>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi europejskie

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Popatrz na ostatni mecz i popatrz na skaldy..na flashscore to masz i bedziesz wiedział dlaczego. Dzis tylko krajowy skład gospodarzy, bez tych 2 z afryki co zostali i na ławce chyba 3 zawodników
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Puchar VTB



Niżnyj Novogrod- CSKA



NN over 76,5



1,9



Mini maraton Cska, muszą dobrze rozkładać siły bo Unics Kazań naciska. Dwa dni temu z SKA zdominowali mecz, ustawili wynik i już w końcowej fazie trochę odpuścili. Tutaj może byc podobnie, z tym, że drużyna z Niżnyja Nowogrodu jest ustawiona bardziej ofensywnie i te 80 oczek mogą rzucić. Ogólnie zapowiada się overowe widowisko, na pewno stołeczni nie będą się zabijać w obronie- po prostu lepiej czują się w ataku. Dodatkowym argumentem jest ostatni pojedynek roztrzygnięty na korzyść CSKA-  84:78



do tego 



Lokomotiv- Saratov



over 179



1,9



oba Unibet



edit: końcowe wyniki 89:95, 95:91
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Sakarya - Anadolu Efes minus niestety totalne rezerwy Gosci

Typ; Efes -45.5 @ 1.83



Handi jest ogromne, ale trzeba powiedziec ze roznica poziomów czy sklad to przepasc. W ostatnim mecze gospodarze grali z przedostatnim zespołem i po 3 kwartach przegrywali 46 pkt..w 4 kwarcie wystawili goscie od podawania piłek i skonczylo sie 36. Efes dokładnie 17 gra w eurolidze z barcelona i ktos powie ze nie bedzie się przemeczał...no ale jakie przemeczanie, to jest poprostu trening dla nich. U gospodarzy w ostatnim meczu grało 5 zawodników, wiec nie ma mowy o jakiej kolwiek obronie, poprostu zwykły trening ???? Z istambulem gral jeszcze obcokrajowiec i skonczyło sie 45..a przeciez sa to najgorsze zespoły. Oba miasta to 2 godzinki autem, a wiec goscie mają bardzo blisko na trening



 

https://zapodaj.net/18558a646c4d6.png.html



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Sakarya - Anadolu Efes

Typ-Sakarya +43.5    +++



Kurs-2.45



Buk-tipster.de



Witam,kolega powyżej opisał już to spotkanie i trudno z nim się nie zgodzić,ale ja idę w drugą stronę i uwazam że gospodarze nie dostaną aż tyle od Efesu który na treningu nie musi pokazywać swojej mocy,bo to że wygrają jest pewne to ok ale czy będą chcieli za wszelką cenę wygrać różnicą 45-65 pkt? Stawiam że nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Y 43,8K

yaz

Użytkownik


juz zaczeli ale ja pojde tak



Sakarya Buyuksehir vs Anadolu Efes. Total Points (Anadolu Efes): 



Under 107 1.86

  
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Puchar VTB



CSKA- Astana



Astana under 75,5



1,86



unibet



CSKA kończy ligowy mini maraton spotkaniem z zespołem, który podobnie jak stelmet jedzie na dwa fronty. Ten team z kolei bardziej skupia się na defensie, w przeciwieństwie do naszego rodzynka- ale to taka dygresja. Myślę, że w którejść z kwart gospodarz mocno przyciśnie i skończy się na marnej zdobyczy punktowej, której nie da się już nadrobić w pozostałych częściach meczu co ostatecznie zdecyduje o powodzeniu w tym typie. Następne mecze ekipa z Kazachstanu gra u siebie z Eniseyem i Lokomotiwem, a te spotkania mogą dać łatwiejsze i bardziej kluczowe punkty pod fazę play- off. Może nie będą mieli ochoty kopać się z koniem aż tak bardzo. 



edit: końcowy wynik 91:72 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Koszykówka - Serbia, Super Liga

Godzina: 19:00

Spotkanie: KK Dynamic Belgrad - KK Mega Bemax

Typ: 2

Kurs: 1,45

Bukmacher: STS

Analiza:

Tabela:



Zespół gości Mega Bemax to zdecydowanie lepszy zespół i tutaj możecie popróbować również wygranej gości z różnymi ujemnymi handicapami. Ja gram po prostu na wygraną bez udziwnień, bo gram to grubiej ale myślę, że Mega Bemax wygra różnicą 6-10 punktów. Skąd taka pewność ? Po prostu kadrowo goście biją zdecydowanie swojego rywala. Dynamic to zespół, który występuje w ABA 2 League i tam zajął 5 miejsce i nie zakwalifikował się do fazy playoff w walce o awans do ABA League. Mega Bemax z kolei występuje właśnie szczebel wyżej w ABA League i na koniec zajęli wysokie 5 miejsce, które również nie kwalifikuje się do fazy playoff w walce o mistrzostwo ale byli tylko za takimi zespołami jak Crvena Zvezda, Cedevita, Buducnost i Partizan a więc ścisły top w tych rozgrywkach. Wyprzedzili za to FMP, Cibonię, Igokea czy Mornar Bar. Kadrowo jak wspomniałem goście są zdecydowanie mocniejsi i myślę, że gospodarzom tutaj na niewiele pomorze nawet atut własnej hali. Mega Bemax i tak na papierze jest dużo silniejszy a jeszcze gospodarze zagrają dziś osłabieni brakiem Savkovicia, Vulikicia (kapitan zespołu) i Zizicia. Są to bardzo ważne postacie w zespole gospodarze i bez nich zespołowi Dynamic będzie jeszcze trudniej osiągnąć tutaj jakiś pozytywny wynik. Więcej o nieobecnościach w drużynie Dynamic Belgrad możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:

http://kkdynamic.rs/dinamik-protiv-mege-za-drugu-pobedu-u-superligi-2/



✅ 85-102
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 8,9K

trema11

Użytkownik
16:30

Galatasaray

Gaziantep
Typ-2   ⛔ ciut braklo

Kurs-2.5



Ostatni mecz w lidze Tureckiej,gra 6 z 4 drużyną w tabeli,jest to bardzo ważny mecz gdyż obie ekipy mają po 44 pkt i jest to walka o lepsze rozstawienie przed Play Off,mecz będzie wyrównany i ciężko tu cos typować,ale że ja lubię ryzyko to gram na gości po dobrym kursie a szanse oceniam  po równo,wszystko jest możliwe i wygrana gości nikogo nie zdziwi,po za tym to liga Turecka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik

IZRAELSuper League


18:00

Gilboa Galil

Hapoel Eilat
Typ-1    ✅ ✅ ✅

Kurs-3.1
20:05

Hapoel Tel-Aviv

Maccabi Tel Aviv
Typ-1   ⛔  Remis

Kurs-4



Tutaj podobna sytuacja jak w ldze niemieckiej,gospodarze mają o co walczyć,goście już niespecjalnie,liczę na magię ostatnich kolejek i niespodzianki,można podeprzeć się jakimś handicapem na gospodarzy ale ja gram na nich po wysokich kursach,z tych dzisiejszych meczy co podałem z kosza jak połowa wejdzie to już będą zyski,na co zresztą liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik

IZRAELSuper League


20:00

Maccabi Rishon

Hapoel Holon
Typ-1

Kurs-2.1

Drużyna gospodarzy wciąż walczy o Play Off,goście mają pewne miejsce,walczą tylko o pozycję,idę w kierunku Maccabi gdyż wydaje mi się że mają wiekszą motywację + własna hala+dobra ostatnio forma u siebie,tyle za wystarczy mi na zagranie takiego typu.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 14:40 przez kibic-zwierze
Pewnie wejdzie ale precyzujac to gospodarze, nawet jak dzisiaj przegraja to PO już mają pewne. 


No niewiem czy mają pewne,bo są na 8 miejscu i jak przegrają to mbędą mieć 1 pkt przewagi nad 9 i 10 zespołem i zostaną 2 kolejki do końca,także PO raczej nie jest pewne,tak mi się wydaje ale mogę o czymś nie wiedzieć bo ta liga to nie jest moja ulubiona.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
Siemanko, mam pytanko odnośnie wszystkich meczy Panaty z Olimpiakosem w tym roku. Może ktoś mnie oswiecic i wyjaśnić mi czemu wszystkie kończą się walkoverem na korzyść Panaty? Lacznie z pierwszym meczem fazy PO dwa dni temu. Co się tam dzieje? 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Izrael, Super League (Playoff)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Maccabi Rishon LeZion - Hapoel Holon
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drugie spotkanie ćwierćfinałowe. W pierwszym spotkaniu Maccabi Rishon wygrał na wyjeździe z Hapoelem Holon 95,84 i prowadzi w serii 1-0. Dzisiaj zagrają u siebie i myślę, że po tym spotkaniu będą prowadzić już 2-0. Wprawdzie po sezonie regularnym wyżej w tabeli byli goście tego meczu, którzy uplasowali się na 3 pozycji a Maccabi był na 6 miejscu i w bezpośrednich pojedynkach Holon wygrał wszystkie 3 mecze ale w play offach to już inna gra jest i dzisiaj stawiam na Maccabi. Głównym powodem, którym kieruję się przy tym typie jest fakt, że w tym pierwszym pojedynku dwóch kluczowych zawodników Hapoelu doznało kontuzji. Są nimi Amerykanie Corey Walden i Sean Jones, którzy są kluczowymi postaciami w swoim zespole i bez nich w składzie będzie bardzo ciężko, bo obaj bardzo dużo punktów rzucali dla swojego zespołu, jak i w zbiórkach się liczyli. Nie jest jeszcze wykluczone, że napewno nie zagrają ale jak się pojawią to napewno nie będą na 100% gotowi do gry. Ja tutaj w takim wypadku stawiam na Maccabi Rishon, bo oni w 1 spotkaniu grali jak równy z równym nawet jak ci wyżej wymienieni gracze byli jeszcze na parkiecie a teraz kiedy może ich zabraknąć lub nie będą w 100% dyspozycji, to myślę, że może być jeszcze łatwiej. O urazach tych graczy możecie poczytać więcej na profilu Hapoel Holon na facebooku:

  95-85
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
bidzior57 4

bidzior57

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu koszykówki w lidze bułgarskiej między Balkanem a Levskim? W serii jest 2-1 dla Balkanu. Kursy 1.80 &lt;---&gt; 2.10. Na co byście stawiali? 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 28 maja 2019 12:48 przez bidzior57Co myślicie o jutrzejszym meczu koszykówki w lidze bułgarskiej między Balkanem a Levskim? W serii jest 2-1 dla Balkanu. Kursy 1.80 &lt;---&gt; 2.10. Na co byście stawiali? 
Witaj,jeśli chodzi o moje zdanie to  uważam że goście wygrają to spotkanie i będzie 5 decydujący mecz,jestem prawie pewny że tak to pójdzie,także gdybym m iał stawiać to tylko na 2,w ostanim meczu goście przespali 1 połowę i w drugiej już im brakło czasu na odrobienie,teraz myślę że mecz będzie przebiegał w inny sposób,mecz napewno będzie zacięty ale to goście wygrają a kurs dobry do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Superliga Ukraina
BC Dnipro - Kharkivski Sokoly godz. 18.00
1(-13,5) / 1.75
Mecz rozpoczynający nowy sezon ukraińskiej Superligi, drużyna Dnipro podejmuję na własnym parkiecie ekipę "Sokołów" z Charkowa. Gospodarze dzisiejszego meczu w poprzednim sezonie zajęli czwarte miejsce w lidze, do tego zdobywcy pucharu kraju, natomiast ekipa gości to zespół który zajął miejsce w lidze BC Politechniki Charków, która to z kolei przez trudną sytuację finansową nie mogła wystartować w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej - Sokoly poprzedni sezon spędzili w drugiej lidze, zajmując tam dziewiątą pozycje, klub założony kilka sezonów wcześniej, to Politechnika była zdecydowanym numerem jeden w tym mieście. 
Ekipa z Charkowy budowana do tego sezonu praktycznie od podstaw, nowy trener (Vladimir Koval), całkiem nowa ekipa - i tutaj też pewnie finanse nie pozwoliły na jakieś mocniejsze transfery, bo pościągano graczy, którzy w zdecydowanej większości nie stanowili o sile w poprzednich zespołach - m.in. Tarasenko, Lypovtsev, Zalys czy Boyarkin, pewnie amerykańcy gracze mogą tutaj więcej wnosić Jacskon i Teague czy Kozlov z Politechniki, ale to też nie wydają się aż tak znaczące nazwiska, na pewno spora niewiadoma jak to wszystko się zgra w tym sezonie. W dodatku ostatnio z klubem pożegnał się Burton, wydaje się najbardziej doświadczony zawodnik tej ekipy, wokół którego miała się opierać ta gra zespołu, sprawy osobiste gracza i powrót do ojczyzny, zmusiły klub do nagłego poszukiwania nowego zawodnika. 
Z kolei Dnipro, obok Kijowa, to mocny kandydat do tytułu w tym sezonie - zostały ważne ogniwa z poprzedniego sezonu jak Tymofeyenko, Zakurdaev, Shundel, Gliebov czy Fesenko, do tego mocno wyglądające transfery jak Dugat i Korniyenko - wyróżniający się zawodnicy w poprzednim sezonie ligi węgierskiej, Sanon - duży talent ukraińskiej koszykówki, poprzedni sezon Cedevita, czy Chumakov - świetny poprzedni sezon w krajowych rozgrywkach, bardzo znaczące nazwiska na Ukrainie, też naprawdę spore doświadczenie w kadrze. Uczestniczą też w europejskich pucharach (eliminacje FIBA Europe Cup i starcie z białoruskim Borisfen - zwycięzca awansuje do grupy F sezonu regularnego tego pucharu). Wcześniej już rozpoczęli sezon od udziału w Superpucharze kraju, gdzie zdobyli to trofeum (drugi raz z rzędu), pokonując w dwumeczu aktualnego mistrza kraju Khimik Yuzhny (78-63, 82-85). 
W moim odczuciu, drużyna Dnipro powinno być tutaj uważane za znacznie mocniejszego kandydata do zwycięstwa - kadra jedna z silniejszych w lidze, sezon rozpoczęty od zwycięstwa w Superpucharze, spore aspirację na ten sezon, za chwilę eliminacje do europejskich pucharów, więc ta forma też powinna być już tutaj bliska odpowiedniej. Z kolei ekipa z Charkowa całkiem nowa kadra, w moim odczuciu też nie jest ona jakoś najmocniejsza, dla nich też, jako młodego klubu, całkiem nowa sytuacja występów w najwyższej klasie rozgrywkowej, to wszystko chyba wymaga trochę więcej czasu na zgranie i wdrożenie się w te rozgrywki. Wydaje się, że jeżeli tylko drużyna gospodarzy nie zlekceważy tutaj jakoś mocno ekipę gości, powinna znacznym zwycięstwem wejść w nowy sezon, według mnie wszystkie argumenty czysto sportowe są po ich stronie, zobaczymy jak to zweryfikuje parkiet. (forBET)
95-57  
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom