił w pierwszej połowie i dał im karnego przy stanie 0:0 inaczej tamto spotkanie mogłoby się potoczyć, ale drużyna Grzegorza Krychowiaka z dobrej strony się pokazała szczególnie w pierwszej połowie i na początku drugiej, bo po ta druga bramka trochę podcięła im skrzydła, ale tym razem przeciwnik trochę łatwiejszy, mecz u siebie, trochę więcej koncentracji pod bramką przeciwnika i o ich bramkę się nie martwię. Goście tak samo, srogie lanie dostali od City, ale powiedzmy sobie szczerze City rozpędzone, i nikt tego na pewno nie będzie tam rozpamiętywać, taka seria na wyjazdach na pewno zadziała na nich motywująco. Kurs nie adekwatny moim zdaniem do tego co dwa zespoły grają.
Wynik : 2:2
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj proponuję typ z ligi angielskiej, a mianowicie zajmujący aktualnie drugie miejsce Manchester United, który ma tylko gorszy bilans bramkowy od innej drużyny z Manchesteru, czyli City podejmie czerwoną latarnię ligi, którą na tą chwilę jest Crystal Palace, przyjezdni nie zdobyli w tej kampanii jeszcze punktu, w dodatku nie strzelili nawet gola. Czerwone Diabły wreszcie grają tak jak oczekiwali kibice, mimo, że to początek sezonu to już widać, że będą się liczyli w walce o tytuł. Dzisiaj jest duża szansa,że punkty straci lokalny rywal, który na wyjeździe gra z będącą ostatnio w wysokiej formie Chelsea, a gdy tak się stanie, a United wygra swój mecz to co najmniej na 2 tygodnie zasiądzie w fotelu lidera. Kurs na zwycięstwo gospodarzy oraz na bramki nie jest za wysoki, więc postanowiłem poszukać czegoś wartego gry, w oczy rzucił mi się ciekawy typ, że w obu połowach padnie więcej niż 1,5 gola, ogólnie liczę na mocne wejście United w ten mecz i prowadzenie do przerwy 2-3 bramkami, w drugiej połowie przy korzystnym rezultacie Mourinho da odpocząć swoim ofensywnym zawodnikom i tu liczę na rezerwowych, że będą chcieli pokazać się z dobrej strony i również coś strzelą, a też nie wykluczone, że w końcówce wkradnie się rozluźnienie w ekipie miejscowych i goście strzelą swoją honorową i zarazem premierową bramkę w tym sezonie. W meczu nie wystąpią kontuzjowani w Manchesterze Carrick, Pogba, Rojo, Fellaini i Ibrahimovic, a w Crystal Benteke, Wickham i Zaha.
Przewidywane składy :
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Proponuje wziąć over 2.5 bramki w meczu Huddersfield vs Tottenham 1.83 Fortuna
Huddersfield bardzo solidnie wyglada w Premierleague jako beniaminek. U siebie potrafilo urwac punkty Leicester. Dzis Totki jednak są lepszą ekipą od Lisów, wiec sa faworytami. Jednak tanio skóry nie sprzedadzą gospodarze i na bramke ich stac. BTS wg mnie sie pokryje.
No over 2.5 do przerwy ;) liczyłem na lepszą postawę Huddersfield , jednak mial byc over i jest. tera kibicowac tylko Chelsea.
No i biorę Chelsea 2.70. Fortuna
City trzeba przyznać jest w wybornej formie. Ale mają też minusy. Aguero pauzowac bedzie 2 miechy bo jego taxi driver uderzyl w słup i polamane zebra ma Kun. Zostają jednak swietni gracze w napadzie jak Sane czy Jesus no i swietnie asystujący Silva. Jednak, gdyby mecz byl w Manchesterze tym razem Chelsea by przegrała. Grają jednak na Stamford Bridge, gdzie Chelsea przegrywa tylko wtedy jak sedzia im daje czerwoną kartkę, po za tym jest to ogromna twierdza, którą ciezko zdobyc a i kibice dzis pomogą. Ja tutaj upatruje wygrana Chelsea i kolejne szachy pilkarskie. 1:0 2:0 bylo by w porzadku. Faworyzuja eksperci City, ale na wyjazdach City np.rok temu wcale nie bylo jakąś mega silną paką a i w tym roku Bournemouth u siebie powinni im punkty zabrac. Nie podoła wg mnie dzis mlodosc czyli Sane i Jesus a Hazard, Alonso i spolka powinni dzis rozklepac gości.
Tutaj typ nietrafiony. De Bruyne zaskoczył, City było drużyną lepszą. 0:1. Jedyne co trafiłem w tym typie to tak jak pisałem wyżej zobaczyliśmy piłkarskie szachy, a jak piłkarskie szachy są w grze to zawsze mało bramek pada, albo jedna tak jak dziś albo 0 tak jak to bylo w meczu Chelsea Arsenal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
West Brom - Watford 1 William Hill 2.20
West Brom gra niezły football i może wygrać z każdym. Wie o tym każdy kto śledzi mecze Premier, ale ci którzy opierają się tylko na analizie tabel mogą stwierdzić, że West Brom ostatnio notuje słabe rezultaty. Jednakże nawet jeśli gospodarze przegrywali to w niezłym stylu i wciaż można mieć nadzieje, że zespół wzmocniony przez Krychowiaka w końcu odpali i zacznie punktować tak jak w poprzednim sezonie. Przeciwnik to niezły zespół, ale w zasięgu West Bromu. Typuję zwycięstwo West Bromu po bramce ze stałego elementu gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zlotychlopak 5

zlotychlopak

Użytkownik
Chelsea - Manchester City
Typ : Chelsea &amp; 2,70 &amp; Williamhill
No to jedziemy z hitem kolejki, dwóch pretendentów do wygrania ligi. Miałem nie grać tego spotkanie bo wydawało się to dla mnie 50/50, ale przyjrzałem się dokładnie wynikom z tego sezonu obu zespołów, i City faktycznie gromi rywali, ale z takich mocniejszych zespołów to wygrała tylko z Liverpoolem 5:0, ale ten wynik nie odzwierciedla spotkania, bo tam to The Reds dominowali na początku, potem geniusz De Bruyne i czerwona kartka Mane zmieniła całe spotkanie o 180 stopni. Innym ważnym czynnikiem jest brak Kuna Aguero, zobaczymy jak sobie chłopaki bez niego poradzą, są tam zmiennicy oczywiście, no ale myślisz City myślisz między innymi od razu o Argentyńczyku. Drużyna z Londynu natomiast mierzyła się w tym sezonie między innymi z Tottenhamem na wyjeździe (wygrana 1:2), z Arsenalem u siebie (remis 0:0) i ostatnio w Lidze Mistrzów na wyjeździe z Atletico Madryt (wygrana 1:2), w grupie, w której teoretycznie mogą trzy zespoły awansować i każde potknięcie mogło by utrudnić ten awans. Wraca do składu Hazard. 2,70 na The Blues warto pograć bo chyba więcej atutów po ich stronie, grają u siebie.
Wynik : 0:1

Manchester United - Crystal Palace

Typ : Lukaku over 1,5 bramki &amp; 3,10 &amp; Williamhill
Krótko bo mecz zaraz, Lukaku niesamowita forma, cały Manchester na prawdę może się podobać. Grają u siebie, no warto spróbować, bo można myśleć, że kiedyś te Orły się obudzą, ale raczej nie dzisiaj, a kto ma strzelać jak nie Belg, tutaj może wynik oscylować w granicach 3,4-0, oglądałem ostatnie mecze Orłów to tam nic ciekawego z przodu nie wynika, szczególnie z takim rywalem to United powinien kontrolować spotkanie, więc okazje Belg powinien mieć.
Wynik : 4:0 (Lukaku 1X)
 
C 247

corner91

Użytkownik
Newcastl - Liverpool
Newcastl lub Remis
@ 1.90
ForBet
Liverpool w tym sezonie pod wodzą Klopa nie uzyskują wyników jakich oczekiwali by kibice. Newcastl natomiast po trzech wygranych w lidze niespodziewanie przegrało wyjazdowe spotkanie z Brighton 1:0. Kursy na ten mecz nieco mnie zdziwiły nie mam zielonego pojęcia skąd takie faworyzowanie Liverpoolu. Newcastl co prawda nie jest ekipą z topu jednak ma kilku ciekawych zawodników w zespole a w dodatku historia obu zespołów jasno pokazuje iż własny teren jest sporym value w grze pomiędzy tymi ekipami. Dla mnie kurs w okolicach 1.90 tak jak wystawił forbet cieszy i decyduje się na pogranie tego meczu ponieważ są duże szanse na to iż zmotywowani po ostaniej porazce Newcastl zagra mimo wszystko o zwycięstwo z drużyną, która na ten moment jest pod kreską oczekiwań kibiców a remis to najbardziej prawdopodobny rezultat tego spotkanie bez znaczenia jakie kursy na ten mecz wystawiają bukmacherzy dla mnie jest to spore value i gram w stronę Srok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zlotychlopak 5

zlotychlopak

Użytkownik
Everton - Burnley
Typ : BTS &amp; 2,10 &amp; Williamhill
Kusił mnie ten typ no i ostatecznie skusił. Kolega karfus , ostatecznie przekonał. Klub z Liverpoolu ma napięty harmonogram, musi łączyć grę na trzech frontach, co może dać się we znaki, ale o ich bramkę bym się nie martwił, w lidze jak na razie 7 punktów i bilans 2-1-3, ale umówmy się przy takich rywalach na starcie sezonu, można trochę przymrużyć oko na ilość punktów po tych sześciu kolejkach. W meczach gdzie rywale byli łatwiejsi zgarniali komplet punktów, jutro też rywal teoretycznie łatwiejszy, ale który już w tym sezonie pokazał charakter w meczach z trudnymi rywalami. Myślę, że zobaczymy jutro bramki. Ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną, zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Gospodarze potrzebują punktów i w mojej ocenie zdominują jutro zespół przyjezdnych. O bramkę The Toffees bym się nie martwił, mają spory potencjał z przodu, gorzej jest w obronie, więc gracze Burnley powinni to wykorzystać.
Wynik : 0:1
Newcastle - Liverpool
Typ : Newcastle lub remis &amp; 2,00 &amp; Williamhill
Liverpool lubi gubić punkty w takich spotkaniach, w ostatnim ich spotkaniu z Lisami już prawie znowu stracili punkty, cały Liverpool, co rok to samo. Dodatkowo na nie korzyść gości działa fakt, że w środku tygodnia mieli ciężki mecz wyjazdowy w Rosji, na pewno zawodnicy to odczują. Jeśli spojrzymy w historię spotkań pomiędzy tymi klubami to zobaczymy, że najczęściej to gospodarze byli górą, myślę, że jutro może być podobnie, to będzie mecz w którym znów Liverpool straci punkty. Na początku tego sezonu Liverpoolowi ciężko idą te mecze na wyjazdach, pamiętna porażka z City 5:0, chociaż tam mecz źle się ułożył, remis z Watfordem, gdzie zabrakło koncentracji do końca, ostatnio porażka w pucharze z Lisami i wygrana z nimi w lidze, ale tam znów mogło skończyć się inaczej, gdyby Vardy zamieniła karnego na bramkę. Widać brak tej regularności, więc taki kurs z podpórką na Sroki u siebie warty grania.
Wynik : 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Everton vs Burnley BTS 1.9 Fortuna lub over 2.5 bramki 1.95 Fortuna
Nic innego w tym meczu paść nie może. Everton tydzien temu wygral bo uratował ich Niasse. Nie mowie,ze dzis przegrają, są zdecydowanym faworytem , bo u siebie napierają na rywala mocno. Burnley jednak gola na wyjeździe zawsze strzela wiec liczę na grad goli.
0:1 Burnley. Burnley swoje zrobilo i gola strzeliło ale Everton żenujący.
Newcastle vs Lpool. Under 2.5 gola 2.10 Fortuna
Drugi mecz bardziej ryzykowny. Ale czemu nie ? Lpool jest cienki ostatnio. Bez formy, zenujaca gra u siebie i na wyjeździe. Teraz wyjazd z Newcastle, ktore u siebie gra solidniej niz na wyjazdach. Benitez zawsze uklada taktycznie zespol wiec wiele goli nie pada.Do tego źle sie gra na tym stadionie Liverpoolowi. Biorę under gola bo za dużo Liverpool nie pokaże w ataku a i obrone ma cienką to nawet Newcastle jakiegos babola moze im wepchnąć do bramki.
1:1.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie, piszecie o słabej grze Liverpoolu w ostatnim czasie, ale tutaj chyba trzeba coś wyjaśnić. The Reds grają dobrze, ale są po prostu nieskuteczni. Mecz ze Spartakiem to dominacja LFC od momentu straty gola, a następnie festiwal niewykorzystanych sytuacji. Mecz w pucharze opisywałem w poprzedniej kolejce, a z perspektywy czasu może to być &quot;dobra&quot; przegrana. Mou i Pep mówią otwarcie, że przy taki intensywnym sezonie są to głupie rozgrywki. Ale nie o tym mowa. Typu nie neguję, bo Liverpool pokazywał, że potrafi gubić punkty, spójrzmy jednak na Newcastle. Ich wysoka pozycja w tabeli tuszuje słabą sytuację w drużynie. Benitez nie dostał tego co chciał przed sezonem i niedługo może się to odbić również na tabeli. Wygrana z West Hamem, który nie na początku sezonu nie grał zupełnie nic, wygrana ze Stoke po meczu, który powinien skończyć się inaczej oraz bezbarwne 1-0 z Swansea. Uzbierane 9 pktów, jednak gra nie powala. W ataku wygląda to naprawdę słabo co idealnie pokazuje fakt, że w każdym z przegranych spotkań nie strzelili gola. LFC w tym sezonie grało z podobną ofensywą i wygrało 1-0. Ja osobiście idę w wygraną Liverpoolu, bo moim zdaniem ten ofensywny kwartet, którym dysponuję Klopp strzeli bramkę. Dziś na 9 ma podobno wyjść Sturridge, który strzelił gola w ostatnim wygranym meczu LFC przeciwko Newcastle. Spróbuję zagrać takie kombinacje.
Liverpool - 1.72/unibet
Liverpool do 0 - 3.35/unibet

Do tego wyczuwam remis w drugim spotkaniu ekipy z Evertonu. Nadal mnie nie przekonują w ofensywie, Burnley na wyjazdach gra w tym sezonie bardzo dobrze. Do tego świetna gra w obronie i jakoś mi się tu kalkulują szachy. Przeczuwam jakieś 0-0/1-1 ale tylko czujek.

Remis - 3.7/unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom